Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tibor napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie zgodzę się z Walaskiem. Jeśli ja się źle czuję to muszę iść do lekarza i dostać L4 na moją niedyspozycję. Gdybym napisał do dyrektora maila, że się źle czuję i nie przyjdę do pracy to by mnie wywalił z roboty na zbity pysk.

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. DMPJ. Doskonały duet poprowadził Stal Gorzów do zwycięstwa w Poznaniu [RELACJA]

  @P0ZNANIAK: Było zdecydowanie więcej mijanek niż pisał Antoni. Były to jedne z najlepszych zawodów juniorskich jakie kiedykolwiek widziałem w Poznaniu. Tor jest zdecydowanie lepszy do mijanek niż te z poprzednich lat. Mecze z Kolejarzem i Stalą (zwłaszcza) pokazały, że wręcz rzadko biegi kończą się po starcie. Czegoś takiego wcześniej u nas nie było.

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. "Teraz mam silniki, a nie kosiarkę". Tero Aarnio o zmianach po meczu z Kolejarzem Rawicz

  @Prawda nr.1: No właśnie. Dlaczego klub dostał licencje? Jak myślisz? Myślę, że nie wiesz połowy tego co było z Krcmarem. Zachował się co najmniej źle, nieczysto. Podpisał kontrakt z PSŻ, bo nie spodziewał się, że w pewnym momencie negocjacji, Wilki Krosno zrezygnują z niegoo. Nagle obudził się z ręką w nocniku, bo większość drużyn miała skompletowane składy. Zatem zgodził się na warunki jakie zaproponował mu PSŻ, jednocześnie cały czas filtrował możliwość odejścia do 1 ligi na wypożyczenie. I znalazł się klub, który go chciał (przypominam, że 2LŻ ruszyła sporo później niż 1 liga) i wtedy Krcmar zaczął się skarżyć, że niby nie dostał pieniędzy.

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. "Teraz mam silniki, a nie kosiarkę". Tero Aarnio o zmianach po meczu z Kolejarzem Rawicz

  @Lon_Ger: To, że Krcmar tak powiedział, to nie znaczy, że tak jest. Sprawa będzie miał swój dalszy ciąg, możliwe że nawet z konsekwencjami dla Eduarda.

 • Tibor napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Eduard Karczmarz i Rafał Krcmar. Będzie dobrze

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. RzTŻ - PSŻ. Goście wygrali dzięki gościowi. Świetny debiut Roberta Chmiela [RELACJA]

  Jak się nazywa ten zawodnik co tyle hałasu narobił w PSŻ ??? Marc.. Marcelin... Kasjer... Karzej...Karcej.... Nie, to ROBERT CHMIEL !!! Dziękujemy !!!

 • Tibor lubi Komentarz

  Zdecydowanie wolę Chmiela od Kajzera.

 • Tibor lubi Komentarz

  Robert Mordo wreszcie!!! Mówiłem Ci w lutym, że Gdańsk to fatalny wybór i po połowie sezonu co? Trzy biegi, trzy sliwy i po ściganiu. Dobrze, że połowę sezonu można jeszcze uratować i zrobić w Poznaniu parę marzeń Skupień-Chmiel jak za dobrych czasów. Wspominali Ci, że Poznań nie ma pesos?

 • Tibor lubi Komentarz

  Zdecydowanie wolę Chmiela od Kajzera.

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. Witold Skrzydlewski: Zaczynam podejrzewać, że pan Skórnicki chce przejąć moją firmę

  @jaro1: Play-offy miały być uzależnione od postawy Apatora. Jeśli zakończą sezon na pierwszym miejscu to liga ma się skończyć. Jeśli na dalszym to mają odbyć się Play-offy, bo trzeba koniecznie Apatora do Ekstraligi wcisnąć.

 • Tibor lubi Komentarz

  @Pawlacz-2: no wieku tych mlodych chlopakow nie oszukasz ;D

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. Kolejarz R. - PSŻ. Rawiczanie pewnie zwyciężyli mimo braku Smektały. Goście byli bezradni [RELACJA]

  @Al Bundy: Kto? Od kogo by niby miał pożyczyć jak w tej lidze większość ledwo wiąże koniec z końcem. Skupień ma jeden motor, Suchecki dwa i jako Polacy rywalizują bezpośrednio o skład z Kajzerem więc skąd

 • Tibor lubi Komentarz

  Kapitalna jest ta liga do oglądania.
  Z jednej strony kilku profesjonalistów, którzy się w niej ściga, z drugiej wielu amatorów dogorywających w tym sporcie.
  W jeden dzień zawody między polem kukurydzy, wiatrakami z elektowni i pastwiskiem na lotnisku samolotów szerokokadłubowych w Niemczech, a na drugi dzień ALŻ za kurnikiem w Rawiczu.
  Odwołane mecze, walkowery, zerwane transmisje, zawodnicy kradnący silniki, albo uciekający z zaliczką etc.
  Jeszcze bym w tę ligę wrzucił Pawła Hliba, dołożył Sadzikowskiego z Wandą Kraków, odbudował tor w Machowej, wszystko opakował marketingowo i sprzedał do TVP zamiast Mazurskiej Nocy Kabaretowej.

