Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tibor lubi Komentarz

  Te oświadczenie to po polsku nie było. Czytać się tego nie dało a napisał to kandydat na dziennikarza. Druga sprawa ze jak ktoś chce być dziennikarzem to musi mieć bardzo mocna psychikę i pewnych rzeczy nie brać do siebie.

 • Tibor lubi Komentarz

  W sumie chodzi o nic, ale można o tym napisać bardzo długi artykuł.

 • Tibor lubi Komentarz

  "Jeszcze kilka miesięcy temu,w ostatnich dniach,jeszcze kilka miesięcy temu,jednakże w ostatnich tygodniach...". Artur,chlopie wez zdecyduj...Zrobiles z tego artykulu epopeje. Jakies pierdoly i kociopoly tu wstawiasz.

 • Tibor lubi Komentarz

  @Tibor: Wiem, że w klubowej kasie się nie przelewa, ale bez przesady. Na ten skład raczej nas stać. No może z wyjątkiem Woelberta ;D

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. SpecHouse PSŻ Poznań podał skład. Brakuje Morrisa, Miśkowiaka i Porsinga

  @Feldkurat Katz: Muszą mieć kogoś, gdy po pierwszym meczu nie zapłacą Woelbertowi i Hjelmlandowi ;) a na to się zanosi

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. Ściąga dla prezesów eWinner 1. Ligi. Kto nadaje się do roli gościa?

  Miśkowiak już nie, P.Hansen-nie, Rolnicki-nie. Moim zdaniem oni nie gwarantują solidnego poziomu nawet na 2.ligę.

 • Tibor lubi Komentarz

  Patrick Hansen w 1LŻ to chyba żart. Dróżdż zamiast się przechwalać niech najpierw wykręci sensowną średnią w 2LŻ. Miśkowiak nie wiadomo czy będzie się jeszcze chciał ścigać. Pozostali mogliby spróbować. Na liście brakuje Woelberta i Tarasienki.

 • Tibor lubi Komentarz

  Trzeba się cieszyć z tego, że NIE awansowaliśmy. Dlaczego? Miasto na 2020 nie da więcej pieniędzy, bo Poznań tnie budżet na sport i nie ma znaczenia w której lidze jesteśmy. Zastrzyk finansowy z TV to nie byłyby jakieś kokosy. Sponsorów nie przybywa, a kibice dopisali tylko w PO bo w rundzie zasadniczej frekwencja była słabiutka, gorsza niż rok wcześniej (chociaż wyniki było o niebo lepsze). Zawodnicy po awansie domagaliby się - co logiczne - wyższych stawek, a bez nich też wybraliby oferty innych klubów tak jak to zrobili teraz... A w Nice trzeba mieć budżet o połowę wyższy niż w II lidze żeby nie być chłopcami do bicia. Po prostu nie stać nas na razie na I ligę i trzeba to powiedzieć kibicom wprost zamiast znowu pompować balonik. Oby zarząd spłacił co trzeba do końca października, a potem zatrudnił zawodników na miarę naszych finansowych możliwości. Cel na nowy sezon może być mniej ambitny, jakoś to przeżyję byle długów nie było.

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. Giełda transferowa 2 LŻ. Działacze z Krosna i Opola królami polowania? Niepewny los Rzeszowa i Krakowa

  @P0ZNANIAK: No już wiemy, że chodziło o Nowaka. Pożegnał się na FB oficjalnie z kibicami. Szkoda.... gasimy światło?

 • Tibor lubi Komentarz

  To że Bellego, Nowak i Krcmar by od nas odeszli, nie byłoby dla mnie żadnym zaskoczeniem. Ale, że Wowa chce pójść ligę wyżej to jestem bardzo zaskoczony. Z całym szacunkiem dla niego (i za wszystko co zrobił dla nas), ale I liga dla Wowy to wg mnie zbyt wysokie progi. No chyba, że autor artykułu się pomylił i chodziło o kogoś innego np. o Nowaka. To wtedy to rozumiem.

 • Tibor lubi Komentarz

  Artykuł o niczym. Chętnych zawodników do jazdy w II lidze jest pierdyliard. Jeśli klub ma kasę to fajny skład seniorski można skompletować w 2 tygodnie. Pozdrawiam szukających problemów :)

 • Tibor lubi Komentarz

  to że był przełożony mecz Stal -Sparta na dzień treningu to nic nie znaczy, wtedy był początek SGP a teraz ważny trening gdzie jest szansa i to duża na kolejny tytuł MS dla Polski. Ostrowianie się po prostu kompromitują i robią szopkę, po przez rozpętanie gównoburzy już dali taki rozgłos barażowi że hej ! a o to im chodziło. Skoro Stal Gorzów ma pierwszeństwo w rozgrywaniu meczu u siebie i nadażyła się okazja żeby odjechać mecz dzień po sgp to dlaczego nie skorzystać? Gdyby Ostrów na miejscu Stali też by twardo stali przy swoim. Poza tym Ostrovia płacze i mówi że narazili się na koszty i chcą dbać o dobry interes żużla w swoim mieście a także o promocje, ale oni dbają o swoj interes a Stal o swój dlaczego klub ekstraligowy ma tracić przez płacz jakiegoś prezesa ? Poza tym ich lament odbija się negatywnie na naszym sporcie, skoro mówią że brak im środków i poniosą straty to może trzeba zakończyć udział w ligach i dać spokój z żużlem ?

