Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Paweł Stańczyk 23 napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. Turniej Czterech Skoczni. Niezręczna wypowiedź komentatora TVP. "Kapryśna jak kobieta"

  Problem polega na tym, że Babiarz jest zbyt wyuczony i zbyt inteligenty. On się bawi słowem, a ludzie tego nie rozumieją. Większość społeczeństwa jest zbyt prosta

 • Paweł Stańczyk 23 napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Jak Radosław Sobolewski pisze historię w Wiśle Płock

  Wisła rozpoczęła współpracę z Orlenem, co może być najlepszą decyzją w historii klubu. Największy polski koncert, na pewno jeden z największych. Jest kasa, nie mamy szejków z Arabii, więc trzeba zadowolić się naszą marką. Jeśli to pozwoli zostać polskim zawodnikom w Polsce, będziemy mogli oczekiwać sukcesów w Europie, bo wielkie są szanse na zachowanie miejsca w czołowej trójce. Tak to postrzegam.

 • Paweł Stańczyk 23 napisał/a komentarz do Transfery. Celtic Glasgow ma nowego obrońcę. Robert Gumny nie trafi do Szkocji

  Jak będą wszyscy odchodzić to będzie jak z klubami w Polsce ii nigdy nie odejdziemy. Pora zmienić system. Grać dla polskich klubów. Z głodu na pewno nie zginą

 • Paweł Stańczyk 23 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie no dobra 6 dziesiatka

 • Paweł Stańczyk 23 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  60 miejsce to 5 dziesiatka

 • Paweł Stańczyk 23 napisał/a komentarz do Finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy za darmo w internecie?

  Nie mają TVP1?

 • Paweł Stańczyk 23 lubi Młoda Piłka - talent z miasta talentów

 • Paweł Stańczyk 23 napisał/a komentarz do Będą zmiany w składzie na PŚ w Engelbergu?

  Jeśli się im w Lillehammer nie powiedzie, to zmiana powinna być i ja jestem za tym. Nie może być, tak, żeby zawodnik ,który nie zdobywa punktów w PŚ od kilku konkursów ciągle na nie jeździł. Zwłaszcza, że w kraju są inny równie utalentowani, a być może i lepsi skoczkowie, którym też trzeba dać jakąś szansę. Inna rzecz miałaby się, gdyby weekend w Norwegii był dla tych soczków udany.

 • Paweł Stańczyk 23

  Oceniamy Klingenthal.

  Na taki weekend czekaliśmy bardzo długo. Można śmiało powiedzieć, że takich chwil jeszcze nie przeżywaliśmy. Polacy (prawie) zdominowali czołówkę w Klingenthal. Wszystko zaczęło się już właściwie w piątek. Najpierw udane kwalifikacje – wygrane przez Kamila Stocha, a później przyszło sobotnie zwycięstwo w drużynówce. Pierwsze w historii dla polskich skoczków narciarskich. Radość ogromna, bo po niezbyt udanych sezonach, Polacy powrócili do najlepszych i to w jakim stylu. Wszyscy skakali równo, a Więcej

 • Paweł Stańczyk 23 napisał/a komentarz do PŚ w Klingenthal: niedziela też może być nasza! Polacy z realną szansą na dublet!

  To jest coś niesamowitego, żeby po sezonach, w którym nam ewidentnie nie szło wrócić w tak wysokim stylu. Z resztą jest trochę dziwnie, bo w Falun na MŚ, indywidualnie nie specjalnie poradziliśmy sobie, a w drużynie zdobyliśmy medal. Podobnie rok temu - w Zakopanem, podczas PŚ również udało się stanąć na podium.
  Jeśli chodzi o dzisiejszy konkurs, to ta wczorajsza drużynówka może być takim uskrzydleniem dla chłopaków. Pokazała im, że można, że da się, a to oznacza, że sukces zawsze jest możliwy.

 • Paweł Stańczyk 23 napisał/a komentarz do Rio 2016: sobotnie starty Polaków. Szansa na drugie złoto. Piotr Małachowski faworytem rzutu dyskiem

  Dziś złoto jest niemal pewne. Zawsze może się coś wydarzyć niespodziewanego, ale ie sądzę, że Piotrek zepsuje swoje rzuty. Jedyne co może go wykluczyć z walki o złoto, to nagła poprawa formy rywali.

