Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • zibip lubi Komentarz

  To co się dało wycisnąć z naszych skoczków to zrobił Stefan H. teraz będzie tylko gorzej i dlatego zrezygnował z prowadzenia naszych skoczków. U nas poprostu zaniedbania sa z pracą z juniorami i kadra B .

 • zibip lubi Komentarz

  Zrobił co zrobił i to jest złe dla niego i jego otoczenia. Ale widać że chcą z niego kasę wyciągnąć,więc dobrze że się nie zgodził

 • zibip lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • zibip lubi Komentarz

  widać że ta rura chce kasy i rozgłosu a pózniej dostanie propozycje z tańca z gwiazdami takie to tylko pod pręgierz

 • zibip lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • zibip lubi Komentarz

  Adamecki nie ośmieszaj się...przecież kamery nagrały jak rano "para" żegna się przed budynkiem i Bieniuk odprowadza kobitkę do taksówki... poza tym jej słowo jest tak wiarygodne:) jak to całe środowisko trojmiejskie zaangażowane w handel nastolatkami

 • zibip lubi Komentarz

  Fakty, qura idzie na spotkanie do apartamentu żeby co - pograć w szachy , potrzymać się za ręce??? - bądźmy dorośli. Drugi fakt - monitoring który nagrał ich wychodzących razem już po całej akcji, zadowolonych , radosnych - tak zachowuje się brutalnie zgwałcona???????

 • zibip lubi Komentarz

  Ten konserwator ma najwidoczniej zakonserwowaną pryzmę śniegu zamiast mózgu

 • zibip lubi Komentarz

  Tak się dzieje gdy na urzędzie zasiądzie Bałwan WIELKIM przerośniętym Ego ...... Czy ten śnieg był zbierany z dróg aby BYŁ ZASOLONY .........

 • zibip lubi Komentarz

  Ola boga napewno wycieczki sie ustawiaja by zobaczyc stary fundament u mnie po latrynie 50letniej zostaly fumdamenty nich konserwator ich pilnuje

 • zibip napisał/a komentarz do Fani ulepili bałwana dla Dawida Kubackiego. Gminie grozi kara do 50 tys. zł!

  konserwator zabytków zbyt przejął się swoją rolą.

 • zibip lubi Komentarz

  Nie wiadomo, który bałwan większy. Nie wiem, śmiać się czy płakać!!!

 • zibip lubi Komentarz

  Nie wiadomo, który bałwan większy. Nie wiem, śmiać się czy płakać!!!

 • zibip lubi Komentarz

  Pani Mazur raczej więcej na tym straci, niż zyska. A wystarczyło na spokojnie wyjasnic jaka jest prawda i jakie wsparcie otrzymuje z roznych instytucji. Druga sprawa to chyba tez jest taka, że to głownie niektore media naglosnily tą sprawę, aby dowalić rządowi, no i niestety rykoszetem przy okazji oberwała też Pani Mazur.

 • zibip lubi Komentarz

  Zły ranking.
  Kubacki, Żyła i Wolny 6, Stoch 5.
  Ci ludzie wygrali puchar narodów! Trzech z nich miało najlepszy sezon życia. Czego się gryzipiórki przy...czepiacie? Co wyście osiągnęli? Mistrzostwo świata w pompowaniu baloników?
  Oceńcie progres...

 • zibip napisał/a komentarz do Michal Doleżal: Polska kadra nie jest już najmłodsza

  Ten artykuł powstał na podstawie wiadomości zasłyszanych lub wynalezionych w internecie. Autor nie podaje źródła.
  Kiedy powstanie artykuł rzetelny na temat przyszłości polskich skoków w oparciu o wiarygodne żródła tj wywiad z Doleżalem, A.Tajnerem i członkami kadry B. a także z ministrem sportu (ma kasę)?
  Z relacji odchodzących młodych zawodników wynika że odchodzą by zająć się pracą na swoje utrzymanie. We współczesnym sporcie aby osiągnąć wyniki na światowym poziomie należy ciężko i długo pracować na treningach co jest nie do pogodzenia np z pracą kierowcy na samochodowych długodystansowych liniach pasażerskich.
  Czy M Dolezal nie powinien bliżej sprecyzować jego pracę z młodymi, czy będzie wyglądało tak jak robił to Horngaher że dopuści do startów w PŚ Wąska.Jego starty w PŚ nic mu nie dały, zaliczył wycieczkę na konkurs PŚ. Czy tak ma wyglądać zainteresowanie trenera kadrą B?

