Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andy87 napisał/a komentarz do Igor Milicić: Koszykówka, nie rugby

  Trener jakiś taki odważny, pewniejszy siebie...
  Mam nadzieję, że będzie to piękne sportowe wydarzenie.

 • Andy87 napisał/a komentarz do Ivan Almeida: Zamojski nie gra czysto. W innej lidze byłby wyrzucony z boiska!

  Bardzo się dziwię osobą z ZG, że mają zastrzeżenia co do sędziowania. Jestem po seansie 4 meczów z Anwilem i z telewizyjnych kamer widać, że dostaliście więcej życzliwych gwizdków.
  I najlepsze jest to, że zamiast mieć pretensje o to do sędziów, że identyczne decyzje gwiżdzą w dwa sposoby. To kibice drużyn obrzucają się wzajemnie wyzwiskami, chyba tylko dla dodatkowych emocji.

  Proponuję to jednak zostawić, bo emocje emocjami ale przeszłości się nie zmieni. Almeida jako zawodnik i uczestnik spotkań, może chyba mieć swoje zdanie i powiedzieć co myśli o poprzednich spotkaniach. Poziom odbioru takich mini wywiadów tutaj jest naprawdę żałosny...

 • Andy87 napisał/a komentarz do "Niech się Państwo kompromitują dalej!". Brat Artura Nogala broni łyżwiarza przed hejtem

  Ja do czasu kiedy nie miałem internetu, nie miałem pojęcia jacy ludzie są falszywi i perfidni. Zazdrość, podejrzliwość, stanie na straży sprawiedliwości i szukanie winnych wszędzie wokól siebie.

  Sam jestem sportowcem tyle, że amatorskim ale startuje na zawodach o zasięgu całego kraju. Jakieś spojrzenie na sport mam i kanapowi specjaliści niszczą wielu ludzi każdego dnia. Także wśród znajomych mam wielu co znają się na moim sporcie jak nikt inny... tyle że tygodnia treningu poza pracą by nie wytrzymali.
  Nie wiem co jest wyjściem lepszym czy olewanie czy walczenie z wiatrakami. No ale Artur nie martw się tym, rób swoje i to co lubisz. Sport to nie tylko triumfy i wygrane ale umiejętność przegrywania. Takie momenty to selekcja wśród znajomych, przyjaciele którzy okazują się śmieciami. Wielka szkoda, bo ogrom pracy, zamyka się w jednym występie trwajacym 35 sekund. No, ale z takich prób wychodzi się silniejszym, doświadczonym o coś czego nie doświadczył praktycznie nikt. Wierzę, ze Artur wróci silniejszy, ja z przyjemnością odwiedzę Arenę Lodową w Tomaszowie przy najbliższej okazji. I chociaż nikogo osobiście z krajowej kadry łyżwiarzy nie znam, to mam dla nich szacunek, że tyle lat w niszowym i zaniedbanym sporcie dawali radę i walczyli ponad siły.

 • Andy87 napisał/a komentarz do Igor Milicić: Nie mam nic do zarzucenia zawodnikom

  Panowie naprawdę przykładacie uwagę do wypowiedzi przedmeczowych ? A jak pobudzić zawodników do gry zbudować emocje tak, żeby na pełnym wkur... weszli w mecz. Zapytajcie Milicicia czy każdego innego trenera na konferencji jakie ma zdanie o przeciwnej drużynie i wtedy strzępcie słowa.

  Igor nie ma nic do zarzucenia drużynie, ale ja mam. 22/27 z linii Stelmetu. I to wystarczy ,aby taki mecz przegrać... To jest cała masa łatwych punktów plus kłopot z faulami gdzie mamy 4 grających PL. Pomijam już notoryczną liczbę strat na poziomie 15 od początku sezonu i fatalny procent w rzutach za 3 gdzieś od meczu z Toruniem. Mieliśmy przestoje po 3 minuty bez punktu w każdej kwarcie.. i to ceglenie za 3. Weszliśmy dobrze 3x3 a potem 6 na 24 przez 28 minut gry. Żeby wygrywać to trzeba zacząć od siebie a Anwil zrobił naprawdę dużo aby tego meczu nie wygrać.

 • Andy87 napisał/a komentarz do Były prezes Polskiego Związku Kolarskiego apeluje do ministra sportu. Straszy rowerową husarią!

  W tym wszystkim najsmutniejsze jest to, że uczciwie trenujący ludzie i piękno sportu jest tylko tłem.

