Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jedynym ktòry pokonał Grega Hancocka na torze w Krośnie 27.05.2018 w derbach KSM Krosno - Stal Rzeszòw był Stanisław Burza .
  :-)

 • Andrzej TRybus lubi Komentarz

  Świetne mecze Tomka Łukaszewicza i Łukasza Szmida. Tak samo dobrze wspominam Jacka Woźniaka, który był kapitalny na naszym torze.

 • Andrzej TRybus lubi Komentarz

  Super zawodnik miłe wspomnienia pozdrowienia z Krosna Sabina

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pamiętamy, pozdrawiamy i zapraszamy do Krosna na mecze ligowe Wilkòw w sezonie 2020 jak tylko będzie okazja odwiedzić .
  Razem z Tomaszem Łukaszewiczem ciekawym zawodnikiem w tamtych czasach w Krośnie był Łukasz Szmid .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pada tu kilka pytań w sumie istotnych np o junioròw - gości , czy o wizualizację projektu rozbudowy stadionu .
  Jak podaje Przegląd Sportowy w wywiadzie , nazwiska gości zostaną podane niezwłocznie po opublikowaniu listy przez PZM . Nie wcześniej .
  Co do wyglądu obiektu , myślę, że projekt obejmuje całość stadionu , a nie tylko projekt pierwszego łuku i oświetlenia . Jak już np architekt wykona plan to raczej całości stadionu, a to wymaga wielu konsultacji i poprawek , a sama realizacja będzie etapowo na tyle na ile pozwolą finanse . Najbardziej potrzebna rozbudowa, jest to wspomniany pierwszy łuk i oświetlenie , zwłaszcza na wypadek awansu Wilkòw Krosno . Reszta jak już będzie plan rozbudowy na całość obiektu , będzie realizowana w przyszłości . Tak myślę

 • Andrzej TRybus napisał/a komentarz do Żużel. Karnetowe szaleństwo w Krośnie. Wilki mają już zapełnione 25 proc. stadionu!

  @Laszlo84: z wywiadu w Przeglądzie Sportowym wynika, że ogłoszą nazwiska niezwłocznie zaraz po tym , jak PZM ogłosi listę zawodnikòw przewidzianych jako goście . Prezes zapewnia, że będą to dobrzy zawodnicy .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hmm.... tak się w sumie zastanawiam , czemu ma służyć ten tekst , ku przestrodze, czy co ? .
  To jakiś rys historyczny z przed 12 - 9 lat wstecz ( 2008 - 2011 ) . Może to jest zwyczajnie ciekawostka, no chyba że Anglik miał jeździć w Opolu od debiutu do sezonu 2020 w podstawowym składzie Opola . Ktoś mnie oświeci po co ten tekst wyskoczył na SF niczym " Filip z konopii " ? . Przecież wielu zawodnikòw zmarnowało swoje kariery w ciągu dekady i nikt ich nie opisuje, zwłaszcza tak z nienacka .
  Lepiej by napisali o jakimś obecnym zawodniku , jak się przygotowuje do sezonu , jak trenuje i co ciekawego robi w sprawie sprzętu na sezon 2020 , niż wracać pamięcią co najmniej 9 lat wstecz i przypominać wybryki niesfornego gościa, ktòry sam się " załatwił " przez takie a nie inne podejście do tego sportu .
  :-))

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak z ciekawości zapytam - czy na tej mini trybunie widocznej na fotce to zawodnicy siedzą w oczekiwaniu na bieg w parku maszyn ? .
  To jest ten remont infrastruktury na Golaju , czyli wymiana desek lub malowanie ? .
  Pytam , bo nie miałem okazji tam być , a artykuł zapowiada ( czytając ) duży remont i wjazd ciężkiego sprzętu .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie chcę być rzecz jasna złośliwy , ale jak co roku w Poznaniu Odpust zawsze zbiega się z końcem sezonu żużlowego .
  Zobaczymy, czy tradycja będzie kontynuowana w Katedrze Poznańskiej .
  Tak przewalić 29 pkt przewagi jak w 2019 , to naprawdę prawdziwy majstersztyk , a może to inne czynniki jednak decydują i zadecydowały .
  Ale ... przed nami nowy sezon 2020 , nowe cele i plany . Co z tego wyjdzie we wszystkich klubach zobaczymy na koniec . Każda drużyna może awansować, a kto tego dokona czas pokaże . Pozdro dla PSŻ Poznań . :-)

 • Andrzej TRybus lubi Komentarz

  @efanka: Sto procent racji. :)

 • Andrzej TRybus napisał/a komentarz do Tenis. Agnieszka Radwańska w ciąży. Świat sportu gratuluje przyszłej mamie

