Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Cegielski to ambitny dzieciak ze wsi pod Witnicą. W Stali uczył się żużla a gdy pojoł rzemiosło rzucił się na szerokie wody i zaczoł oplówać matkę której mleko ssał czyli Stal Gorzów. Już miał zakaz komentowania meczy Stali trochę się uspokoił ale widać ponownie wyimaginowane żale biorą górę. Idż do psycholog i nie zabieraj głosu na temat Gorzowa i klubu Stal. Będziesz zdrowszy. Twoje kalectwo to nie wina Stali Gorzów.

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Nie bądź śmieszny cegielski. Ciebie interesuje tylko i wyłącznie zdrowie zawodników? Dobry żart :) Najlepszy w tym przykład poobijanego Kołodzieja który rok temu ledwo trzymał się na motorze i jechał w meczu ligowym, a jego przyjaciel cegielski nawet słowem tego nie skomentował. Jesteś gościu stronniczy i żaden z ciebie ekspert.
  "Myślę, że nadal się nie rozumiemy. Zapytam inaczej: czy powinno być tak, że jeden klub ma nad sobą przez kilka dni komisarza a inny nie?
  Różnica polega na tym, że Stal Gorzów i Unia Leszno są w finale." a finał to jakiś inny mecz niż pozostałe w sezonie? To pokazuje właśnie takie samo podejście jak w przypadku Kołodzieja. Jest finał? Zróbmy wszystko żeby mojemu koledze ułatwić, a utrudnić jego przeciwnikom. Kołodziej słania się na nogach po chorobie (przykład z zeszłego sezonu)? Skoro lekarz klubowy pozwolił mu jechać, to widocznie jest do tego zdolny. Takie własnie podejście prezentuje cegielski, równi i równiejsi, a udaje wielce zatroskanego o zdrowie zawodników czy pieniądze Jędrzejaka... Zdrada płynie z ust panie cegielski!
  "nie opowiadajmy, jaka ta Anglia jest cudowna. Owszem, to niezastąpiona szkoła żużla, ale nie można jej w ogóle porównywać do polskich realiów. Musimy pamiętać o tym, że mamy teraz zupełnie inne silniki i tłumiki, które nie pozwalają na bezpieczną jazdę na torach przyczepnych i dziurawych. Warto o tym pamiętać."
  no faktycznie, doskonale pokazał to wczoraj Bewley. Sprzęt Woffindena zrobił z niego nagle zawodnika na poziomie czołówki ekstraligi? I warunki zupełnie mu w tym nie przeszkadzały. A co, w Anglii uczył się jazdy na innych silnikach i tłumikach niż te których używa się w Polsce?

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Oczywiście w Lesznie też komisarz czuwa nad przygotowaniem toru na niedzielę, bo na obecną chwilę Baron robi z nim co mu się podoba.

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  prawda jest taka, ze tor byl zrobiony pod Leszno

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  ''Jest mi przykro, że jestem personalnie atakowany. Szczególnie mi szkoda, że takie głosy płyną z Gorzowa''. A nam jest szczególnie przykro jak jesteśmy atakowani przez własnego wychowanka który o tym wspomina tylko gdy można się podczepić pod jakiś sukces Stali np. zdobycie DMP. I po co te wybiegi o pomocy dla Jędrzejakowej i Bartka Zmarzlika? Chcesz się wybielić? Za darmo tam prezesujesz w tym Metanolu? I co to za oskarżania o oszustwa? Nazwiska, konkrety. Był taki jeden co przed meczem Stali mówił, że nic nie dosypywał a potem, że jednak kilka wiaderek dosypał. No to dostał karę. A Ty co tu jątrzysz? Kawa na ławę albo siedź cicho.

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  CEGŁA, ZAAPELUJ TERAZ DO E-LIGI ABY W LESZNIE TEŻ PRZYGOTOWANI TAKI SAM "BETON" !!! Jak ma być sprawiedliwie i bezpieczne, ZERO PLASTELINY, ma być twardo jakby wylany był asfalt na Somczyku, i tego żadaj Judaszu od organizatorów w Leszcznie

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Cegielski w ostatnim czasie stał się marudny, a do tego tendencyjny.

