mitek-nar - lubi

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Ponad setka postów w temacie o samochodach najlepszej drużyny w kraju,na stronie o piłce ręcznej.W tematach gdzie są relacje z dzisiaj rozgrywanych meczów totalna lipa,jakieś pojedyncze wpisy.Vive to doskonały produkt reklamowy,nie dziwi więc że wszyscy wielcy i nie tylko tak chętnie garną się do klubu z Kielc.

 • mitek-nar lubi Komentarz

  taki mecz i tylko 700widzów... Józek jak wino im starszy tym.... :)

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Ależ on gra! Józek to wciąż jednoosobowa armia która stanowi o 50% wartości całej drużyny. Czapki z głów.

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Ktoś chyba dobiera zawodników , prawda ? Co do Karola, to gdy jest Lijewski , Szyba, i Jurkiewicz, to Ci zawodnicy tworzą realne zagrożenie rzutem z drugiej linii i Karol ma miejsce. Przy Małowskim i Orzechu jest brak zagrożenie i wtedy wystarczy podwyższyć pod Karola. Proste ? proste. Biegler tego nie wie.
  Czy Ty naprawdę nie widzisz ze ten gość nie potrafi ułożyć gry i opracować strategii na gry w ataku.

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Niestety potwierdza się to co wiadomo od dawna. Biegler to żaden fachowiec. Nie wnosi wartości dodanej do drużyny. Naprawdę serce mnie boli jak patrzę co ten gość robi z naszymi chłopakami. Wystarczyło że Hiszpanie wyszli wyżej i był koniec koncepcji gry. Już szczytem było wystawienie Karola na podwyższoną obronę. Dopóki był Michał Jurecki to rozbijał obronę swoją siłą i dynamicznymi wejściami. Co wtedy robi geniusz taktyki ? Wpuszcza Karola , który gdy nie ma przestrzeni do rzutu traci 50% wartości. Jak jest Jurkiewicz, Lijewski, Jurecki to gra sami idzie, jak ich nie ma trzeba mieć koncepcję gry taktykę na rywala. Żeby ją mieć trzeba umieć ja wypracować i ustawić zespół ! No właśnie...
  Najważniejsze że Biegler ma swoją tajną broń. Teraz będzie lansował Bartka Konitza jako swoje odkrycie. Dlaczego.. ? Bo Bartek dobrze się prezentuje na treningach !! Bardzo lubię Bartka. Tyle że on zawsze świetnie prezentowała się na treningach. Na meczach ... jest różnie.
  Biegler to najsłabsze ogniwo tej kadry !!!!!!!!!!!!!!!!

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Dodam że do tej pory taktyka naszej kadry opierała się tylko i wyłącznie na indywidualnych umiejętnościach zawodników a nie geniuszu trenerskiego pana Bieglera.

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Zapytam nieśmiało jakiej taktyki?

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Szkoda Mariusza ale jeżeli ma zagrać na ME na 70% to bez sensu blokować miejsce komuś zdrowemu i w pelni sił. Możliwe, że Biegler już coś wiedział o tej sytuacji dlatego telefon do Młodego, powołanie na turniej Konitza i Gębali? Jednak w tej sytuacji chyba najlepsza opcja rozegrania to Mlody i Glina. Masło nie gra w obronie i to jest moim zdaniem pewien problem.

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Jachlewskiego nikt nie będzie prosił żeby zagrał w reprezentacji...

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Znakomita wiadomość. Napewno kadra będzie sillniejsza z Tkaczykiem niż byłaby bez niego. Super!!!. Nasze szanse na półfinał właśnie wzrosły. Jeszcze tylko szkoda, że zamiast Wiśniewskiego nie pojedzie Jachlewski, ale to jak ktoś słusznie zauważył, byłoby poporstu nie fair.

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Tkaczyk miał duże problemy zdrowotne (kolana) i dlatego zrezygnował z gry w kadrze - LM, PP, nasza liga, kadra to było za dużo. Teraz paradoksalnie jest mniej obciążony, a to dzięki zmianom co 15 minut jakie preferuje Talant. No i na plus jeszcze przemawia zgranie z całą drugą linią.

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Nie no, Siwy jest w zdecydowanie lepszej formie, ale akurat Gadżeta brakowałoby mi w kadrze i wydaje mi się, że Jachlewski zastępujący Wiśniewskiego - to byłaby inna sytuacja niż z Tkaczykiem, bo tutaj Młody wchodzi za zawodnika kontuzjowanego (Jaszkę lub Jurkiewicza), a zastąpienie Gadżeta przez Siwego byłoby zwyczajnie nie fair.