 • Andy87 napisał/a komentarz do Adam Nawałka: Nie da się zastąpić Roberta Lewandowskiego jeden do jednego

  Trenerze czy to naprawdę było klasyczne 3-5-2 ???? To raczej była baza, bo w obronie to było 5-3-2 a ofens przechodził na 3-4-2-1 i jestem prawie pewny, że to ustawienie bedziemy oglądać na MŚ.

  Lewego zastąpić się nie da to prawda, ale posypała się reszta napadu. Wilczek, bardziej odnajduje sie w grze z kontry, niż w klepaninie i przetrzymaniu. W tym momencie napastnikiem numer 2 jest jednak Kownacki.

 • Andy87 napisał/a komentarz do Przyszłość Adama Nawałki wyjaśni się po mundialu

  Ja uważam, że każdy z tych trenerów z tą generacją piłkarzy przywiózłby wyniki. Paru chłopaków gra w dobrych klubach, mają styczność z LM...kiedyś opieraliśmy grę na graczach Ekstraklasy. Zagranicznych powołań było 8-9 a teraz ligowców jest maksymalnie 7.

  Też uważam, że wyjście z grupy to jest minimum... wszystko co ugrają więcej to będzie dobry wynik.
  Widzę wiele dziur w kadrze...w wyjściowym składzie o czym mówił Lewy. W sumie to tylko o bramkarzy, środek obrony i środek pomocy można być w miarę spokojnym, bo są następcy... Na skrzydłach dramat... No ale Trener wszechczasów powinien sobie z tym poradzić... a szczerze w to wąpie skoro nie wprowadzał stopniowo graczy tylko ewentualnie rzuci kogoś na głęboką wodę i się uda albo nie.

 • Andy87 napisał/a komentarz do Przyszłość Adama Nawałki wyjaśni się po mundialu

  Szczerze, to mając taką generację piłkarzy jaką ma teraz Nawałka to każdy z tych trenerów powtórzyłby ten wynik. Kadrę zbudował wynik z Niemcami, który był przypadkiem. No właśnie ma kogo sprawdzać, bo jak kontuzje odniesie Lewy to kim zagrasz z przodu ? Teodorczykiem który przez 2 lata zagrał w kadrze może godzinę czasu. To jest właśnie filozofia Nawałki oranie jednym składem do bólu. Kadra zrezygnowała z grania meczy towarzyskich, bo odbijało się to na rankingu FIFA. Nie grasz towarzysko jesteś wyżej, taki przelicznik rangi meczów. Tak mecz z Armenią czy Kazachstanem był idealny, aby sprawdzić paru ludzi w grze choćby przez 30 minut. Po co powołuje Góralskiego od początku eliminacji a grał chyba epizod w jednym meczu, choć i tego nie jestem pewien.
  Grosicki? błagam nie rozśmieszaj mnie... to że dziennikarze widzą w nim wielkiego gracza to nie znaczy, że nim jest, a jest kiepski. To joker na 15 minut z ławki a nie gość na cały mecz. No ale gra tylko dlatego, że nikogo Nawałka nie wprowadził do tego składu przez 2 lata. Człowiek bez umiejętności defensywnych, bez walki o górną piłkę, nie potrafi się przepchnąć. Tylko wiatr i nic poza tym. Nawałka zakończył Euro i powiedz jaka jest nowa twarz w tej kadrze ??? Tylko Zieliński gra, a tak to nikt poza epizodami się nie pojawił Żadnego lewego czy prawego pomocnika, żadnego lewego obrońcy gdzie jest problem od 5 lat. To jest dobry trener, który ma hierarchie graczy na każdej pozycji czy gość, który improwizuje jak pojawiają się kontuzje czy kartki ?

 • Andy87 napisał/a komentarz do Duet z Anwilu, Skibniewski bez formy - najsłabsza piątka tygodnia PLK

  Pozdrawiam autora, który wie, że Anwil przyciąga uwagę, kliknięcia, wyświetlenia, komentarze przekładają się na złotóweczki.

  Ja w tym zestawieniu za Szewczyka widziałbym D.J Sheltona, który wypowiadał się że zamiecie tą ligę. 20 minut gry przeciwko Sopotowi 2 pkt i 2 zbiórki i wskaźnik -16.

  Do tego Szymkiewicz, Mokros, Kelati, Chyliński, C.J Aiken nie zaliczą tej kolejki do udanej.

