Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Mamed Chalidow po KSW 46: Mam problem z głową, nie będę tego robił na siłę

  I to jest odpowiedź godna ciebie. Jak się nie ma argumentów, to zawsze można zaatakować i obrazić "ad personam". W pełni podtrzymuję swoją wypowiedź, a beretów nie noszę.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Mamed Chalidow po KSW 46: Mam problem z głową, nie będę tego robił na siłę

  Wiele walk nadawanych jest w porach wczesno wieczornych w programie nie kodowanym, to po pierwsze primo. Po drugie primo, jak dzieci skaczą po programach, to siłą rzeczy trafiają na to pranie się po gębach i nie tylko gębach.

 • GallAntonin

  Piłka nożna rzeczywiście dla kibiców, choć sama w sobie jest nudna i chaotyczna. Jednak nie dla bandytów z Legii. Ileż to pociągów, stadionów, zdrowia ludzkiego jest udziałem tych kiboli? Takie decyzje o zamykaniu dla nich stadionów powinny być codziennością i może skończy się w całej Polsce bandyctwo, które zaczęło się od kiboli Legii jeszcze w PRL-u.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Mamed Chalidow po KSW 46: Mam problem z głową, nie będę tego robił na siłę

  Zgłaszam do KRRiT postulat, by to mordobicie w TV nadawać po godzinie 22, a najlepiej po 23. TV Polsat nadaje to w porach największej oglądalności. Nie jestem ortodoksyjny, ale jak krew się leje z twarzy dwóch okładających się po głowach, ale i podrobach w metalowej klatce z siatki ludzi , szczególnie po wątrobach, a w tyle słychać odgłosy tłuszczy, która się podpala i podjudza do walki, to zapytuję się, czy to dobry przykład dla młodzieży w gimnazjach? Wtedy mam wrażenie, że walczą zwierzęta, ale przecież zwierzęta nie walczą bez istotnych powodów, jak ludzie. Jak słyszę wypowiedzi tych ludzi przed walką, że tak mu dowali, że przejdzie mu ochota do walki i przed czasem wyląduje w szpitalu, to chyba graniczy z chorobowym stanem umysłowym. Tyle jest innych dyscyplin prowadzących do rywalizacji między ludźmi, to dlaczego reklamujemy na siłę mordobicie? Pewnie potem mamy temat o śmierci, czy kalectwie tych z MMA?

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Nierówna gra. Hannah z FC Psycho gra mecz własną głową

  Póki umysł schizofrenika przestawia się raptownie na ten drugi świat jest pozamiatane. Najlepiej, jak schizofrenik osiągnie stan łagodnego przechodzenia w ten stan alternatywnej rzeczywistości i względnej kontroli nad nim, choćby lekami. Łatwo powiedzieć, wiem. Miałem kolegę, który został schizofrenikiem na piątym roku farmacji, gdzie był prymusem. On potrafił położyć się spać, zasnąć i zbudzić się w alternatywnej postaci. Potem całą noc łazić, być spisanym przez policjanta i nad ranem wrócić do akademika i położyć się spać, by wstać po godzinie, jak gdyby nic normalnym. W stołówce w tym stanie potrafił pić zupę, jak kompot, a kompot traktować, jak zupę i być jakby nieobecnym. Nie był agresywnym, tylko wpadał w te swoje stany. Chyba nie dał rady ukończyć studiów, bo ciągle go brali na oddział, żeby poddać go wstrząsom insulinowym i innej terapii.

 • GallAntonin

  A Grosicki? Co tam robi ten piłkarz klasy II ligowej? Niecelne podania, niepotrzebne dryblingi, straty. Nie można mu odmówić zaangażowania, ale umiejętności ma marne. Niestety, prawie wszyscy nasi piłkarze nadal wykazują znikome zaangażowanie w grę. Mecz, nawet w tej nudnej piłce kopanej wygrywa się umiejętnościami i ambicją. Bierzcie przykład z reprezentacji piłki siatkowej.

 • GallAntonin

  No pytanie z tych prosto z Izraela. Masz Google, to sobie popatrz na mapkę Palestyny sprzed 1948 roku i zmiany na przestrzeni lat. Może z grafiki coś do Ciebie dotrze, jak tekst pisany jakoś trudno do głowy wchodzi. Ja od siebie dodam: ziemie bezprawnie okupowane

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Iglesias o seksie z Kurnikową. "Jest lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Robimy to nawet na śniadanie"

  To lepsze, niż ciągle w tym dziale zamieszczane informacje o niejakiej Siwiec, która miała tyle wspólnego ze sportem, że była kiedyś na trybunie meczu piłko kopanej

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Niech jedno z nas przeżyje. Harry Spiro i jego historia przetrwania

  zdaje się, że zostałem bezprawnie zablokowany przez cenzurę, więc zostają wypowiedzi tego żydowskiego prymitywa.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Niech jedno z nas przeżyje. Harry Spiro i jego historia przetrwania

  Konkretnie! Co skłamałem?

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Niech jedno z nas przeżyje. Harry Spiro i jego historia przetrwania

  Biedny człowieku. Jak nie masz argumentów, to obrażasz? To tylko o tobie źle świadczy, nie o mnie

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Niech jedno z nas przeżyje. Harry Spiro i jego historia przetrwania

  Proszę podać powód ocenzurowania mego wpisu. Jest to bezprawne działanie waszej cenzury nastawionej na obronę Żydów. Moja wypowiedź spełniała wymogi regulaminu, ale wy macie inny polityczny regulamin. Proszę go opublikować!! Zasada, ochrona Żydów, pewnie i Niemców i kogo jeszcze?

