Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • GD lubi Komentarz

  Czyli jeśli dobrze zrozumiałem o tym ile moze wejsc kibicow nie decyduje medycyna i nauka (analiza u symulacja jak moglby sie rozprzestrzeniac wirus), ale wziete z kapelusza liczby??? Usiadl sobie bankier z humanista (RC) i przy kawusi ustalili ze 1/4 hali bedzie ok??

 • GD lubi Komentarz

  To wszystko dzieki Richardowi. Czekanski wychwala chlopa pod same niebiosa,dzwonia do siebie,ma info z pierwszej reki od przyjaciela zuzla,honorowego patrona wielu imprez IME,MPPK i Bog jeden wie czego tam jeszcze...Dziekuje Ci Rysiu bardziej niz wlazidupa Czekanski.

 • GD lubi Komentarz

  Premier jak zwykle nie mówi prawdy a Czarnecki w tym temacie ma najmniej do powiedzenia

 • GD lubi Komentarz

  Europoseł stawia decydentów do pionu ;)
  "Uznaliśmy, że to mogłaby być jedna czwarta hali – tłumaczy Czarnecki" - uznaliśmy, to nie jakieś "powiedziała baba babie"!
  Gadają miesiącami o tarczach, a jeden (myśli, że) dźwignął wszystko. Ruszy liga, ME i świata. Okaże się, że od Dnia Matki będziemy zdrowsi...

 • GD lubi Komentarz

  Całe pisiory to komuchy, a widzę że tu niewidomi też dzięki pomocy piszą. Co dobrego zrobili??? Zamętu chyba i nic więcej. Część z was w tyłki im teraz wchodź siedząc na 500+ i stypendiach, banda nierobów i dzueciorobow i stare mochery tylko głosują na tych dziadów.

 • GD napisał/a komentarz do Kibice już wkrótce na stadionach? Znamy kulisy spotkania Ryszarda Czarneckiego z premierem Morawieckim

  Widząc tego Pana ,który skończy w parlamencie europejskim swój czas ….wątpliwe są jego nic nie warte ….dywagacje .

 • GD napisał/a komentarz do Koronawirus. Nowe wytyczne PZPN-u. Kibice i media nie dowiedzą się o ewentualnych zakażeniach

  Czyli będzie ściema nic się nie dzieje jest ok . Gramy dalej . Państwo z kartonu.

 • GD lubi Komentarz

  Winę za obecną tj , fakt że do dzisiaj nie opanowano epidemii ponosi wyłącznie nasz rząd który co prawda eprowadził restrykcje ale zapomniał przetestować przeziębionych by wstrzymać rozprzestrzenianie wirusa . Testy mogli przygotować Czesi , Słowacy a nawet Białoruś która by nie rozwalić gospodarki i innych dziedzin gospodarki restrykcji nie wprowadzała . Nasz rząd się nie popisał więc powinno się zdymisjonować tych nikompetentnych by w przyszłości nie powielali błędów .

 • GD napisał/a komentarz do Koronawirus w kopalniach. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Kazano pracować, choć już byli pierwsi zakażeni

  Pamiętaj młody człowieku ,że za parę lat będziesz w wieku gdzie Covid-19 zmiecie Cię . Nikt Twoich głupich tekstów nie będzie pamiętał . Spożytkuj czas na coś wartościowego niż pisanie bzdur teraz .

 • GD napisał/a komentarz do Koronawirus w kopalniach. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Kazano pracować, choć już byli pierwsi zakażeni

  @Mora: Dokładnie 100% zgody

 • GD lubi Komentarz

  Do speeda. Tak. To wina także Szumowskiego, ale zwłaszcza premiera. Gdy WHO mówił o pandemii przez 2 miesiące nie zrobiono NIC. Ważniejsze wybory, rocznicę, Rydzyk, TVpis. Rozdawano kasę, gdy inni kupowali maseczki, kombinezony, przyłbice, respiratory. Gdy zaczęli, było bardzo późno, drogo i coraz głupiej. Granice otwarte, ściąganie 80 tys. Polaków bez kwarantanny, mało testów, byle dla elity starczyło. Przez lata ośmieszanie służby zdrowia, nauczycieli, prawników. DPSy bez jakiegokolwiek zabezpieczenia itd. Tak. To nie wina Niemców, ale zakłamanych polittyków PiS.

 • GD napisał/a komentarz do Koronawirus w kopalniach. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Kazano pracować, choć już byli pierwsi zakażeni

  Robert 3-maj się wszystko będzie dobrze .

