Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • undisputed napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo sąsiedzi!! Można się zmobilizować?? Można!! Teraz czekamy na meczyk w Częstochowie.

 • undisputed napisał/a komentarz do Plusy i minusy weekendu. Przeproście Cieślaka. Szacunek dla kibiców Falubazu. Opadły nam szczęki! (wideo)

  Oglądałem mecze Falubazow od samego początku, oglądałem także ten filmik powyżej. Szacunek należy się nie tylko od kibiców własnej drużyny i mi żadna kopara nie opadła bo taki ich obowiązek aby za swoim być na dobre i na złe... ale szacunek dla Protasiewicza należy się ogólnie od kibiców żużla. Człowiek to jest istota która ma prawo mieć raz z górki a raz pod górkę...piszę tak prosto bez jakiś tam dziwnych słów. Ten człowiek akurat pracuje dla klubu z Zielonej Góry i co z tego... to tylko nazwa firmy....nie ważne teraz jest dla jakiego klubu pracuje, ważne że na nam kibicom ten Pan nie raz pokazał zajebisty żużel, trzeba go za to szanować!!!! i powiem szczerze mimo tego że kibicuję Stali to pan Piotr zasługuje na meeeega szacunek!!! Nie Dudki czy Zmarzliki które dopiero piszą swoją Historię. Te młodziaki może ścigają się w GP ale dużo mogą się uczyć jeszcze i własnie od Prostasa. bo Pan Piotr jest idealnym wzorem do naśladowania dla takich młodych kotów! Tyle przeżył w tym sporcie że tak naprawdę nie wypada gościa krytykować. Do sportu trzeba podchodzić z dystansem, trzeba pracować cięzko jak wszędzie aby coś osiągnąć ale ten człowiek jest godny naśladowania. Aby byc gentelemenem nie trzeba byc Mistrzem Swiata. Wystarczy być człowiekiem w pracy jak i po za nią w życiu prywatnym. Każdego z nas czekają nie tylko dobre chwile ale te złe są także nieuniknione. Pozdro dla ludzi normalnych, ogarnietych i wyrozumiałych kibiców. Precz z chuligaństwem i patologią stadionową!

 • undisputed napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wszyscy się nastawiaja na fajne widowisko ale nie myślicie o tym, że derby są zagrożone. Między 16 a 17 mają być ulewy i burze. Tego na syfach nie podadzą bo po co. Ale cóż. Mimo wszystko jeśli mecz dojdzie do skutku to Stal wygra 75:15! No dobra to jest żart :-). 50:40 dla Stali.

 • undisputed napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Było trzeba Bartka odsówać. tak to jest jak bierze się do składu swoich sympatyków!

 • undisputed napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak widzę składy to Polacy powinni stanąć na podium ale którym miescu.... Będzie ciężka przeprawa. ...

 • undisputed napisał/a komentarz do Stal - Falubaz: Gomólski poprowadzi parę, gorzowianie bez Vaculika (składy)

  nikt nie cierpi oszustwa i to chyba normalne tak ale bez przesady chłopie. Będziesz siał nienawiść i złość to pamiętaj że ludzie bedą się od ciebie odsuwać. Nie wiem ile masz lat i nie bede w to wnikać ale pamiętaj, jaki chleb na wodę puścisz taki do ciebie wróci. Możesz się tam śmiać lub się masturbować nawet ale pamiętaj że to przysłowie jest prawdziwe i prędzej czy później się sprawdzi. Wszystko zależy od ciebie jaki będziesz w życiu do ludzi. I wyczekiwanie na cudzą tragedię to już w ogóle jest szczyt chamstwa. Nikt tu nikogo lubić nie musi ale nie należy w taki sposób myśleć a tym bardziej wypowiadać się innych ludziach. Bo tym bardziej że oni tobie w życiu nie zaszkodzili. W każdym sporcie są krętacze i oszuści. Nie tylko w żużlu. I to się nie zmieni.

