Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Polka siedziała wśród albańskich kibiców. Mówi, co się działo w trakcie meczu

  Oczywiście mój post kibol z cenzury nie przepuścił. Po co obsobaczać kulturę kibolską w piłce kopanej.. Trzeba ją kultywować. Co cenzorze?

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Polka siedziała wśród albańskich kibiców. Mówi, co się działo w trakcie meczu

  @MKSKorona1973: No w Polsce nie mieści się to w głowie polskim prawdziwym kibicom, których zamykają na czas meczu w klatkach z łańcuchem, a na stadion i z niego prowadzą w eskorcie policji. Żeby było jasne: to dotyczy TYLKO kibiców=kiboli piłki kopanej.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Bolesna diagnoza ws. Igi Świątek. "Sypie się jak domek z kart"

  @Jerzy Kowalczuk: Ty wiesz, co mówisz? O kim mówisz? O Idze, która jest w ścisłej czołówce światowej? Tej, której grę podziwiają najlepsi tenisiści na świecie? Tej na której mecz przybył najbogatszy człowiek na świecie?

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Bolesna diagnoza ws. Igi Świątek. "Sypie się jak domek z kart"

  @Ksawery Darnowski: Ostapienko (właśnie) nie dołączyła, bo Iga z nią już raz przegrała. Tych zawodniczek jest ledwie kilka, ale Iga ma czas. To w zasadzie problem mentalny, a nie zdolności motoryczne. Igę stać na pokonanie każdej zawodniczki, ale jeszcze ma za słabą psychikę. To przyjdzie, jak wytrzyma fizycznie utrzymywać taką formę.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Bolesna diagnoza ws. Igi Świątek. "Sypie się jak domek z kart"

  I znowu to złośliwie zamieszczane przez REDAKTORA WP zdjęcie Igi z wyraźnym grymasem wysiłku w nienaturalnej pozie. Kiedy się to skończy. Czy WP musi tolerować (a może popiera) tego redaktorka, który Jej nie lubi? Macie tylko jedno zdjęcie Igi? To wyjątkowe świństwo zamieszczać ciągle tę samą fotkę zrobioną kiedyś tam, jako ilustracja tej, o której teraz mowa. Jak redaktorek kogoś nie lubi, niech się zapisze do środowisk narodowych, bo tamci więcej osób nie lubią. Poczuje się, jak ryba w wodzie.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do To było nieuniknione. Iga Świątek spadnie w rankingu

  @pukes: Radwańska ciułała swoje punkty w turniejach niższej rangi i wiele było głosów, że to właśnie Ona nie zasługuje na bycie w czołówce rankingu. Iga nie radzi sobie ledwie z kilkoma zawodniczkami na świecie i startuje praktycznie w największych turniejach. Ona dopiero startuje do tej rywalizacji o najwyższe cele. Radwańska swoje najwyższe czwarte miejsce uzyskała pod koniec kariery. Każda chce wygrać, ale Iga niedługo może z każdą wygrać. Wielu znanych tenisistów podziwia Jej tenis, który oprócz sprytu Radwańskiej jest jeszcze bardzo dynamiczny. Iga ma power w rękach, którego Radwańska nie miała.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do To było nieuniknione. Iga Świątek spadnie w rankingu

  @kros: Jak ktoś gra przeciętnie, to jest w piątce najlepszych zawodniczek WTA? Ciekawe

 • GallAntonin napisał/a komentarz do To było nieuniknione. Iga Świątek spadnie w rankingu

  I znowu to złośliwie zamieszczane przez REDAKTORA WP zdjęcie Igi z wyraźnym grymasem wysiłku w nienaturalnej pozie. Kiedy się to skończy. Czy WP musi tolerować (a może popiera) tego redaktorka, który Jej nie lubi? Macie tylko jedno zdjęcie Igi? To wyjątkowe świństwo zamieszczać ciągle tę samą fotkę zrobioną kiedyś tam, jako ilustracja tej, o której teraz mowa. Jak redaktorek kogoś nie lubi, niech się zapisze do środowisk narodowych, bo tamci więcej osób nie lubią. Poczuje się, jak ryba w wodzie. A może to zdjęcie ma wzbudzić większą niechęć do tej zawodniczki, bo i takie głosy są na każdym forum

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Maria Andrejczyk oddała medal olimpijski

  Powiedzcie mi, dlaczego złośliwiec z SF WP zamieszcza ciągle zdjęcia naszych kobiet sportowców z GRYMASEM NA TWARZY. Dotyczyło to Radwańskiej, Świątek, a nawet Marysi Andrejczyk. Uwziął się na nie? To są zdjęcia powielane przy każdej wiadomości. Andrejczyk, jak grzebie językiem w ustach, Radwańska, Świątek z wyjątkowo niefotogenicznym grymasem. Ma do dyspozycji inne zdjęcia, ale widocznie NIE LUBI KOBIET!!!!