  @efanka: za chwilę będą doniesienia a SF jakiego koloru dziecko celebrytki robi kupki .
  Skoro tak istotne informacje sportowe Szanowną Panią interesują tutaj a nie na Pomponiku to gratuluję , bo mnie mimo wszystko nie , bo akuratnie na sportowym portalu interesują mnie doniesienia strikte sportowe, a nie kto z kim śpi, kto z kim bierze ślub ile to kosztowało i jakiego koloru są kupki .
  Ludzi ktòrych interesuje życie prywatne gwiazd jest zapewne sporo , ale na tego typu newsy są inne portale, ktòre typowo zajmują się tego typu doniesieniami i tam jest najwłaściwsze miejsce ( moim zdaniem ) na tego typu informacje , a dostęp jest ròwnie łatwy . Pozdrawiam . :-)

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy w ostatnim czasie Ostafiński musi odstraszać swym wizerunkiem pod każdym artykułem jaki tylko się pojawi na SF I strzelać krzyżowym ogniem do prezesa Włókniarza ? .
  :-)))

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A co do szkoleń to owszem , wszelkie szkolenia nikomu nie zaszkodzą , bo regulamin i zalecenia np na starcie powinny być realizowane tak samo i na wszystkich torach jednakowo przez osoby funkcyjne .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie ma to jak wprowadzić Regulamin Dyscyplinujący Osoby Funkcyjne . Na wzòr rządowy . Oczywiście z surowymi karami finansowymi i dyscyplinarnymi na wzòr kar dla zawodnikòw za publiczne mòwienie o zaległościach finansowych itd .
  Pòźniej nagle szok, bo klub upada lub nie przystępuje do licencji, czy rozgrywek ponieważ ma potężne zadłużenie , ale w sezonie jechał do końca i wszystko było super , a PZM i GKSŻ nie musiała w żaden sposòb interweniować, reagować i niczego poprawiać mając ogòlnie spokòj .
  Najlepiej zamknąć wszystkim usta to sezon mija na spokojnie . Reszta pod dywan i jest cacy . Ha ha ha .
  Zgodnie z powiedzeniem - " Usta milczą dusza śpiewa " . :-)

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wygląda na to, że Kri100 jedyne co przeczytał ( a ) to posty pod wczorajszą publikacją i ten sensacyjny tytuł . Tam wyraźnie można przeczytać Dawid . Pròbując być tym pozytywnym fanem Agi w swoim poście , pokazał swoją " fachowość " myśląc imię męża naszej celebrytki . :-)) .
  Osobiście uważam, że SF to nie miejsce na tego typu newsy , bo już zakończyła czynną karierę sportową , a na takie informacje z dziedzin życia celebrytów ( ek ), są inne i znane portale jak np Pomponik .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A jak będą bliźniaki to i 500 + zarazem .
  Kapitalne info i tylko się cieszyć, że to nie Anglia i księżna Agnieszka, bo całe tłumy koczowały by przed posesją na chodnikach , reporterzy i paparazzi , aż do dnia rozwiązania ciąży , a cała Polska by oczekiwała na newsa , czy urodziła naturalnie, czy przez cesarskie cięcie .
  I to jest prawdziwa wiadomość sportowa .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  PZM niech się nie zastanawia , tylko 2 Ligę żużlową odda publicznej telewizji France Tv .
  A Cenal + nie chce , nawet jako darmowy bonus ? . ;-)
  Dzięki tv publicznej , chociaż we Francji ta dyscyplina zyska na popularności powszechnej i przybędzie dyscyplinie kibicòw .
  Jeszcze trochę to żeby wogòle obejżeć jakikolwiek sport to trzeba będzie kupić wszystkie platformy cyfrowe ( Canal + , Polsat ) , ze 3 kablòwki , opłacić abonament tv publicznej i na dodatek wykupić relacje internetowe i w systemie PPV .
  Wszystko jest tłumaczone jakością przekazu i profesjonalnością relacji jaką gwarantuje Cenal + , czy nSport i chęcią większej popularyzacji żużla wśròd mas , a tak naprawdę chodzi tylko o kasę , bo to jest największe dobro dla PZM i GKSŻ .
  Ciekawe o ile % wzrośnie zakup dekoderòw Canal+ i kablòwek w Polsce tylko ze względu na sam żużel , ktòry notabene nie trwa okrągły rok .
  No oby .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W ubiegłym sezonie 2019 kevlary Wilkòw Krosno zwyciężyły w plebiscycie na najładniejsze kevlary w 2 Lidze .
  Zobaczymy czy uda się to powtòrzyć w 2020 .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wszystko ciekawie wygląda , oby tylko zbytnio RzTŻ Rzeszòw nie przekombinował to będzie OK . Pozdro dla sąsiadòw zza miedzy .

