ZD - lubi

 • ZD lubi Komentarz

  A cóż ona takiego może po takim meczu powiedzieć? Że jako atakująca nie potrafi skończyć piłki w górze na wagę finału? Taka atakująca, po tym poznasz jej wartość. Podbijali ją jak chcieli, ta się męczyła, a treneiro nie reagował, gdzie powinna była już dużo wcześniej być zmieniona niż druga część 4 seta. 5 set to kontynuacja dalszego braku skuteczności i w dalszym ciągu brak reakcji ze sztabu szkoleniowego.
  Porażka na własne życzenie.

 • ZD lubi Komentarz

  Turczynki zleją Niemki lepiej niż Polki ... faworytki

 • ZD lubi Komentarz

  Ciekawe, że w Norwegii słynącej z najczystszego powietrza i przestrzegania ostrych norm środowiskowych, tak dużo sportowców choruje na astmy. Czy to nie jest zastanawiające ?

 • ZD lubi Komentarz

  bo Kowalczyk ma rację , a NORWEGOWIE TO OSZUŚCI , juniorzy dostali na mś leki na astmę profilaktycznie . Ale inni nie dostali .
  skoro jedni dostają zdrowi profilaktycznie to inni tez powinni dostac .
  rosjan za doping wywalono z olimpiady w Rio a norwegów ?

 • ZD lubi Komentarz

  Szkoda,że nie było żadnej reakcji naszego trenera na to całe zdarzenie.Może doszłoby do powtórnego rzutu.Nasza drużyna pomimo wszystko była wspaniała.Dziękujemy za piękne granie.

 • ZD lubi Komentarz

  Ewidentnie widać którzy sędziowie wygrali totolotka prawie jak Wałęsa... nie wierze że doświadczeni w sędziowaniu nie widzieli takich błędów! FIFA to jeden wielki przekręt, poszkodowani są kibice i grający piłkarze.

 • ZD lubi Komentarz

  Hiszpanie sprzedali mecz, wszyscy ogladali finał, a oni liczyli juz kasę.
  Sorry, ale musialem.
  Bo skoro zdaniem " znawcow" Polacy celowo polegli z Chorwacja to jak wytlumaczyc katastrofalna postawe Hiszpanow w samym finale ...

 • ZD lubi Komentarz

  Duńscy sędziowie pozwolili na zapasy, bo Niemcy grają siłowo. Tylko w ten sposób Niemcy mogli wygrać ten mecz. Gdyby mecz przypominał piłkę ręczną a nie zapasy to technicznie grający Hiszpanie pokazaliby się z zupełnie innej strony.

 • ZD lubi Komentarz

  Daliscie nam duzo emocji. Przez wiele lat gracie na dobrym europejskim poziomie! Uwazam, ze to co zdarzylo sie wczoraj jest wina mediow... Wszystko jest ustawione pod ich katem. Faktor czlowiek nie byl traktowany na serio. Podsycono masy, jakby byliscie automatami, mieliscie spelniac kazde zyczenie. Prawdziwi kibice nie odwracaja sie od swych idoli! Dobrze, przy okazji odzielilo sie zboze od plew. Pamietacie jak w Qatarze bylo? Wszyscy sie smiali, ze nie bylo dostepu do ich pilkarzy, trenera. Media by tez ich wykonczyly! We Wroclawiu pokarzecie przeciw Szwecji potop ale dla tych wszedzie i wszystko i wiedzacych pseudo komentatorow... Zycze duzo zdrowia. Trzymam z moim synem za was (NAS) kciuki. Polska, Polska Bialoczerwoni!!!

 • ZD lubi Komentarz

  szkoda chlopakow, chcieli bardzo no ale co zrobisz, zycie ...