 • Tibor lubi Komentarz

  Te oświadczenie to po polsku nie było. Czytać się tego nie dało a napisał to kandydat na dziennikarza. Druga sprawa ze jak ktoś chce być dziennikarzem to musi mieć bardzo mocna psychikę i pewnych rzeczy nie brać do siebie.

 • Tibor lubi Komentarz

  W sumie chodzi o nic, ale można o tym napisać bardzo długi artykuł.

 • Tibor lubi Komentarz

  "Jeszcze kilka miesięcy temu,w ostatnich dniach,jeszcze kilka miesięcy temu,jednakże w ostatnich tygodniach...". Artur,chlopie wez zdecyduj...Zrobiles z tego artykulu epopeje. Jakies pierdoly i kociopoly tu wstawiasz.

 • Tibor lubi Komentarz

  @Tibor: Wiem, że w klubowej kasie się nie przelewa, ale bez przesady. Na ten skład raczej nas stać. No może z wyjątkiem Woelberta ;D

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. SpecHouse PSŻ Poznań podał skład. Brakuje Morrisa, Miśkowiaka i Porsinga

  @Feldkurat Katz: Muszą mieć kogoś, gdy po pierwszym meczu nie zapłacą Woelbertowi i Hjelmlandowi ;) a na to się zanosi

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. Ściąga dla prezesów eWinner 1. Ligi. Kto nadaje się do roli gościa?

  Miśkowiak już nie, P.Hansen-nie, Rolnicki-nie. Moim zdaniem oni nie gwarantują solidnego poziomu nawet na 2.ligę.

 • Tibor lubi Komentarz

  Patrick Hansen w 1LŻ to chyba żart. Dróżdż zamiast się przechwalać niech najpierw wykręci sensowną średnią w 2LŻ. Miśkowiak nie wiadomo czy będzie się jeszcze chciał ścigać. Pozostali mogliby spróbować. Na liście brakuje Woelberta i Tarasienki.

 • Tibor lubi Komentarz

  Trzeba się cieszyć z tego, że NIE awansowaliśmy. Dlaczego? Miasto na 2020 nie da więcej pieniędzy, bo Poznań tnie budżet na sport i nie ma znaczenia w której lidze jesteśmy. Zastrzyk finansowy z TV to nie byłyby jakieś kokosy. Sponsorów nie przybywa, a kibice dopisali tylko w PO bo w rundzie zasadniczej frekwencja była słabiutka, gorsza niż rok wcześniej (chociaż wyniki było o niebo lepsze). Zawodnicy po awansie domagaliby się - co logiczne - wyższych stawek, a bez nich też wybraliby oferty innych klubów tak jak to zrobili teraz... A w Nice trzeba mieć budżet o połowę wyższy niż w II lidze żeby nie być chłopcami do bicia. Po prostu nie stać nas na razie na I ligę i trzeba to powiedzieć kibicom wprost zamiast znowu pompować balonik. Oby zarząd spłacił co trzeba do końca października, a potem zatrudnił zawodników na miarę naszych finansowych możliwości. Cel na nowy sezon może być mniej ambitny, jakoś to przeżyję byle długów nie było.

 • Tibor napisał/a komentarz do Żużel. Giełda transferowa 2 LŻ. Działacze z Krosna i Opola królami polowania? Niepewny los Rzeszowa i Krakowa

  @P0ZNANIAK: No już wiemy, że chodziło o Nowaka. Pożegnał się na FB oficjalnie z kibicami. Szkoda.... gasimy światło?

 • Tibor lubi Komentarz

  To że Bellego, Nowak i Krcmar by od nas odeszli, nie byłoby dla mnie żadnym zaskoczeniem. Ale, że Wowa chce pójść ligę wyżej to jestem bardzo zaskoczony. Z całym szacunkiem dla niego (i za wszystko co zrobił dla nas), ale I liga dla Wowy to wg mnie zbyt wysokie progi. No chyba, że autor artykułu się pomylił i chodziło o kogoś innego np. o Nowaka. To wtedy to rozumiem.

 • Tibor lubi Komentarz

  Artykuł o niczym. Chętnych zawodników do jazdy w II lidze jest pierdyliard. Jeśli klub ma kasę to fajny skład seniorski można skompletować w 2 tygodnie. Pozdrawiam szukających problemów :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.