toni sas - lubi

 • toni sas lubi Komentarz

  @Dość Bobka: o ile mi wiadomo, to w kraju

 • toni sas lubi Komentarz

  @Fanka R.: Jasne, sami lektorzy j. polskiego pracują w 25 agencjach prasowych :p - a po Szewińskiej i Krzyszkowiaku dopiero 3-ci raz wybrali Polaka.

 • toni sas lubi Komentarz

  @Zbyszek Gorzkowski: ty stary zgrzybiały tetrolu. Typowy cebularz. Sam w życiu nic nie osiągnął, ale do prdlnia to pierwszy.

 • toni sas lubi Komentarz

  Po co robicie tej gazecie darmowa reklamę? Przecież to że nie napisali o Lewym nie zmienia faktu że został najlepszym piłkarzem roku.

 • toni sas lubi Komentarz

  Panie Włodku nie z tymi zawodnikami gdzie część przyzwyczaiła się do brania kasy bez grania a już na pewno nie z tym trenerem!!!!!!!!!!!!!!!! Lewandowski sam nie wygra meczu.....

 • toni sas lubi Komentarz

  Obserwując cały ten młyn odnoszę wrażenie, że pan Lubański trochę jest zazdrosny o Lewandowskiego.

 • toni sas lubi Komentarz

  Panie Lubański: a co powiedzieć: PRAWDĘ ?

 • toni sas lubi Komentarz

  Szanuję pana Lubańskiego ale oceniając zachowanie Lewandowskiego daje dowód na kompletny odjazd do innej rzeczywistości. Nie dociera do niego, że z tym trenerem i częścią zawodników nie ma najmniejszych szans na jakieś zadęcia. Włosi pokazali rzeczywiste umiejetności naszych orłów. Reszta to dywagacje.

 • toni sas lubi Komentarz

  Panie Włodzimierzu bardzo Pana szanuję, ale muszę powiedzieć wprost kiedy brzydko mówiąc pi*rdoli Pan głupoty.
  W tej kwestii, że nie możemy złożyć broni przed meczem z Anglikami ma Pan rację. Ale przypominam, że to prezes pzpn stwierdził pierwszy, że "Anglia jest poza zasięgiem". Powołał pajaca na selekcjonera który obciął naszej drużynie skrzydła razem z jajami i teraz każdy przyzwoity rywal nagle jest poza naszym zasięgiem. To nie wina składu bo tak mocnego dawno nie mieliśmy. A z kolei Anglia też jakiegoś złotego pokolenia nie ma. Więc skoro nie była poza naszym zasięgiem 5 lat temu czemu ma być teraz?
  I tutaj przechodzimy do wypowiedzi Roberta Lewandowskiego. TO JEST KAPITAN tak jak Pan powiedział. I reprezentuje całą drużynę. Tylko, że Pan odczytuje to jako "więc nie powinien się publicznie wypowiadać niekorzystnie dla trenera" a ja właśnie uważam, że skoro trener jest beznadziejny i wszyscy to widzą poza nim i bońkiem to właśnie rolą kapitana jest żeby w imieniu drużyny zabrać głos i wziąć na klatę konsekwencje. Nikt nie ma w polskiej piłce na tyle silnej pozycji by to zrobić. I dlatego musiał to być on. I fajnie, że się nie wykręcał tylko zrobił to co zrobić należało. To nie jest tak, że brzęczka zwalnia ktoś po 2 dniach czy dwóch meczach. TO JUŻ PONAD 2 LATA. To dużo czasu żeby coś zbudować. A kadra brzęczka z roku na rok jest coraz słabsza, do euro to wyjście z grupy może być poza jej zasięgiem. Selekcjoner reprezentacji Polski to nie akcja charytatywna pomóż debilowi żeby nie był smutny. Albo się nadajesz i odwalasz dobrą robotę i chwała Ci za to, albo się nie nadajesz, marnujesz czas i zaprzepaszczasz szanse na sukces jednego z najzdolniejszych pokoleń w historii polskiej piłki - a w takim wypadku co tu jeszcze robisz? Brzęczka dawno nie powinno w kadrze być. A jest. To wina jego własnej arogancji i ślepoty, ale też braku kompetencji prezesa bońka który łaski nam nie robi, jego za*ranym obowiązkiem było zapewnić kadrze odpowiedniego selekcjonera. A ściągnął jakiegoś niekompetentnego sabotażystę i trzyma go bo... sam nie wiem. Bo taniej? Trzeba bońka spytać co nim kieruje w tej sprawie. Może brzęczek ma na niego jakieś haki?

 • toni sas lubi Komentarz

  Robert to najlepsza 9 na świecie . Bądźmy dumni z niego .

 • toni sas lubi Komentarz

  Proszę nie porównywać minut bez gola, gdy Robert gra mecze z reprezentacją. Tu żaden Lewandowski ,Messi i Ronaldo razem wzięci nie pomogą.

 • toni sas lubi Komentarz

  Sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą. To oczywiste. Jak można Robertowi wypominać minuty bez gola w dodatku łącząc mecze klubowe z reprezentacyjnymi? Czy to on jest do tworzenia akcji? To napastnik który głównie kończy akcje. Może coś tam podryblowac przed polem karnym, ale to nie jego miejsce na boisku. Skoro podań do niego nie ma to nie strzela. Proste. Jak zdobywał co mecz gola to się ludzie trzepali przy tym. Teraz marazm i biadolenie. Ludzie ogarnięcie się. To świetny napastnik i myślę że tylko on może w tej kadrze wyrażać swoje zdanie głośno i z polemizować z trenerem. Niech Brzęczek nie powoła Roberta ze 3-4 razy to zobaczymy jak długo będzie trenerem. Brzęczek selekcjonerem jest do końca kadencji Bońka i tyle.

 • toni sas lubi Komentarz

  Wszyscy krytykują brzęczka ale to Boniek jest największym szkodnikiem Polskiej piłki. To on wybrał brzęczka i zarządza Polską piłką od 9 lat ! - Za Bońka Polska piłka miała iść do przodu, jedynie pozostał marazm piłki klubowej, szkoleniowej oraz reprezentacyjnej,

 • toni sas lubi Komentarz

  Kpina.

 • toni sas lubi Komentarz

  Już go nie powinno być. Niech wraca do Wisły Płock..

 • toni sas lubi Komentarz

  Żenada. Pan Brzęczek oddaje chyba Panu Bońkowi połowę swojej wypłaty dlatego go trzyma na stanowisku.

 • toni sas lubi Komentarz

  Ciekawe!!! Czyli jak coś w pracy schrzanisz możesz powiedzieć: to jest "zwycięska porażka". Kto wie? Może uzyskasz awans!?

 • toni sas lubi Komentarz

  Oby tym razem nie zapomniał ustalić jakiejś taktyki.

 • toni sas lubi Komentarz

  I znowu Krychowiak...
  Czy ten Brzęczek oszalał?
  Może jakieś badanie by się przydało? Brzęczkowi!

 • toni sas lubi Komentarz

  Krychowiak z Włochami zaatakował na "Niedźwiedzia" a teraz ma Holendrów atakować na "Dzika"ale w taktyce bez zmian,bronimy się autobusem i lagą do Lewego a nuż mu się uda cuś ustrzelić.Mnie interesuje porażka kolejna w stylu z Włochami i wypad z kadry Brzęczka.