Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • styczek napisał/a komentarz do Wściekły Dujszebajew broni Mateusza Kusa. "Dlaczego wy go tak nie lubicie?"

  Bardzo dobrze, że Talant powiedział to w końcu głośno. Od początku była nagonka na Kusa i cokolwiek by nie zrobił to zawsze będzie źle. Taka nasza narodowa mentalność i zawsze znajdą się ludzie którzy będą na nim wieszać psy. Sam nie jestem jego zwolennikiem, ale ufam trenerowi. Przypomnę, że to właśnie pod opieką Talanta Julen wyrósł na obrotowego światowej klasy. Myślę też że trener patrzy pod kątem kadry i potencjalnych kandydatów do niej stąd wybór Kusa, Walczaka czy wcześniej Paczasa. Chce dawać szansę młodym, perspektywicznym zawodnikom ściągając ich nie tylko na zgrupowania ale także do Iskry gdzie może poświęcić więcej czasu na ukierunkowanie ich rozwoju.

 • styczek lubi Komentarz

  "Oglądając kolejny raz mecze polskich drużyn w EHF Champions League zwróciliśmy uwagę na jedną rzecz - składy wyjściowe obu zespołów.
  Wisła zaczęła mecz w składzie z SAMYMI obcokrajowcami: Nikcević, Zhitnikov, Racotea, Oneto, Pusica, Ghionea, Corrales.
  Vive zaczęło mecz w składzie z SAMYM Polakami: Bielecki, Jachlewski, Chrapkowski, Kus, Lijewski, Paczkowski, Szmal.

  Jak oceniacie, czy to dobra sytuacja (również dla Reprezentacji), gdy w polskiej drużynie brakuje na parkiecie polskich zawodników (tym bardziej w meczach na takim poziomie)?"

 • styczek lubi Komentarz

  Djukic srednio 5 brameczek na meczyk LM,chcialy go 3 potegi swiatowego handballa,wygrac mogla tylko jedna:) nastepny Ivic niesamowity bramkarz przyszlosc Chorwackiej bramki,baa juz teraz widac ze postawienie na jego kolege z druzyny a nie na Ivicia na io bylo sreednie bo Chorwacja odpadla juz w...cwiercfinale!lecimy dalej Walczak-super zawodnik w ataku i obronie 2 strzelec Pogonii,czolowka ligi!Cupara najlepszy bramkarz w l.hiszpanskiej jak pokazuja statystyki.
  Jesli dodac do nich Dujszebajewa 24 lata top 5 plus 27 letni Bombacz to naprawde kupilismy slabych grajkow:) chyba grozi nam spadek z ligi zawodowej i odpadniecie z LM w eliminacjach:) pozdrawiam drugich!zycze zeby nie zostali trzecimi:) chociaz niewazne 2,3 wazne ze na podium:)

 • styczek napisał/a komentarz do Rio 2016: tak się tworzy historię. Szczypiorniści w półfinale!

  Jeśli dobrze liczę to Karol wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji strzelców.

  Lasse Svan Hansen zajmował 1 miejsce z 36 bramkami, a Karol miał 2 miejsce z 33-ema.
  W ćwierćfinale Svan rzucił 8 bramek, a Karol 12 więc tabela strzelców powinna wyglądać tak:
  1. Karol 45 bramek
  2. Svan 44 bramki

  Oby tak dalej :)

 • styczek lubi Komentarz

  Ponoć "Broszka" miała jechać do Kolonii wręczać puchar, ale organizatorzy nie byli w stanie zagwarantować, że Niemcy nie będą gwizdać.

 • styczek napisał/a komentarz do Profesor Szmal! Dwie parady bramkarza Vive w TOP 5 interwencji Final4

  Brawo!

  Warto wspomnieć, że aż 3 trafienia naszych chłopaków trafiły do TOP5 bramek(Lijek, Tobias i Manu).

 • styczek napisał/a komentarz do LM: Paris Saint-Germain HB lepsze od THW Kiel w starciu gigantów

  Rosa wziął się za pisanie artykułów na SF? :D Chyba mu się nudzi na przymusowym urlopie ;)

 • styczek lubi Komentarz

  Maksiu widzę że odzyskałeś czucie w nadgarstku po nieudanych wakacjach z sexi żonką nad morzem śródziemnomorskim...