 • GD napisał/a komentarz do Koronawirus w kopalniach. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Kazano pracować, choć już byli pierwsi zakażeni

  Raczej kazano chodzi o utrzymanie w kopalni odpowiednich warunków pracy . Chodzi o stężenie metanu. Tak czy siak to co teraz się tam dzieje dla mieszkańców to koszmar. Czytając ten artykuł mogę sobie wyobrazić jak ludzie się czują . Sam byłem na kwarantannie i wszystko okazało się ok .
  Budujące jest to ,że robią im testy wielokrotnie i wyniki są praktycznie następnego dnia . Widać ,że podeszli poważnie do tematu .
  Uwierzcie ,że nie wszędzie tak jest . Walczymy z wirusem ok izolacja ok nie wiem jaka pomoc dla przedsiębiorców itp. , itd. …. a sanepidy np. w Gdańsku oddział powiatowy ma 3 osoby i możesz czekać do us .....j śmierci nie dodzwonisz się , testu nie zrobią , wciągają na listę kwarantanny i ……. czekasz, czekasz , czekasz. nie dają rady tyle papierkowej roboty . Pod koniec kwietnia wciągnęli i gdyby nie poruszone niebo i ziemia wczoraj dopiero by nas zwolnili . Ironią tego jest to ,że w mam ,żonę pielęgniarkę i ….. na test czekaliśmy 16 dni po poruszeniu na dość wysokim szczeblu . Normalnie robi się ok 7-8 dobie . To jest rzeczywistość w dość dużym mieście .
  Tak jak ze wszystkim w tym państwie coś wymyślili i wszystko jest niedorobione , nie działa i wymaga poprawek .
  NIE DZIWIĘ SIĘ ,ŻE TYLE STARSZYCH OSÓB UMIERA … my zdrowi mieliśmy tyle determinacji ,żeby wymusić testy i skrócenie kwarantanny . Starszy nie daj Boże chory nie ma najmniejszych szans .

 • GD napisał/a komentarz do Koronawirus w kopalniach. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Kazano pracować, choć już byli pierwsi zakażeni

  Współczuje ludziom na Śląsku .

 • GD napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga szykuje się do testów na koronawirusa. Wiemy, kto je wykona i ile będą kosztować

  Invicta ???? no to będzie komedia jak nie daj Boże kogoś trzeba będzie przebadać. Zapytajcie ich jaki szpital zrezygnował z ich usług bo wyniki były pozytywne. Niestety przez zamieszanie i moja rodzina była na kwarantannie . Po zrobieniu właściwych testów w innym labolatorium wyniki były negatywne !! . Wybraliście bo pewnie cena była niska .

 • GD napisał/a komentarz do Żużel. Wszystko wskazuje na to, że eWinner 1. Liga i 2. Liga Żużlowa wystartują!

  Dobrze ,że tak późno po EŻ …. może się opamiętają jak coś nie daj Boże stanie się po 12 czerwca . Oby się nie stało .

 • GD napisał/a komentarz do Żużel. Do 12 czerwca obcokrajowcy będą skoszarowani w Polsce. PGE Ekstraliga czeka na interpretację przepisów

  @Gh4co to znaczy aktualny ???? po zrobieniu testu ,który nawet jak jest negatywny to po pierwszym kontakcie z inną osobą test staje się nieaktualny .

 • GD napisał/a komentarz do Żużel. Do 12 czerwca obcokrajowcy będą skoszarowani w Polsce. PGE Ekstraliga czeka na interpretację przepisów

  Ta liga potrwa tak długo dopóki ,ktoś się nie zarazi Covid-19. Potem rusza machina z tytułu przepisów epidemiologicznych . Kwarantanna , biurokracja , kary , zarzuty + polskie piekiełko . Zobaczycie !!! oby nikt nie zachorował ale jak niestety tak będzie to się zacznie kanał .

  Panie redaktorku proszę zrobić artykuł o tym co jest wtedy jak rusza machina covid-19 i jak wydolne są sanepidy i podmioty pobierające wymazy i wymyśli jak w duchu fair-play skończyć rozgrywki . Obostrzenia , środki ochrony , i tak nie uchronią przed przypadkowym kontaktem . Wystarczy zgłosić do sanepidu i już POZAMIATANE .

 • GD napisał/a komentarz do Musiałoby dojść do bardzo pechowego zdarzenia, żeby zawodnicy się zakazili [WYWIAD]

