Fanatyk Speedway - lubi

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  ...takiego oszołoma jak Nawrocki to jeszcze polski żużel nie widział, choć wielu już było "artystów", ale ten prowadzi jakiś negatywny lans, bo inaczej tego nazwać nie można, po co on tam w ogóle do tej wdowy pojechał (?), z taką propozycją, to się wszystko skończy jakąś tragedią, jakby jednej było mało, dzisiaj proponuje, jutro będzie wymuszał, pojutrze będzie groził, a za tydzień będzie jeździł z gnatem, pojedzie do Szweda każe mu zapłacić zaległą kasę za Skodę, co by salon nie fikał i gęba na kłódkę, pojedzie do zawodników, wymusi na nich podpisanie ugód, a na koniec odwiedzi szanowny zespół ds.licencji, przystawi gnata do skroni i dawać licencję, potem prześpi się z tym wszystkim w aucie i następnego dnia zrobi w Rzeszowie konferencję, na której znów jak gdyby nic się nie stało, jako triumfujący zbawca na białym koniu oświadczy całemu światu: "Problemy za nami. W 2019 atakujemy Ekstraligę", tylko, że za rok ofiar będzie więcej, a zaległości i skala kompromitacji w Rzeszowie sięgnie zenitu, skoro po sezonie w drugiej lidze kwiatki są potężne, to po sezonie w pierwszej lidze będą trzykrotnie większe, wielkości wręcz monstrualnej... Nawrocki już pionu nie trzyma, jedzie bez trzymanki rollercoasterem prosto do Wronek lub Tworek, to jest hardcore, tylko czekać na spektakularne zderzenie ze ścianą z napisem "Koniec", trzeba go jak najszybciej zatrzymać, bo ofiar tej karkołomnej jazdy bez trzymanki przybywa...

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  Tak na dobrą sprawę po jaką cholerę p.Nawrocki tak mocno zabiega o tą licencję jak groszem nie śmierdzi? Nawet (teoretycznie) gdyby ją dostał, to czym bedzie płacił zawodnikom w 2019r? Żołędziami?

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  a co ma do tego Nawrocki? ten "biznesmen" co tak mu buty chcieliście czyścić z radości że długi klubu przejął... teraz jak narobił następne i oszukał ludzi...żeby się ni okazało że wasz klub utonie i to na amen.....
  i żeby nie było, nie mam nic do Rzeszowa, a wręcz mam tam rodzinę i żal mi tego klubu, ale tych przygłupów co dalej widzą w Nawrockim mesjasza mi nie żal......

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  Niech w końcu Zdanowska za coś beknie.

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  Tak to jest, jak się wybrało przestępcę na prezydenta.

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  Jest tylko jeden scenariusz: "Diamenty" na 100% nic nie warte, certyfikaty dzisiaj na wszystko mozna dostac, ostatnio w modzie na zachodzie sztabki najszlachetniejszego kruszcu, oczywiscie z certyfikatem 100% GOLD, a w rzeczywistosci metal lekko pozlocony. Ok, w lecie Irek nie byl jeszcze tak mocno skompromitowany, ale teraz to jest juz wszystko jasne.

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  Niby za co? Ze Kevinek sie obraził bo w składzie na mecz byli Ci co lepiej się spisywali na treningach? Mam nadzieję że zrozumiał swój błąd i stąd ten powrót. Znając Rafaela to tak było. Topór w każdym razie jest zakopany głęboko bo Rafael jak nie ma do kogoś zaufania to Go nie kontraktuje. Wzorowo prowadzi klub, przede wszystkim bez długów a to nie łatwe w tym mieście. Oby tak dalej. Będzie kasa, można myśleć o czymś więcej. Ważne by w momencie, gdy się pojawi nie było długów i poszala ona na wzmocnienia. Chłop ma leb na karku więc myślę że predzej czy później pojawi się ktoś, kto się dorzuci i będzie można myśleć o czymś więcej.

