Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. RzTŻ - PSŻ. Goście wygrali dzięki gościowi. Świetny debiut Roberta Chmiela [RELACJA]

  Jak się nazywa ten zawodnik co tyle hałasu narobił w PSŻ ??? Marc.. Marcelin... Kasjer... Karzej...Karcej.... Nie, to ROBERT CHMIEL !!! Dziękujemy !!!

 • Tibor lubi Komentarz

  Zdecydowanie wolę Chmiela od Kajzera.

 • Tibor lubi Komentarz

  Robert Mordo wreszcie!!! Mówiłem Ci w lutym, że Gdańsk to fatalny wybór i po połowie sezonu co? Trzy biegi, trzy sliwy i po ściganiu. Dobrze, że połowę sezonu można jeszcze uratować i zrobić w Poznaniu parę marzeń Skupień-Chmiel jak za dobrych czasów. Wspominali Ci, że Poznań nie ma pesos?

 • Tibor lubi Komentarz

  Zdecydowanie wolę Chmiela od Kajzera.

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. Witold Skrzydlewski: Zaczynam podejrzewać, że pan Skórnicki chce przejąć moją firmę

  @jaro1: Play-offy miały być uzależnione od postawy Apatora. Jeśli zakończą sezon na pierwszym miejscu to liga ma się skończyć. Jeśli na dalszym to mają odbyć się Play-offy, bo trzeba koniecznie Apatora do Ekstraligi wcisnąć.

 • Tibor lubi Komentarz

  @Pawlacz-2: no wieku tych mlodych chlopakow nie oszukasz ;D

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. Kolejarz R. - PSŻ. Rawiczanie pewnie zwyciężyli mimo braku Smektały. Goście byli bezradni [RELACJA]

  @Al Bundy: Kto? Od kogo by niby miał pożyczyć jak w tej lidze większość ledwo wiąże koniec z końcem. Skupień ma jeden motor, Suchecki dwa i jako Polacy rywalizują bezpośrednio o skład z Kajzerem więc skąd

 • Tibor lubi Komentarz

  Kapitalna jest ta liga do oglądania.
  Z jednej strony kilku profesjonalistów, którzy się w niej ściga, z drugiej wielu amatorów dogorywających w tym sporcie.
  W jeden dzień zawody między polem kukurydzy, wiatrakami z elektowni i pastwiskiem na lotnisku samolotów szerokokadłubowych w Niemczech, a na drugi dzień ALŻ za kurnikiem w Rawiczu.
  Odwołane mecze, walkowery, zerwane transmisje, zawodnicy kradnący silniki, albo uciekający z zaliczką etc.
  Jeszcze bym w tę ligę wrzucił Pawła Hliba, dołożył Sadzikowskiego z Wandą Kraków, odbudował tor w Machowej, wszystko opakował marketingowo i sprzedał do TVP zamiast Mazurskiej Nocy Kabaretowej.

 • Tibor lubi Komentarz

  Te oświadczenie to po polsku nie było. Czytać się tego nie dało a napisał to kandydat na dziennikarza. Druga sprawa ze jak ktoś chce być dziennikarzem to musi mieć bardzo mocna psychikę i pewnych rzeczy nie brać do siebie.

 • Tibor lubi Komentarz

  W sumie chodzi o nic, ale można o tym napisać bardzo długi artykuł.

 • Tibor lubi Komentarz

  "Jeszcze kilka miesięcy temu,w ostatnich dniach,jeszcze kilka miesięcy temu,jednakże w ostatnich tygodniach...". Artur,chlopie wez zdecyduj...Zrobiles z tego artykulu epopeje. Jakies pierdoly i kociopoly tu wstawiasz.

 • Tibor lubi Komentarz

  @Tibor: Wiem, że w klubowej kasie się nie przelewa, ale bez przesady. Na ten skład raczej nas stać. No może z wyjątkiem Woelberta ;D

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. SpecHouse PSŻ Poznań podał skład. Brakuje Morrisa, Miśkowiaka i Porsinga

  @Feldkurat Katz: Muszą mieć kogoś, gdy po pierwszym meczu nie zapłacą Woelbertowi i Hjelmlandowi ;) a na to się zanosi

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. Ściąga dla prezesów eWinner 1. Ligi. Kto nadaje się do roli gościa?

  Miśkowiak już nie, P.Hansen-nie, Rolnicki-nie. Moim zdaniem oni nie gwarantują solidnego poziomu nawet na 2.ligę.

 • Tibor lubi Komentarz

  Patrick Hansen w 1LŻ to chyba żart. Dróżdż zamiast się przechwalać niech najpierw wykręci sensowną średnią w 2LŻ. Miśkowiak nie wiadomo czy będzie się jeszcze chciał ścigać. Pozostali mogliby spróbować. Na liście brakuje Woelberta i Tarasienki.

 • Tibor lubi Komentarz

  Trzeba się cieszyć z tego, że NIE awansowaliśmy. Dlaczego? Miasto na 2020 nie da więcej pieniędzy, bo Poznań tnie budżet na sport i nie ma znaczenia w której lidze jesteśmy. Zastrzyk finansowy z TV to nie byłyby jakieś kokosy. Sponsorów nie przybywa, a kibice dopisali tylko w PO bo w rundzie zasadniczej frekwencja była słabiutka, gorsza niż rok wcześniej (chociaż wyniki było o niebo lepsze). Zawodnicy po awansie domagaliby się - co logiczne - wyższych stawek, a bez nich też wybraliby oferty innych klubów tak jak to zrobili teraz... A w Nice trzeba mieć budżet o połowę wyższy niż w II lidze żeby nie być chłopcami do bicia. Po prostu nie stać nas na razie na I ligę i trzeba to powiedzieć kibicom wprost zamiast znowu pompować balonik. Oby zarząd spłacił co trzeba do końca października, a potem zatrudnił zawodników na miarę naszych finansowych możliwości. Cel na nowy sezon może być mniej ambitny, jakoś to przeżyję byle długów nie było.

