Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  " I on, i trener Brzęczek popełnili błędy."Tylko prezes-magister nigdy nie popełnia błędów. Przynajmniej ja nie słyszałem z ust prezesa ,że coś źle zrobił .No prezes - ideał... jego mać.

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  Niestety Boniek już dawno zamienił się w leśnego dziadka z PZPN. Ta instytucja nieodwracalnie zmienia ludzi...

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  "... taką rację wykłada się wewnątrz drużyny, nie przed kamerą..." CHYBA ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ, bo ja pamiętam wypowiedzi Bońka do kamer i mikrofonów z lat 1978-86 i jego "poprawne" relacje z ówczesnymi trenerami kadry (np. Gmochem i Piechniczkiem).

 • KN SONCUNIUNIUS otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • KN SONCUNIUNIUS napisał/a komentarz do Polska - Holandia. Robert Lewandowski: Nie wyciągajmy daleko idących wniosków

  Piątek wygladał jak dziecko we mgle. Dobrze, że jeszcze Milik nie wszedł. Słynne 8sekund lewego co do taktyki na włochów wyjaśnił pan trener, że lewy się niefortunnie wypowiedział , bo lewy nie brał udziału w ostatnich treningach. Taktyka była taka, że nie potrzebował, bo przez 90minut nic się nie mogło pod bramką włochów wydażyć :)

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  piatek godz 18 to raz.
  sandecja grająca w niecieczy to dwa
  Slask na zakazie to trzy.
  nie ma sie czemu dziwic

 • KN SONCUNIUNIUS napisał/a komentarz do Tabela Lotto Ekstraklasy po piątkowych meczach

  Dziennikarz piszący sensacyjny artykuł o frekwencji na meczu SANDECJI zapomniał dopisać, że Sandecja grała w piątek ponad 90km od Nowego Sącza w Niecieczy do której dojazd kibicom zajmuje ponad 2h dupnymi dogami. jako że poziom bezrobocia niski to ich mało pojechała. Reszta pracuje!

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  To dopiero początek, niestety...

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  żeński handball jest patologiczny, w ciągu ostatnich 3 miesięcy było z 5 tekstów o problemach finansowych, wycofywaniu się sponsorów. Poziom Superligi staje się śmieszny i połowa drużyn nie ma nawet 14 zdrowych zawodniczek w trakcie sezonu, każdy klub ma problemy z kasą lub prosi się samorządów. Drużyny są wciągane na siłę do 1 ligi teraz, druga przestanie istnieć? Słabo to wygląda.

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  No i zaczeło się pomaganie ległej , tak wiem zaraz ruszą na mnie tabuny białych legionów i innych kibiców , sorry , nie powinienem tak pisać , obrażam prawdziwych , obiektywnych kibiców , białych legionów i innych podobnym im zapatrzeńcom . Ale czerwona kartka za faul w którym nic kompletnie Baran nie zrobił biednemu legioniście była typową pomocą dle mistrza Polski . Teraz piszcie co chcecie , hahahaha . Kto widział ten faul i zna się odrobinke na piłce powie to samo . No cóż , jakoś trzeba odblokować mistrzunia , hihihi . W środe nikt im nie pomoże i będzie bęcccccccc !!!!

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  Szkoda, że tak fajny zespół,z takim składem bierze tak słaba trenerke, która zniszczyła handball w Gdańsku. Nie wiem czym kierowali się włodarze klubu, kobieta która rozwala atmosferę w zespole...

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  następną drużyna którą rozłożyła pani o WF.na poziomie szkoły podstawowej to Olimpia NS też będzie rozwiązanie klubu brak kasy i nieudolni działacze ( pani trener 3w1) tak wygląda właśnie Polska żeńska piłka szkoda bo fajny ośrodek

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  Miała trzy etaty i na wszystkich porażka. Szkołę rozwiązują, jako trener spadek, jako prezes rozłożyła klub kompletnie. Świetny wynik.

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  Piszesz stek bzdur. Po pierwsze pani L.Z w klubie nie było przez całe pięć lat. Miała prawie rok przerwy w działalności. Po drugie sama skutecznie doprowadziła do tego stanu rzeczy, no może przy lekkiej pomocy kilku działaczy. Skutecznie rozpieprzyła środowisko piłki ręcznej. Reasumując to tej Pani zawdzięczamy to, że piłki ręcznej na tym poziomie nie zobaczymy w następnym sezonie i za co mamy dziękować.

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  Pani trener bedzie miala czelnosc wejsc na hale w srode na mecz, jak rozpie.doliła reczna w saczu??