 • Tibor napisał/a komentarz do Ostrovia wydała oświadczenie. Zdecydowana reakcja na słowa prezesa i trenera Chomskiego

  @Majo_GW: Zgadzam się z Tobą. To oświadczenie Ostrovii to czysta manipulacja medialna. Oni na siłę wmawiają Stali, co ma być dla nich dobre, a tak naprawdę interesuje ich tylko i wyłącznie własna korzyść.

 • Tibor lubi Komentarz

  Dobrze, a teraz spójrzmy obiektywnie, Stal oddaje gospodarza na piewrszy mecz Ostrowii 6 października, gdzie wygrywa 40:50, Ostrów jest szczęśliwy, bo pod łatką Zmarzlika - Mistrza Świata, jest komplet widzów, w tym 200 anglików. Tydzień później, Stal podejmuje Ostrowie, mecz o pietruszkę, przychodzi 1/3 stadionu, bo wynik każdy zna. Ostrów zarabia, Stal traci. Bo co? Bo Ostrów tak chce? Dostali propozycje, aby nie jechać baraży, mogli z niej skorzystać. I tak każdy z góry wie, że Ostrów nie jechałby w PGEE (to jest odmienna sytuacja z Rybnikiem z poprzedniego roku, gdzie Falubaz serio MUSIAŁ jechać te baraże, bo w ROWie było takie ciśnienie, że hoho). Stal i tak jest przez wszystkich znienawidzona i szczerze, nawet mi to pasuje. Wszyscy macie KOMPLEKS Zmarzlika, WSZYSCY. Prawda jest też taka, że KAAAAAAAAAŻDY klub w sytuacji Stali zrobiłby podobnie, tylko wszyscy kibice swoich klubów zgrywają takich dobrodusznych i takich za Ostrowem. Nigdy nie wiecie co będzie za rok, dwa, trzy... ;)

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. Będzie postępowanie GKSŻ w sprawie słów Przemysława Termińskiego. Klubowi z Torunia grozi finansowa kara

  Obawiam się, że GKSŻ sama się się ośmieszy. bo jeśli w myśl prawa, które same stworzyli, nie będzie można w żaden sposób ukarać P.Termińskiego, to po prostu cała Polska będzie swobodnie mogła się śmiać z tego zabetonowanego gremium. Szkoda tylko, że najbardziej w tym pokrzywdzony PSŻ, nic na tym nie zyska.

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. Będzie postępowanie GKSŻ w sprawie słów Przemysława Termińskiego. Klubowi z Torunia grozi finansowa kara

  @Miss ZG: Do zakończenia sezonu przynależność klubowa Curzytków to PSŻ Poznań.

 • Tibor lubi Komentarz

  wiec jesli przyjdzie placic klubowi torunskiemu kare, zablokowalbym zawodnika Jasona Doyla, ze wzgledu na kontrakt podpisany na 2 lata, czyli prawnie umocowany, z przynaleznoscia klubowa, z karą rownowazna tej karze, badz przewyzszajaca ja. Bo jesli brac pod uwage zawodnikow z 1 rocznym kontraktem, a tych z wieloletnim, to tutaj sie rodzi wiekszy problem. więc tak jak mi ja komus x2. takiego postepowania oczekuje w razie ukarania od torunskiego klubu

 • Tibor lubi Komentarz

  Eee tam. Termos więcej wydał na same plakaty niż Polonia będzie miała budżetu na przyszły sezon;)

 • Tibor lubi Komentarz

  Kiedy na SF zrozumieją że skład, a drużyna to dwie zupełnie różne rzeczy. Motor może składu w tym roku nie miał, ale za to miał drużynę która wzajemnie się napędzała. Toruń teoretycznie skład nawet na PO ale jako drużyna jechali jakby na zaciągniętym hamulcu. W Łodzi podobnie. W Ostrowie skład nie był zły, ale kto stawiał że tym składem wjadą bezproblemowo do finału? Mieli za to drużynę.

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. Orzeł - PSŻ: Zamiecenia rywala nie było. Goście pokazali lwi pazur, ale końcówka dla łodzian (relacja)

  @Biggie Smalls: z Bydgoszczą u siebie Krcmar zrobił 12+2, a z Opolem 13+1. U siebie wymiata.

 • Tibor lubi Komentarz

  @AMON: Krcmar w Poznaniu gwarantuje punkty, a Miśkowiak niekoniecznie.

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. Orzeł - PSŻ: Zamiecenia rywala nie było. Goście pokazali lwi pazur, ale końcówka dla łodzian (relacja)

  @AMON: Niech jadą bez zmian. Krcmar u siebie jest mocny, zazwyczaj jedzie w 15.biegu

 • Tibor lubi Komentarz

  Wynik jest niezły, ale najważniejsze że drużyna walczyła i można liczyć na duże zainteresowanie rewanżem, więc finansowo klub się obroni. Łódź nadal jest faworytem, ale ostatnie mecze PSŻ na Golęcinie są powodem do umiarkowanego optymizmu.

 • Tibor napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  14. Dróżdż Nowak, 15. Bellego Borodulin na moje

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.