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. Giełda transferowa 2 LŻ. Działacze z Krosna i Opola królami polowania? Niepewny los Rzeszowa i Krakowa

  @P0ZNANIAK: No już wiemy, że chodziło o Nowaka. Pożegnał się na FB oficjalnie z kibicami. Szkoda.... gasimy światło?

 • Tibor lubi Komentarz

  To że Bellego, Nowak i Krcmar by od nas odeszli, nie byłoby dla mnie żadnym zaskoczeniem. Ale, że Wowa chce pójść ligę wyżej to jestem bardzo zaskoczony. Z całym szacunkiem dla niego (i za wszystko co zrobił dla nas), ale I liga dla Wowy to wg mnie zbyt wysokie progi. No chyba, że autor artykułu się pomylił i chodziło o kogoś innego np. o Nowaka. To wtedy to rozumiem.

 • Tibor lubi Komentarz

  Artykuł o niczym. Chętnych zawodników do jazdy w II lidze jest pierdyliard. Jeśli klub ma kasę to fajny skład seniorski można skompletować w 2 tygodnie. Pozdrawiam szukających problemów :)

 • Tibor lubi Komentarz

  to że był przełożony mecz Stal -Sparta na dzień treningu to nic nie znaczy, wtedy był początek SGP a teraz ważny trening gdzie jest szansa i to duża na kolejny tytuł MS dla Polski. Ostrowianie się po prostu kompromitują i robią szopkę, po przez rozpętanie gównoburzy już dali taki rozgłos barażowi że hej ! a o to im chodziło. Skoro Stal Gorzów ma pierwszeństwo w rozgrywaniu meczu u siebie i nadażyła się okazja żeby odjechać mecz dzień po sgp to dlaczego nie skorzystać? Gdyby Ostrów na miejscu Stali też by twardo stali przy swoim. Poza tym Ostrovia płacze i mówi że narazili się na koszty i chcą dbać o dobry interes żużla w swoim mieście a także o promocje, ale oni dbają o swoj interes a Stal o swój dlaczego klub ekstraligowy ma tracić przez płacz jakiegoś prezesa ? Poza tym ich lament odbija się negatywnie na naszym sporcie, skoro mówią że brak im środków i poniosą straty to może trzeba zakończyć udział w ligach i dać spokój z żużlem ?

 • Tibor napisał/a komentarz do Ostrovia wydała oświadczenie. Zdecydowana reakcja na słowa prezesa i trenera Chomskiego

  @Majo_GW: Zgadzam się z Tobą. To oświadczenie Ostrovii to czysta manipulacja medialna. Oni na siłę wmawiają Stali, co ma być dla nich dobre, a tak naprawdę interesuje ich tylko i wyłącznie własna korzyść.

 • Tibor lubi Komentarz

  Dobrze, a teraz spójrzmy obiektywnie, Stal oddaje gospodarza na piewrszy mecz Ostrowii 6 października, gdzie wygrywa 40:50, Ostrów jest szczęśliwy, bo pod łatką Zmarzlika - Mistrza Świata, jest komplet widzów, w tym 200 anglików. Tydzień później, Stal podejmuje Ostrowie, mecz o pietruszkę, przychodzi 1/3 stadionu, bo wynik każdy zna. Ostrów zarabia, Stal traci. Bo co? Bo Ostrów tak chce? Dostali propozycje, aby nie jechać baraży, mogli z niej skorzystać. I tak każdy z góry wie, że Ostrów nie jechałby w PGEE (to jest odmienna sytuacja z Rybnikiem z poprzedniego roku, gdzie Falubaz serio MUSIAŁ jechać te baraże, bo w ROWie było takie ciśnienie, że hoho). Stal i tak jest przez wszystkich znienawidzona i szczerze, nawet mi to pasuje. Wszyscy macie KOMPLEKS Zmarzlika, WSZYSCY. Prawda jest też taka, że KAAAAAAAAAŻDY klub w sytuacji Stali zrobiłby podobnie, tylko wszyscy kibice swoich klubów zgrywają takich dobrodusznych i takich za Ostrowem. Nigdy nie wiecie co będzie za rok, dwa, trzy... ;)

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. Będzie postępowanie GKSŻ w sprawie słów Przemysława Termińskiego. Klubowi z Torunia grozi finansowa kara

  Obawiam się, że GKSŻ sama się się ośmieszy. bo jeśli w myśl prawa, które same stworzyli, nie będzie można w żaden sposób ukarać P.Termińskiego, to po prostu cała Polska będzie swobodnie mogła się śmiać z tego zabetonowanego gremium. Szkoda tylko, że najbardziej w tym pokrzywdzony PSŻ, nic na tym nie zyska.

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. Będzie postępowanie GKSŻ w sprawie słów Przemysława Termińskiego. Klubowi z Torunia grozi finansowa kara

  @Miss ZG: Do zakończenia sezonu przynależność klubowa Curzytków to PSŻ Poznań.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.