  Pan lekarz za pewnie fachowiec zapomniał o dwóch ważnych sprawach z resztą mogę się zgodzić w 100 % . Kiedyś należy rozpocząć rozmrażanie tego co teraz nie wolno to jest niezbędne i konieczne . Ryzyko zawsze istnieje a każdy jest kowalem ( stosuje środki ochrony) swojego losu . Do rzeczy pech czy jakby to nazwać niefortunny zbieg okoliczności niestety zdarza się i nie da się tego wykluczyć ….. jeżeli już nastąpi to może warto napisać o konsekwencjach i uruchomionych procedurach jak wtedy wygląda świat dla tych co pechowo złapali covid-19 .
  Uruchomienie tych rozgrywek to nie tylko stadion i zakaz wyjazdu za granicę i wzmożone środki bezpieczeństwa … to życie prywatne po zawodach gdzie przy normalnych czynnościach ,zakupy ,spacery i inne formy aktywności społecznej również stanowią pewne ryzyko .
  Rozgrywki to nie jeden mecz tylko ich pewien ciąg aby miały sens powinny zostać przeprowadzone od A do Z w sportowej rywalizacji . Czy w obliczu takiego wyjątkowego pecha jest możliwe dokończenie ich …. zachowując zasady fair play ??
  Pana Panie redaktorku poproszę o napisanie artukułu o konsekwencjach wynikających z regulaminu sanitarnego na wypadek pecha .

 • GD lubi Komentarz

  Zastanawia mnie jedno.. Co będzie jeśli u danego zawodnika okaże się że ma korona wirusa? Co wtedy cała drużyna przechodzi kwarantannę jest zawieszona jej mecze są przekładane, są walkowery ?stwierdza się że zawodnik ma wirusa jest podejrzenie że miał go już z trakcie meczu wtedy dwie drużyny zawieszone z rozgrywek czy robi się badania pozostałym zawodnika i tylko ten jeden zawodnik jest odsunięty od składu? Wtedy za niego jedzie zz?a co jeśli się okaże że w drużynie jest dwóch czołowych zawodników zakażonych.. Wtedy ekstraliga nakazuje drużynie jechać mimo takiego osłabienia ,jakie są warianty?!! Bo jak narazie to wszystkie opcje jakie ekstraliga przedstawia to opcje optymistyczne że wszycy zawodnicy będą cały sezon zdrowi!!! A gdzie opcje propozycje gdy któryś z zawodników w trakcie sezonu złapie wirusa!!! Jakie wtedy są warianty?!! Bo wydaje mi się że nie ma wariantów żadnych!!! A to błąd!! Ps.. Myślę że tego sezonu się nie da uratować będą duże problemy, jaja wręcz.. Duży problem będzie z upilnowaniem kibiców by nie przychodzili pod stadion.. Nie dadzą sobie z tym rady ani policja ani klub.. Tak szybko jak ten sezon ruszy tak samo szybko zaczną się duże problemy. To nie przejdzie to się nie uda!! Do póki nie wróci normalnosc że będzie można wpuszczać kibiców na stadion tak jak wczesnej nic z tego nie będzie!!

 • GD napisał/a komentarz do Żużel. 1 maja otwiera się okno. Wiemy, komu grozi zawieszenie w PGE Ekstralidze

  Trochę mi się wierzyć nie chce ,że ta liga ruszy . I w zupełności popieram stanowisko obcokrajowców ,że mają w to wywalone . Jeżeli liga ma jeszcze podlegać (a wygląda na to ,że będzie musiała podlegać) regulaminowi sanitarnemu to lepiej jej nie rozpoczynać bo tak długo będzie trwała dopóki nie trafi się ,ktoś z pozytywnym wynikiem na covid-19 . Wtedy ruszy machina biurokracji, oszczerstw, zarzutów, kar, itp. itd. plus nasze polskie piekiełko . Zobaczycie !!! doświadczam właśnie konsekwencji istnienia tego regulaminu i nie jest tak prosto . Tak jak napisałem w naszych warunkach to zaszkodzi tej dyscyplinie niż pomoże .

 • GD napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga pojedzie bez kibiców! eWinner 1. Liga szuka 5 milionów, żeby zrobić to samo

  @jasnowidz: Dokładnie poszedłbym dalej cena tak do 15 zł operator też coś skroi oczywiście kasa dla klubów można negocjować ,że z10% dla zespołu przyjezdnego . Oglądanie w TV też ma swoją zaletę ,że można oglądać powtórki na żywo już pewnych sytuacji nie da się ocenić czasami nawet się zagapić . To jedyne rozsądne rozwiązanie w tych czasach .

 • GD napisał/a komentarz do Żużel. Niezapomniane mecze. Cud nad Motławą, Wybrzeże lepsze od Unibaksu

  Widok kibiców toruńskich w klatce bezcenna stali jak porażeni prądem :):):)

 • GD napisał/a komentarz do Żużel. Niezapomniane mecze. Cud nad Motławą, Wybrzeże lepsze od Unibaksu

  To był niesamowity mecz:) na poniedziałek tuż po wyjściu ze stadionu zadzwoniłem po UŻ na poniedziałek :):):):)

 • GD napisał/a komentarz do Koronawirus. Nicki Pedersen zakażony! Zawodnik uzyskał pozytywny wynik testu

  Nicki trzymaj się kto jak kto ale Ty nie dasz się :) zdrowia życzę !!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.