• Janusz Berezecki

  Czy umieszczanie na koszulkach haseł politycznych, granic państwa, gdy Ukraina nie ma tych spraw unormowanych na arenie międzynarodowej, to jest w porządku. Pan Stachowski sam sobie zaprzecza.

 • Janusz Berezecki

  Aby mówić o szansach polskich siatkarek, należy wiedzieć w jakim składzie wystąpią. Jeśli nie zagrają najlepsze polskie siatkarki takie jak panie Joanna Wołosz, Malwina Smarzek......to nie będzie łatwo wygrać z Włoszkami, Serbkami, Turczynkami Turniej blisko, a o składzie ścisłej kadry polskich siatkarek cicho, czyżby były jakieś kłopoty z zmontowaniem najsilniejszej ekipy?

 • Janusz Berezecki

  Pana Brzęczka to PZPN powinien zwolnić po mistrzostwach świata w Rosji w 2018 roku. Od czasów tych mistrzostw, ani PZPN, ani pan trener nie uczynili niczego pożytecznego dla polskiej piłki. Co można zrobić? Od tego jak powinno się działać, by polscy kibice nie musieli przeżywać ciągle gorycz porażki, jest cały sztab fachowców biorących niezła kasę z panem Bońkiem na czele. Ktoś powie kasa, to prawda, ale kasa to nie wszystko.

 • Janusz Berezecki

  Dajcie wreszcie Kubicy porządny bolid, samochód i niech pokarze gdzie leży jego problem. Wcale nie wymagam, by przyjechał w czołówce, niech wyląduje w połowie stawki, na początek. Jeśli to nie w sprzęcie, serwisie jest problem, tylko w Kubicy, to wiadomo, koniec zabawy.

 • Janusz Berezecki

  Po co przedstawiać, bawić się w jakieś durne kalkulacje. Ze Słoweńcami trzeba wygrać, bo niby dlaczego mamy przegrać? Ciekawe czy trener wystawi ten sam skład co grał z Francuzami, czy też wystawi całkiem inne zestawienie, wcale nie gorsze. Czy w tym zestawieniu zagra Leon, ostatnio dosyć eksploatowany, co jest potrzebne dla zgrania się z drużyną, oraz dla poprawienia formy.

 • Janusz Berezecki

  Odwalcie się od Milika !!!!! Czy sądzicie, że nie chciał trafić do niemieckiej bramki. Niemcy też kilkakrotnie chcieli trafić do naszej, też im się to nie udało, jakoś nie robią z tego problemu. To jest tylko gra, raz wychodzi wszystko, innym razem jest pod górkę. Cieszmy się z dobrej, dojrzałej gry naszego zespołu, a w szczególności linii obrony, oraz uzyskanego remisu z Niemcami. A co powiecie na powtórkę tego meczu w finale mistrzostw Europy????