Tibor - lubi

 • Tibor lubi Komentarz

  Zdecydowanie wolę Chmiela od Kajzera.

 • Tibor lubi Komentarz

  Robert Mordo wreszcie!!! Mówiłem Ci w lutym, że Gdańsk to fatalny wybór i po połowie sezonu co? Trzy biegi, trzy sliwy i po ściganiu. Dobrze, że połowę sezonu można jeszcze uratować i zrobić w Poznaniu parę marzeń Skupień-Chmiel jak za dobrych czasów. Wspominali Ci, że Poznań nie ma pesos?

 • Tibor lubi Komentarz

  Zdecydowanie wolę Chmiela od Kajzera.

 • Tibor lubi Komentarz

  @Pawlacz-2: no wieku tych mlodych chlopakow nie oszukasz ;D

 • Tibor lubi Komentarz

  Kapitalna jest ta liga do oglądania.
  Z jednej strony kilku profesjonalistów, którzy się w niej ściga, z drugiej wielu amatorów dogorywających w tym sporcie.
  W jeden dzień zawody między polem kukurydzy, wiatrakami z elektowni i pastwiskiem na lotnisku samolotów szerokokadłubowych w Niemczech, a na drugi dzień ALŻ za kurnikiem w Rawiczu.
  Odwołane mecze, walkowery, zerwane transmisje, zawodnicy kradnący silniki, albo uciekający z zaliczką etc.
  Jeszcze bym w tę ligę wrzucił Pawła Hliba, dołożył Sadzikowskiego z Wandą Kraków, odbudował tor w Machowej, wszystko opakował marketingowo i sprzedał do TVP zamiast Mazurskiej Nocy Kabaretowej.

 • Tibor lubi Komentarz

  Te oświadczenie to po polsku nie było. Czytać się tego nie dało a napisał to kandydat na dziennikarza. Druga sprawa ze jak ktoś chce być dziennikarzem to musi mieć bardzo mocna psychikę i pewnych rzeczy nie brać do siebie.

 • Tibor lubi Komentarz

  W sumie chodzi o nic, ale można o tym napisać bardzo długi artykuł.

 • Tibor lubi Komentarz

  "Jeszcze kilka miesięcy temu,w ostatnich dniach,jeszcze kilka miesięcy temu,jednakże w ostatnich tygodniach...". Artur,chlopie wez zdecyduj...Zrobiles z tego artykulu epopeje. Jakies pierdoly i kociopoly tu wstawiasz.

 • Tibor lubi Komentarz

  @Tibor: Wiem, że w klubowej kasie się nie przelewa, ale bez przesady. Na ten skład raczej nas stać. No może z wyjątkiem Woelberta ;D

 • Tibor lubi Komentarz

  Patrick Hansen w 1LŻ to chyba żart. Dróżdż zamiast się przechwalać niech najpierw wykręci sensowną średnią w 2LŻ. Miśkowiak nie wiadomo czy będzie się jeszcze chciał ścigać. Pozostali mogliby spróbować. Na liście brakuje Woelberta i Tarasienki.

 • Tibor lubi Komentarz

  Trzeba się cieszyć z tego, że NIE awansowaliśmy. Dlaczego? Miasto na 2020 nie da więcej pieniędzy, bo Poznań tnie budżet na sport i nie ma znaczenia w której lidze jesteśmy. Zastrzyk finansowy z TV to nie byłyby jakieś kokosy. Sponsorów nie przybywa, a kibice dopisali tylko w PO bo w rundzie zasadniczej frekwencja była słabiutka, gorsza niż rok wcześniej (chociaż wyniki było o niebo lepsze). Zawodnicy po awansie domagaliby się - co logiczne - wyższych stawek, a bez nich też wybraliby oferty innych klubów tak jak to zrobili teraz... A w Nice trzeba mieć budżet o połowę wyższy niż w II lidze żeby nie być chłopcami do bicia. Po prostu nie stać nas na razie na I ligę i trzeba to powiedzieć kibicom wprost zamiast znowu pompować balonik. Oby zarząd spłacił co trzeba do końca października, a potem zatrudnił zawodników na miarę naszych finansowych możliwości. Cel na nowy sezon może być mniej ambitny, jakoś to przeżyję byle długów nie było.

 • Tibor lubi Komentarz

  To że Bellego, Nowak i Krcmar by od nas odeszli, nie byłoby dla mnie żadnym zaskoczeniem. Ale, że Wowa chce pójść ligę wyżej to jestem bardzo zaskoczony. Z całym szacunkiem dla niego (i za wszystko co zrobił dla nas), ale I liga dla Wowy to wg mnie zbyt wysokie progi. No chyba, że autor artykułu się pomylił i chodziło o kogoś innego np. o Nowaka. To wtedy to rozumiem.