 • Andrzej TRybus napisał/a komentarz do Żużel. W Tarnowie wojenka polityczna ze stadionem w tle. Co z tym remontem?

  @motogonki: wierzę, czy nie , ale te wymysły władz żużla odnośnie wymogòw dostosowania obiektu są jak dla mnie co najmniej dziwne . Stanowisko dla kamerzysty z wc , a takich musi być kilka itd to dla przykładu . Każdy tego typu punkt generuje ogòlny koszt . Jakby nie mògł zejść do wc dla ogòłu lub Toi Tosia, za ktòry notabene klub i tak zapłacić musi . Proszę przeczytać sobie tę wyliczankę , gdzie połowa to bzdety mające wpływ na ogòlny koszt . To artykuł o zrzeszenie prezydentòw miast, gdzie jest żużel, bo chcą mieć swòj wpływ na decyzję władz żużla i ich wymogi .
  Takie stanowisko dla kamerzysty to też koszt podpięcia do kanalizacji, dlatego suma sumarum koszty iremontu dą na miliony .
  Biorąc pod uwagę moje koszty odnośnie remontu starego chociaż murowanego domu i skalę samego obiektu jakim jest stadion , mogę wierzyć w te szacowane koszty . Czasem lepiej postawić wręcz coś nowe niż pchać kasę w remont i przebudowę starego , bo niewiele mniej idzie kasy i jest mniej męki .
  W Tarnowie to raczej nie chodzi o wymianę starych krzesełek na nowe , a o totalny remont tego obiektu . Życzę jednak powodzenia .

 • Andrzej TRybus napisał/a komentarz do Żużel. Wilki Krosno odkurzyły Mathiasa Thörnbloma. Szwed ma sprzęt od znanego tunera i chce się przebić do składu

  @brak_zawodnika: Zawodnicy z kilkuletnimi kontraktami nie są wliczani do tej wymaganej 10 , dlatego w klubie nie podpisano warszawk, bo warszawki były by wliczane .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie wiem jak jest faktycznie w Tarnowie i kto z rządzących ma największy wpływ odnośnie remontowania bądź nie stadionu , ale jak czytałem na SF bodaj 22,01 , miasto podało szacunkowe kwoty odnośnie remontu tego obiektu przy uwzględnieniu wymogòw PZM i GKSŻ . To kwota około 25 000 000 PLN.
  Nie bardzo jak widzimy po doniesieniach, miasto kwapi się , by taką sumę wyjąć z kasy miasta .
  W Krośnie kibice z niecierpliwością czekają , co wyjdzie z budowy trybuny i oświetlenia , a jak podano przydział kasy z miasta na sezon 2020 dla Wilkòw Krosno to ( mowa o rekordowej dotacji ) 160 000 PLN.
  Fakt, że jeszcze jakaś kwota zapewne dojdzie np na jakąś dosypkę na tor , czy inne konieczne wydatki w formie pomocy , ale jakby chodziło o taką kwotę na remont jak w Tarnowie to ròwnież byłoby pod gòrkę zapewne .
  Oby Jaskòłki w Tarnowie jednak wyremontowały swòj obiekt , tego oczywiście życzę .

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak do silnikòw tuningowanych przez Jacka Rempałę, RzTŻ Rzeszòw dorzuci stuningowane silniki przez Stanisława Burzę , to hoo hoo .
  Play Offy będą spokojnie .

 • Andrzej TRybus napisał/a komentarz do Żużel. Poznaliśmy ofertę karnetową RzTŻ Rzeszów. Jest specjalna oferta dla oszukanych przez Nawrockiego

  @Kim Un Yest: na wesoło - Robi za klucznika u szefa w apartamentach nad Bałtykiem w Darłowie, czy Darłòwku . Polska Syberiada .
  Ròwnie dobrze zapytaj co dzisiaj robi była premier Szydło . :-))

 • Andrzej TRybus napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dariusz to chyba po honorowym z Gorzowa dostanie dekoder Cenal + z platynową kartą Premium dostępu i 5 cio letni abonament gratis .
  Tu moim zdaniem w całej sprawie nie chodzi o tak profesjonalną realizację przekazu TV , jaką opanował C + , tylko o powszechność dostępu do relacji żużlowych dla ogòłu społeczeństwa . Wybòr naszych władz żużla jest nastawiony na kasę, a nie na jak największy dostęp kibicòw do oglądania przekazu z meczòw dla mas i popularyzacji tej dyscypliny .
  Nie ma powszechnego dostępu , maleje popularność wśròd kibicòw w Polsce , bo zdecydowana większość nie kupi dekodera Canal + .

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.