Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • BOJAN został fanem Uros Zorman

 • BOJAN został fanem Arpad Sterbik

 • BOJAN napisał/a komentarz do Zobacz trening mistrzów Polski (wideo)

  @Ede-k: gdzież w tej sytuacji dostrzegasz brak transparentności? W duchu filozofii "gramy razem" klubowa strona internetowa poinformowała, że pani Iwona Wenta poprowadziła trening Vive w pewnym klubie fitness. Uważasz, że klub winien poinformować także o wysokości wynagrodzenia? Ten fakt mógłby posiadać doniosłe znaczenie wyłącznie w wypadku finansowania tej usługi z pieniędzy publicznych. W istocie rzeczy - środki przeznaczone na ten cel pochodziły z budżetu prywatnej instytucji, jaką są Vive Targi Kielce. Jeżeli zaś uważasz, że było inaczej - proszę, przedstaw przejrzyście dowody "zbrodni".

 • BOJAN napisał/a komentarz do Zobacz trening mistrzów Polski (wideo)

  Patologią - intelektualną - jest chorobliwe doszukiwanie się (rzekomo) szkodliwego dla ogółu społeczeństwa "układu" w instytucji... prywatnej. Klubie Vive Targi Kielce. Taka sytuacja rozbudza rozliczne wątpliwości i pytania. Czy treningi prowadzone przez panią Iwonę Wentę, są finansowane z publicznych środków? Czy - raczej - mamy sposobność zaobserwować implikację współczesnej teorii dziejów Sz. Pana Jarosława Kaczyńskiego, przez użytkowników portalu sportowefakty.pl?

 • BOJAN napisał/a komentarz do Uros Zorman mógł grać w Veszprem

  Sądzę, że U. Zorman ma wszelkie predyspozycje do zrobienia kariery trenerskiej ala szkoleniowiec Ciudad Real/Atletico Madryt - T. Dujszebajew.

 • BOJAN napisał/a komentarz do IO: Goluza wyselekcjonował kadrę na Londyn

  W reprezentacji Musa grywa w defensywie, w przeciwieństwie do klubu, gdzie jego ofensywne predylekcje są skwapliwie wykorzystywane. "Sukcesorem" obrotowego z Mostaru w chorwackiej kadrze został - dotychczas obsadzany w rolach epizodycznych przez Goluzę - Jakov Gojun, prezentujący wyśmienitą dyspozycję w minionym sezonie w barwach RK Zagrzeb.

 • BOJAN napisał/a komentarz do LM: Losowanie fazy grupowej na żywo!

  Najprawdopodobniej Vive zmierzy się także z Metalurgiem Skopje, drużyną prowadzoną przez L. Cervara, dobrych znajomych Wisły Płock z zeszłego sezonu.

 • BOJAN napisał/a komentarz do LM: Losowanie fazy grupowej na żywo!

  Kopenhaga + Velenje = sympatycznie.

 • BOJAN został fanem Piłka ręczna

 • BOJAN napisał/a komentarz do Polska organizatorem ME 2016!

  Rozumiem, że wskutek obecności największej imprezy pod egidą UEFA w Polsce, wymagania względem organizacji sportowych imprez i ich optyka uległa zmianie, lecz - z całym szacunkiem dla dyscypliny i jej fanów - szczypiorniak nie jest sportem rangi piłki nożnej, a co za tym nie wymaga równie wysokich nakładów finansowych jak w wypadku EURO 2012.

  Wszystkich widzących mankamenty w kandydaturze Kielc i Płocka jako miast gospodarzy ME w handballu - zachęcam do odwiedzenia obu grodów, zarówno w jednym jak i drugim można znaleźć infrastrukturę hotelarską na najwyższym, europejskim poziomie.

 • BOJAN napisał/a komentarz do Mucha po wyborze Polski: Jestem niezmiernie szczęśliwa

  Społeczeństwo odbiera robocze wizytacje, bywanie na salonach jako znaczące działania/wyrafinowaną grę lobbingowo-menadżerską, o tempora, o mores...