 • styczek lubi Komentarz

  Jak dla mnie śmiech na sali. Przecież Serb przyszedł za kadencji Manolo, a przecież on sam dobiera sobie zawodników. Wisła w dodatku zapłaciła za kontrakt tego zawodnika. A po roku Manolo daje mu wolną rękę by odszedł za darmo. Fuck logic :)

 • styczek lubi Komentarz

  Dokąd będą tolerowani użytkownicy nagminnie łamiący regulamin tego portalu? Dla przypomnienia osobom odpowiedzialnym za to wyciąg z regulaminu:
  [...]
  pkt. 11. Użytkownik może mieć tylko jedno konto. [...]
  [...]
  pkt 27. Odpowiedzialnym za wszelkie działania związane z posługiwaniem się hasłem do danego konta jest użytkownik tego konta. Użytkownik jest zobowiązany do utrzymania w ścisłej tajemnicy hasła koniecznego do zalogowania się na konto. Zakazane jest udostępnianie komukolwiek hasła do konta lub udostępnianie korzystania z konta. [...]

  pkt. 28. Zakazane jest udostępnianie innym osobom danych niezbędnych do korzystania serwisu z wykorzystaniem loginu i hasła użytkownika. Zakazane jest cedowanie uprawnień do konta, ich przenoszenie lub udostępnianie do korzystania.

  pkt 29. Zakazane jest przenoszenie praw przysługujących użytkownikowi a wynikających z posiadania profilu w serwisie na inne osoby. Profil danego użytkownika jest ściśle i nierozerwalnie związany z danym użytkownikiem. Z konta może korzystać wyłącznie jedna osoba.

  pkt. 30. Każdy użytkownik serwisu jest zobowiązany do korzystania z serwisu w sposób zgodny z niniejszym Regulaminem, obowiązującym w Polsce prawem, zasadami współżycia społecznego, normami społeczno-obyczajowymi i zasadami "netykiety", zgodnie z celem, założeniami i charakterem serwisu. Zakazane jest (i jest rozumiane za naruszenie postanowień niniejszego punktu Regulaminu):
  [...]
  b. podszywanie się pod inne osoby;
  [...]
  g. inne zachowania użytkownika, w sposób oczywisty sprzeczne z obowiązującym porządkiem prawnym, zasadami współżycia społecznego, normami społeczno-obyczajowymi lub zasadami "netykiety", w tym zachowania polegające na istotnym, ponad przeciętną miarę, obciążaniu serwerów lub łączy Grupa Wirtualna Polska, dokonywanie włamań, prób włamań do systemów informatycznych Grupa Wirtualna Polska, dokonywanie włamań, prób włamań na konta innych użytkowników itp.

  pkt. 31. Naruszenie przez użytkownika któregokolwiek z postanowień poprzedzającego punktu stanowi podstawę do natychmiastowego usunięcia skutków takich zachowań, w tym usunięcia komentarzy, opinii lub innych odpowiednich treści i danych, usunięcia lub zablokowania profilu użytkownika i/lub konta danego użytkownika wraz z wszystkimi plikami, komentarzami, opiniami i innymi danymi zawartymi w danym profilu lub koncie. Niezależnie od powyższego Grupa Wirtualna Polska uprawniona dalej idących, przewidzianych prawem kroków, w tym do powiadomienia właściwych organów państwowych, powołanych do zapobiegania i ścigania przestępstw.
  [...]
  pkt. 46. Grupa Wirtualna Polska oświadcza, iż wszystkie wyniki, pliki, komentarze oraz inne treści umieszczane w serwisie są rejestrowane przez Grupa Wirtualna Polska, podobnie jak adresy IP, z jakich umieszczenie nastąpiło. Grupa Wirtualna Polska oświadcza, iż każdorazowo gdy zwracają się o to do Grupa Wirtualna Polska odpowiednie, uprawnione organy państwowe powołane do wykrywania, zapobiegania lub ścigania przestępstw, Grupa Wirtualna Polska udostępnia takim organom odpowiednie dane związane z funkcjonowaniem serwisu, w tym dane dotyczące IP użytkownika, który umieścił daną treść lub w inny sposób korzystał z serwisu, przy czym Grupa Wirtualna Polska działa w tym zakresie wyłącznie zgodnie z właściwymi przepisami prawa zobowiązującymi Grupa Wirtualna Polska do przekazania takich danych.