 • Tibor lubi Komentarz

  Artykuł o niczym. Chętnych zawodników do jazdy w II lidze jest pierdyliard. Jeśli klub ma kasę to fajny skład seniorski można skompletować w 2 tygodnie. Pozdrawiam szukających problemów :)

 • Tibor lubi Komentarz

  to że był przełożony mecz Stal -Sparta na dzień treningu to nic nie znaczy, wtedy był początek SGP a teraz ważny trening gdzie jest szansa i to duża na kolejny tytuł MS dla Polski. Ostrowianie się po prostu kompromitują i robią szopkę, po przez rozpętanie gównoburzy już dali taki rozgłos barażowi że hej ! a o to im chodziło. Skoro Stal Gorzów ma pierwszeństwo w rozgrywaniu meczu u siebie i nadażyła się okazja żeby odjechać mecz dzień po sgp to dlaczego nie skorzystać? Gdyby Ostrów na miejscu Stali też by twardo stali przy swoim. Poza tym Ostrovia płacze i mówi że narazili się na koszty i chcą dbać o dobry interes żużla w swoim mieście a także o promocje, ale oni dbają o swoj interes a Stal o swój dlaczego klub ekstraligowy ma tracić przez płacz jakiegoś prezesa ? Poza tym ich lament odbija się negatywnie na naszym sporcie, skoro mówią że brak im środków i poniosą straty to może trzeba zakończyć udział w ligach i dać spokój z żużlem ?

 • Tibor lubi Komentarz

  Dobrze, a teraz spójrzmy obiektywnie, Stal oddaje gospodarza na piewrszy mecz Ostrowii 6 października, gdzie wygrywa 40:50, Ostrów jest szczęśliwy, bo pod łatką Zmarzlika - Mistrza Świata, jest komplet widzów, w tym 200 anglików. Tydzień później, Stal podejmuje Ostrowie, mecz o pietruszkę, przychodzi 1/3 stadionu, bo wynik każdy zna. Ostrów zarabia, Stal traci. Bo co? Bo Ostrów tak chce? Dostali propozycje, aby nie jechać baraży, mogli z niej skorzystać. I tak każdy z góry wie, że Ostrów nie jechałby w PGEE (to jest odmienna sytuacja z Rybnikiem z poprzedniego roku, gdzie Falubaz serio MUSIAŁ jechać te baraże, bo w ROWie było takie ciśnienie, że hoho). Stal i tak jest przez wszystkich znienawidzona i szczerze, nawet mi to pasuje. Wszyscy macie KOMPLEKS Zmarzlika, WSZYSCY. Prawda jest też taka, że KAAAAAAAAAŻDY klub w sytuacji Stali zrobiłby podobnie, tylko wszyscy kibice swoich klubów zgrywają takich dobrodusznych i takich za Ostrowem. Nigdy nie wiecie co będzie za rok, dwa, trzy... ;)

 • Tibor lubi Komentarz

  wiec jesli przyjdzie placic klubowi torunskiemu kare, zablokowalbym zawodnika Jasona Doyla, ze wzgledu na kontrakt podpisany na 2 lata, czyli prawnie umocowany, z przynaleznoscia klubowa, z karą rownowazna tej karze, badz przewyzszajaca ja. Bo jesli brac pod uwage zawodnikow z 1 rocznym kontraktem, a tych z wieloletnim, to tutaj sie rodzi wiekszy problem. więc tak jak mi ja komus x2. takiego postepowania oczekuje w razie ukarania od torunskiego klubu

 • Tibor lubi Komentarz

  Eee tam. Termos więcej wydał na same plakaty niż Polonia będzie miała budżetu na przyszły sezon;)

 • Tibor lubi Komentarz

  Kiedy na SF zrozumieją że skład, a drużyna to dwie zupełnie różne rzeczy. Motor może składu w tym roku nie miał, ale za to miał drużynę która wzajemnie się napędzała. Toruń teoretycznie skład nawet na PO ale jako drużyna jechali jakby na zaciągniętym hamulcu. W Łodzi podobnie. W Ostrowie skład nie był zły, ale kto stawiał że tym składem wjadą bezproblemowo do finału? Mieli za to drużynę.

 • Tibor lubi Komentarz

  @AMON: Krcmar w Poznaniu gwarantuje punkty, a Miśkowiak niekoniecznie.

 • Tibor lubi Komentarz

  Wynik jest niezły, ale najważniejsze że drużyna walczyła i można liczyć na duże zainteresowanie rewanżem, więc finansowo klub się obroni. Łódź nadal jest faworytem, ale ostatnie mecze PSŻ na Golęcinie są powodem do umiarkowanego optymizmu.