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Ceniłem go kiedyś. Jak się nie załapał w Stali, bo ściągnięto innych żużlowców, to od tamtej pory jest wrogiem nr 1 Gorzowa i to słychać, widać i czuć. Po meczu Stali z Wrocławiem tak się napłakał jako "ekspert", że przyjechał komisarz i zrobił tor pod kolegę Janusza. Januszek w poprzednich latach cieniował w Gorzowie, więc trzeba było coś zrobić, żeby mógł zarobić. No i zrobiono betonik odpowiedni dla Leszna, a Stali odebrano przywilej gospodarza, aby zrobił tor pod swoich zawodników. Akurat na ten jeden mecz finałowy. Trzeba było go zostawić gospodarzom i jak by było coś nie tak, to ogłosić w.o. Ale wszystko poszło dobrze, centrala ugięła się na płacze eksperta i działacza Cegielskiego i Janek dostał taki tor, jaki chciał. Jakoś Cegła nie płakał na tor w ZG, choć był on w dużo gorszym stanie niż tydzień temu w Gorzowie. No więc Cegielski, możesz zakomunikować swojemu koledze z Leszna: Panie prezesie, zadanie wykonane!

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Panie Cegielski co Pan opowiada. W meczu Stal Unia tor przygotował komisarz a mimo to w tym samym miejscu co tydzień temu Iversen i Woffinden upadli Lidsey i Jasiński.

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Cegielski :) co ty pleciesz ?
  To może będziemy jeździć na jednym torze ? , wytypowanym przez EL wszystkie mecze

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Ciekawe kiedy Cegielski sobie wreszcie uświadomi, że łączenie funkcji menadżera zawodnika jednego klubu z reprezentowaniem stanowiska wszystkich żużlowców, to klasyczny konflikt interesów ? I gdy wypowiada się na tematy związane z KSUL, to jest postrzegany jako działacz KSUL ? Albo może ktoś mi przypomni, czy w ostatnich latach chociaż raz Cegielski skrytykował za coś KSUL ? Bo inne kluby regularnie dostają od niego po głowie.

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Soryy Cegła ale od jakiegoś czasu stałeś się bardzo irytujący.

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Zdjęcie Krzysia do tego artykułu mówi wszystko o tym kogo reprezentuje. Jestem rozczarowany graniem na emocjach. Jaki związek mają omawiane sytuacje z Jędrzejakiem. Cegła powinien pamiętać że on sam nie dla Stali oddał zdrowie. O czym on w ogóle mówi? Jaki związek z tematem ma również jak długo Pan Grzyb jest w żużlu. Czy takie komentarze Cegły przyciągają wiecej wpływowych i majętnych ludzi do żużla? A może chcemy wszystkich pogonić i kisić się własnym sosie? Dla mnie cały problem opiera sie na tym o czym wspominał Pan Jarosław Galewski czyli równości wobec zasad. Czy komisarz jest już w Lesznie czy też Unia dostanie wolną rękę mimo iż spotkanie jest zagrożone przez pogodę? Z jednym sie zgodzę, przekrętów i oszustw już wystarczy.

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Bark atutu własnego toru doprowadzi do wielu negatywnych konsekwencji. Najważniejsza kwestia to liczyć się będą tylko pieniądze przy budowaniu składów. Nie będzie niespodzianek. Drużyna zbudowana za mniejsze pieniądze będzie właściwie bez szans na wygrywanie. Tak zawsze mogła zaskoczyć mocniejszego rywala. Druga sprawa to odejście kibiców. Porażki u siebie spowodują, ze kibice mniej chętnie będą przychodzić na mecze. Dotyczy to zwłaszcza tych słabszych. Można dać przykład z tego roku. Rybnik był tak słaby, że bez atutu własnego toru nie było by żadnego sensu przychodzić na mecze. Tak chociaż kibic liczył na trochę szczęścia i dobrego spasowania miejscowych. Podobnie z GKM Grudziądz - tu jestem pewny, że brak atutu własnego toru spowodował by, że na koniec sezonu GKM miałby najwyżej 2 zwycięstwa.

