Patr - lubi

 • Patr lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Patr lubi Komentarz

  co to znaczy normalnie?!?! normalnie dla kogo?!?! dla ciebie?!?!? jesteś normalnie nienormalny;P

 • Patr lubi Komentarz

  Jak sędzia mieszkajacy w Warszawie może sędziował taki mecz

 • Patr lubi Komentarz

  Sędzia mieszkający w Warszawie musi sędziować taki mecz. Legła w niebezpieczeństwie. Trzeba się zabezpieczyć. Byłbym nieroztropny dla jakiś głupich paru milionów mówił prezes Mutry , o ile nie pomyliłem klubu.

 • Patr lubi Komentarz

  Tak czytam te marudzenia w komentarzach, że "co z tego, że lider skoro nuda", że "banda człapaków, słaby produkt". Chodzę na mecze Lechii choć nawet nie pochodzę z pomorskiego, ale najwyraźniej część gdańszczan to rozkapryszone towarzystwo księżniczek, niezadowolone z poziomu gry i łaskawie może się wybierze, jeżeli będzie widowiskowy styl, bo świetne wyniki to za mało. Ech, niektórym się w d. poprzewracało.

 • Patr lubi Komentarz

  Wyobraź sobie, że samymi umiejętnościami bez dobrego przygotowania fizycznego, nie zrobisz dobrego wyniku.

 • Patr lubi Komentarz

  Może mocniej atakowali ale czy byli lepsi?Lepsza druzyna strzela więcej bramek!!!

 • Patr lubi Komentarz

  Zgoda

 • Patr lubi Komentarz

  Nie pamiętam meczu w którym "sedzia" Daniel Stefański pozwolił na to, aby Legia straciła punkty!!! W sezonie 2010/11 w meczu Legia - Cracovia przy stanie 1:1 doliczył 3 min a w 94 min. przerwał akcję, gdy bramkarz Cracovii w polu karnym zatrzymał kolejną nieudaną akcję legii i...podyktował rzut wolny pośredni dla legii z 12-13 metra przed bramką Cracovii za ...rzekomą grę na czas bramkarza....Legia strzela zwycięska bramkę w 95 minucie!!! Co ciekawe bramkarz przytrzymywał piłkę z boku bramki, a wolny była z naprzeciw bramki!!...Sezon 2014/15 mecz Wisła - Legia w Krakowie - Daniel S. sedziuje jako sedzia bramkowy. W drugiej połowie za bramką Wisły, będą 1,5 m od piłki nie widzi, że metrowego autu bramkowego! i pozwala Jodłowcowi na dośrodkowanie zza linii bramkowej po czym legia strzela pierwszą bramkę.!!!..2015 rok finał PP Legia-Lech Daniel S. w jednej akcji nie widzi faulu na Buricu i spalonego Saganowskiego..legia strzela zwycięską bramkę ze spalonego...03.04.2018 mecz PP Górnik-Legia ..w 60 min. Vesovic brutalnie fauluje Kurzwę, Daniel S. nie przerywa gry, legia przejmuje piłkę i zdobywa bramke...(później w rozgrywkach LM ten sam zawodnik za podobny faul wylatuje z boiska)...Słynny ostatni mecz poprzedniej rundy w Poznaniu Lech-Legia - sędziuje Daniel Stefański: gdyby w 48 minucie, przy stanie 0:1 p. sędzia odgwizdał ewidentny faul w Jedrzęjczyka na napastniku Lecha, którego złapał w pasie i przewrócił w polu karnym Legii, to może mecz miałby inny przebieg...No i teraz, jak pokazują fakty, kolejkę wcześniej wykartkował następnego przeciwnika Legii, Piasta a dzieła dokończył jako sedzia VAR i nie interweniując przy ewidentnym karnym za zagranie ręką obrońcy Legii...Wniosek opisane przykłady dla mnie to nie są przypadki!!! pan Daniel S. zawsze jest 12. zawodnikiem Legii. !!!!!

 • Patr lubi Komentarz

  Wystarczy wprowadzić wideo weryfikację jak np w tenisie czy siatkówce - wynik VAR-u widoczny na telebimach, ale patrząc na to co potrafi zrobić sędzie główny po weryfikacji "niczego się nie dopatrzył" to ja się pytam JAK MAJĄ ONI DRUKOWAĆ I POMAGAĆ będą się czuli jak UBEZWŁASNOWOLNIENI

 • Patr lubi Komentarz

  Zawsze robili fajne transfery. Jest jeszcze paru polaków, których można ściągnąć z zagranicy i coś stworzyć a nie tylko zlepki hiszpanów i bałkaniarzy z całej Europy. Gratuluję!