  To tyle jeżeli chodzi o regulamin
  Netykieta – zbiór zasad przyzwoitego zachowania w Internecie, swoista etykieta obowiązująca w sieci.
  Zalecenia netykiety (te ewidentnie łamane na tym portalu przez użytkowników):
  - zakaz pisania wulgaryzmów
  - zakaz pisania nie na temat (OT – off-topic)
  - zakaz pisania kilka razy z rzędu (szczególnie restrykcyjnie używany na forach posiadających funkcję edycji postu - a ten portal ją posiada...)
  - zakaz trollowania
  [...]
  Trollowanie: polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

  I to tyle jeżeli chodzi o największe bolączki tego forum - są tu osoby ewidentnie łamiące te zasady: trollujace, posiadające kilka kont, udostępniające swoje konta innym osobom (posty są pisane raz jako kobieta, a innym razem jako mężczyzna). Będę regularnie wysyłał/zamieszczał tą wiadomość po każdym rażącym wykroczeniu, które zauważę.

 • styczek lubi Komentarz

  no to pośmiejmy się teraz razem :)

  Bo hala się okaże za mała... 6700 kibiców w końcu jedzie na ten mecz z "kieleckiego"


  Ponoć wojskowe samoloty transportowe będą krążyły kielce-Kraków żeby tylko przetransportować tych 6700 zagorzałych kibiców.A resztą hali zajmie się znany wszystkim artysta plastyk :)


  Kim trzeba być, że łyknąć 6700 wyjazdowiczów? Kto tak w Polsce na wyjazdy jeździ? Kto w Polsce jeździ w większej liczbie na wyjazdy niż ma sama hala pojemności? A chory umysłowo byłbym jakby łykał takie teksty od Bertusa jak Wy! 6700, a potem co będzie? Mecz na marsie?


  Są tacy, którzy na prawdę w to wierzą haha


  Ja np. pochwaliłem samą imprezę.. jednak w brzuchu mi się przewraca jak pelikany łykają 6700 wyjazdowiczów.


  Znikają moje posty prześmiewające wyjazdową liczbę.. Śmiech na sali, nagłaśniajcie to cała Polska będzie się śmiała. Znajdą się tacy co to łykną, parę przykładów już jest.


  Ciekawe, że mecz za dwa miesiące, a Wy już wiecie, że będzie Was tam z Kielc 7 tysięcy. Prorocy.
  -Propaganda jak u Putina :)


  Jest jeden bardzo wazny powód dlaczego tyle wpisów w tym moje... Jak tu ktoś napisał z Płocka - propaganda jak u Putina. Napiszę to samo co pod artykułem o 5000 chętnych do Kolonii... Byłby to rekord na meczu u siebie zrobiony na wyjeździe. Jakby tylu ludzi miało przyjść do obecnego kurnika, to by musieli siedzieć: na parkiecie, na dachu oraz przy tych toi toi'ach które macie przed halą ustawione. Bzdura bzdura bzdura! 6700 ludzi i to na wyjeździe. A za rok co będzie? Inwazja na Płock 10 000 osób na wyjeździe?


  Bertus to jest agencik, najpierw do Niemiec ponoć wybierało się 5000 kibiców, teraz na sparing 6700 ludzi. Gdzie pojemność Kurnika to nawet nie 4000. Zaraz znajdzie się paru z kalkulatorami w dłoniach i będą przedstawiać liczby z kosmosu, ale ludzie bądźmy poważni. Bilety musiałaby być po 5-10 zł, termin średni bo w ostatnią sobotę wakacji to ludzie za zeszytami i długopisami latają, a nie jeżdżą 100 km na sparing. Na ostatnim meczu rep. było 11 tysięcy...


