Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Remat lubi Komentarz

  Arka zostanie mistrzem Polski i tyle. Cukry, Zastale, Anwile są o pół klasy niżej (w naszej bardzo średniej lidze). Przede wszystkim ich trener staje na wysokości zadania. Nie bardzo w to wierzyłem i muszę teraz odszczekać swój sceptycyzm. Rzecz jasna, plejofy wszystko zweryfikują. Ale mam wrażenie, że seria Arka- Stal w 1/2 będzie przedwczesnym finałem.

 • Remat napisał/a komentarz do Wstydliwa porażka polskich juniorów. Lepszy... Izrael

  Tak długo jak w szkołach podstawowych na WF nie wprowadzi się obowiązkowych zajęć z piłką ręczną w każdej szkole , tak długo piłka nie będzie się liczyła na arenie międzynarodowej. I nie pomogą tu żadni najwspanialsi trenerzy. Kiedyś w latach 70 tych każda szkoła miała swoją reprezentację, młodzież była lepiej wysportowana, ( tak wiem są komputery ), a teraz człowiek idący do SMS nie potrafi zrobić prostego wymyku nie mówiąc o odpowiedniej koordynacji ruchowej.

 • Remat napisał/a komentarz do Beniaminek z Elbląga groźny dla najlepszych. "Nie przestraszyliśmy się rywali"

  co z tego skoro w takiej ładnej hali puste trybuny. Widać brak zainteresowania reczną?????

 • Remat napisał/a komentarz do Wojciech Zydroń zadowolony z okresu przygotowawczego: Ładujemy akumulatory

  Sandra Spa-co to jest do diabła???. Nie znam takiego zespołu??. Widać jak dla paru groszy działacze niektórych zespołów gotowi są zrobić wszystko aby utrzymać klub. A może lepiej by brzmiało Sandra Spa ....Hurtownia Żeliwa. Czy nie można by było dogadać się ze sponsorem i jego nazwę umieścić dyskretnie na koszulkach i spodenkach, ale żeby zmieniać nazwę klubu???. Dla mnie jako kibica była i jest zawsze Pogoń i tak powinno pozostać, a nie zmieniać nazwę bo tak chce jakiś biznesmen tym bardziej w lidze zawodowej. Źle to świadczy o działaczach. i marketingu w Pogoni. Jak w takim razie będzie ZA ROK ????

 • Remat napisał/a komentarz do El. ME 2018: Polacy podejmą Serbów w Ergo Arenie

  Wielu nie znaczy cała hala. Byłem na paru meczach to wiem. A ponadto w Płocku hala nie spełnia miedzynarodowych warunków i daleko do lotniska.

 • Remat napisał/a komentarz do Rio 2016. Karol Kłos: O medalu będę marzył przez kolejne cztery lata

  Podzielam opinie kolegi Henryka. Jeżeli w Polsce nikt nie będzie porządnie serwował a pan szczególnie to o medalu mozna na długie lata zapomnieć. Nasze serwy to w 70% woda na młyn dla przeciwnika i stracone punkty. Słyszałem od dziennikarza który w RIO komentował wasze mecze że na treningach z serwowaniem było dobrze, a potem w meczu była katastrofa. Jedynie Kurek czasami starał się mocno serwować. I od czasu do czasu Bieniek, a reszta to g...o . I jeszcze jedna rzecz-nie obiecujcie medalu (złotego) przed turniejem, bo taki KUBIAK to się po prostu ośmieszył w oczach kibiców. Jeszcze nie wyjechali z kraju a już miało być złoto.

 • Remat lubi Komentarz

  Nie czekaj na medal, tylko wraz z kolegami naucz się serwować, to medal sam przyjdzie.Te wasze baloniki bardzo radowały... przeciwników. Również wasz blok pozostawiał wiele do życzenia. Nie trzeba być jasnowidzem, czy wybitnym trenerem by stwierdzić, że odpadliście na własne życzenie: Brak silnej zagrywki, nieskuteczny blok i mizerne ataki - oto przyczyny waszych porażek.

 • Remat napisał/a komentarz do Minister sportu podsumowuje igrzyska w Rio: będzie nowa strategia finansowania

  Pan Szaranowicz ze swoim "niewiarygodne" powinien dać sobie już spokój. Nie dość że już sam nie wie co ma komentować ( od sportów zimowych do L.A) to jeszcze powinien mieć więcej "trzeźwej i realnej " oceny poszczególnych sportowców. Przykład : komentarz do występu Fajdka i Małachowskiego, przed ostatnimi rzutami- cyt" Nie wyobrażam sobie by mógłby stracić złoty medal". Sport w naszym wydaniu jest ogólnie kiepski a jeszcze dziennikarze "pompują" aby móc pojechać na taką ciekawą IMPREZĘ jaką są IO.

 • Remat lubi Komentarz

  balony pompowali nasi bardzo słabi komentatorzy ! sportowcy wykonali to na co było ich stać.

