rychu1979r - lubi - strona 3

 • rychu1979r lubi Komentarz

  I tym sposobem rywale mają realne szanse na złoto w tej odmianie mistrzostw. A Cieślak ma sporo do zrobienia bo złoto będzie ogromnym sukcesem.

 • rychu1979r lubi Komentarz

  Podpisuje się obiema rękami przy idei mistrzostw par! Tak jak ktoś już tutaj wspomniał - niespodzianki są stanie nakręcić tą dyscyplinę marketingowo - mocne duety Rosji? Wielkiej Brytanii, Łotwy czy Francji są w stanie sptawić nie jedną niespodziankę!

 • rychu1979r lubi Komentarz

  W Australii brak pewnego doparowego. Holder kuleje z formą, Fricke się dopiero ogarnia (chociaż SBP w Toruniu wyszedł im ładnie), Tungate jeszcze poziomu międzynarodowego nie osiągnął a reszta niczym się specjalnie nie wyróżniła. Wyżej dałbym Szwedów z Fredką i Predatorem, lub Danię z Madsenem i PUKiem. Niespodzianka mogłaby należeć do Łotyszy lub Brytoli jeśli Tai się z federacją przeprosi.

 • rychu1979r lubi Komentarz

  A mnie to nawet nie rusza co się dzieje w moim klubie bo nie mam zamiaru się denerwować i wysłuchiwać takich rzeczy..Czekam na sezon i każdy z nas widzi to co jest teraz a co było parę lat wstecz..wydaje mi się że nic się nie zmienia cały czas jest tak samo może za parę lat zaowocują poranne śniadanka naszego klubu albo niech szukają nowych twarzy w zarządzie cały czas lelum po lelum to nie idzie w dobrym kierunku ja to tak odczuwam i ciekawe jak będzie wyglądała sytuacja pod koniec sezonu 2018..

 • rychu1979r lubi Komentarz

  Mimo znakomitej frekwencji jak na miasto Piła,klub ma problemy finansowe.Niestety Piła idzie ponownie złą drogą i jeśli się szybko nie ogarną to może być powtórka z historii.

 • rychu1979r lubi Komentarz

  Trzeba powiedzieć że sytuacja jest dziwna ,bardzo dobra frekwencja,sponsor tytularny ,niezła dotacja z miasta i finansowa klapa.Trudno o optymizm gdy za trzy miesiące rusza sezon a w kasie pusto i zeszłoroczne długi.Nie wiem co wywineli nasi działacze że senator się wypiął na klub i podobno nie ma szans na powrót.To smutne że po raz kolejny pilscy kibice muszą drżeć o to czy będzie w Pile żużel.Czy w Pile nie może się znależć dobry wujek który poukłada wszystko tak żeby i aktualni zawodnicy jak i kibice mogli spokojnie czekać na sezon ten i następne.

 • rychu1979r lubi Komentarz

  A w Bydgoskiej Polonii ten niedobry Władek wypłacił do grosza wszystkim zawodnikom kaskę co do centusia ... Oj nie śmiejcie się już więcej z Bydgosczy , oj nie śmiejcie. U nas z każdym rokiem coraz lepiej jeśli chodzi o finanse , dzięki żelaznej konsekwencji Władysława Golloba a wy ledwo łepek podnieśliście i już syf się robi. Piszcie co chcecie a ja powiem tylko tyle - pogadamy za 3 latka ... :)

 • rychu1979r lubi Komentarz

  Niepokojące informacje.Niestety opóźnienia w płatnosciach moga sie odbic na przyszlym sezonie Polonii.Juz w tym okienku wzieli zawodników mniej pożądanych na rynku czyli Harris,Joergensen,Aspgren.Powoli zaczyna to przypominac Stal 2017.Co prawda jeszcze duzo do tego brakuje,ale jakis niepokój jest.Życze wyjscia na prosta i powodzenia w PLŻ,bo ten zespół przy dobrej sytuacji finansowej moze powalczyc o PO."Ważne,że jest żużel i kielbasa senatora " :)

 • rychu1979r lubi Komentarz

  A w tym roku mają w składzie jeszcze Okonia... Wydoi z reszty kasiorki i Piła zostanie na lodzie... chociaż jej nie życzę Tego ,ale wszystko na to się zanosi... Sponsorów jakoś więcej nie ma a skład wcale nie tańszy niż w ubiegłym sezonie.

 • rychu1979r lubi Komentarz

  Ja pierdo..... !!!!!!

 • rychu1979r lubi Komentarz

  Nawet jak uda im się spłacić stary sezon, to w nowym będą mieli duże kłopoty. Gapiński już w ubiegłym roku pokazał jak jeździ kiedy ma niezapłacone, a Okoniewski i Harris również nie będą mieli sentymentów. Kraków i Piła raczej spadną z ligi. Gniezno wiedziało co robi nie licytując się wirtualnymi pieniędzmi. To będzie rok wielkich wydatków w PLŻ i za rok będzie można zbudować tani i jednocześnie dobry skład.

 • rychu1979r lubi Komentarz

  Coś jesteś kolego żle poinformowany,ten niby bankrut z Gniezna jako pierwszy rozliczył się z zawodnikami o czym nawet pisano na SF.

 • rychu1979r lubi Komentarz

  "Polonia Piła czas na spłatę zadłużenia ma do końca stycznia. Działacze przekonują, że uda im się dotrzymać terminu."

  NO I TEGO SIE TRZYMAMY

 • rychu1979r lubi Komentarz

  To logiczne , że gdyby nie mieli perspektyw finansowych na przyszły sezon to nie kontraktowali by nowych zawodników . Wystarczy spojrzeć na bankruta z Gniezna , tam mają przeciąg w klubowej kasie więc nikogo nowego nie ściągali .
  Piła ! Spinać poślady i do przodu !

 • rychu1979r lubi Komentarz

  Gorzej niż starcik nie pojadą hehe

 • rychu1979r lubi Komentarz

  A ja stawiałbym na Thomas Joergensen może odpalić i być pewnym punktem drużyny na wyjazdach pewnie nie cało słabiej ale u nas w Pile może być mocny.

 • rychu1979r lubi Komentarz

  Ustawianie składów pół roku przed sezonem śmieszy,zakładam że żużel to sport i nie nazwiska wygrywają , bo jeśli by tak było to poco jechać i tracić pieniądze.Oczywistym jest że Piła nie jest klubem aspirującym do ekstraligi ,więc logiczne jest że buduje skład na który ją stać.W drużynie jest kilku nie przewidywalnych zawodników ale dopiero sezon pokaże ich wartość, dziś to wróżenie z fusów.Jeśli chodzi o cel sportowy to powińiśmy skupić na wygrywanie u siebie a to zapewni frekwencję i bezpieczne miejsce.A organizacyjnie to w miarę regularne płacenie zawodnikom,bo to też ma wpływ na wyniki.

 • rychu1979r lubi Komentarz

  W ubieglym roku mielismy mlodego zagranicznegi i sobie pojezdzil ze hohoh ... a transfer harrisa to nie wiem czy bardziej akt rozpaczy czy glupoty ...

 • rychu1979r lubi Komentarz

  Powinni postawić na młodych ;) Zamiast Jonassona i Harissa

 • rychu1979r lubi Komentarz

  Zobaczymy po sezonie kto spadnie ;)