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Iga Świątek w końcu się doczekała. Marzyła o spotkaniu z tą gwiazdą

  Szkoda, że WP uparło się pokazywać Igę z tym grymasem wysiłku na twarzy. Jak by się nad nią pastwili. Tylko nie wiem, po co....

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Iga Świątek w końcu się doczekała. Marzyła o spotkaniu z tą gwiazdą

  Dobre! I dowcipne. Ja też bym chciał porozmawiać z Igą. To bardzo pozytywna osoba i bardzo dobrze pozyskuje przychylność publiczności, która Jej kibicuje.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Tusk wściekły. Ale takiego porównania chyba się nie spodziewał

  Przecież to zagrywka Tuska, by pokazać, że jest zdecydowanym, konsekwentnym politykiem. Nie jest! Jest raczej pozerem i leniem. Pamiętam wiele, czego nie dokonał, nie rozwiązał, jak był premierem. Do pracy się raczej nie przykładał. Za to haratał w gałę, zasypywał kolejne afery swoich kolesi i liczył, kiedy się urwie z pracy do domu

 • GallAntonin lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Przykre obrazki z Wielkiej Brytanii. Polak mówi, jak jest naprawdę

  @Pol 3900: No tak. Brytole przez wieki na swoich koloniach doili miejscowych i kazali im wydajnie pracować na chwałę ich imperium. Jak teraz popróbowali to naprawić, to jakoś im nie wychodzi. A pieniądze z kolonii chyba się kończą, a na brexit są pilnie potrzebne. Dobrze, że UE zgodziła się na utrzymanie wolnego rynku, bo gdyby wyniosły się fabryki samochodów z UK, to zginęli by. Ich rodzimych produkcji nikt nie chciał kupować. City też się skurczyło. Nic nie znaczą w Europie, a dopiero co z Niemcami rozdawali karty. Ale ogólnie, to GB kwitnie po brexicie. Paliwa, żarcia na półkach jest w bród. A USA jakoś wypięły się na podchody GB. Mruganie okiem na Wschód także im nie wyjdzie, bo wpływy kolonialne są przeszłością.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Przykre obrazki z Wielkiej Brytanii. Polak mówi, jak jest naprawdę

  @SEnatorr: No tak. Brytole przez wieki na swoich koloniach doili miejscowych i kazali im wydajnie pracować na chwałę ich imperium. Jak teraz popróbowali to naprawić, to jakoś im nie wychodzi. A pieniądze z kolonii chyba się kończą, a na brexit są pilnie potrzebne. Dobrze, że UE zgodziła się na utrzymanie wolnego rynku, bo gdyby wyniosły się fabryki samochodów z UK, to zginęli by. Ich rodzimych produkcji nikt nie chciał kupować. City też się skurczyło. Nic nie znaczą w Europie, a dopiero co z Niemcami rozdawali karty. Ale ogólnie, to GB kwitnie po brexicie. Paliwa, żarcia na półkach jest w bród.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Przykre obrazki z Wielkiej Brytanii. Polak mówi, jak jest naprawdę

  @jan rem: Powiedz to swemu Borysowi, bo on tego nie wie! Właśnie dąży do do tego, by zliberalizować prawo, do którego wprowadzenia dążył wszelkimi siłami.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Przykre obrazki z Wielkiej Brytanii. Polak mówi, jak jest naprawdę

  Nie słuchajcie tych, co mówią, że paliwa jest w bród i półki są pełne. Tak nie jest. Ten artykuł jest prawdziwy. Do tankowania są długie kolejki i nigdy nie wiadomo, czy paliwa dla mnie starczy. Lokalnie może być lepiej, albo gorzej, ale w Londynie ie jest ciekawie.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Piekielnie trudna rywalka dla Igi Świątek!

  Iga naprawdę jest lubiana przez publiczność na całym świecie. To jest zdumiewające, że tak Jej dopingują. Nie tylko Polacy.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Piekielnie trudna rywalka dla Igi Świątek!