 • undisputed napisał/a komentarz do KOL ukarała kierownika zawodów, toromistrza i menedżera z Gorzowa

  Wiesz coś ci napiszę. Nikt nie robi torów złośliwie w taki ujowy sposób aby zawodnicy tracili zdrowie a nawet życie. Każdy gospodarz robi tor pod siebie a nie pod gości. Żużel to nie tylko walka na torze ale także gra psychiczna. Pan Cieślak nie raz spartaczył tor i to w tamtym roku na derbach lubuskich... jakoś jego nikt nie ukarał. Wtedy zawodnicy i kierownictwo Stali nie napisało ani nie zgłosiło żadnej skargi. Ot ludzie niby starzy a głupi jak but. Każdy ma takie same warunki. Owszem tor musi być przygotowany tak aby było bezpiecznie ale nigdy nie da się zrobić jednolitej tafli aby było gładko i równo jak na szkle. Zapomniał pan Cieślak już jak to on szykował tory.

 • undisputed napisał/a komentarz do Stal - Falubaz: Gomólski poprowadzi parę, gorzowianie bez Vaculika (składy)

  Dlaczego jesteś taki nie miły?? skąd tyle w tobie złych emocji. Zrobili ci zawodnicy tobie coś złego??? Nie pasuje ci gorzowski tor to nie oglądaj meczów z udziałem Stali Gorzów. W twoich ukochanym klubie też aniołków nie ma i jakoś nikt nie dostaje sraczki. To jest sport kontaktowy i bardzo stresujący oraz niebezpieczny. Jeśli tego nie potrafisz zrozumieć to trudno. Snookera sobie włącz. Tam bili stołów nie preparują.

 • undisputed napisał/a komentarz do KOL ukarała kierownika zawodów, toromistrza i menedżera z Gorzowa

  O no proszę. Rozumiem bezpieczeństwo ale proponuję takie komisje skierować także do innych klubów. Chyba czas na to aby wylać asfalt to w końcu nie będzie płaczu że tor jest dziurawy czy zalany a może spreparowany. Przecież Pawlicki juz ślizgał się po rondzie a Hampel po dachu spodka w Katowicach. Więc warto postarać się inną nawierzchnie. Przepisy można zmienić :)...

 • undisputed napisał/a komentarz do Wspinacz z RPA atakuje Nanga Parbat. To pierwsza próba po tragedii Mackiewicza

  podejdz tam zimą a nie latem. Fakt że w górach klimat zmienia co chwilę ale jednak aby wejść na ten szczyt to trzeba mieć jaja a nie wydmuszki. Tragedia jaka się wydarzyła w styczniu nie wszystkich nauczyło to pokory do natury. Człowiek jest organizmem który potrafi znieść wiele ale do pewnego stopnia. Panie Horn, maszeruj pan w Styczniu a nie w okresie letnim.

 • undisputed napisał/a komentarz do Trener Marek Cieślak rozpętał wojnę o tory. Już oberwał rykoszetem. Inni też dostali

  A ja uważam że gospodarz powinien robić tor pod swoich zawodników a nie pod widzimisię gospodarzy panie Marku. Gospodarze jak nawet wg pana teorii spreparują tor to i tak wszyscy mają takie same warunki do ścigania. Pan będąc trenerem drużyny też robi tor pod swoich podopiecznych. Więc nie rozumiem o co ten cały syf. Nikt toru nie preparuje tylko każdy gospodarz dba o swój intreres i nie ważne czy to jest motocross czy jest sfalt! każdy ma takie same warunki do jazdy i takie awersje są nie potrzebne. W moto GP maja asfalt więc polecam panu anie Marku aby pan się przebranżowił... :)

 • undisputed napisał/a komentarz do Brawo sędzia Meyze. Żeby wykluczyć Protasiewicza w Zielonej Górze, trzeba mieć "cojones" (ranking)