 • Andy87 napisał/a komentarz do Nawałka o słabej grze obrony: Nie może tak być, że tracimy za dużo bramek

  Trenerze nasi zwyczajnie nie nadążają w obronie przy stałych fragmentach. Po pierwsze trzeba mieć prawdziewgo lewego obrońce a nie eksperymenty przez całą 2 lata. Jędrzejczykowi bliżej do emerytury niż do grania następnych eliminacji. Była szansa wychowania nowego kadrowicza przez eliminacje ale sztab spał. Lewy przy stałych fragmentach w polu karnym. Naszych 4 graczy kiepsko główkuje, (Zieliński, Rybus, Grosicki, Błaszczykowski)... więc trzeba to nadrabiać strefą...

 • Andy87 napisał/a komentarz do Przyszłość Adama Nawałki wyjaśni się po mundialu

  Nawałka nie jest super trenerem i strategiem to fakt i naprawdę popełnia wiele błędów on i jego sztab, ale ma facet szczęście do tej drużyny. Według mnie wyjśćie z grupy na MŚ przedłuży jego kontrakt i zapewne takie są założenia na ten turniej.

  Stracono dwa lata a kadra nie wychowała tak naprawdę nowej twarzy... Brakuje następców na kluczowe pozycje. Ogranych następców w kadrze a nie statystów. Bo ile to już razy powoływany był Góralski a zagrał tyle co kot napłakał. Takie mecze jak z Armenią to były wrecz obowiązkiem sprawdzić lewego obrońce czy pomocnika.. tylko trener zapomniał ich powołać, to samo z napastnikiem... katujemy Lewym ale kto w razie czego go zastąpi... najlepszy według mnie byłby Kownacki. Palące problemy to lewa obrona, był czas na postawienie na dwóch młodych chłopaków i ogrywanie ich przez dwa lata. Dałoby jakiś rezultat a tak cała czas eksperymenty. Lewa pomoc też wyglada kiepsko, bo Grosicki w obronie jest pachołkiem. Trenerze jest nad czym pracować, za awans gratulacje.

 • Andy87 napisał/a komentarz do Tomaszewski krytykuje Zielińskiego. "Dlaczego my na siłę chcemy uszczęśliwiać tego chłopaka?"

  Janek Ty już nie komentuj bo się ośmieszasz. Dziw bierze jakie pierdoły pociska człowiek, który spędził sporo lat grając w zawodową piłkę, a nawet nie zauważył, że graliśmy 2 defensywnymi pomocnikami. Że nasze skrzydła kiepsko bronią, a gdy zszedł Piszczek to już w ogóle nie broniły. Krycie każdy swego przy stałych fragmentach zamiast strefowo.

  Po ostatnich zdaniach to aż mnie brzuch rozbolał.

 • Andy87 napisał/a komentarz do Polska - Czarnogóra: Zwycięstwo na koniec eliminacji, jedziemy na mundial!

  Pozwolę się nie zgodzić, Gdyby Nawałka naprawdę zmieniał ustawienie mielibyśmy obok Lewandowskiego innego napastnika. Z Robertem tak naprawdę grał Milik... inni zaliczali epizody. Ja już nawet nie chce myśleć co się stanie jak przyjdzie nam teraz zagrać z przodu bez niego i Milika. Franek Smuda grał tym schematem jaki teraz serwuje nam Nawałka. Jeden napastnik podwieszony nic nie wnoszący Obraniak. Skrzydła gdzie Błaszczykowski był bardziej ofensywnie nastawiony. Dwaj defensywni pomocnicy bez prostopadłej piłki czy strzału z dystansu... Schemat jest ten sam tylko wartość zawodników inna, obaj betonowi katują cały mecz jednym składem. Waldek Fornalik nie bał się wprowadzać nowych twarzy, przemeblował kadrę po Euro za co przypłacił wynikiem. Kadra grała lepiej niż pokazał to końcowy wynik eliminacji.

 • Andy87 napisał/a komentarz do Polska - Czarnogóra: Zwycięstwo na koniec eliminacji, jedziemy na mundial!

  Uważam, że jednak fart Nawałki, bo zarówno Fornalik jak i Smuda tego szczęscia nie mieli. Kadra grała podobnie a i nazwiska jakoś kolosalnie się nie zmieniły. Były takie mecze, że chwalono Roberta trochę na wyrost, dzisiaj też można mu zarzucić, że jako kapitan nie pobudził drużyny w odpowiednim momencie... Wziął to na swoje barki i trzeba mu to oddać wygrał nam mecz i całe eliminacje.

 • Andy87 napisał/a komentarz do Polska - Czarnogóra: Zwycięstwo na koniec eliminacji, jedziemy na mundial!

