GD - lubi

 • GD lubi Komentarz

  Czyli jak Jan Tomaszewski miesza się do polityki i wychwala Dudę pod niebiosa, to jest OK, a jak to robią inni to jest to "niefortunne".
  No tak, w końcu Jan Tomaszewski to ten lepszy sort i mu się należy.

 • GD lubi Komentarz

  Wszyscy widzieli. Cały świat widział jak Prezydent RP klęczy w hańbiącym wasalskim geście obok biurka Trampka. Odaał Polskę w lenno za mgliste obietnice. Rozbroił naszą armię wraz z Maciarem. Pozbawił dowództwa. Za to powinien być Trybunał Stanu!!! A nie następna kadencja!!!

 • GD lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • GD lubi Komentarz

  @GD
  No tak :) Chociaż Korwin robi tam więcej złego niż dobrego, ale to nie moja bajka, nie mój cyrk :)
  Dobra ja spadam, bo o 5 muszę już wstać.
  Pozdrawiam :)

 • GD lubi Komentarz

  @GD
  Gdzie ja pisze, że jesteś moim wrogiem? No gdzie :) Człowieku trochę "dystansa" na przyszłość. Zwracam Ci delikatnie uwagę co myślę na Twój wpis, a Ty mi wyskakujesz z takim czymś. Wiesz gdybyś był obiektywny to zwróciłbyś uwagę mnie, ale i przy okazji drugiej stronie. Ale nie, ich zostawiłeś w spokoju, jednocześnie ruszając w moja stronę. Tylko o to mi chodziło i o nic więcej.

 • GD lubi Komentarz

  Niech ktoś powie, że nie ma racji :(((((((

 • GD lubi Komentarz

  O wlasnie leci propagada, SLUCHAJCIE!! MOWIA ZE WARSZAWE TEZ ZALALO PRZEZ TRZASKOWSKIEGO.. znaczy deszcz ulewny spadl z nieba ;))

 • GD lubi Komentarz

  Czy dobrze rozumiem że wzmocnienie próchnem typu Holder.... Gość który gówno woził i pogrzebał Toruń "który nigdy nie spadnie" Teraz będzie wzmocnieniem Sparty :))) buachahahaha

 • GD lubi Komentarz

  Olkowicz widzę w formie dzisiaj

 • GD lubi Komentarz

  Posrednik sprzedający testy zarobi na tym 100 tysięcy i biznes się kręci, testy kupione za 15 tysięcy. Sami sobie policzcie czy się opłaca.

 • GD lubi Komentarz

  Miliony krążą w żużlu, a od 30 lat te same maszyny startowe. Dramat.

 • GD lubi Komentarz

  No Wow , strasznie kròtka nazwa .
  Brakuje jeszcze na końcu -
  i 1001 drobiazgòw . :-)

 • GD lubi Komentarz

  Czyli jeśli dobrze zrozumiałem o tym ile moze wejsc kibicow nie decyduje medycyna i nauka (analiza u symulacja jak moglby sie rozprzestrzeniac wirus), ale wziete z kapelusza liczby??? Usiadl sobie bankier z humanista (RC) i przy kawusi ustalili ze 1/4 hali bedzie ok??

 • GD lubi Komentarz

  To wszystko dzieki Richardowi. Czekanski wychwala chlopa pod same niebiosa,dzwonia do siebie,ma info z pierwszej reki od przyjaciela zuzla,honorowego patrona wielu imprez IME,MPPK i Bog jeden wie czego tam jeszcze...Dziekuje Ci Rysiu bardziej niz wlazidupa Czekanski.

 • GD lubi Komentarz

  Premier jak zwykle nie mówi prawdy a Czarnecki w tym temacie ma najmniej do powiedzenia

 • GD lubi Komentarz

  Europoseł stawia decydentów do pionu ;)
  "Uznaliśmy, że to mogłaby być jedna czwarta hali – tłumaczy Czarnecki" - uznaliśmy, to nie jakieś "powiedziała baba babie"!
  Gadają miesiącami o tarczach, a jeden (myśli, że) dźwignął wszystko. Ruszy liga, ME i świata. Okaże się, że od Dnia Matki będziemy zdrowsi...

 • GD lubi Komentarz

  Całe pisiory to komuchy, a widzę że tu niewidomi też dzięki pomocy piszą. Co dobrego zrobili??? Zamętu chyba i nic więcej. Część z was w tyłki im teraz wchodź siedząc na 500+ i stypendiach, banda nierobów i dzueciorobow i stare mochery tylko głosują na tych dziadów.

 • GD lubi Komentarz

  Winę za obecną tj , fakt że do dzisiaj nie opanowano epidemii ponosi wyłącznie nasz rząd który co prawda eprowadził restrykcje ale zapomniał przetestować przeziębionych by wstrzymać rozprzestrzenianie wirusa . Testy mogli przygotować Czesi , Słowacy a nawet Białoruś która by nie rozwalić gospodarki i innych dziedzin gospodarki restrykcji nie wprowadzała . Nasz rząd się nie popisał więc powinno się zdymisjonować tych nikompetentnych by w przyszłości nie powielali błędów .

 • GD lubi Komentarz

  Do speeda. Tak. To wina także Szumowskiego, ale zwłaszcza premiera. Gdy WHO mówił o pandemii przez 2 miesiące nie zrobiono NIC. Ważniejsze wybory, rocznicę, Rydzyk, TVpis. Rozdawano kasę, gdy inni kupowali maseczki, kombinezony, przyłbice, respiratory. Gdy zaczęli, było bardzo późno, drogo i coraz głupiej. Granice otwarte, ściąganie 80 tys. Polaków bez kwarantanny, mało testów, byle dla elity starczyło. Przez lata ośmieszanie służby zdrowia, nauczycieli, prawników. DPSy bez jakiegokolwiek zabezpieczenia itd. Tak. To nie wina Niemców, ale zakłamanych polittyków PiS.

 • GD lubi Komentarz

  Zastanawia mnie jedno.. Co będzie jeśli u danego zawodnika okaże się że ma korona wirusa? Co wtedy cała drużyna przechodzi kwarantannę jest zawieszona jej mecze są przekładane, są walkowery ?stwierdza się że zawodnik ma wirusa jest podejrzenie że miał go już z trakcie meczu wtedy dwie drużyny zawieszone z rozgrywek czy robi się badania pozostałym zawodnika i tylko ten jeden zawodnik jest odsunięty od składu? Wtedy za niego jedzie zz?a co jeśli się okaże że w drużynie jest dwóch czołowych zawodników zakażonych.. Wtedy ekstraliga nakazuje drużynie jechać mimo takiego osłabienia ,jakie są warianty?!! Bo jak narazie to wszystkie opcje jakie ekstraliga przedstawia to opcje optymistyczne że wszycy zawodnicy będą cały sezon zdrowi!!! A gdzie opcje propozycje gdy któryś z zawodników w trakcie sezonu złapie wirusa!!! Jakie wtedy są warianty?!! Bo wydaje mi się że nie ma wariantów żadnych!!! A to błąd!! Ps.. Myślę że tego sezonu się nie da uratować będą duże problemy, jaja wręcz.. Duży problem będzie z upilnowaniem kibiców by nie przychodzili pod stadion.. Nie dadzą sobie z tym rady ani policja ani klub.. Tak szybko jak ten sezon ruszy tak samo szybko zaczną się duże problemy. To nie przejdzie to się nie uda!! Do póki nie wróci normalnosc że będzie można wpuszczać kibiców na stadion tak jak wczesnej nic z tego nie będzie!!