  I znowu ludzie się ciskają. Kiedy wy zaczniecie ze sobą normalnie pisać, rozmawiać bez emocji! ludzie to jest tylko sport. Powtarzam!!!!!! to jest tylko sport a sami zawodnicy normalnie ze sobą rozmawiali! A tu?? lecą róże łaciny...Nikt tu nie powinien byc winny upadku a to ze przepis stanowi że wykluczenie należy sie ....... to wykluczyli. oglądałem derby i te powtórki. Moim zdaniem bieg powinien być powtórzony w czwórkę.Nie każdy musi lub może sie ze mna zgadzac ale tak marginesie patrzą na logikę, Protas powiedział w wywiadze że nie miał gdzie jechać wiec Zmarzlik tym bardziej nie miał gdzie uciekać... Bartek wpadł na Portosa który sam sie ratował przed upadkiem jadąc do krawężnika... po tym jak Walas pojechał po męsku bo pojechał dobrze. TO PRZEPISY TRZEBA ZMIENIĆ A NIE WYKLUCZAĆ ZAWODNIKÓW!!!!!! w sumie to ludzi ustalające tak durne przepisy. Zróbcie odstępstwo od takie sytuacji bo uważam ze tu nikt nie zawinił a Protas powinien pojechać jeszcze raz. Pozdro dla sąsiadów. heh. COz tego że derby zajebista rzecz jak śedzia sie nadaje do trzepania fasoli

 • undisputed napisał/a komentarz do Andreas Jonsson dogonił czub tabeli. Prowadzi razem z Adrianem Gałą (ranking)

  Gała w górę a Jonsson w dół. Zawodnicy z wiekiem się kończą i to jest smutne gdzie człowiek zna tych zawodników od juniora a tu gość nagle w 1lidze .. .... Ehh świadczy to tylko o jednym... lata lecą, siły i energii nie każdy tyle ma co Grge hahahah .... Pamiętam Holtę juniora a dziś???

 • undisputed napisał/a komentarz do FalubazTV: 95. Derby Ziemi Lubuskiej w obiektywie kamery (wideo)

  Jak zawsze kibicuję Stali ale Kasprzak pewne sytuacje sam prowokuje a później się dziwi, że na torze walą w niego jak w ścianę. Kiedyś dostanie w ten Rudy łeb i się skończy gwiazdorzenie. A teraz na temay derbów i tego filmiku. Cieszę się z wygranej naszych Stalowców w sumie dzięki komu? Walaskowi...objawienie meczu ale czy derbów w dwumeczu?? to się okaże. Ja nie jestem fanatykiem żużla ale swoim zawsze będę kibicować nie ważne na wynik. Tak sobie myślę że kibice powinni brać przykład z samych zawodników. 99% z nich to ludzie którzy ja było widać na meczu, jadą w innych klubach a stoją i rozmawiają ze sobą. To jest bardzo fajne i mimo tego że jest się z drugiej strony rzeki można ze sobą fajnie pogadać, bez agresji, złych emocji. Można wymieniać się różnymi opiniami na temat zwaodników, klubu, toru czy nawet GP. Nie rozumiem zachowania psudokibiców i małych dzieci fanatyków co szczekają na odległość ja małe Yorki a w rzeczywistości są ciency jak sik pająka/

 • undisputed napisał/a komentarz do Falubaz Zielona Góra - Cash Broker Stal Gorzów

  widział bardzo dobrze co się przed nim dzieje i temu zamknął gaz! Nie przypinajcie na siłę łatki Zmarzlikowi bo nie ztobił tego złośliwie. Zbiegli się w jednym punkcie i tyle. Fajnie sobie pogadali a ludzie tu się plują ślinią i nakręcają i szukają na sile winowajcę. Przepisy trzeba zmienić bo winowajcy tu nie było. Tyle w temacie!

 • undisputed napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nawiązując do wykluczenia protasa. Pan Piotr miał rację że się nie zgadza z decyzją. Walka Walasa i Protasa była zajebista i to co się stało później było zbiegiem nieszczęśliwych zdarzeń. bartek nie zrobił ego celowo bo tak jak widać wpadł pod protasa więc cóż. Gdyby Bartek się tam nie znalazł to Protasiewicz by nie upadł i jak Prots nie mógł wzbić sie do góry to tak samo Bartek ...też nie mógł nic zrobić gdzie zamknął gaz po przejździe przez linię startu. Ja byłem za tym aby puścili bieg w czwórkę ale przepisy to przepisy. Ja winowajców tego zdarzenia tu nie widzę. A może by warto zmienić przepis bo tak naprawdę wszyscy zbiegli się w jednym punkcie. Cieszę się z wygranej naszej Staleczki mimo osłabienia Fajnie pojechali wszyscy i oby tak dalej. Pozdrawiam sąsiadów z południa bo wiem ze tam też są ludzie którzy potrafią fajnie kibicować bez bluźnierstw wyzwisk itp.