  Nawałka nie jest super strategiem... komentatorzy w meczu zauważali, że reaguje na wydarzenia na boisku... ja uważam wprost przeciwnie, że Adaś to beton i nie wprowadza graczy do kadry. Zmiany pod koniec meczu, kiedy skrzydłowych w tym meczu praktycznie nie mieliśmy...Grosicki 3 akcje a tak cały mecz nie było człowieka, Kuba jeden rajd a tak to skupiony na defensywie. Dużo dziur ma ta kadra, ale cieszmy się wygranymi bo Nawałka farta ma jak nikt inny.

 • Andy87 napisał/a komentarz do Armenia - Polska. Oceny. Lewandowski najlepszy. To już stały fragment gry

  Dla Pana redaktora gol w 18 minutowym występie i w sumie niewidoczność jest bardziej ceniona od chłopaka który zapierdziela przez 90 minut. Przerzuca piłki po 40 metrów z dokładnością na centymetry. Bije rożne z których jest zagrożenie a nie wybija je pierwszy obrońca lub przelatują na drugą stronę. Wywalczył rzut wolny na skraju pola karnego, conajmniej dwa rzuty rożne, kilka świetnych odbiorów w środku pola. Technicznie najlepszy na boisku zdecydowanie. No ale nie jest ulubieńcem dziennikarzy jak Grosicki, który w obronie jest pachołkiem i zawsze nim będzie.

 • Andy87 napisał/a komentarz do Polska - Rumunia. Król jest jeden! (Oceny)

  A czym wyróżnia się Linetty w tej lidze włoskiej, czym wyróżnił się na tle innych w młodzieżowych mistrzostwach europy. Karol według mnie jest no niejaki. Nie ma otwierającego podania ani techniki, nie wygrywa pojedynków główkowych, szybkością się też nie wyróżnia. Troszkę tak się dublują z Mączyńskim z tym, że Krzysiu silniejszy jest w destrukcji, a Karol mocniej idzie do przodu. No ale obaj nie wychodzą do podań, nie są w stanie wdać się w dryblig, lub zastawić piłki jak to robi Krychowiak. Zieliński jest tej kadrze potrzebny, tylko zobaczmy jak gra Napoli, tam są co najmniej 3 altenrnatywy do posłania podania, w naszej kadrze jest gorzej, bo poza Piszczkiem i Rybusem to cała reszta obrońców o ofensywie nie ma pojęcia i jest wolna. Mączyński to typowa destrukcja... Nasz atak to skrzydła, dwóch napastników i Zieliński. 5 na 8 przeciwników więc jak tu grać... jedynie kontra. O pozycyjnym ataku w takim ustawieniu można zapomnieć. Napoli z 4-3-3 przechodzi na 3-5-2 lub 3-4-3 są inne proporcje. I grają na mniejszej odległości od siebie. Nasze skrzydła mocno się rozciągają, przeważnie Grosicki, który przyczepiony jest do linii bocznej... Widział ktoś żeby zszedł do środka i zabrał się z piłką ??? My gramy szablonowo, sztywnie trzymamy się schematów... Komu Zieliński ma posłać prostopadłą piłkę jak Napastnicy obstawieni skrzydłowi przy liniach...

 • Andy87 napisał/a komentarz do Paweł Kapusta: Wynik lepszy niż gra. Niektórzy piłkarze muszą spuścić powietrze (komentarz)

  Czekam na moment, kiedy zaczną wychwalać Krychowiaka.
  Zieliński ? Niech popatrzy ktoś jak gra Napoli... Szybkie skrzydła, conajmniej 3 możliwości posłania piłki, linia obrony grająca wyżej. Mamy bardzo wolnych zawodników w tej formacji dlatego cofają się dużo głębiej... a w reprezentacji ??? Kto wychodzi do podania... robił to jedynie Krychowiak, Z resztą o czym tu mówić... Fabiański dzisiaj chociaż miał komu piłkę podać, bo obrońcy wychodzili szeroko, ale z Danią długa piłka i koniec. To są fatalne błędy sztabu trenerskiego jak i samych zawodników, bo cieżko mi uwierzyć, aby ktoś kto gra 10 lat na poziomie reprezentacji nie widział takich rzeczy i nie umiał ich przekazać kolegom. Pozytywne zmiany to Rybus, troszkę poszarpał z przodu, z Jędrzejczykiem i Linettym zamiast Milika byłaby słabo... Polska piłka popadła w marazm za Franka Smudę kiedy chciał z nas zrobic drugą Grecje z Portugalskiego Euro. Ja preferowałbym system 3-5-2 ale nasi piłkarze mogą tego nie załapać bo przecież kto w takim systemie gra ? jedynie Kamiński.

