olałwas - lubi

 • olałwas lubi Komentarz

  Uważam tak samo jak Kucharski - Lewandowski odebrał order od Dudy i jest pupilem pisu. Dlaczego odebrał ten order skoro wielu innych przed nim nie odebrało odznaczeń ??? Hmm pomyślmy : frukty dla żony w Tvpis , być może przychylność prokuratury w sprawie z Kucharskim , bez wątpienia przychylność Tvpis w sporze z Kucharskim. .wszystko wskazuje na to ze Wyprowadzali pieniądze ze spółki na swoje prywatne zakupy. Natomiast do dzis nikt nie napisał o tym gdzie była zarejestrowana spółka , dlaczego Kucharski zrzekł się praw do wizerunku za friko, etc . Wcale bym się nie zdziwił gdyby od początku było to zaplanowane by odzyskać zrzeczone wcześniej prawa. Kucharski nie ma prawa mówić o sprawie bo jest oskarżony a Lewandowski i prawnicy mówią tylko to co im pasuje. Pan profesor był już łaskaw przyznać ze Lewandowscy zapewne będą musieli dopłacić podatek .... i tyle PS Szef Bayernu za kanty na podatkach w Niemczech poszedł na 3 lata do więzienia

 • olałwas lubi Komentarz

  Jak udowodnią Lewandowskim oszustwa to będzie pośmiewisko na cały świat że prezydent nie wszystkich Polaków udekorował poważnym medalem zwykłego oszusta !

 • olałwas lubi Komentarz

  bo Bayern nauczono grac dla Lewandowskiego dlatego strzela bramki! w naszej drużynie grają bez składu i ładu więc Lewandowski nie może być wykorzystany!

 • olałwas lubi Komentarz

  Pamiętam, że w 1980 igrzyska olimpijskie w Moskwie zbojkotowało ponad 50 państw. W rewanżu w 1984 niektóre państwa nie pojechały do Los Angeles - zrobiły w różnych miejscach (również w Polsce) konkurencyjne Zawody Przyjaźni.

 • olałwas lubi Komentarz

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i oby nie zaciął się jak Simi. Swoją drogą "Nie byłoby to możliwe bez fachowej opieki szpitala w Lublanie. - Lekarze i cały personel medyczny opiekują się nim najlepiej jak mogą. Jest traktowany jak król" a ja naiwny myślałem, że lekarze składali bronić każdego życia tak samo, głupi ja wszędzie są równi i równiejsi.

 • olałwas lubi Komentarz

  To pismaki zrobili z tego chłopaczka gwiazdę. On może Lewemu nosić torbę na treningi. Może się fotografować z Papieżem i królową Norwegii. Co to da? Nic.

 • olałwas lubi Komentarz

  Jak za PRL. Niedługo Jarek każe pisać o problemie ze sznurkiem do snopowiązałek by przykryć kolejne afery z obajtkim.

 • olałwas lubi Komentarz

  Żebyś było tak jak było, oto spełnia się sen naczelnego Jarosława

 • olałwas lubi Komentarz

  Od kiedy to rowery leżą na półkach?

 • olałwas lubi Komentarz

  Za PRL-u do samych Chin exportowalismy pol miliona rowerow.
  Ale ten PRL paskudny.

 • olałwas lubi Komentarz

  Firma Jacka Sasina projektuje skocznię w Harrachovie?...

 • olałwas lubi Komentarz

  Następnym razem go nie puszczajcie!

 • olałwas lubi Komentarz

  No i macie całą prawdę o kadrze bez Lewego. Bez Roberta Polska nie istnieje!!! tam było kilka piłek, które na tym poziomie nie miały prawa być zmarnowane. Niestety, mamy też dwóch najgorszych zawodników na świecie: Piątek i Milik. To nawet nie jest dno. Milik to najgorsze drewno, a Piątek powinien oddać wszystkie pieniądze z kontraktów i przeprosić kibiców, że oszukiwał ich tyle czasu. Jego kariera wygląda tak, jakby złapał złotą rybkę i ta w nagrodę, żeby ją wypuścił podarowała mu jeden sezon, jako rasowy napastnik. Jesteście panowie dwoma zerami, nic nie znaczącymi zerami.

 • olałwas lubi Komentarz

  Moim zdaniem winny Sousa, powinien go wycofać z gry w przerwie, otworzył wynik meczu z amatorami z Andory i nie wiem po co treneiro kazał mu dalej się szturchać z piłkarzami Andory.

 • olałwas lubi Komentarz

  Robert Lewandowski nie grał , to i przegrali , nic dziwnego .

 • olałwas lubi Komentarz

  Kiedyś pokonali 7:1 Brazylię wczoraj nie mogli wygrać z Macedonią moim zdaniem Niemców może zabraknąć na Mundialu.

 • olałwas lubi Komentarz

  Nie potrafię zrozumieć jak można upierać się przy utrzymywaniu na stanowisku trenera Kruczka, który doprowadził na dno wyników nie tylko nasze dziewczyny ale także włoskie skoki narciarskie a ponadto w naszą kadrę kobiecą wprowadził złą atmosferę i nie potrafi z nimi współpracować. Brak porozumienia stanowi totalną blokadę wszelkich postępów w żeńskiej kadrze. A może to właśnie władzom sportów zimowych zależy na likwidacji kobiecych skoków narciarskich w Polsce ???

 • olałwas lubi Komentarz

  Już włoskich skoczków wciągnął w dołek. Żenada i kumoterstwo zawsze źle się kończą - Panie Dyrektorze od czegoś tam

 • olałwas lubi Komentarz

  Kibic płaci podatki to i wymaga. Nie ma wyników to znaczy, że pieniądze na stypendia pójdą w błoto. Kruczka można nazwać grabarzem skoków. Niestety przed olimpiadą nikt nie weźmie na barki zespołu statystek. Panie Małysz, obawiam się że w przyszłym sezonie przekonamy się boleśnie o Pańskiej niekompetencji jako dyrektor czy jak tam. I to nie tylko jeżeli chodzi o panie.

 • olałwas lubi Komentarz

  myślałem, że w tym tygoniu nic nie przebije wywijasów JW z Puław, jednak Płock mnie zaskoczył. Szopka pod tytułem "Ból 4liter w stosunku do Kielc" trwa w najlepsze, bodajże od 2011 :) a kto twierdzi, że na Dujszebajewie nie było faulu, widocznie ma problemy ze wrokiem