 • Paweł Stańczyk 23 napisał/a komentarz do Euro 2016: Robert Lewandowski: piłka jest brutalna

  Ostatnie zdanie Roberta. Wszystkich się gdzieś sprzedaje. To jest właśnie problem polskich klubów. Jak narodzi się jakaś gwiazda, to nic się nie robi, aby grały w polskich klubach. Pojedyncze, naprawdę wielkie osobowości niech wyjeżdżają, niech się ogrywają z najlepszymi, ale zawodników, którzy wyjechali zagranicę i grzeją ławę lub grają w rezerwach jest trochę. Ile mielibyśmy już drużyn silnych, może na ćwierćfinał LE, może na fazę grupową LM, gdyby nie Kasa, bo chyba o to chodzi sprzedając zawodników. Czy już sukcesy nie mają znaczenia. Zróbmy polski klub narodowy. Żadne Legie, żadne Lechy, Wisły, Lechie. Idźmy śladem Termalici, klubów małych, gdzie piłkarze grają przez 20-30 lat. Chcąc stworzyć mocny zespół musimy stawiać na swoich i uczyć od młodego wieku. KONDYCJA - to jest podstawa. Nie żadne kapki, itp. TAKTYKA, KONDYCJA.
  Jak sprawa się ma w ligach hiszpańskich, niemieckich, angielskich. Tam jest bardzo dużo słabych drużyn tak naprawdę, może słabszych od Legii, Lecha, ale te kilka mocnych walczy co roku o triumf w LM, LE.

 • Paweł Stańczyk 23 napisał/a komentarz do Michał Kołodziejczyk: Taka piękna katastrofa

  Co jak co, ale sukces jest duży. Zwłaszcza po ostatnich, nieudanych turniejach. Bycie w najlepszej 8 Europy jest wielkim wyróżnieniem, zwłaszcza, że, gdyby nie formuła 24 drużyn - 1/8 finału, to to samo co faza grupowa 4 i 8 lat temu.
  Teraz ćwierćfinał, potem coś więcej. A po drodze jeszcze MŚ. Nie oczekujmy wiele. Awans tak i co dalej? Myślę, że 1/8 przynajmniej. To byłoby już coś.
  Polska zagrała bardzo dobrze. Widać, że trener Nawałka wprowadził coś, czego inni nie mogli. BRAWO!

 • Paweł Stańczyk 23

  Ćwierćfinały Euro tuż tuż.

  Znamy wszystkich ćwierćfinalistów UEFA Euro 2016. Warto więc przeanalizować, kto ma większe szanse w walce o półfinał. Polska : Portugalia Bardzo chcieliśmy, aby biało-czerwoni zaszli tak daleko. 1/8 to była powtórka z przed 8 lat, gdy wraz z Leo Beenhakerem cieszyliśmy się z awansu na Euro 2008. 1/4 to największy sukces Polaków w historii Mistrzostw Europy. Szanse w tym spotkaniu są równe z naciskiem na naszych zawodników. Wydaje mi się, że mamy odrobinę lepszy zespół, a w dodatku już nic nie musimy Więcej

 • Paweł Stańczyk 23 napisał/a komentarz do Euro 2016: tak Szwajcarzy przedstawiają Roberta Lewandowskiego. "Maszyna, napastnik kompletny"

  Ciekawe czy piszą to polscy dziennikarze przebrani za szwajcarskich, czy rzeczywiście Polacy.
  Lewy nie strzelił jeszcze bramki i może to spowodować, że będzie bardzo skuteczny, będzie chciał strzelić za wszelką cenę, co może pozwolić mu na trafienie kilku bramek, ale też może spowodować, że jego gra będzie wyglądać fatalnie.

 • Paweł Stańczyk 23 napisał/a komentarz do Klub z Premier League kusi Polaka. Kamil Grosicki na celowniku Evertonu

  Wolałbym go widzieć w jakimś klubie niemieckim lub hiszpańskim.