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  zadajcie se pytanie kto jest winny tak krotkiej lawki zmiana trenera juz dawno powina byc usmiercila pilke reczna

 • KN SONCUNIUNIUS napisał/a komentarz do Piotrcovia - Olimpia-Beskid. Czwarta wygrana z rzędu piotrkowianek

  Miasto jak by chciało to dawno by zareagowało, ale nie chciało i nie reagowało. Teraz to Ratuszowi na rękę, oczko w głowie-Sandecja przejmie dodatkowe dofinansowanie. 3w1 coś tam dostanie i dalej będzie ciągnąć w przekonaniu, że jest 3w1. Mnie osobiście duet 3w1+Rosiński bardzo się podobał. Zastanawiałem się jak długo autorytarna 3w1 utrzyma ten związek. Krótkie spędzili ze sobą chwile!! Nic się nie zmieni !!! Nadzieja umiera ostatnia, więc oby coś drgnęło, bo współpraca z 3w1 wyklucza nić porozumienia, taki to byt. Dziewczyn do gry w Olimpii z Nowego Sącza po odejściu 3w1 wystarczy. Do w-wy nikt nie pojechał, bo nie mają bańki. Po co Salomon miał tam jechać? Tworzą nową wersję rozgrywek, w której i tak OB nie miała by możliwości brania udziału. Oczyszczą ligę z podejrzanych bytów i dzięki temu wzmocnieniu ulegnie 1liga.

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  koniec marzeń OB o superlidze Jelonka wygrała z Gdańskiem szkoda dziewczyn moje prognozy się sprawdziły Pani 3w1 skończyła klub bardzo szybko a kompletna kompromitacja to już że nikogo z władz klubu nie był Warszawie na spotkaniu !!! gdzie był pan nowy Prezes czyżby wtedy prowadził lekcje wf i nie dostał zwolnienia z lekcji ? . Mam jednak cichą nadzieję że coś się zmieni mówią na mieście że jest grupa chętnych do wzięcia OB odbyły już się spotkania z władzami miasta celem utworzenia spółki jednak pod warunkiem przedstawienia aktualnego zadłużenia klubu i odsunięcia obecnych władz i trenerki od klubu.Oby nie była to tylko plotka trzymajmy kciuki.

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  No cóż, p.LZ rozkłada zespół na łopatki tak jak wcześniej rozłożyła szkolenie młodzieży, które było chlubą Nowego Sącza. Ale za to będzie dyrektorką powstającego Liceum Sportowego. Ciekawe co będzie następne, AWF w NS?

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  Wszystkie dziewczyny uciekają z tonącego okrętu, a redaktorzy nie wart funta kłaków (pi..dy nie pismaki) zamiast zrobic reportaż i zrobić ruch wokół Olimpii to cisza. To p. ręczną mamy rozpierdoloną i juz nie bedzie superligi w Saczu.

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  Tak Marta rozwiązała kontrakt, a Smbatina od nowego sezonu w Vistalu

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  szacun dziewczyny że chce się wam grać dla NS mimo braku kasy i beznadziejnego trenera ,braku prezesa i zarządu pani 3w1 skończyła ten klub tak ja tu pisałam że odejdą następne zawodniczki po Szabo,teraz Pożoga, Rosińska a następnie Smbatian już w NS nie zobaczymy tylko szkoda ciężkiej pracy poprzedniego zarządu

 • KN SONCUNIUNIUS otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Wszech Czasów

 • KN SONCUNIUNIUS napisał/a komentarz do Olimpia-Beskid - AZS Łączpol AWFiS. Nowosądeczanki nadal bez przełamania

  ZOSTAWCIE TITANICA, tam ciągle gra muzyka! Jeśli Olimpia spadnie będzie to na rękę Rynek 1 Sandecja dostanie więcej, albo szachiści (dostali jakieś marne 70.000PLN).
  Jak kiedyś będą wybierać kolejny raz Sądeczanina roku to 3w1 wykupi cały nakład GK i będzie kolejna nominacja. Jeszcze znajdzie się wolny placyk na którym można postawić jakieś popiersie. Dzieci z SP20 dostarczą świeże kwiaty.

 • KN SONCUNIUNIUS lubi Komentarz

  kto jest winny moim zdaniem trzeba zapytać Grubego on jest blisko drużyny ? ale przez skąpstwo galicyjskie ostatnio milczy a tak poważnie to widać jak drużyna jest przygotowana przez panią 3w1 że najlepszą zawodniczką ostatniego meczu jest zawodniczka która prawie nie trenuje jedno co pani potrafi to wrzeszczeć przy linii zero taktyki i pomysłu na grę braki kondycyjne po za tym widać że w drużynie jest kwas i są podziały zarząd OB to pani 3w1 i przestraszony nauczyciel z Jej szkoły bo drugiej Pani zawodniczki dawno nie widziały tak jak tu kiedyś pisałam jeszcze jest szansa utrzymania ale ktoś musiał by panie pogonić i szybko powołać nowy zarząd i trenera bo one same nie odejdą zero honoru i ambicji wolą zostać grabarzami superligi w NS. ale pismaki z SF. wolą pisać wypociny zamiast zapytać Panią 3w1 jak jest sytuacja w klubie i gdzie jest prezes ,masażysta ,fizjoterapeuta i czemu odeszła Szabo i za chwilę następne !!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.