 • Remat lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Remat lubi Komentarz

  medali tylko 2, reszta to złom

 • Remat lubi Komentarz

  OGLOSIC SWIETO NARODOWE. Dwa brązowe medale plus 4te miejsce, niewątpliwy sukces jak na 40to milionowy kraj

 • Remat lubi Komentarz

  OGLOSIC SWIETO NARODOWE. Dwa brązowe medale plus 4te miejsce, niewątpliwy sukces jak na 40to milionowy kraj

 • Remat napisał/a komentarz do Rio 2016: Półfinał igrzysk ponownie nie dla Polaków. Amerykanie byli lepsi

  A eksperci w studio przed meczem dalej swoje nie nauczeni wypadkiem Fajdka. Zapytani o wynik stawiali 3:0, 3:1 dla Polski?? Na jakiej podstawie????. Gdzie trochę pokory???? I tak w każdej dyscyplinie.

 • Remat napisał/a komentarz do Paweł Fajdek wściekły po eliminacjach rzutu młotem. "Jadę przebukować bilet"

  Wydaje mi się że oprócz dużych umiejętności musi pracować na odpowiednim poziomie głowa- czyli psychika. Mówił o tym w studio TV Chmara. I NIE MOŻNA DZIELIĆ SKÓRĘ NA NIEDŹWIEDZIU. Paradoksem jest że przed ostatnim rzutem dyskiem Małachowskiego komentator Szaranowicz powiedział: cyt" nie wyobrażam sobie aby Małochowski nie zdobył złota. Dokładnie to samo powiedział przed ostatnim rzutem Fajdka . No i stało się. Czasami te komentaże są beznadziejne.

 • Remat napisał/a komentarz do Rio 2016. Rzut oszczepem: fenomenalna Maria Andrejczyk! Polka liderką światowych list

  Powtórzy się sytuacja z Sofią na 1500m. Dała z siebie wszystko ale jednak w finale klapa. Spali się psychicznie- niepotrzebnie udziela wywiadu przed finałem tak jak większość. Obym się mylił.

 • Remat lubi Komentarz

  Trzeba było zrobić 50 podstron. Na kazdej po jednym zdaniu. jesteście żałośni.

 • Remat lubi Komentarz

  Dziękujemy Panowie za walkę szczególnie w drugim meczu! Pierwszy mecz prosto z busa na halę, więc pewne rzeczy można wybaczyć, szczególnie po tych ledwie dwóch tygodniach wspólnych treningów.

 • Remat napisał/a komentarz do ME U-18: nieudana inauguracja polskich juniorów

  do Kibica 98. Już raz już kiedyś to pisałem więc powtórzę jeszcze raz. Problem z naszą piłką reczną, czy to druzyna seniorów, młodzieżowców czy juniorów polega w dużej mierze na pracy głowy. Narodowa przegrywa z Brazylią i gladko wygrywa z Egiptem, młodzieżowcy gładko wygrywaja z Serbią a potem nie potrafia wygrać meczu i konczą na 7 miejscu. Druzynie potrzebny jest psycholog a nie trener. SMS przyjmuje potencjalnie najlepszych w Polsce ( "tak krawiec kraje ......" ) którzy przejdą testy sprawnosciowe i medyczne ( tak jak na AWFiS ) moze za wyjątkiem chłopców z Kielc i Płocka którzy nie są skorzy przysylać swoich do SMSu, bo podobno robia to lepiej. Taki SMS wygrywa potem w I lidze z Płockiem II ( gdzie grają też i starsi zawodnicy ) a druga druzyna SMSu leje większość drużyn w II lidze. To w szkołach podstawowych reczna powinna byc bardziej rozpowszechniona i to tu nauczyciele z WFu powinni wiekszą uwagę przywiazywać do rozwoju cech motorycznych młodego czlowieka a nie tak jak w jednej ze szkół ( w okolicach Płocka) w której nauczyciel z WFu rzucił chłopcom piłke "do nogi" i powiedział grajcie. Nie przywiązuje sie wagi do ogólnego rozwoju ( nie uprawia LA jako podstawy) a potem wychodzi że w wieku 14 lat brak kondycji i ogólnej sprawności, a 1/3 nie potrafi nawet pływać. Potem już trudno takiego chłopca czy dziewczynę ukształtować ( oczywiście są wyjatki ). Wiem to z własnego doświadczenia, bo uczęszczałem do najlepszej swego czasu SP w Polsce jeśli chodzi o grę w piłke reczną.

 • Remat lubi Komentarz

  Uważam za skandal przerwanie meczu na ceremonię medalową (brawa dla pań). W tym czasie na TVP Sport leciała walka bokserów z Indii i Kuby. TVP uważa tę walkę za ważniejszą od kluczowego meczu Polaków. (brawo panowie)

 • Remat lubi Komentarz

  karol gra najlepiej a ma tylko jedno oko, moze reszcie dziadków wydłubac po jednym?

 • Remat lubi Komentarz

  Coraz to bardziej pęka balon napompowany przez debilne media

 • Remat lubi Komentarz

  Polowa niech startuje w paraolimpiadzie lacznie ze szpakowskim

 • Remat lubi Komentarz

  ZA DUŻO GADANIA A ZA MAŁO PRACY!

 • Remat napisał/a komentarz do Rio 2016: sromotna porażka Piotra Kantora i Bartosza Łosiaka z Rosjanami

  Wszedzie gdzie nie spojrzysz (mam na myśli arenę sportową ) i wystepy naszych to porażka, a ten upadek z konia to kompletna kleska . Jak tak dalej pójdzie to bedziemy tylko wspominać Majkę. I prawdę mówi "sprzedawczyni z Żabki". Liczy się tylko UDZIAŁ.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.