 • Patr lubi Komentarz

  Już teraz wie, dowiedział się PZPN, dlaczego Legia Warszawa, chciała świętować zdobycie mistrzostwa Polski w Warszawie, a nie w Poznaniu.
  To teraz po rozrubach chuligańskich już wie.
  Przecież jakby piłkarze Legii i iich kibice celebrowali by to w Poznaniu, to stadion wyglądał by jak przejściu hurahanu, a nawet samo miasto Poznań też byłoby w jakimś stopniu zdemolowane!
  To niemal pewne.
  Pewnie PZPN wiedział więc dlaczego, Legia nie chciała tego święta już w Poznaniu, tylko wydaje mi się, że w PZPN jest więcej takich co nie chcieli, aby to Legia zdobyła mistrzostwo.
  Z róznych względów nazwijmy, to prywatnych czy to marketingowych (ciągle ta sama zdobywa mistrzostwo)

  Więcej wydaje mi się, że więcej zwolenników wśród przedstawicieli PZPN, mają inne czołowe nasze drużyny z aktualnej końcowej tabeli ekstraklasy.
  Nowe miasto, nowy region, ożywiłoby na pewno i podnisło, wymusiło by wyższy poziom ekstraklasy.
  Zdobycie mistrzostwa przez, np. Lechię Gdańsk (najlepszy "świeży",potencjał, ale ciągle niespełniony - ale myślę do czasu!!!) Wisłę Kraków czy nawet Lecha, mogłoby to sprawić.
  Choć nie jestem jakimś zagorzałym fanem Legii, to uważam, że tylko ona może coś więcej zdziałać "na teraz" w europejskich pucharach.
  Jednak poziom naszej ekstraklasy jest tak niski, ( obniżył się znowu!) że i tak jak nie trafimy znowu na dodatek z dyspozycją i formą, to może być ponownie krótka "przygoda" w pucharach.

 • Patr lubi Komentarz

  Teraz zacznie się portugalska telenowela. Obym był złym prorokiem, ale podejrzewam, że w ramach braterskiej solidarności, za Marco wstawi się Flavio, obrazi się na klub złapie kontuzje i będzie siedział na ławie. Gratuluje pomyslu autorom podpisania kolejnego kontraktu z Flavio (do 2020r., kiedy ten piłkarz będzie miał już 36 lat!). Za chwile zabraknie nam w Gdańsku ławek dla rezerwowych i miejsca na trybunie VIP dla rozkapryszonych gwiazd. Niestety Lechia pozwoliła się podporządkować dyktatowi braci Paixao, oddając w międzyczasie młodszych i bardziej perspektywicznych piłkarzy ( jak np. Gino van Kessel, który szybkością i techniką bije braci na głowę, ale nie przebił się przez układ emerytów rządzących w szatni Lechii). Był jeszcze Jakub Arak, którego Lechia też oddała na wypożyczenie lekka ręką i dzisiaj poza Przemkiem Macierzyńskim nie mamy żadnych atutów w ofensywie. Wszystkim zwolennikom Marco proponuje popatrzeć w statystyki, gdzie 8 z 16 strzelonych goli to bramki z rzutów karnych, kolejne 4-5 goli to trafienia po stałych fragmentach gry. Bramek z samych akcji Marco nie strzela prawie w ogóle, a marnuje często 100 procentowe okazje, nie mówiąc o umiejętności dokładnego odbioru piłki, czy podania. Większość dograń do Marco kończy się stratą, albo tym, że piłkarz ten przewraca się przy każdym kontakcie z obrońca, a najlepsze co potrafi to piękne portugalskie gestykulowanie i machanie rękami. Jeżeli Marco to piłkarz wysokich lotów, to życzę mu wszystkiego dobrego w amerykańskiej lidze dla emerytów MLS. Oby tylko jeszcze zabrał brata. Im szybciej Lechia pożegna się z braćmi Paixao i postawi na młodych napastników tym lepiej i dla wyników i dla atmosfery w drużynie.

 • Patr lubi Komentarz

  A pamiętacie ten gol Sławomira w el. Euro16 w meczu z Irlandią na 1:0? Trochę drę łacha ale dajcie już mu spokój. Powołanie go to nie zbrodnia, przecież nie znaczy, że zagra choćby minutę. Jest to jest. Po co drążyć temat? Zawali jakąś bramkę, to wtedy na niego wskakujcie. Jest przeciętny albo słaby ale może zabłyśnie. MOŻE.

 • Patr lubi Komentarz

  Zastanawiam się czy sportowca można osądzać po tym co robi w wolnym czasie ? Według mnie liczy się forma a nie to czy w sobotni wieczór pił czy nie. Ludzie kto z Was nie wypije? Każdy jest człowiekiem i dajcie w końcu Peszce święty spokój. Facet wie co robi . Jak dzięki wódzie będzie jeszcze w lepszej formie to fantastycznie . Jeszcze raz proszę dajcie Peszce święty spokój .

 • Patr lubi Komentarz

  Zapomniałeś tylko podać nazwisko tego młodego ambitnego i perspektywicznego...

 • Patr lubi Komentarz

  Mnie zastanawia jakim skończonym chamem bez kultury trzeba być żeby do obcego człowieka o takiej porze dzwonić.

 • Patr lubi Komentarz

  Proponuje aby Peszko podał numer telefonu tego 'dziennikarza'. Będę do niego dzwonić co godzinę cała dobę aby sprawdzić stan. Dodatkowo z kim akurat śpi bo nie jest tajemnicą ze różowy ;)

 • Patr lubi Komentarz

  Co za baran dzwoni o tak późnej porze i sprawdza, dziennikarz zazdrościł albo go suszyło,,

 • Patr lubi Komentarz

  Jeśli dalej będzie strzelał bramki dla lechi to sam mu postawię parę flaszek