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Które ostatnie mecze? Bo zdaje się, że pauzował z powodu kontuzji.
  Poprzedni sezon był świetny w wykonaniu Młodego, poza tym przemawia za nim doświadczenie, zgranie z kolegami z II linii i umiejętności - czyli generalnie bije Niewrzawę na głowę. Zresztą Paweł to w tej chwili pewnie jakiś nr 4-5 na środku rozegrania w Polsce, jeśli nie dalej. Gdyby przyjąć, że wszyscy są zdrowi i chętni do grania to (pomijam Jaszkę, który chyba jest już po drugiej stronie): Jurkiewicz>Tkaczyk>Masłowski>Gliński>Niewrzawa>Pilitowski - tak ja to widzę.

  I zdaje się, że Młody właśnie pokazuje, że kadry nie ma w nosie. Aczkolwiek zgodzę się, że szczególne brawa należą się tym, którzy z tą kadrą byli na dobre i na złe - mam tu na myśli takich herosów jak Adaś Wiśniewski, Karol Bielecki, Mariusz Jurkiewicz czy Bartek Jurecki...

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Jest jeszcze Rio dokąd mam nadzieję polska kadra się wybierze i to po medal.

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Niech tylko wytrzyma trudy sezonu,oby nie było kontuzji,a wtedy będzie mocnym punktem.Nie dziwi ta decyzja turniej w Polsce i ostatnia szansa dla niego żeby coś wygrać.

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Jestem zaskoczony bo byłem pewien, że Biegler za temat weźmie się tak gdzieś w okolicach Wigilii, a przecież mamy "dopiero" początek października :)

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Znakomita wiadomość. Gdyby jeszcze Kaczka wrócił na ME to naprawdę mamy chyba najsilniejszą drugą linię zaraz po Francuzach. Teraz oby tylko obyło się bez poważnych kontuzji.

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Wreszcie jakaś sensowna dyskusja na nowym SF.
  Moim zdaniem jeśli ktoś rezygnuje z reprezentacji, to robi to świadomie. W przypadku Tkaczyka sytuacja jest dość złożona, bo teraz bardziej kadra potrzebuje jego, niż on kadry. Dlatego nie obrażałbym się i pozwolił Grzegorzowi spróbować powalczyć o bilet na ME.
  Sprawę Jachlewskiego widzę inaczej - mamy kim grać na tej pozycji, nawet jeśli poziom jest różny. Jest Wiśniewski (w gorszej formie), Krajewski. W dalszej kolejności są jeszcze Tomczak, Gumiński, Kostrzewa, a i pewnie jeszcze ktoś by się znalazł. Są na tej pozycji zawodnicy, którzy grają dla kadry mimo wszystko, szczególnie Wiśniewski. Dlatego jeśli tylko zdrowie i forma im pozwoli, to jest absolutnie za Wiśniewskim, w dalszej kolejności Krajewskim, Kostrzewą i kolejnymi.

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Rozwaliliście najlepszą stronę o piłce ręcznej w Polsce. Mam nadzieję, że jesteście z siebie zadowoleni. Przypomnijcie sobie ile tutaj było komentarzy dawniej a ile jest teraz.

 • mitek-nar lubi Komentarz

  Z przyjemnoscia czyta sie o tak dalekowzrocznych planach rozwoju klubu. Vive juz teraz jest jednym z najlepszych klubow Europy i to zarowno pod wzgledem sportowym, jak i organizacyjnym. Stawianie ambitnych celow przed sezonem w klubie jest jak najbardziej uzasadnione - czy Vive w tym sezonie wygra CL czy nie, zalezy od bardzo wielu czynnikow, ale mam nadzieje, ze znow zobacze ich w Köln. Ciekawa jestem na jaki model szkolenia mlodziezy postawia w Kielcach, bo zbierali informacje w roznych europejskich klubach a Dujszejbajew ma tez swoje doswiadczenia. Wprowadzanie mlodych zawodnikow w meczach ligowych pozwala im sie ograc z druzyna i nabrac pewnosci siebie, a bylo wczoraj widac, ze chlopcy maja duzy potencjal. Jeszcze mala uwaga na temat Mateusza Kusa - porownalismy jego gre w meczu z PSG i z Zaglebiem (z innych spotkan niestety nie mamy nagran) i juz widac u niego pewne zmiany w sposobie poruszania sie i ustawiania sie (nie bralismy pod uwage ilosci zdobytych bramek). Z ocena jego gry musimy poczekac przynajmniej do polowy sezonu, bo dopiero wtedy uplynie odpowiednio duzo czasu by mogl przestawic sie na kielecka taktyke i zgrac z druzyna.