 • Paweł Stańczyk 23 napisał/a komentarz do Błaszczykowski super star.

  Dokładnie. Mecz z Ukrainą był bardzo słabej jakości. Słabo zagrali w tym meczu. Aż dziwne, że zremisowali z Niemcami. Ale też z drugiej strony, to może i dobrze. Awans był niemal pewny. Wyjście z grupy zagwarantowane, więc i męczyć się nie ma sensu, zwłaszcza, że dużo nas kosztowała rywalizacja z Niemcami. Z Ukrainą biegania było znacznie mniej. To byłoby takie tasowanie sił przed 1/8 finału, w której nie wolno popełniać głupich błędów. Wtedy będzie dobrze.

 • Paweł Stańczyk 23 otrzymał brązowy medal w kategorii Bloger Wszech Czasów

 • Paweł Stańczyk 23

  LGP - początek już w lipcu.

  LGP – to już w lipcu. Letnia Grand Prix 2016 ruszy 16 lipca. Niebawem jej początek. Rozpoczęcie tegorocznej edycji przewidziano we francuskim Courchevel. Na tydzień później zaplanowano konkursy w Wiśle. Mimo że rekordzistą Tremplin du Praz, na której odbędą się pierwsze zawody, jest Kamil Stoch, Polacy nie mogą skoczni tej zapisać po stronie szczęśliwych. Ostatnie i póki co jedyne zwycięstwo na tej skoczni odniósł Adam Małysz. W sierpniu 2004 roku wyprzedził Martina Hollwartha i Wolfganga Loitzla Więcej

 • Paweł Stańczyk 23 napisał/a komentarz do Euro 2016: w poniedziałek awans Polski?!

  Według mnie nie ma co się patrzyć, czy Polska awansuje dziś, czy jutro, bo może tak naprawdę jeszcze wcale nie awansować.
  Jeśli to stanie się dziś, zwyciężyć z Ukrainą też trzeba. Nie obchodzi mnie to na jakich rywali trafimy w 1/8 finału, bo właściwie zakończenie ME na 1/8 lub 1/2 finału jest bez różnicy. W finale i tak trzeba grać z najlepszymi. Z Ukrainą trzeba wygrać i trzeba pokazać, że zwycięstwo z Irlandią, jak i remis z Niemcami, to nie przypadek. Po za tym będzie się grało lepiej w kolejnej rundzie. W przypadku porażki, to różne myśli będą chodziły po głowie.

 • Paweł Stańczyk 23

  Euro. Euro. Euro.

  Już niebawem początek Euro 2016. Impreza na którą czekamy właściwie od nieudanych eliminacji do MŚ 2014. Szanse na wyjście z grupy oceniam 50 na 50. Dużo zależeć będzie od meczu pierwszego. Jeśli go przegramy, bardzo ciężko będzie nam wyjść na starcie z Niemcami. Są oni do pokanania, ale porażka, spowoduje, że mecz ten będziemy grać pod dużą presją. Bo jeśli Ukraina pokonałaby Irlandię, to my musielibyśmy zwyciężyć w ostatnim meczu, a i tak nie wiadomo, czy wystarczyłoby to to na awans do kolejnej Więcej

 • Paweł Stańczyk 23 lubi Jaka była plusliga w sezonie 2015/2016 #1

 • Paweł Stańczyk 23

  LGP w przełożeniu na PŚ.

  Średnia liczba punktów zdobytych przez Polaków w indywidualnych konkursach LGP w skokach narciarskich w przełożeniu na PŚ Rok: 2011; 2012; 2013; 2014; 2015 LGP: 126,7; 91,3;170,2; 80,3;149,4 PŚ: 61,1; 81,4; 101,4; 51; 38,1Z powyższej tabelki wynika, że dobry wynik w sezonie letnim nie zawsze przekłada się na podobny w zimie. Zawsze średnia liczba punktów zdobytych przez naszych skoczków w PŚ jest niższa niż poprzedzającej go LGP. Czym to jest spowodowane? Gwiazdy odpuszczają, a to znaczy, że skaczą Więcej

 • Paweł Stańczyk 23 otrzymał brązowy medal w kategorii Bloger Miesiąca

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.