  "odprawiła dwie Kazaszki, Julię Putincewą i Jeleną Rybakiną" >>> Może ja nie znać się na trudna polska gramatyka, ale wydaje mi się, że odprawiła Jelenę Rybakinę.... A co do WP, to wyskakujące okienka doprowadzają mnie do szewskiej pasji. Nieraz po kilka na stronie i zatrzymać nawet nie można. Ja chcę poczytać, a nie popatrzeć na filmiki, które mnie nie interesują. Jak mnie któryś zainteresuję, to sobie sam umiem otworzyć i poczekam na wybrzmienie nieproporcjonalnie do długości filmiku reklam. Czy ktoś interesuje się sposobem zapodawania tych wyskakujących filmów?

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Waleczna Kazaszka nie zepsuła nastroju Idze Świątek. Udany debiut Polki

  Świetny mecz Igi. Publiczność, cała publiczność, nie tylko Polacy bardzo Ją dopingowała, choć Putincewa też jest sympatyczną zawodniczką. Iga atakowała, biła po liniach, a Putincewa mimo to wszystko odbierała. W TV z angielskim komentarzem sprawozdawczyni cały czas jakby zauważała jedną zawodniczkę i przy mistrzowskich zagraniach rozpływała się w komplementach, bo naprawdę były i takie. Jak zagrała niecelnie także zauważała prawie tylko Igę. Nie słyszałem, by przez dwa sety raz wymieniła nazwisko Putincewej, co było nieco dziwne. Słowa: niemożliwe, jak odebrała, mistrzowskie zagranie, świetny drop shot itd. Po meczu dla Igi aplauz publiczności czekającej już na następny mecz z Kvitową

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Iga Świątek poznała pierwszą rywalkę w Ostrawie. Ponad trzygodzinny bój pełen zwrotów akcji

  Bardzo ją lubię. Jest naprawdę sympatyczną i skromną osobą. Na razie musi nieco okrzepnąć, nabrać odporności turniejowej, ale to, co osiągnęła, oszałamia. Możemy być z Niej dumni. Niejeden o Polsce usłyszał dzięki Jej osiągnięciom. Godnie zastąpiła Radwańską, a na pewno wyżej od Niej zajdzie. Ma i spryt, ale i siłę grania. Radwańska miała tylko to pierwsze.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Dzieje się w US Open. Historyczny wynik 18-letniej Brytyjki!

  @uDo: Można i przegrać. Liczy się dyspozycja dnia, nie tylko same umiejętności.Decydują szczegóły, jak przegrany o włos pierwszy set

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Dawid Góra: Iga Świątek jak na dłoni [OPINIA]

  @Tom.: Żadna od kilku Wielkich Szlemów nie dostała się do czwartej rundy. Liderka Barty także odpadała w trakcie turnieju. Jak Iga odreagowuje płaczem, to taki ma sposób. Nie niszczy rakiet, jak inne, a potrafi popłakać. Na marginesie, to ten płacz Jej pomógł, bo zrzucił z Niej napięcie i zagrała znacznie lepiej. Poza tym Ona nic nie musi, tylko może wygrać z najlepszymi, co udowodniła. Nie straciła punktów w tym i wcześniejszych turniejach i póki co cały czas się wspina na wyższe miejsca. Dopiero co była siedemnasta, jest siódma. Tylko trzeba Jej zazdrościć. Ona musi nabrać tego sprytu tenisowego, ale już dzisiaj potrafi zmieniać taktykę. Wcześniej tego nie umiała. Musi nauczyć się przegrywać, bo takich sytuacji w starciu z najlepszymi zawodniczkami będzie dużo. Każda chce wygrać, ale Iga gra naprawdę urozmaicony tenis. Za to Ją podziwiam. Radwańska nie wygrała żadnego wielkiego szlema, tylko turniej Masters. Iga na pewno niejeden turniej wygra. Zachwycają się Jej grą najwięksi tenisiści, jak np Marrey.

 • GallAntonin napisał/a komentarz do Dawid Góra: Iga Świątek jak na dłoni [OPINIA]

  @Tom.: O najwyższe cele gra trochę więcej, jak rok. Wcześniej się przebijała przez eliminacje i nie miała sposobności grać z czołówką. A hejt jest destrukcyjny i Jej w niczym nie pomoże, jak go czyta.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.