Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • antoni2 napisał/a komentarz do Półfinał LM 2018. Real - Bayern: Zinedine Zidane i Jupp Heynckes zgodni co do gracza meczu. "Keylor Navas był świetny"

    W takim meczu, o taką stawkę, sędziowanie powinno być pod szczególną uwagą, kontrolowane! WAR czy jakoś tak nazwane urządzenie, które powinno być obowiązkowe! Sport staje się niezrozumiały, brzydki, a taka drużyna jak Real nie powinna uciekać się do takiego oszustwa. "Cierpieliśmy"... co znaczy, że kosić równo z trawą przeciwnika! Oczywiście, trochę przesadzam. Nie widziałem akcji z ręką zawodnika Realu, ale widziałem rękę w meczu Śląsk - Lechia. Gdzie sędzia ani chwili się na wahał, dyktując jedenastkę! I można by rozumieć protestujących piłkarzy Lechii, ale jednak powtórki przekonały mnie, że sędzia słusznie ten karny podyktował. A tu w takich meczach, szczególnie w tym pierwszym, gdzie Lewandowski był ściągany do parteru, bezpardonowo faulowany - SKANDAL.

  • antoni2 napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek odpowiedział polskim lekkoatletom

    Nie rozumiem! Czy w tym kraju ludziom odbiło. Co mówić, po tej wypowiedzi Bońka o jakieś ... Klasie! Facet zachował się tak, jak powinien! I tyle! Może w obliczu steku głupstw, świństw i bełkotu płynącego z ust polityków, szczególnie zaś jednego prezesa partii, to jest coś!
    Co zaś do piłkarzy, nic się nie poradzi na zachowania kibiców, ale one wynikają też z nadmuchanego balonu przez różnej maści tzw. genialnych specjalistów, fachowców, komentatorów itd. bo tyle głupot, co oni p... w tych tzw. studiach, oddziaływuje na mniej obiektywnych, emocjonalnych ludziach. Emocje, a nie rozum i rozsądek, jakie to polskie! Piłkarze zagrali bardzo przeciętnie, może poprawnie! Ale to żaden sukces!!! Na Boga, "specjaliści" obudźcie się! W tej grze, do spotkania z Portugalią mieli wiele szczęścia. Choć obiektywnie trzeba przyznać, że poziom w piłce kopanej się wyrównał i dziś wiele drużyn przy odrobinie szczęścia może być mistrzem!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.