 • Andy87 napisał/a komentarz do El. MŚ 2018: Rumunia pokonana w "polskiej" grupie, Czarnogórcy wciąż w grze o awans na mundial

  Dobry wynik dla nas. Czarnogóra - Dania mecz o życie dla obu ekip.

 • Andy87 napisał/a komentarz do Polska - Kazachstan. Pan kapitan i reszta (oceny)

  Widziałem chyba inny mecz... Lewandowski za wyjscie na boisko ma już 7 ????

  Grosicki w ciągu dwóch meczów... 1 celne dośrodkowanie... zero wsparcia w defensywie i nawet to słynne turbo nie takie...

 • Andy87 napisał/a komentarz do Polska - Rumunia. Król jest jeden! (Oceny)

  Lewandowski to za samo wyjście na boisko dostaje 10 pół kraju ma go za Boga a dziennikarze pierdzielą tak, że nie da się słuchać.
  Robert strzelał bramki to fakt, ale jedynie główkę na 2-0 mozna docenić. Reszta meczu bardzo blada, rozkojarzony, bez przetrzymania piłki, bez zastawienia... czyż nie tego się oczekuje od napastnika i to tego formatu...?
  Grosicki to mój ulubieniec... zachwyt wszem płynie nad jego grą, owszem Grosik jest dobry, ale na 15 minut gry w ataku bo potem brakuje paliwa w baku i robi juniorskie błędy a w obronie to on nie istnieje.
  Błaszyczkowski już od kilku spotkań ogranicza się do defensywy, w ataku wygląda na wypalonego. Dodajmy do tego zamiłowanie Nawałki do dwóch defensywnych pomocników. Ja osobiście stawiałbym na Klicha, który jest zwinniejszy i ma lepsze rozegranie od Karola. Krycha nie zapomniał jak się gra w piłkę, dryguję całą defensywa, zastawienie piłki ma jak za Euro, jednak brakuje mu minut na boisku co widać zwłaszcza przy wyprowadzaniu piłki. Dzisiaj Druga linia to......

  Zieliński, chłopak od czasu trenerki Waldka Fornalika powinien grać w wyjściowym składzie. Waldek postawił na niego i słusznie. Świetna technika, opanowanie piłki, zwinność, balans, precyzja podań czy dośrodkowań. On miał to już 4 lata temu.... Schowali chłopaka w cień... po meczu z Ukrainą na Euro zmieszali go z błotem, gdzie jest Kowalczyk który powiedział, że on w kadrze nie powinien już nigdy zagrać ?Dziś Ci sami są zachwyceni, zero wstydu....

  Co do całego zespołu, nie podzielam optymizmu mediów. Kadra zagrała bardzo przeciętnie. Mamy wielkie dziury na skrzydłach które i tak wyglądają najgorzej od wielu wielu lat. Brak przeciętnych zmienników....Dziwi mnie, że trener daje grać Milikowi i Teodorczykowi... znamy ich wartość wiemy na co ich stać a gdzie zmiennicy Kuby, Kamila, Łukasza, Artura.... jeden z nich wypadnie i mamy wielki problem i improwizację.... środkiem stoimy świetnie lista środkowych obrońców, napastników a zwłaszcza pomocników która dałaby radę jest długa.

 • Andy87 napisał/a komentarz do Michał Kołodziejczyk: Złote czasy, kompleksy precz (komentarz)

  Panie redaktorze zamiast napisać rzetelny obiektywny artykuł napisał Pan to coś...

 • Andy87 napisał/a komentarz do El. MŚ. Czarnogóra - Polska: oceny WP SportoweFakty

  ja pierdziele Grosicki na 7. Za jeden strzał i jedno podanie nie w tempo do Zielińskiego... w obronie był pachołkiem do mijania.

 • Andy87 napisał/a komentarz do Wpadka PLK - pomyłka na banerze zwycięzcy Pucharu Polski

  Ciekawe czy ktoś w ogóle widział ten baner, bo chyba nie dojechał w ostatniej chwili, Jedną literkę dałby by się podretuszować markerami i nie rzucałoby się to w oczy.

 • Andy87 napisał/a komentarz do Final Eight: Stelmet BC odzyskał Puchar Polski!

  55pkt w meczu, rozsypana obrona w połowie 3 kw. Skuteczność taka, że z każdym w PLK po takim meczu byśmy przegrali, Anwil ma takie mecze gdzie niemoc w ataku jest okrutna. Bardzo szkoda, że zdarzyło się to w finale.

  Gratulacje dla Stelmetu

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.