Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tibor lubi Komentarz

  Bardzo dobrze, że w formacji juniorskiej będziemy mieli rezerwy, choćby na wypadek (odpukać...) jakichś kontuzji. To już naprawdę poważnie wygląda i apetyt na finał robi się coraz większy.

 • Tibor napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Piwo albo praca. Żużlowcy nie powinni czuć od nas alkoholu (felieton)

  Jestem przerażony komentarzami. Chyba jednak dlatego w Polsce mamy tyle patologii, bo widać, że jest społeczne przyzwolenie na wszechobecny alkohol. I właśnie ten fakt mnie bardziej przeraża, niż sam fakt pracujących dziennikarzy pod wpływem. Czy ten dziennikarz naprawdę MUSI? Czy przez ten czas zawodów + godzinę przed i po, przez te 4 godziny naprawdę nie może się powstrzymać? Jeśli tak naprawdę chce mu się pić czegoś z bąbelkami to jest woda gazowana. Spójrzcie od strony zawodnika, nie kibica. Bardzo często oni przestrzegają swoich diet, podejścia do życia, do zawodu, mają świadomość jak to ważne, by utrzymać się na topie. Dla nich sądzę, że taki zionący piwskiem dziennikarz to jest coś żenującego. Z resztą dla mnie też, totalna słabizna, skoro na 4 godziny nie może powstrzymać się. Dla mnie to również zero profesjonalizmu.

 • Tibor lubi Komentarz

  Oczywiście, ze nie pierwsza, i nie ostatnia. Ale jest to sprawa medialna i w tym cała rzecz. Budzi zainteresowanie i ludzie będą to wykorzystywać. Minie kilka miesięcy i sprawa przycichnie. Wystarczy, że Grisza wykręci koło 2.0, a Motor spadnie i po Rosjanina ustawi się kolejeczka chętnych. Nikt nie będzie pamiętać co zrobił kilka miesięcy wcześniej, ze był zawieszony. Bedzie gościem na 2.0 w Ekstralidze, który jest dostępny. Teraz kibice z Gorzowa, Torunia czy innych miast mogą po nim jechać i wyzywać, ale jak będzie potrzeba to "zaakceptują mniejsze zło". Moze ktoś się cicho odezwie, przypomni, ale zostanie szybko przekrzyczany. Karuzela będzie kręcić się dalej.

 • Tibor napisał/a komentarz do Prezes ROW-u chce od Łaguty 2,5 miliona złotych odszkodowania

  Czy to pierwsza taka sytuacja w polskim grajdole? Odkąd pamiętam, kiedy zagraniczni zaczęli do nas przyjeżdżać na masową skalę (1991 i później), zawsze traktowali polskie kluby jak dojne krowy. Z czasem nasi zawodnicy do nich dołączyli. Wylewamy żale na Grisze, ale on nie różni się od wielu, innych pazernych żużlowców. Dlaczego oni tak robią? Bo ktoś daje na to przyzwolenie, bo ryba psuje się od głowy, bo ktoś przebija ofertę. Ja zarabiam 2,8tys na miesiąc i gdyby mi ktokolwiek zaproponował za robienie dokładnie tego samego w innej firmie za 5tys, to nie wahałbym się odejść. Teraz słychać, że uśmiechniętego starego capa chce Stal Gorzów. Ludzie !!! Prezesi nie są nic a nic lepsi, są takimi samymi konowałami jak te wszystkie Grisze, Hankoki, Rickardsony, Crampy, Hamile, Sajfudinowy, Walaski, Szczepaniaki, Pederseny i wielu, wielu innych. Chciałem kibicować Motorowi, ale teraz dla nich tylko gwizdy. POWODZENIA ROW RYBNIK.

 • Tibor lubi Komentarz

  Najpierw poproszę o nazwiska naszych juniorów, a potem będzie można rozmawiać o celach.

 • Tibor lubi Komentarz

  Jest to skład, który w 2 lidze może i powinien namieszać, ale i jest w nim sporo niewiadomych. Dróżdż? Dawno nie jeździł, ale druga liga to dobry poziom dla niego by wrócić do regularnej jazdy. Krcmar też dobrze wybrał. Nierówny jest Borodulin który może być liderem, ale i zawalić ważny mecz. O Nowaka i Bellego był bym raczej spokojny, a Kajzer też trzyma równy poziom i w każdym meczu jakieś punkty dorzuca. Skład na pewno na walkę o awans.

