Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  @pla 55 a o Niemcach zapomniałeś misiu kolorowy? Też przypadek że wygrali w elimanacjach a potem remis w grupie? Nawałka doszedł do ćwierfinału Euro, awansował na MŚ - a jakie sukcesy odniósł trzy razy droższy Sousa? Oprócz tego że ładnie się ubierał, wypudrował buzię, pogadał o papieżu sukcesów żadnych nie widzę. Ba, kelnerzy z San Marino i Andory wbijali nam bramki co jest raczej obciachem . Po prostu daliście się nabrać na Sousę jak te dzieciaczki i wam gupio :D

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  Nawet na Mistrzostwach Europy we Francji drużyna Polski nie zachwyciła poziomem , co po prostu miała furę szczęścia. Wyglądało to tak - strzelony gol i obrona Częstochowy. Ukraińcy w II połowie meczu w Marsylii cisnęli nas niemiłosiernie, fuks ze Szwajcarią i jego brak z Portugalią . A o Rosji nie wspominam . Litościwie

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  Jak Wawrzynowski pisze 10x Tak, to ja piszę 10x Nie!

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  Wawrzynowski najpierw niech napisze co z tego ma - bo takie promowanie tak przeciętnego (wręcz kiepskiego) trenera - robi się podejrzane

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  Panie Wawrzynowski , przypominam , że Nawałka zbłaźnił się z reprezentacją na MŚ w Rosji a potem skompromitował się w Lechu Poznań a teraz namawia Pan władze PZPN do zatrudnienia trenera , który prowadząc kadrę cieniutko dawał sobie radę.ME w których reprezentacja zagrała po Japońsku(jakotako) niczego nie dowodzą i to z wielu powodów a najważniejszy to taki , że było to dawno i wychodzi na przywidzenie i przypadek.

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  Następny głąb co wynosi Nawałkę na piedestały .

 • Andrzej S. napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I teraz uwaga: Nawałka będzie grał Piątkiem , Krychowiakiem, Linettym, Klichem czy Frankowskim a to są NIEUDACZNICY.

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  Tylko nie Czesio, błagam!

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  I tutaj z Legionowiakiem trzeba sie zgodzić , Michniewicz nie da rady , przecież "Fryzjer" siedzi.

 • Andrzej S. napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I lepiej dla niego i dla Polski żeby wyjechał... Nieudacznik z nadwagą.

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  Żaden z wymienionych trenerów nawet w SNACH nie jest w stanie sobie wyobrazić innego stylu gry niż Polska Liga , ponieważ niczego innego nie doświadczył to co ta Kadra będzię grała?

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  Polska mentalność - to byle jakość i wynika to również z zapowiedzi następcy Bońka.Będzie przedłużona!!!

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  To może ja??? Gwarantuję ,,że będzie równie beznadziejnie , ale z całą pewnością taniej i na sto procent trzeźwego na boisko nie wpuszczę!!!

 • Andrzej S. napisał/a komentarz do Ekspert szczerze o kandydaturze Adama Nawałki. Podzielił się swoimi obawami

  @Rafi Neo: niestety, ale to jest fakt. Pełna zgoda . O 60% naszych reprezentantów mam takie samo zdanie. Brak techniki, poruszanie się po boisku, kondycja... miernota na poziomie Cypru. Piłka nożna zaczyna się na poziomie ligowym . Kupują byle kogo z zagranicy zamiast szkolić w Polsce. Cienko to widzę.

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  Wszyscy wyżej wymienieni nieudacznicy z polskiej szkoły trenerskiej mogą co najwyżej marzyć o remisie z Kazachstanem lub Cyprem. Nawiązanie walki i wygranie z jakąś poważną i na dodatek zmotywowaną ekipą europejską lub osiągnięcie medalu na jakimś turnieju a nie tylko uczestnictwo - to dla nich matrix i science-fiction.

 • Andrzej S. napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Te niedorajdy piłkarskie wraz z tym pseudo trenerem wybili mi z głowy piłkę reprezentacyjną. Dawno nie" kopali " tak beznadziejnie. Musi się duuuuuużo zmienić , żebym znowu usiadł przed tv . Ciekawe ilu kibiców myśli podobnie???? Wymiana trenera nic nie da. Połowa z tych kopaczy jest do wyrzucenia: Szczęsny, Linetty, Klich, Puchacz, Krychowiak, Piątek , Rybus.Nie ten poziom.