 • zibip napisał/a komentarz do Niemiecki działacz o kulisach zatrudnienia Stefana Horngachera. "To nie była szybka decyzja. Zdecydowały detale"

  Wiele się pisało i mówiło o słabości zaplecza polskiej kady skoczków.
  Redaktorzy pisza o pierdołach a nie zajmą się tym co najistotniejsze w polskich skokach. Trzeba zdecydowanie ulepszyć metody pracy z młodymi następcami mistrzów. Siedzac za biurkiem i przeszukując internet w poszukiwaniu materiału do opublikowania tekstu i to nie zawsze na aktualne i wyczekiwanee tematy.
  Panie naczelny rusz pan kasą deleguj pan kogoś na wywiad z Tajnerem, drugiego z Maciusiakiem a paru na wywiad z ze skoczkami stanowiącymi zaplecze. Niech powiedzą co ich boli, czego brakuje. Przypilnować Tajnera ( nie małe pieniadze bierze) - niech coś robi, bo On jest odpowiedzialny za przyszłośc polskich skoków , jak chce niańczyć potomka to niech odda stołek. CZAS NA EMERYTURĘ.

 • zibip napisał/a komentarz do Apoloniusz Tajner zostanie ojcem. Dla młodszej o 36 lat partnerki zostawił żonę

  Czyż p. Tajner nie powinien sie raczej skupić na przyszłości narciarskich sportów zimowych ? Wiem, reprodukcja daje wiele przyjemności, ale On został powołany do zadbania o przyszłość między innymi skoków. Powinien się wysilić nad tym aby młodzi następcy naszych mistrzów więcej i ciężej trenowali aby szybciej dorównali poziomem starzejącym się mistrzom

 • zibip lubi Komentarz

  Jeżeli nie znajdą się pieniądze dla juniorów i kadry B to za rok,dwa poziom Włoch lub Kazachstanu mamy jak w banku.Zlikwidować stołek dyrektora.Jest tak potrzebny jak dziura w moście.

 • zibip napisał/a komentarz do Michal Doleżal o pracy w Polsce. "Czuję dużą odpowiedzialność"

  Przyszłość polskich skoków zależy od zmian w pracy z kadrą B i kadrą juniorska . Napewno wchodzi w gre wprowadzenie w życie stypendiów tak by młodzi zawodnicy mieli więcej czasu na podnoszenie swego poziomu sportowego i jak najszybciej zbliżyli się wynikami do kadry A. Wziąc na wywiad Tajnera o plany pracy ze skoczkami spoza kadryA. Same starty w PŚ nic dla nich nie dają, ONI muszą dłużej i ciężej trenować.

 • zibip lubi Komentarz

  Od czasu gdy zaistniał problem z Panem Horngacherem, ten kotlet był już ogrzewany kilkadziesiąt razy. Naprawdę ta sprawa kibiców już przestała interesować.

 • zibip lubi Komentarz

  ja się nie dziwię a z czego mają utrzymać siebie i swoje rodziny Tajner daje na pierwszą kadrę trochę na biegi dzięki Justynie a resztę dla siebie

 • zibip lubi Komentarz

  to jest sygnał, ze należy zmienić wladze PZN

 • zibip lubi Komentarz

  Skąd ten szok? Są słabi. Sport niskozarobkowy. Widzą, że się nie spełnią to się za wczasu wycofują. Dobrze robią.

 • zibip lubi Komentarz

  Podzielam Twoje obawy. Gdy wyszła afera z Ziobrą nie traktowano go poważnie, a facet mówił prawdę co faktycznie tam się dzieje.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.