 • Tibor napisał/a komentarz do PSŻ Poznań celuje w awans do Nice 1.LŻ. Ma już fundamenty pod pierwszą ligę

  Wszystko zależy od tego jak zaprezentują się w zbliżającym sezonie. Ja bym ich nie skreślał, ale na pewno taki skład to za mało na Nice Ligę.

 • Tibor napisał/a komentarz do Masz ochotę na żużlowy city break? Nie możesz ominąć stolicy Wielkopolski

  To chyba jest lokowanie produktu. Mieszkam w Poznaniu od urodzenia (od 1980) i dla mnie te knajpy, restauracje nie są żadnymi słynnymi. No chyba, że ktoś nie ma co z kasą robić.
  Polecam: Bramę Poznania (bilet 18zł) na Ostrowie Tumskim, tamże Katedra, CK Zamek, Fort VII, Zamek Przemysła (bilet 12zł), Farę, Cytadelę, oczywiście Stary Rynek również, ale też koniecznie boczne uliczki, przejść Wroniecką na Wzgórze św. Wojciecha.

  Najważniejsze jednak to być na żużlu :)

 • Tibor napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przy 7 drużynach aż się prosiło zrobić play-off do dwóch zwycięstw. Czy kiedykolwiek się tego doczekamy???

 • Tibor napisał/a komentarz do Znamy terminarz 2. Ligi Żużlowej na 2019 rok. Na "dzień dobry" hit w Opolu!

  No to jedziemy

 • Tibor lubi Komentarz

  Wypada się wybrać na mecz do Opola.

 • Tibor lubi Komentarz

  Słuszna decyzja, brawo. Róbmy żużel po poznańsku, z głową, a nie na wariata, jak niektórzy biznesmeni z Podkarpacia.

 • Tibor napisał/a komentarz do PSŻ Poznań: konkurs na dziką kartę? Szkoda, że tak późno. Zresztą nas to nie interesuje

  W sumie masz rację, bilety normalne powinny być po 5zł, a rodzinne po 3,50. Tylko wtedy w składzie byś miał siedmiu Adamczewskich ;)

 • Tibor napisał/a komentarz do PSŻ Poznań: konkurs na dziką kartę? Szkoda, że tak późno. Zresztą nas to nie interesuje

  Uważaj, masz pianę w kąciku ust. Otrzyj się. Skoro tutaj piszesz to masz dostęp do internetu, możesz skorzystać w taki sposób i zaoszczędzisz te 3zł razy ilość osób.
  Te ceny naprawdę nie są wygórowane, ale jestem przekonany, że jak zagadasz z Urbim i pokażesz, że twoja sytuacja materialna jest bardzo kiepska to może da się coś z tym zrobić

 • Tibor lubi Komentarz

  Myślałem że Nawrockiego już nikt nie przebije,ale nie sądziłem że znajdzie się gość z Kambodży.

 • Tibor lubi Komentarz

  Panowie redaktorzy WP... zróbcie cokolwiek dla ludzi, dla kibiców Wisły, dla siebie i przestańcie wypisywać te bzdury.. Przysięgam na wszystko, że nie przeczytałem ani jednego słowa z tego waszego artykułu zanim napisałem ten komentarz. Ani jednego. Dajcie spokój. Już nikogo nie obchodzi ten bełkot. Te niby choroby czy co tam jeszcze. Napiszcie co i jak. Napiszcie odważnie i rzetelnie, bo nie wierzę, że nikt nie rozumie o co tu chodzi. Cała ta gra to rozgrywka o pieniądze. Bandyckie władze Wisły, ze swoim guru w areszcie, starają sie właśnie wyrwać to co sie jeszcze da i przy okazji odwrócić oczy swoich kibiców od swoich działań. Idę o każde pieniądze, że wszystko co tu się aktualnie odbywa jest dokładnie zaplanowane, a Miśki i inne półgłówki właśnie robią świetny interes. Za pomoicą podstawionych słupów wyprowadzają 100% akcji Wisły. Co dalej się będzie działo to póki co nie wiem. Jeszcze dzień czy dwa i okaże się, że niestety umowa podpisana z tymi kambodżańskimi pseudoinwestorami jest jednak jednak wiążąca i nie wiedzieć dlaczego nie da się cofnąć niektórych jej zapisów. Będą żale, że ich oszukano i niestety oni nie mogą na to nic pomóc, ani poradzić, a 100% akcji Wisły będzie do przechandlowania przez fundusz niewiadomego pochodzenia z siedzibą w pierdziszewie kambodżańskim.

 • Tibor lubi Komentarz

  Przebiją Nawrockiego jeśli chodzi o kolejne wykręty czy nie?

