Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Piotr Winiarek lubi Komentarz

  Błąd. Pamiętasz jak do kadry wchodził niedawno Syprzak? Wielu się z niego śmiało, bo pierwsze X spotkań w kadrze miał fatalne. to było drewno, choć kwestią czasu było kiedy zacznie grać na wysokim poziomie i ten poziom złapał szybko.
  A wcześniej Michał Jurecki? Cielak jakich mało. Ale miał siłę konia, która dziś czyni go jednym z lepszych graczy na świecie.
  Daszka też Biegler do kadry wyciągnął za uszy, bo ten na pewno na powołanie nie zasługiwał. Dzisiaj Daszek w RIO jest naszym najpewniejszym punktem. To samo zrobił Wenta z Wyszomirskim.
  Dopóki Dujszebajev nie da szansy młodemu zawodnikowi i nie będzie na niego stawiał mimo wszystko, dopóty żaden młody Polak nie wejdzie na wysoki poziom. Ale to nie może być Kus czy Gierak - panowie zbliżający się do 30-stki. To musza być 20-latkowie - bracia Gębala, Piechowski, Kornecki, Majdziński, Krysiak. Co z tego, że są dziś słabi? M. Gębala grałby gorzej od Kusa w obronie? Albo Majdziński od Szyby? Gorzej się nie da, a przynajmniej zbieraliby naukę, co owocowałoby za 3,5,8 czy 10 lat.
  Wczoraj ograli nas Drux, Wiede, Kuhn i Lemke - rówieśnicy w/w polskich "juniorów", którzy są już jednak MISTRZAMI EUROPY i celują w złoto na IO. Nasze młode talenty noszą piłki za przeciętnymi obcokrajowcami w klubach, a w kadrze ustępują miejsca przeciętnym zawodnikom.
  Po co nam ta kadra B, skoro grają tam 24-26 latkowie, bo przecież chyba nie po to, by taki Łangowski dojrzał, aby mógł za 3-4 lata zostać "młodym talentem" i wejść do kadry za Bieleckiego...

 • Piotr Winiarek napisał/a komentarz do Rio 2016. Bielecki to za mało, druga porażka Polaków

  Mylisz się - np.na przykładzie Sypy... Trener (Selekcjoner - tak się kiedyś pisało)- chyba się pogubił... Może warto byłoby jednak skorzystać z doświadczenia Wicharego, chyba nawet Loczek byłby skuteczniejszy niż Wyszomirski... Mamy zaledwie 2 "rodzynki z Wisły" w kadrze, Daszek ok. Adam musi się podciągnąć. Nie wchodząc w "przepychanki" - trzon zespołu to VIVE (trener + zawodnicy), oprócz Karola i Kasy - zawodzą.. Bez żadnych animozji- trzymam kciuki za wszystkich i awans do ćwierćfinału, bo prawdziwy kibic wierzy zawsze i trzyma kciuki do końca. Na ewentualne oceny -przyjdzie czas po kolejnych 3 meczach.

 • Piotr Winiarek lubi Komentarz

  Nerwy mnie biorą jak widzę tego Wyszomirskiego cały czas w kadrze tak jest i nikt wniosków nie wyciąga... Max jedna dobra połowa na imprezie(bo przecież wchodzi jak Szmalowi nie idzie) i łatka super talentu. Wichary złoty człowiek, wulkan energii w bramce, nie da się go nie lubić. Na pewno nie jest gorszy, a w oczach wielu po prostu lepszy.

 • Piotr Winiarek napisał/a komentarz do Przedstawiciel PGNiG apeluje do kibiców: Pranie po twarzach zostawiamy zawodnikom

  Wiesz w Kielcach tez słyszałem ze mam wyp....i inne na tym samym poziomie... Ani jedni ani drudzy kibice nie są swieci, dlatego pisanie głupot pt. ze tylko w Płocku tak jest to bzdury... Inna sprawa są ewidentne prowokacje Twoich ulubieńców w stronę kibiców , bo zachowanie wobec kolegów z reprezentacji jest co najmniej żenujące ....

 • Piotr Winiarek napisał/a komentarz do Przedstawiciel PGNiG apeluje do kibiców: Pranie po twarzach zostawiamy zawodnikom

  Jedziecie na kibiców płockich a sami nie jesteście lepsi !!! Byłem w ub. roku w Kielcach to z Waszych gardeł leciały "same miłe słowa" .... "na kolana."... i jeszcze lepsze kwiatki, jakiś sorry za określenie "koleś" prowokował naszych kibiców i o mało nie pobił dziewczyny - musiała go wyprowadzić - ochrona... Także nie piszcie farmazonów, jacy to płoccy kibice- są be a Wy niby tacy "święci" ... O prowokowaniu przez Waszą policję, 2 TOI-TOI dla nas w ciemnej dziurze nie zapominam... Miłości między Klubami - nigdy nie będzie, ale skupmy się na kibicowaniu i sporcie i paradoksalnie im lepsza Wisła, tym lepiej dla Was, nie tylko dla nas bo macie odpowiednią zaprawę przed F4 i ciekawsze widowisko:) Jak widzicie,nie jadę na P. Bertusa, nie wspominam o kasie, etc. Do zobaczenia na finale PP:)

 • Piotr Winiarek lubi Komentarz

  Możnowładcy z Płocka może się wreszcie pogonicie z klubu pseudo grajków..Aż żal dupe ściska jak wyglądał ten mecz..

 • Piotr Winiarek lubi Komentarz

  Bo boju Wisełka....wygramy...wygramy.....Celje....pokonamy....:):):)

 • Piotr Winiarek lubi Komentarz

  Słaby bardzo mecz Vive. To moze być wazny punkt stracony, kluczowe beda mecze z Rnl i Pickiem.
  P.S. jak juz o LM mowa to mam propozycję. W sobote Wisła gra z Celje w OA, więc pojedzmy z dopingiem od 1 do ostatniej minuty na stojąco. Zróbmy wspaniałą atmosferę! Jak ktoś to przeczyta, kto ma konto na Nafciarzach to niech tam to samo napisze, jeśli by mógł.

 • Piotr Winiarek lubi Komentarz

  3 lokata możliwa jeśli przegramy jakiś mecz z drużynami Pick/Lwy to możemy zakończyć na 3 lokacie.Ale jeśli wygramy oba to będzie 2 lokata.
  Wisła jak zajmie 5 lokatę to Vive ominie,zawsze to lepiej,aby polskie druzyny grały ze sobą jak najpóżniej np, o F4.

 • Piotr Winiarek lubi Komentarz

  Miny kibiców z Kielc bezcenne...widząc jak Wisła zdobyła halę Legionów....:):):)

 • Piotr Winiarek

  Mam do odsprzedania 2 karnety, na fajne miejsca w Krakowie w TAURON ARENA, na 4 mecze, 21, 23,25, 27 stycznia kontakt: 668 853 571

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.