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że tor w Lesznie też przygotuje komisarz. Cegła dla Ciebie nie ma już miejsca na stadionie w Gorzowie, zresztą kibice dadzą Ci to odczuć.

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  To co wygaduje Cegła, to czysta hipokryzja.Jego troska sprowadza się tylko do tego, by Unia i reprezentujący ten klub jego zawodnik, mogli cieszyć się z kolejnego tytułu MP. W swoich komentarzach uaktywnił się właśnie teraz, przed meczami finałowymi i tylko dlatego, że jedzie w nich Stal, jedyny zespół w E-lidze, który może pokonać Unię i ten tytuł zdobyć.Teraz dla równowagi, skoro tor w Gorzowie był przygotowany zgodnie z wymogami Leszna, na mecz rewanżowy należałoby przygotować tor na warunkach Gorzowa. Dla Krzysztofa mam propozycję, żeby zrezygnować z przywileju gospodarzy meczu i losować miejsce i miasto, w którym zawody będą rozegrane, a o którym nikt wcześniej nie będzie wiedział.Jak szaleć, to szaleć, na całego.W dzisiejszych czasach lepiej być wariatem, niż chorować na covid 19.

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  oczywiście że Pan Cegielski jest z Gorzowa tu jedził i być może sprzątał ale też i tu w złych czasach dla klubu, kibice na koronie starego jeszcze stadionu składali się dla niego na silnik a on potem odwrócił się od stali i poszedł za kasą do Startu, oczywiście że jest pan stronniczy i często przeciwko stali kombinuje o czym wiedzą wszyscy gorzowianie, w szczególności dzieje się wtedy gdy chodzi o Janusza Kolodzieja. ja to tak czuję i słyszę. Pan Krzysztof któremu też mocno kibicowałem w najgorszych dla niego czasach żeby wrócił do zdrowia i też kiedy jeździł w GP mocno za niego trzymałem kciuki. będąc obecnie ekspertem TV stosuje naciski i bardzo często przeciwko jego macierzystej Stali. Bo tor w Gorzowie był dla wszystkich a zawodnicy stali stracili atut toru, a za to.mecze w leszczynie na rozpadającym kartoflisku są nudne aż ręce opadają być może, tam trzyma ktoś rękę żeby nikt nie ingerował w jego ułożenie. i dzięki temu nikt tam nie wygrywa. I pan Grzyb ma rację że to co robi Pan Cegielski to jest pośrednia ingerencja w przygotowanie "dobrego" toru.

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Cagła jesteś większy płaczek niż żużlowcy

 • niewiasty z castingu napisał/a komentarz do Żużel. Marek Grzyb: Jestem naprawdę wkurzony. To był finał z kagańcem i cenzurą [WYWIAD]

  No to się "Purchawka" zdenerwował, ale z płaczącym Cegielski, jakby mu kot na głowę nasr*ł, to ma 100% racji. Momentami Cegielskiego nie ta się w ogóle słuchać :/

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Prawda boli? Ma boleć, a menadżer Koldiego beczenim cel osiągnął Czy na pewno?Los lubi być w takich chwilach przewrotny... Żenada roku. Wszystkim beksom jego pokroju podpowiadam, żeby poczytali regulamin przygotowania toru na ten sezon. Spodziewam się betonu w Lesznie i od kiedy jest tam komisarz?

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Cegielski jest jak nauczycielka języka polskiego te jego ach i ech ą ę. Cegielski marudzi trzy po trzy. ZŁOTUWO CEGIELSKI NIE ŠRÄJ WE WŁASNE GNIAZDO I NIE RÓB Z ŻUŻLA BALETU!!!!!

 • niewiasty z castingu lubi Komentarz

  Baron w TV sam powiedział, że był w Gorzowie od rana i "patrzył" na prace komisarza. Skoro nie było Chomskiego i Palucha, to wszystko jasne jak Baron "patrzył" na prace.
  A Cegielskiego szkoda komentować. Popłakał tydzień temu i dostał tor na zlecenie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.