 • undisputed napisał/a komentarz do Koniec marzeń Falubazu o play-off? Ekspert twierdzi, że Stal wyszarpie wygraną w derbach (typy)

  Trzymam kcukasy za Staleczkę jak zawsze ale będzie ciężko. Jeśli Protas pojedzie dobrze to meczyk będzie w plecy. Oby bez kontuzji, zadym i przykrych incydentów się obeszło. Sąsiadom życzę fajnej i dobrej zabawy podczas meczu. Niech wygra lepszy!

 • undisputed napisał/a komentarz do Szwedzki kosmita wrócił i zabrał Dudkowi zwycięstwo! Zmarzlik jak śpiąca królewna (noty)

  To jest tylko sport a człowiek nie jest maszynką do robienia punktów. Brawo Patryk i brawo innym Polakom. Bartkowi dziś nie poszło dobrze. To są młodzi ludzi i jeszcze prawie całe życie przed nimi. W przyszłości wiele się może wydarzyć jeszcze... Brawo Patryk!

 • undisputed napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Walasek?? Patologia się nie przejmuj. Normalny kibic zawsze będzie wyrozumiały a pedały będą żyły w swoim świecie!

 • undisputed napisał/a komentarz do Czas Janowskiego. To jego moment w Grand Prix (zapowiedź)

  Ludzie, dajcie sobie na luz w końcu. Czy te wasze ciśnienie i wstrzyki sa aż tak ważne??? Ważne aby wygrał Polak. Bądźcie dla siebie dobrzy i trzymajcie kciuki za wszystkich Polaków. Przecież to polska krew a nie jakas klubowa!!! kiedy ludzie w końcu dorosną t kibicowania...??? ale takie ludzkiego gdzie z luźm z całej Polski można fajnie pogadac a nie takż eten jest k...! a ten jest H!!!! bo on z innego miasta!!! POLAK???to POLAK!!! nie wszyscy za nich kciuki trzymają bo jeśli każdy z nich zostanie kontuzjowany w upadu na bardzo długo to nie będzie kolorowo. -Janowski- Wrocław, Bartek- Gorzów, Przemo-GKM, Dudek- Zielona Gora. Każdy z nic jak się rozkraczy porządnie to klub ma problem. Więc się nie nakręcać tylko kibcować wszystkim Polakom!!!

 • undisputed napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Co za burdel. Skoro komisarz dał zielone światło to z jakiej racji prowadzą postępowanie w Stali. Komisarz dał zielone światło a sędzia puścił mecz dalej. Co innego gdyby decyzję były negatywne i działacze Stali nie dostosowali by się do pewnych decyzji to rozumiem postępowanie ale odpowiedzialny powonien być Komisarz że poszedł tam na tor i powiedział że zawodnicy mogą jechać dalej. Warunki były takie same dla wszystkich. Burdel na kółkach

 • undisputed napisał/a komentarz do Piotr Protasiewicz nadal szuka szybkości. "Wierzę, że w końcu wszystko odpali"

  Ja nie jestem kibicem Zielonej Góry ale uważam że tacy ludzie jak Protas swoje w życiu zrobili i mają prawo cieniować! Tak jak było z Gollobem czy Gregiem. Kiedyś nadchodzi ten czas gdzie organizm nie jest taki jak kiedys. Serce i rozum może chce ale jednak organizm i tak swoje. Panie Protas, dla mnie i ta jesteś i będziesz ikoną żużla. Może nie tak jak Gollob ale dużo ci nie brakuje. Od takich jak ty młodzi powinni uczyć się prawdziwego żużla. pozdro dla sąsiadów !

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.