  No płocczaki, gdzie jesteście, śmiejmy się :) "Z tumskiego wzgórza", "Petrochemia", "Wisła Płock" tyle mieliście do powiedzenia w tym temacie, a teraz cisza, nie jest już wam do śmiechu czy jak? :)

 • styczek lubi Komentarz

  Jutro będą gwiazdy "fejsbuka" z królem Miljanem Pusicą I na czele, który to przy pomocy swojego konta "zatwierdza" niczym Rada Nadzorcza transfery Orlen Wisełki :)

 • styczek lubi Komentarz

  W mordę no to niezły hicior :) Same hiciory dzisiaj :)

 • styczek lubi Komentarz

  Orlen Wisełka też robi taki event, na hali w Łącku z Jurandem Ciechanów :)

 • styczek lubi Komentarz

  ....i do tego nie płacimy podatków :)

 • styczek lubi Komentarz

  To samo mówiliście kiedy Bertus zapowiedział, że w 1000 osób pojedziemy do Płocka.
  "beeeeema" napisał:

  1000 straganiarzy to kit nad kity. Już to widzę jak w niedzielę 1/190 Kielc ruszy dupy i przejedzie w sumie 600 km. Chociaż w sumie zazdroszczę im autokarów muszę mieć po 150 metró długości , do 8 zmieścić 1000 osób to duża sztuka :-) A może będą przegubowcami jechać? :-)
  Jak dla mnie zasłona dymna i próba odwrócenia uwagi od dobrych ostatnio wieści z obozu Wisły.


  No i byliśmy w 1000 osób, co jest do dziś niepobitym rekordem wyjazdowym :)
  Śmialiście się kiedy Bertus wspominał o Final 4 Ligi Mistrzów i dzisiaj wam nie do śmiechu :)
  Ja bym się na waszym miejscu tak z Bertusa i jego planów nie nabijał, bo może potem warga opaść :)

 • styczek lubi Komentarz

  Tak na pewno Kielce maja bol dupy, bo ogrywaja Wisle caly czas, maja mistrza Polski, zdobyli 3 w Europie a Wisla nie dostala zlotowki za najzdolniejszego zawodnika od lat. Tak na pewno ich boli dupa,

 • styczek lubi Komentarz

  Wymiotować się chce jak czytam niektóre komentarze. 3/4 komentujących pewnie nawet nie grała w piłkę ręczną. To jest mecz, są emocje, sportowa złość, adrenalina, często impulsywne reakcje. W meczu było dużo walki, niektóre sytuacje przypadkowe, niektóre złośliwe ale to było. Chłopaki między sobą to pewnie wyjaśnili i jest po sprawie, a niektórzy tutaj będą to mielić jeszcze przez kilka miesięcy. Poza boiskiem są kolegami, z kadry, prywatnie, a na boisku są rywalami, każdy gra dla siebie, dla swojego zespołu. Myślę że Ci co grali sami wiedzą z autopsji że za boiskiem było wielu kolegów czy przyjaciół w całej Polsce, ale na meczu to był Twój wróg. Moim zdaniem sytuacja Tkaczyka przypadkowa, chciał dosunąć, Żele był faulowany i pchany przez co zniżał swoją pozycję i nadział się na wystawioną rękę Grześka. Sytuacja Musy i Sypy to inna sprawa, nie potrzebne zupełnie, ale to było i już nic tego nie zmieni. Chorwat za bardzo się uniósł. A płacz Kamila "yyyyy" Syprzaka to jego porażka, pseudo gwiazda, która na dobrą sprawę jeszcze nic nie osiągneła. Myślę że wielu mnie tu pociśnie, ale Kamil odkąd wskoczył na pewien poziom nie jest tą samą osoba, i wiem to od ludzi z Płocka, z jego otoczenia. Trochę sławy, kasy i człowiek się zmienia. I niech nie płacze tak bo Kielce też są różnie witane w Płocku. Tak było jest i będzie. Był płacz że to już nie święta wojna, nudy. Trochę brutalności i głupich fauli i lament. Tak źle i tak nie dobrze. A i Kielczanie i Płocczanie swoje za uszami mają, a to że gorzej z tego wyszedł Płock, tak bywa, raz jedni raz drudzy. Wygrało Vive bo bez dwóch zdań na dzień dzisiejszy jest zespołem lepszym, i nie da się tego ukryć, i do póki Wisłą będą rządzić politycy pokroju obecnego "prezesa", to Wisła może jeszcze długo oglądać plecy Kielczan. Bez odbioru :) Pozdrawiam :)

 • styczek został fanem tagów: Sławomir Szmal, Manuel Strlek, Michał Jurecki, Julen Aguinagalde, Karol Bielecki, Talant Dujszebajew

 • styczek otrzymał brązowy medal w kategorii Fan Dnia

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.