Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mariusz Kolmec napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po co ten lament. Znając szczęście dobrze trafimy na los. Moje typy Szkocja/Polska- Rosja/Austria, Włochy /Macedonia - Portugalia /Turcja, Walia/Ukraina - Szwecja/Czarnogóra

 • Mariusz Kolmec napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  dobry materiał. jeśli chodzi o reprezentację powinny odbywać się 4 turnieje w cyklu 4 letnim + liga narodów co rok (taki turniej pocieszenia) zacznijmy od turniejów głównych 2021-igrzyska olimpijskie 2022 mistrzostwa Europy i innych kontynentów 2023 mistrzostwa świata 2024 puchar Świata /kwalifikacje olimpijskie 2025 igrzyska olimp. do igrzysk olimpijskich i pucharu świata kwalifikuje się automatycznie :gospodarz, mistrzowie kontynentów, mistrz świata, wicemiemistrz(jeżeli mistrz świata i kontynental jest taki sam drużyny dobierane z rank fivb)

  (ranking ustalany po mś) puchar Świata odbywa się system ośmio-zespołowym (każdy z każdym) i gospodarzem automatycznie jest mistrz świata /chyba że zrezygnuje to fivb wybiera z drużyn zakw. resztę 4 miejsca o io są turnieje interkontynentalne najlepsza 12 z niezakwalifikowanych wg rankingu fivb+ 4 drużyny z turniejów prekwalifikacyjnych. kwalifikacje do mś i Europy i prekwalifikacje odbywają się w styczniu. liga narodów odbywa się co roku po 20 drużyn 2 spadają do niższego szczebla liga podzielona na 4 grupy (mecze odbywają się pomiędzy 4 drużynami +1 odpoczywa) np 1polska 2 italy 3 canada 4 Argentyna 5 Japonia (pol ita can arg) (ita pol can jap) (arg can jap ita) (can pol jap arg) (jap pol ita arg) awans. zw + 2 dr z 2 msc turn o utrzymanie ostatnie drużyny (6 tyg)

 • Mariusz Kolmec lubi Komentarz

  Po raz kolejny , po kompromitacyjnych 15 końcowych minutach na MŚ w meczu z Japonią , teraz powtòrzyli to samo w meczu z Portugalją grając ostatni kwadrans , ja do ciebie , ty do mnie .. , czego nie da się oglądać i co zdecydowanie można nazwać antyfudbolem W wielu fragmentach meczu widać że nasi , wprost boją się piłki , by ją przytrzymać , pomyśleć i jakoś mądrze odegrać , tylko pozbywają się jej jak zarazy .. W całości wygląda to miernie , i powtòrzę to co już pisałem tu kilka razy : Polak jako trener nie zrobi z Polską piłką nic , bo to są stare metody taktyczne , amatorskie podejście do taktyki , treningu czy gry i kompletny brak pomysłu na tą grę .. Moim zdaniem tylko jakiś dobry , haryzmatyczny trener z Niemiec , Włoch , czy Hiszpanii może zmienić obraz naszej piłki , bo skoro nie radzimy sobie z praktycznie z reprezentacją B , i grą 11 na 10 , to z naszą piłką jest naprawdę źle ..

 • Mariusz Kolmec lubi Komentarz

  Boniek za nic w świecie nie przyzna się do błędu w zatrudnieniu tego amatora więc czekają nas przegrane eliminacje do ME a Brzęczek trafi na stałe do galerii polskich trenerów- nieudaczników, gdzie będzie zasiadał w towarzystwie Smudy i Fornalika...

 • Mariusz Kolmec lubi Komentarz

  Nie był to drugi garnitur Portugalczyków ale fakt,że grali o pietruchę skłaniał ich do lekceważenia naszych kopaczy,co było widać.Podejrzewam,że gdyby trzeba było wygrać to i w dziesięciu by naszych ograli.Brzęczek,czy szybciej tym lepiej.... na aut.

 • Mariusz Kolmec lubi Komentarz

  Jak może być dobrze, skoro trener jest zadowolony z tego meczu!?

 • Mariusz Kolmec lubi Komentarz

  Oczy bolaly od ogladania tego meczu. Wynik lepszy niz gra, a to i tak pewnie tylko dlatego, ze Portugalczykom wyraznie nie zalezalo na wyniku. Niech on juz lepiej milczy...zmiany jakie dokonywal pokazaly, ze nie ogarnia wydarzen na boisku.

 • Mariusz Kolmec lubi Komentarz

  Gra to jakiś dramat!!! Gramy od 66min w przewadze a my bronimy remisu!!!!

 • Mariusz Kolmec lubi Komentarz

  Dno. Bronić remisu w meczu o pietruszka z rezerwami Portugalii to wstyd. Nie tak dawno psioczyli że Japonia grała bez honoru, a my teraz to co..... wstyd. Boniek robisz się powoli błaznem. A niestety Pan Brzeczek nie nadaje się na selekcjonera

 • Mariusz Kolmec lubi Komentarz

  Wcale nie ratuje twarzy.Remis w takich okolicznościach uznawany za sukces pozostawiam bez komentarza.Widać pomysł Brzęczka na kadrę..a zmiany ? Iście mistrzowskie , myśle że wejście Szymańskiego na 15 sekund wiele zmieniło , dało impuls.Szkoda się denerwować.

 • Mariusz Kolmec lubi Komentarz

  Przy całym szacunku dla Jurka Brzęczka ,ale powinien zrezygnować z prowadzenia kadry ,a PZPN zaproponować prowadzenie jej komuś z większym doświadczeniem i umiejętnościami .Reprezentacja to za wysokie progi dla niego ...oczywiście mogę się mylić … ale nie...raczej nie ma szans by pod jego wodzą ta kadra grała na jakimś przyzwoitym poziomie..bo nie chodzi o to ,że nie wygrywa, ale w jakim stylu gra .. a gra w chodzonego, brak jej agresji , polotu i przysłowiowego " gryzienia trawy "...

 • Mariusz Kolmec napisał/a komentarz do Nasze typy: Kto pojedzie na Euro 2016

  Kadra na Euro - Będę zdziwiony jeśli pojadą inni zawodnicy.

  1-jedenastka
  1. Wojciech Szczęsny
  2.Łukasz Piszczek
  3.Kamil Glik
  4.Michał Pazdan
  5.Maciej Rybus
  6.Kamil Grosicki
  7.Grzegorz Krychowiak
  8.Piotr Zieliński
  9.Jakub Błaszczykowski
  10.Robert Lewandowski
  11.Arkadiusz Milik

  2-jedenastka
  12. Łukasz Fabiański
  13.Artur Jędrzejczyk
  14.Łukasz Szukała
  15.Bartosz Salamon
  16.Jakub Wawrzyniak
  17.Bartosz Kapustka
  18.Tomasz Jodłowiec
  19.Krzysztof Mączyński
  20.Paweł Wszołek
  21.Filip Starzyński
  22.Karol Linetty
  23.Artur Boruc

  Rezerwowi( w przypadku kontunzji)
  1.Przemysław Tytoń
  2.Paweł Olkowski
  3.Sebastian Mila
  4.Ariel Borysiuk
  5.Łukasz Teodorczyk

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.