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  Już nie mam, wszystko jasne, ale na pewno pewien lekarz miałby jeszcze parę

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  Jak co roku norma :))))Ps ciekawe czy twoja Stal licencje dostanie jak myślisz ?

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  Start ma świetny skład, bo wielu w nim wychowanków.

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  Dobrze że wychowankowie wracają do Gniezna bo zawsze to swojaki którzy pierwsze okrążenia robili na W25 i znają ten tor jak własną kieszeń a to duży plus.Witamy Kevin.

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  To prawda wszyscy "eksperci" twierdzili że Start Gniezno jest kandydatem do spadku ja jako jedyny pisałem przed sezonem że tym składem osobowym nie tylko stać Start na spokojne utrzymanie się w Nice PLŻ ale też na awans do play off jednego tylko nie przewidziałem to formę sportową Juricy Pavlica myślałem że nie da rady przebić się do składu a na koniec sezonu został LIDEREM DRUŻYNY ale czy ja aż z taką wściekłością atakowałem tych "ekspertów" chyba nie a twoi koledzy po szalu to robią i to za co że "Ostaf" pisał PRAWDĘ że nikt ze światowej czołówki Motoru Lublin reprezentować nie będzie i za to teraz zbiera kubły POMYJ i co szokujące nawet redaktor Dryła się przyłączył do tego niecnego procederu !

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  Pozamiataliście fuksło się nam w tym sezonie ale w przyszłym już nie będzie tak fajnie was stać na Walaska i Gapińskiego a my co jakiś tam Jakobsen co ma 20 lat i pojedzie za "grosze " jak Jurica Pavlic wyciągnięty z amatorskiego żużla :)))

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  PZM i GKSZ to towarzystwo wspolnej adoracji , okopali się na stołkach i tylko to jest dla nich ważne , decyzje w żużlu wyciągane z kapelusza i wyssane z budnego palca, bez przemyśleń konsultacji, co tam komu się w głowie zawieci a proces licencyjny i stosowanie kar, ma slużyć tylko zepewnieniu budzetu i wypłat ogromnych pensji..

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  Dokładnie jak w tym sezonie haha

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  Mnie Grzesiek od wielu wielu wielu lat jakoś nie przekonuje. Jakoś od zawsze kojarzył mi się z zawodnikiem podążającym za kasą.. coś jak kiedyś Pedersen.. niby trudno się dziwić, w końcu każdy chce zarobić i w każdym zawodzie większość idzie za większą kasą, ale jednocześnie u Grześka jakoś zawsze wyczuwałem brak przywiązania do aktualnego pracodawcy, do kibiców.. znowu coś jak kiedyś Pedersen ;) Taki mały niby-spryciarz. Niby, bo czarował prezesów, ale nigdy kibiców.

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  Sparta wykorzystała jego obecność...
  tyle, że dla swoich potrzeb

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  tak samo nie rozgłaszać o długu wobec Porsinga -to sprawa klubu . A może wszystko zataić zamieśc pod dywan i dalej dymać zawodników

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  ...Lepper z Rzeszowa czyli Nawrocki to niech się lepiej sam zawiesi, jako dowód pokazując sobie swoje kolejne fikcyjne przelewy, zaległości kontraktowe to jak wiadomo nie jest wszystko, w porządku klub więc jest jedynie wobec PZM, nie wobec zawodnika, stek bzdur i kłamstw, wyszukiwanie kruczków, żeby robić wszystkich wokoło w bambuko to właśnie działka Nawrockiego, zawieś się pan sam panie Lepper, bo w żużlu, w którym działasz przecież nie tak długo robisz tylko smród i zamęt...

 • Fanatyk Speedway lubi Komentarz

  Jeśli to prawda że Walasek i Gapiński będą w Ostrowie to tylko współczuć kibicom wydoją ten klub oby nie skończyło się jak w Krakowie.