• "Powrót do przeszłości", czyli ROK wstecz ...

  "13 maja. Niedziela. Wydawało się, że to zwykła niedziela. 5 kolejka ENEA Ekstraligii. Mecz Tarnów- Leszno zakończył się. Rozpoczyna się mecz Wrocław- Rzeszów. Bieg 3. Bardzo groźny wypadek Lee Richardsona. Brytyjczyk na prostej przeciwległej najpierw zahaczył o tylne koło Tomasza Jędrzejaka, a potem (…)

  Więcej

 • BYKI 2013

  "Świeci słońce nad głowami - właśnie sezon rusza; stadion cały krzyczy z nami - śpiewa nawet dusza. Roman przybrał twarz w powagę - z drużyną już gadał; każdy mecz na punktów wagę - siły ich wybadał. Kibic palce gryzie - nie wie, co go czeka; Unia Leszno w bój idzie - ktoś z boku narzeka; Oni młodzi (…)

  Więcej

 • OGŁOSZENIE !

  Informuje wszystkich użytkowników, że w dniach 29 - 31 lutego 2013 portal 'SportoweFakty' będzie zawieszony z powodów technicznych. Wszystkich zainteresowanych przepraszam za utrudnienia i proszę o cierpliwość! ___________________________________________________________________ HAHA :D Więęęęęcej uśmiechu, (…)

  Więcej

 • "Niespodzianka" dla moich kochanych użytkowników.

  Żużel, to nie tylko drużyna, zawodnicy, prezesi, stadiony- to przede wszystkim KIBICE. Są tacy, którzy potrafią się świetnie dogadać ze soba, mimo, że kibicują innej drużynie, nawet największemu "wrogowi".  Wnioskuje to nie z teorii, lecz  z praktyki. Jest tu wielu takich ludzi, którzy przyczynili sie (…)

  Więcej

 • UNIA LESZNO !

  Korzystając z okazji, pragnę pochwalić się moją małą twórczością. Od razu uprzedzam, że to zacne `dzieło` zostało napisane na krótko PRZED rozpoczęciem sezonu 2012, stąd też te NIESPEŁNIONE fakty. Więc bez napinki, proszę ; ) A mianowicie, zapraszam do przeczytania krótkiej lektury :___________________________________________________________________Unia (…)

  Więcej