 • Tibor lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Tibor lubi Komentarz

  Redaktor Borek ma rację, że apeluje i interwencję Prokuraturę Krajową, Ministerstwo Sprawiedliwości, MSWiA i Policję. Cholera, przez kilka lat ten klub był zarządzany z tylnego siedzenia przez cwaniaków, którzy jedynie czym zasłynęli, to rzuceniem nożem w piłkarza, albo bieganiem w liczbie pięćdziesięciu chłopa z widłami w biały dzień po ulicach Krakowa. Ale, jak to na cwaniaka przystało, mieli na tyle rozumu, żeby nie zasiadać za sterem w tym klubie, bo wiedzieli, że nikt poważny, kto ma olej w głowie nie pomyśli nawet o współpracy sponsorskiej z klubem, dlatego pani Sarapata czy jakoś tak, zgodziła się zostać prezesem klubu. Łatwo się domyślić, z tego co już wiadomo, że nie za darmo i okradali klub wszyscy po równo.
  Jak czyta to ktoś, kto jest blisko z tymi, co się mienią prawdziwymi kibicami, a nie potrafią powiedzieć, jak padła bramka i kto ją strzelił, to proszę powiedzieć, mi, skąd takie wielomilionowe zadłużenie, skoro na czysto, z każdego meczu klub dostawał kilkaset tysięcy złotych z samych tylko biletów? Już nie dodaję pieniędzy od sponsorów i pieniędzy z praw telewizyjnych.

  Drodzy, zwykli, prawdziwi kibice Wisły Kraków, proszę Was, wykopcie tę garstkę cwaniaków ze stadionu i z klubu. Jest Was o wiele więcej i razem na pewno dacie radę to zrobić. Jak trzeba, to zacznijcie nawet i od B-klasy. To nie wstyd, podnosić się po upadku. Wstydem jest desperacko oszukiwać i oddalać upadek, który i tak wiadomo, że nastąpi. Nie jeden klub przed Wami spadał na sam dół i się odrodził. Mowa oczywiście o wielokrotnych mistrzach kraju, jak Wy. Zacznijcie od zera, z czystą kartą, bez długu, ze swoimi młodymi wychowankami. Na boiskach w niższych ligach, padają również piękne bramki. Niekiedy i ładniejsze od tych w Ekstraklasie.

 • Tibor lubi Komentarz

  Szanowne obecne władze TS Wisła. Powiem krótko; "Jedzie mi tu czołg"? Nie kompromitujcie się, nie pogarszajcie swojej i tak trudnej sytuacji. Nie wystarczy wam nie do końca wyjaśnionej sprawy kryminalisty rzucającego podczas meczu "scyzorykiem"? Jeśli przyjmujecie do wiadomości tłumaczenie typu "paluszek i główka", to jacy z was partnerzy do negocjacji? Skośnooki był, zobaczył wasze bagno i trzeba sobie spojrzeć w oczy i zderzyć się z całą prawdą. Z całą pewnością ten duet naciągaczy nie zainwestuje tu ani grosza. To jest sposób na wycofanie się z danej, zbyt pochopnie rzuconej wam obietnicy. Koniec, kropka.

 • Tibor lubi Komentarz

  Kto Wam wymyślił treść tego komunikatu?Nawrocki?!

 • Tibor lubi Komentarz

  Co prawda cała ta szopka świąteczno-noworoczna dotyczy piłki nożnej, ale na jej przykładzie widać wyraźnie, co uczyniono z Polski i jakie drwiny robią sobie z tego kraju już nawet ludzie z III świata. To hańba, ośmieszanie Polski, nie zaś Wisły Kraków czy jakiegokolwiek innego klubu piłkarskiego. Tak się postępuje z opinią publiczną a więc z osobami , które opłacają podatki i utrzymują ten kraj w kupie w republice bananowej, koniec i kropka. Komuna była podła, ale jak nazwać w takim razie to co się dzieje w tym kraju, zresztą już nie od dzisiaj ale już od trzech dekad. To jest demokratyczny, liberalny kapitalizm, to jest państwo europejskie, państwo wysoko rozwinięte? Śmiech przez zły, niestety.

 • Tibor lubi Komentarz

  Kwaśniewski też chorował, na goleń jak dobrze pamiętam. Szkoda białej gwiazdy.

 • Tibor lubi Komentarz

  To trzeba do pana Nawrockiego ze speedway stal rzeszów dać kontakt.

 • Tibor lubi Komentarz

  Zamiast czytać bzdury o panu Ly i jego Vannie może raczej CBA zainteresuje się panią Sarapatą & spółką , którzy doprowadzili do wielomilionowych malwersacji i długów ???

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.