  Oczywiście lepiej, że pani ministra Mucha ozdobiła swą obecnością kongres EHF, niżby miała tam się nie pojawić... no ale któż nie chciałby się wybrać na raut do Monte Carlo?

 • BOJAN napisał/a komentarz do Rozmowa z Ivanem Nikceviciem (wideo)

  Istnieje wyraźny dysonans między "nie przewiduję większych trudności w pokonaniu Płocka", a "życzę wam abyście walnęli te Kielce"... Może jednak - w istocie - A. Miszka inaczej nie potrafi, ergo to co stanowi niezręczność u innych, dla niego jest chlebem powszednim.

  @nafciarz_zks: przybliż tę sytuację, w której Wenta miał określić Płock mianem "pierdolonego", bom o tym - o dziwo - nie słyszał.


 • BOJAN napisał/a komentarz do Manuel Strlek: Servaas to konkretny facet

  @kibicek: prezentujesz przenikliwość godną rycerza z La Manchy, imponujące :)

 • BOJAN otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • BOJAN napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Najważniejsze: Wenta trenerem Vive w sezonie 2012/2013.

 • BOJAN napisał/a komentarz do Wyszomirski na węgierskiej ziemi

  W barwach Csurgoi KK występują tacy zawodnicy jak David Katzirz (kilkudziesięciokrotny reprezentant Węgier, ex TUSEM Essen, Pick Szeged, RK Zagrzeb) czy Igor Kos (kilkudziesięciokrotny reprezentant Chorwacji, ex RK Zagrzeb, Chambery Savoie, SG Flensburg-Handewitt, US Creteil, Celje Pivovarna Lasko, Reale Ademar Leon, Pick Szeged). Z całym szacunkiem, ale zawodników o takim CV próżno szukać w Puławach.

 • BOJAN napisał/a komentarz do Trzeci dublet Vive w ostatnich 4 latach

  Sądzę, że Sztrlek jest już zaklepany, pozostaje jedynie kwestia czy "ten zawodnik trafi już teraz do nas", czy od sezonu 2013/2014.

 • BOJAN napisał/a komentarz do Vive w Płocku zakończy sezon? (wideo)

  Działacze Wisły Płock wciąż negocjują z jednym z najlepszych środkowych rozgrywających w historii, bezsprzecznie największą gwiazdą chorwackiego szczypiorniaka.

 • BOJAN napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Nie widać końca drobnomieszczańskiego przekomarzania, w obliczu takich zasad gry skonstatuję: Strlek jest o przeszło 7 lat młodszy od Nikcevicia, wiek w jego przypadku to olbrzymi kapitał dla Vive. Chorwata już w tej chwili zalicza się do grona największych talentów szczypiorniaka jak i najlepszych lewoskrzydłowych globu, wiele lat gry na światowym poziomie przed nim. Nie umniejszam bynajmniej klasy Serba, który bardzo dobrym 31 letnim skrzydłowym jest (z pewnością byłby dużym wzmocnieniem i dla VTK), acz w teorii "transfer" 24 latka do Kielc wygląda po prostu lepiej.

 • BOJAN napisał/a komentarz do Piłkarz ręczny wszech czasów do wzięcia

  Zapełniając białe plamy: włodarze Veszprem pragną przebudować zespół w oparciu o światowe gwiazdy handballa, obok Balicia madziarską drużynę prawdopodobnie wzmocni... Laszlo Nagy.

 • BOJAN napisał/a komentarz do Frekwencja w polskich halach odc. 30

  Kielecka hala może zmieścić około 4300 kibiców, te 2800 z pewnością pojawiło się na sobotnim meczu.

 • BOJAN otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Dnia

 • BOJAN napisał/a komentarz do Leworęczny Francuz w Orlen Wiśle Płock?

  Ptaszki ćwierkają, że klub negocjuje z Baliciem, faktycznie by się działo :)

 • BOJAN napisał/a komentarz do Waszkiewicz: Chcę być lojalny wobec Wenty

  Wenta i Waszkiewicz są od dawien dawna najbliższymi przyjaciółmi, dlatego ta deklaracja wierności nie zaskakuje.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.