Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Piotr Palęga lubi Komentarz

  Panie Andrzeju oglądając skoki w pana wykonaniu i wcześniejsze decyzje PZN doszedłem do wniosku, że pewni ludzie z PZN powinni ponieść konsekwencje! Z tego co czytam ma pan 25 lat? A takie sukcesy osiągają skoczkowie w wieku 17-18 lat! Stąd widać, że w PZN kadra jest klecona na podstawie pospolitego ruszenia albo co gorsza kolesiostwa! Przytoczę nazwiska Kot, Hula. Ciągnięci do kadry za uszy a oni są odporni na umiejętności! I pan pokazał ciemnocie z PZN jakie kardynalne błędy popełniają przy selekcji! ALE ZNOWU ODZYWA SIE KUMOTERSTWO, KOLESIOSTWO! Należy zapytać pana Małysza czy w PZN pełni rolę przyzwoitki! KIEDY PODZIEKUJECIE NIEJAKIEMU TAJNEROWI! Kiedy zaczniecie dawać szansę młodym zdolnym skoczkom? A teraz zwrócę się do pana Stękały! Niech pan nie wzoruje się na wyżeraczach Stochu, Kubackim! Oni mieli szczyt formy mieli w lipcu, skacząc w kąpielówkach! A Niemcy i Norwegowie traktowali lipiec jako zabawę czyli szukanie formy na zimę. I co się okazało? Polskie orły tak się przygotowali do sezonu, że nawet konkurencja dla nich może być skoczek z Angoli ale nie ma butów! Panie Andrzeju wspomni pan moje słowa, przy rzetelnym podejściu do sportu, samozaparciu i jeśli na odbije panu sodówka jak niektórym kolegom PAN BĘDZIE liderem POLSKICH SKOCZKÓW! OSIAGNIE PAN WIELE. Za pana osiągnieciami przemawia jedno! Jest pan odporny psychicznie co jest bardzo ważne! A są w polskiej kadrze skoczkowie, którzy formę "złapią" w marcu ale to wina polskich tak zwanych szkoleniowców! O ile są! Jeszcze raz OSIAGNIE PAN WIELE TYLKO PAN ODSUNIE SODÓWKĘ!

 • Piotr Palęga napisał/a komentarz do MŚ w lotach. Andrzej Stękała wykrzyczał jedno słowo. To wystarczy za cały komentarz

  Stękała ty wyskakałeś ten medal szacun myślę że zastąpisz stocha
 • Piotr Palęga

  kurwa jebane układy prezes nie gra gra zawodnik

 • Piotr Palęga lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Piotr Palęga lubi Komentarz

  Wystawianie bednarka w pierwszej jedenastce to jest piłkarska pornografia! Czekam kiedy menadżer Świętych odstawi go od składu, bo wiecznie otwarta japa to się na naszą Ekstraklapę nie nadaje, a co dopiero na Premier League!

 • Piotr Palęga lubi Komentarz

  Nie, to jakaś kpina,co jeszcze ma obronić selekcjonera, zawsze jakieś marne wytłumacznie się znajdzie. SŁABY i tyle, za dużo tych szans, z nim wiele lepiej grać nie będziemy ... a raczej tylko gorzej. Mecz pierwszyh z Włochami ... i ostani, widzimy jaki postęp.
  Panie Prezesie Boniek, nie bądź Pan taki Łukaszenka, naród (kibice) przeciw a Pan nadal za ...powiedzieł Pan że nie boi się trudnych decyzji (po meczu z Italią i chodziło o selekcjonera) szansa nie wykorzystana (w meczu z Holandią) zatem czas podjąć tą niewątpliwe trudną decyzje i podziękować.... powolać Świtowej Klasy Trenera, błagamy.

 • Piotr Palęga

  BRZĘCZEK OUT FACET NIE MA POWARZANIA WŚÓD STARSZYZNY LEWY KRYCHA GROSIK

 • Piotr Palęga napisał/a komentarz do Liga Narodów. Lepsza gra, ale znowu porażka. Holandia pokonała Polskę

  PRZESTANCIE Z LEWYM PIERWSZA POLOWA TO TYLKO ZIELINSKI W CZASIE PIERWSZEJ POLOWY POWIEDZIALEM ZE LEWY ZEJDZIE I KAZDY POWIE O LEWY GRAL BYL WYNIK ZSZEDL I PRZEGRALISMY NO COZ...WIDZIELISCIE JAK UPOKORZYL BRZECZKA

 • Piotr Palęga

  uwielbiam messiego ale trener ma racje

 • Piotr Palęga napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  On jest za słaby na te kluby zrobił błąd nie zostając w napoli

 • Piotr Palęga

  Lewego szanuję jako piłkarza ale z Kucharzem gra nie fair

 • Piotr Palęga napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Boniek to cwana szuja ja coś niecoś o tym wiem bo spotkałem go z kumplami we Włoszech kawał dziada

 • Piotr Palęga otrzymał brązowy medal w kategorii Korespondent Dnia

 • Piotr Palęga

  zbysiu wypiliśmy trochę wódki z jasiem tomaszewskim i tobą po argentynie układy są były i będą pozdrawiam

 • Piotr Palęga

  zbysiu wypiliśmy trochę wódki z jasiem tomaszewskim i tobą po argentynie układy są były i będą pozdrawiam

 • Piotr Palęga

  hajto to cienki bolek handlował fajkami mimo że zarabiał w tamtych czasach 30000 euro zrobił w konia wielu kolegów z dróżyny niemieckiej znam go osobiście jedliśmy obiad w kilka osób i ja najbiedniejszy mósiałem zapłacić ...2500euro szkoda słow

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.