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  Sousa musi odejść natychmiast!

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  Sousa to cwany południowiec ...taktyka jest prosta , Na Katar się nie łapiemy bo i po co , ale na następne eliminacje już tak , więc ma następne 2 lata z bani kasa leci a wynik...nie ważny...bo czy wejdziemy na euro 2024 czy nie ...za to na koncie będzie wszystko grało. Takze po przegranych barażach ja bym tego pana spakował i ....wyp...aj.

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  Jakby powiedziałby jeden z byłych prezydentów jesteśmy potengom i nie z takch opresji wychodzilim, tylko że jego wiarygodność wiadomo jako jest , jak nie skłamał to prawdy nie powiedzial,także Katar ,Katar i po Katarze.

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  od początku pisałem że to zły wybór. Trzeba być bardzo podatnym na sugestie by w Sousie widzieć jakiegoś przewodnika. Zwykły trener na dorobku, bez doświadczenia, dopiero co szlifuje swoje rzemiosło. Ludzie nabrali się na te jego przemowy, wygląd itd ale to zwykły psychologiczny trik

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  I bardzo dobrze przynajmniej wszyscy widzą w którym miejscu jest Polska piłka. Lata powielania tych samych błędów i myśleniu tylko o swoich kieszeniach spowodowały że dalej nie ma kontynuacji w reprezentacji. Gramy nazwiskami a nie sportowcami i nikt nie ma odwagi żeby tą reprezentacje odmłodzić bo co bo bilety nie będą się sprzedawać? To co robił PZPN przez lata to było działanie na szkodę polskiej piłki. Blokowanie szkolenia trenerów i nabijanie sobie kasy (wydawane na prawników w osobistych wojenkach politycznych)
  Wystarczyło obserwować jak inne dużo mniejsze kraje (Holandia) potrafią zrezygnować z nazwisk dla dobra przyszłości. Ale w Polsce taki Zieliński będzie miał 40 lat i dalej będzie młodym dobrze zapowiadającym reprezentantem?

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  Wstyd to jest stracić bramkę grając w przewadze w meczu z Andorą, albo z San Marino ;) to jest wstyd. To jest beka jak rzeka. I na co wy liczycie w barażach? Że pokonają na wyjeździe jakąś poważna repre?

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  Zacznijmy od tego, że nakręcacie spirale i pompujecie balon, jakby Polska była piłkarską potęgą. Jesteśmy słabi i taka jest prawda. Ledwo możemy skleić skład z 11 ludzi mając do dyspozycji 38 milionowy kraj. Akurat trafiliśmy grupę taką, że udało nam się skończyć na 2 miejscu za Anglią. A prawda jest taka, że nie wygrywamy z drużynami z absolutnego topu. Więc czego teraz oczekujecie? Że nagle wygramy? Rozstawienie nie ma znaczenia, bo nawet gdybyśmy byli rozstawieni, to drużyny pod nami spokojnie wiedzą, że mogą z nami powalczyć i wygrać, bo nie jesteśmy topowym zespołem. Nawet powiem, że każdy chciałby na nas trafić. Więc i tak mogłaby by być wtopa. A jeśli się udałoby wygrać, to drugi mecz pewnie i tak już byłby poza naszym zasięgiem. W marcu mamy dwa mecze prawdy. Nie oszukujmy się, nie gramy dobrze ani nie jesteśmy dobrym zespołem. Katar nam nie grozi. Na Euro i na Mundialu nie potrafimy wygrywać z kimkolwiek, a teraz liczycie, że pokonali byśmy drużyny, gdybyśmy byli rozstawieni? Rozstawieni czy nie, wynik byłby ten sam - brak awansu. Awans byłby tylko wtedy gdybyśmy cudem zajęli 1 miejsce w grupie. Dla naszych piłkarzy katar będzie tylko w nosie a za rok Katar w tv. Takie realia.

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  Wczoraj pisał pan, że cytuję
  "Portugalczyk nie rzucał słów na wiatr i stworzył ofensywnego potwora, jakiego mieli prawo oczekiwać kibice."
  Wytrzeźwiał pan w końcu, czy coś?

 • Andrzej S. lubi Komentarz

  Baraże składają się z dwóch meczów, jeśli chce się awansować to i tak trzeba pokonać potencjalnie silniejszą drużynę, jak nie w pierwszym etapie to w drugim.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.