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Niech jedno z nas przeżyje. Harry Spiro i jego historia przetrwania

  Mój komentarz został bezprawnie usunięty, ale odpowiem Ci na Twój. Decyzją ONZ pod naciskiem Żydów na części ziem zamieszkałych od dwóch tysięcy lat Palestyńczyków utworzono nowe, nigdy wcześniej nie istniejące Państwo Izrael. Pozostała część miała być na utworzenie Państwa Palestyna. Izrael od początku swego powstania zagarnął praktycznie cały obszar Palestyny spychając rodzimych mieszkańców do gett. To spowodowało ich bunt, bo to zwykła okupacja, którego to słowa używa prawie cały świat. Na ziemiach okupowanych Żydzi budują osiedla i nie zamierzają ich oddać. Kto na wojnie zarabia? Jeden z największych producentów broni na świecie, czyli Izrael. Okupacja ziem polskich także rodziła opór partyzancki, co chyba jest naturalną odpowiedzią na pacyfikację tego narodu.. Czego chcą Żydzi, wszyscy wiedzą, ale udają, że to wszystko przez Palestyńczyków

 • GallAntonin

  Ja też jestem tego zdania. Od gadania ludziom o pomaganiu są świetni, ale z siebie dają jakby mniej, że by nie powiedzieć.....

 • GallAntonin napisał komentarz na tablicy Ksawery Darnowski

  Jak się czyta twoje komentarze, to albo ktoś się nam podkłada, albo ledwo udaje nam się wygrać i z pewnością w następnym meczu odpadniemy. ZNAFCUF, takich jak Ty jest pełno na polskich forach. Na szczęście siatkarze robią swoje, a Twoje kolejne komentarze okazują się g...o warte. Szkoda, że komentujesz.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do MŚ 2018. Wojciech Drzyzga: Daję 25 proc. szans na wygraną z USA

  Takich ZNAFCUF na forum jest pełno. Wszyscy wg nich się podkładają, i z pewnością odpadniemy itd. PROROCY choroba jasna. Radziłem Ci odszczekiwać swoje słowa "otuchy" i "wsparcia" na całym swoim osiedlu, jak przejdą dalej. Szczekasz dalej, czy czekasz, że teraz może Brazylia się nam "podłoży"????

 • GallAntonin napisał/a komentarz do MŚ 2018. Francuzi jadą do domu. Ngapeth: To nasza wina, nie Polaków ani Serbów

  Odszczekałeś, jak radziłem te swoje słowa, czy spłynęło to po tobie, jak woda po suchym ...g...

 • GallAntonin napisał/a komentarz do MŚ 2018: tak grają twardziele! Polacy znów ograli Serbów, Kurek dał show

  Odszczekałeś na swoim osiedlu swoje słowa, czy skowyczałeś pod śmietnikiem?

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Bandyci napadli na policję. Górnik Konin błaga o ratunek

  Jestem za likwidacją takich klubów poprzez likwidację drużyny, której kibice nie są kibicami, a bandytami. Dotyczy to także Legii, dzięki której to bandyctwo rozlało się na całą Polskę i innych drużyn, których kibole czynią szkody na stadionach i poza nimi. Pozostawiłbym szkolenie młodzieży i stopniowe wspinanie się od najniższej ligi. Jak się powtórzy, to znowu degradacja do ligi najniższej. Podobnie zrobiono z drużynami ekstraklasy skażonymi korupcją. Postawienie tak sprawy raz na zawsze rozwiązałoby problem kibicowania pięściami, kastetami, petardami, chamstwem itd.

 • GallAntonin

  W siatkówce nie ma remisów i tam się naprawdę gra na maksa całą drużyną w przeciwieństwie do piłki kopanej, gdzie można wywieźć jeden punkt murując swoją bramkę dla remisu. Jak oglądasz mecz piłki kopanej popatrz po skrajach ekranu, ilu kopaczy stoi. Na meczu siatkówki widz musi cały czas być skupiony na spektaklu, na meczu piłkarskim przez większą część meczu może skupić się na poszukiwaniach kibiców z innymi szalikami, bo z boiska zieje nudą.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do MŚ 2018. Francuzi jadą do domu. Ngapeth: To nasza wina, nie Polaków ani Serbów

  Ale jak Polacy wygrają z Serbią, to odszczekasz na całym twoim osiedlu te słowa. Ja nie zauważyłem ustawki, a walka była na wysokim poziomie. Nasz blok i serwis ustawiał wyraźnie naszą grę, czego nie było w dwóch poprzednich meczach. To Serbowie kazali posyłać takie bomby Kurkowi? Rozbiliśmy Serbów, bo Ci już nawet nie mieli motywacji walczyć za wszelką cenę o zwycięstwo. Tylko Francuzi mogli posądzać Serbów o odpuszczenie meczu, a tego nie robią, bo Serbia przegrała sportowo, więc i mentalnie. Nie jest to równa drużyna, bp też przegrywała swoje mecze, jak wszyscy zresztą.

 • GallAntonin

  Czy ty jesteś aby Polakiem,czy jakimś mułem?Ktoś ci płaci za taki hejt?Czym uzasadniasz tę nienawiść do Polaków? Zmieniony przepis stał się na tych mistrzostwach zarzewiem tego konfliktu. Przepychanie piłki poprzez blok jest zabronione.Tylko ocena sędziego stała się decydująca, kiedy jest odbijanie, a kiedy przepychanie.Polacy do czasu zagrania z Argentyną grali dobrze. Zauważ, że Francuzi wracają do domu. Każda z drużyn, to żywi ludzie i może coś nie zagrać w zespole. I tak są lepsi od kopaczy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.