Opolski ,,Kopciuszek'' Kolejarz

autor: Rolandc99 | 2016-02-08, 22:05 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
   Witam. Po moim pierwszym wpisie jakoś nie było dużego odzewu ani ..like’’-ów ale postanowiłem wysilić się raz jeszcze i napisać parę słów od siebie. Miałem ostatnio trochę wolnego czasu i postanowiłem przeanalizować wyniki z ostatnich sezonów naszych nowych zawodników. Chciałem zacząć od tego że policzyłem średnią wieku naszej kadry i ku zaskoczeniu wyszło mi 24,5 lata. Więc jednak może coś z tych obietnic o młodym, perspektywicznym składzie zostało spełnione? Moim zdaniem tak, bo chyba w każdym składzie do tych ,,młodych wilków’’ potrzeba paru doświadczonych jeźdźców którzy swoim doświadczeniem mogą im tylko pomóc. Większość kibiców negatywnie ocenia kontrakt z Tomaszem Rempałą, a moim zdaniem to może być ważny element tej układanki. Polski senior z średnia 1,78/bieg(dom 1,93 a wiadomo że opolski tor to również jego ,,domowy’’. Warto w tym miejscu zaznaczyć że w ostatnim swoim występie przy Wschodniej zdobył 12pkt) to chyba dobry wybór. Moim zdaniem mając regularnie finanse na remonty jest w stanie robić około tych 10 pkt na mecz. Wiadomo, że w składzie musi być jeszcze jeden krajowy senior więc co najmniej jeden transfer jeszcze przed nami(Szombierski, Chromik- myślę że któryś z nich powędruje z Rybnika w Naszym kierunku). Do tego mamy młodych(Grobauer, Wennerstam, Andersson) a któryś z nich musi ,,odpalić,, Dla nich występy w naszych barwach są szansą na pokazanie się na polskich torach i na pewno będą dawali z siebie wszystko bo wiedzą, że niektórzy muszą na nią czekać przez parę sezonów. A właśnie na takich ,,walczaków’’ chcemy przychodzić na stadion. Dla mnie jednak największym zaskoczeniem na plus w tym sezonie będzie  Mathias Thoernblom. Wydaje mi się, że już w poprzednim sezonie pokazał (np. na wyjeździe w Gdańsku robiąc 10+1 pkt, ) dobrą jazdę. Po paru treningach na naszym torze powinien być solidnym punktem tej drużyny.
Należy pamiętać, że na rynku zostało jeszcze parę ciekawych nazwisk z kontraktami warszawskimi(mi się tam marzy np. Oli Bernzton ale on chyba jest poza zasięgiem), więc przy odrobinie szczęścia i cierpliwości zostanie ktoś kto albo zostanie bez klubu albo zgodzi się na jazdę na naszych warunkach i wiem że będzie to zawodnik gwarantujący konkretne zdobycze punktowe. Pozdrawiam Wszystkich kibiców naszego Kolejarza
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: