Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • FAN_FALUBAZ napisał/a komentarz do Jan Krzystyniak: Odejście Cieślaka to żadna strata

  Czernicki po tym jak trenował Gorzów ( i słynne mierzenie grubosci nawierzchni metalowym pretem) nie jest w ZG mile widziany. Andrzej Huszcza vel dziadek to był wybitny zawodnik ale do trenerki się nie nadaje, nie potrafił zrobić nic z młodzieży na seniorce nie będzie lepiej. Myślę że "skóra" to najlepszy wybór, miał mistrza z UL, to nie jest człowiek z przypadku

 • FAN_FALUBAZ napisał/a komentarz do Ważna decyzja Ricardo Kaki. Piłkarz zakończył karierę

  Jaki Ricardo? ktoś go kiedyś tak nazwał.... O Ronaldo nikt Luís Nazário de Lima nie mówi....

 • FAN_FALUBAZ lubi Komentarz

  Pytanko:czy sztafeta np.4x100m w której biegnie jeden nakoksowany traci medal czy musi być dwóch koksiarzy??

 • FAN_FALUBAZ napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Falubaz największych przegranym play-off. Czas na refleksję i zmiany (felieton)

  Panie redaktorze, widzę braki w znajomości nie tak dawnej historii, rok temu Falubaz był na 2. miejscu (o 10 małych punktów za Stalą, bo w dwumeczu był remis). Przez to zamiast trafić na słaby Wrocław (wygraliśmy z nimi wszystkie 4 mecze w sezonie) polegliśmy choć nieznacznie z Toruniem... Proszę więc bredni nie pisać

 • FAN_FALUBAZ napisał/a komentarz do Warto wrócić do 10-zespołowej PGE Ekstraligi. Byłoby znacznie ciekawiej

  Drużyna to drużyna, robią punkty albo nie!

 • FAN_FALUBAZ napisał/a komentarz do Warto wrócić do 10-zespołowej PGE Ekstraligi. Byłoby znacznie ciekawiej

  10 klubów to bubel, widzieliśmy to i żal było patrzeć, Ci co chcieli jeździć tylko w długi wpadali żeby siary nie było. a potem np czewa przyjechała do zielonej (2014 r) składem Miturski, M. Jabłoński, Malczewski, Czaja, Łęgowik, Polis i taki Zgardziński co teraz 1 punktu nie moze zrobić wtedy płatny komplet przywiózł......sorry ale nie w e-lidze... A niektórzy zapomnieli że Rzeszów, Łódź pomimo możliwości rezygnowali z awansów/pozostania, co drugi rok trzeba sie prosić i nagle jeden sezon więcej chętnych i od razu poszerzyć a za 2 lata bankructwo i koło się zamknie

 • FAN_FALUBAZ napisał/a komentarz do Krzysztof Meyze definitywnie zmazał plamę po ubiegłorocznym finale. Marek Cieślak odpłacił za zaufanie (ranking)

  CO z tego że Pawlicki został wykluczony, jak sam się ukarał,został na starcie i Sparta wyszła na 5:1. A w powtórce 3:3 już było ze startu i gdyby nie Tai po bandzie to tak by się skończyło - wyszło 4:2 ale to gorsze niz 5:1. Nikt nie każe sędziemu biegu przerywać jak winowajca finalnie zostaje na starcie

 • FAN_FALUBAZ napisał/a komentarz do Tobiasz Musielak: Ukarany powinien zostać Łaguta, a nie ROW

  Jakby Rybnik wygrał np 60:30 i zabraliby punkty Lagucie, to dalej nie zabrano by punktów Rybnikowi, za mało punktów zdobyliście i tyle. W 2015 roku zabrano Falubazowi 4 pkt z meczu z Toruniem. Dzięki temu nie weszli do PO tylko Toruń. I Loktaev umówmy się nie był na dopingu, zajarał sobie trawę na urodzinach co na pewno nie miało wpływu na jego formę sportową a na pewno nie na plus. Policzyć łatwo ile stracił falubaz na tych 4 pkt....2 mecze przy prawie pełnych trybunach.....i w przeciwieństwie do Łaguty Loktaev był do zastąpienia (zrobił 4pkt w 6 startach)

 • FAN_FALUBAZ lubi Komentarz

  I kim by pojechał? Bez dopingowicza i tak by spadli. To był zdecydowanie ich najlepszy zawodnik

 • FAN_FALUBAZ napisał/a komentarz do Grand Prix Polski w Gorzowie

  wpisz na googlu soccer live motorsport

 • FAN_FALUBAZ lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • FAN_FALUBAZ napisał/a komentarz do Grand Prix Polski w Gorzowie

  alez dzwon, bez band to szpital

 • FAN_FALUBAZ napisał/a komentarz do Grand Prix Polski w Gorzowie

  kto winny?

 • FAN_FALUBAZ napisał/a komentarz do Grand Prix Polski w Gorzowie

  kto to jest raper i dlaczego?

 • FAN_FALUBAZ napisał/a komentarz do Grand Prix Polski w Gorzowie

  kto to jest raper i dlaczego?

 • FAN_FALUBAZ napisał/a komentarz do Grand Prix Polski w Gorzowie

  zmarzlik dzis wygrywa, spasowal sie

 • FAN_FALUBAZ napisał/a komentarz do Darcy dziekuje Ci za.....

  Dmuchawca nie może być ale system band stosowany na prostych też wymaga korekty. Aktualnie na prostej sa zazwyczaj bandy z pleksy-plastiku zamontowane na metalowych słupach które są przymocowne do betonowego podłoża. Myślę że wzrować należałoby się np na ringu bokserskim, gdzie sztywna banda (plastik) przymocowana by była do gumowych lin, drugi pomysł to zastosowanie obecnych band na prostych z tą jednak rożnicą aby wewnętrzna część bandy była wykonana ze sztywnego materialu ktory nie mogłby "wciągnąć" kierownicy ani haka, uderzenie w taką bandę byłoby bardziej bolesne niż w obecne bandy, ale nie takie jak dechy gdzie jak widać kolejna tragedia.

 • FAN_FALUBAZ lubi Komentarz

  Zajefajnie to napisałes Przemku.
  qwa, jednak mam żal, żal do Ciebie, a własciwie, do Twojej przypadłosci, Twojego "daru" jasnowidzenia i przepowiadania.
  Nie zapomne jak napsałeś
  ".....Darcy będzie Mistrzem Świata, chyba, że sie rozp..."
  qwa wykrakałeś.
  Dla Mnie Darcy był, jest Mistrzem Świata
  (nie myślę w tym momencie o IMŚJ)i na zawsze nim zostanie. Takiego Wirtuoza żużla długo nie zobaczymy na czarnych owalach.

  Dzisiaj w RZG była audycja "Dogrywka".
  S. Dudek przekazał, co powiedział Patryk. Rzecz miała miejsce w trakcie prezentacji na wczorajszym meczu, słowa wypowiedziane przez Darcy'ego, mniej wiecej tak brzmiały:
  "Fajnie, że wreszcie jedziemy pełnym składem"
  Przypomniały mi sie słowa wypowiedziane w 2004 roku przez Kurmanka, kilka dni przed meczem z UL, meczem w którym juz nie wystapił, ale miał w nim pojechac Okoniewski, po kontuzji załapanej w trakcie jakiegos meczu piłkarskiego Naszych żużlowców.
  "Wreszcie pojedziemy cała Druzyną i dwóch Rafałów będzie"
  i co i qrwa mać nie było tak.
  Wczoraj tez do końca nie dojechaliśmy w pełny składzie.
  To nie tak miało być.

  Darcy, dziekuję Tobie, że mogłem oglądać Ciebie na torze, że mogłem sie cieszyć Twoją zajebista jazdą.
  Dziekuję, że byłes Falubazem, choć przez chwilę,
  ale na zawsze zostaniesz "Toruńskim Aniołem"
  Kiedyś, opowiem swoim wnukom, jakiego widziałem Kozaka na żużlówce.
  Wracaj do zdrowia Chłopaku.

  #StayStrongDarcy

 • FAN_FALUBAZ lubi Komentarz

  Jeśli chodzi o machające ręce,to na pewno nie były ręce Darka.Najprawdopodobniej Holdera lub jednego z mechaników.Być może gest wykonany na prośbę Darka,co byłoby miłe.
  W kwestii wrzucania wszystkich kibiców Falubazu do 1 worka,to niestety muszę stwierdzić,że jeżeli ktoś opluwa 99,5% kibiców za zachowanie pozostałych 0,5% to musi mieć iloraz inteligencji tych drugich. Jeżeli ktoś nie chodzi na ostatnie mecze w ZG albo nie jest w stanie pojąć zmian jakie zachodzą na W69 w ostatnim czasie,nie powinien zabierać głosu.Otóż od meczu ze Spartą mamy tu swego rodzaju rewolucję w sferze kibicowania."Stadion" powiedział "dość" w momencie akcji z flagą Sparty,a "nie dla Warda w Falubazie" dopełniły dzieła.Normalni kibice stanowiący 99% trybun przestali się identyfikować z taką formą "kibicowania" i nie wytrzymali.Efektem tego jest stan trwający do dziś,gdzie "władzę" na trybunach przejęły "pikniki", a po wypadku Darcyego można powiedzieć,że wyparły całkowicie "poprzedni ustrój".To co działo się po wypadku Warda i dzieje dzisiaj,powoduje znaczącą zmianę w mentalności kibiców (nie mylić z kibolami) i podejściu do zorganizowanego dopingu na W69.Ludzie w ZG chcą być dalej postrzegani jako Ci najwierniejsi,najbardziej nakręceni na Falubaz -w pozytywnym tego słowa znaczeniu,chcą podziwiać walkę i mieć emocje.Od dłuższego czasu wyczuć dało się,że atmosfera na stadionie nie jest już tą samą,która była w latach 2008-2013.Niestety Ci którzy ją stworzyli,także ja zniszczyli,chcąc wprowadzić na stadiony żużlowe zwyczaje kibolowskie rodem z kopanej.Jestem ciekaw jak będzie sytuacja wyglądała w przyszłym roku?Jedno jest pewne:nie będzie już tak jak kiedyś,bo "stadion" już nie da przyzwolenia dla akcji i okrzyków,które będą powodowały negatywny odbiór normalnych kibiców kochajacych Falubaz. Ludzie myśleli,że po akcjach na meczu ze Spartą miarka się przebrał,ale to co się stało w niedzielę wieczorem przelało czarę goryczy i frustracji.Mam nadzieję,że jeszcze kiedyś padnie z 1 łuku hasło :druga strona odpowiada,a ona to uczyni.
  Podsumowując: Tak samo w ZG jak w Lesznie czy Toruniu czy w Lublinie,zawsze wśród kibiców znajdzie się grupka osób,które mają delikatnie rzecz ujmując-diametralnie inne myślenie niż reszta ogółu,ale tak jak kibol nie da sobie wmawiać,że jest piknikiem,tak kibic nie da sobie wmówić,że jest kibolem.Niby wszyscy chodzimy na mecze w jednym celu,ale jednak na różne sposoby to pokazujemy.Ostatnimi czasy w ZG jest gołym okiem widoczne,jak kibice chcą być postrzegani a jak nie chcą.
  Radzę się chwilę zastanowić zanim następnym razem ktoś wrzuci wszystkich do jednego worka,bo robiąc to pokaże innym,że sam ma niedostatki w obiektywnym myśleniu,charakteryzującym istoty rozumne.

 • FAN_FALUBAZ napisał/a komentarz do Doktor Falubazu: Stan Warda stabilny, trzeba mieć nadzieję

  Niestety myślę że będą wieści złe, albo bardzo złe, przerwanie rdzenia w kręgosłupie szyjnym to najgorsza kontuzja jaka może się wydarzyć

 • FAN_FALUBAZ napisał/a komentarz do Doktor Falubazu: Stan Warda stabilny, trzeba mieć nadzieję

  na allegro sa czapki monstera

 • FAN_FALUBAZ lubi Komentarz

  Witam

  Generalnie rzadko sie udzielam tutaj ale tym razem musze.

  Jestem z Zielonej Góry , byłem na meczu, widziałem co się działo.
  Po 1 do administratorów forum. Nie usuwać tego komentarza bo niektore rzeczy trzeba powiedziec dobitnie.

  FnF - w zyciu nie widzialem takich zjebow jak wy. Nie ma za grosz honoru, dzisiaj osiagneliscie dno. Jestescie zerami kompletnymi, obyscie umierali w katuszach. Nie macie za grosz honoru ani czlowieczenstwa. Zawodnik lezal na torze a gnoje wykrzykuja same najgorsze obelgi. Wstyd ze takie scierwo chodzi po swiecie.

  Reszta kibicow, prawdziwych kibicow pokazala dzisiaj jaja. Okazuje sie ze w cale ten pierdol*** fnf nie jest porzebny i niech najlepiej wypier*** ze stadionu. Dowhan powinien gnoja zalatwic zakaz stadionowy.

  Darcy Ward- wielka tragedia, bylem nawet w szpitalu dowiedziec sie o jego stan zdrowia ale niestety nie bylo jak. Czuje ogromny zal bo uwazam ze jest to najlepszy zuzlowiec na swiecie i mam tylko nadzieje ze zdarzy sie jakis cud i chłopak bedzie mogl chociaz chodzic.

  Przykro jest mi ogromnie ze takie scierwa jak pseudo kibice z falubazu chodza po tej ziemi.

  Za wszystkie indydenty negatywne na meczach w imieniu tych pierdo*** cepów normalni kibice mogą przeprosić (jak np. z Wrocławiem)

  Oby takich kontuzji wiecej nie bylo, dzisiaj caly zuzlowy swiat w smutku

  Peace, zdrowia Darcy

 • FAN_FALUBAZ napisał/a komentarz do Co dalej ze SPAR Falubazem? "Brak play-offów dużym problemem"

  Pamiętaj że nam odejmują za trawkę a Toruniowi dodają, oba kluby mają 16 i przechodzi ten z bonusem

 • FAN_FALUBAZ lubi Komentarz

  A pan yyyyy Majewski yyyy jest tego yyy najlepszym przykładem...:)

 • FAN_FALUBAZ napisał/a komentarz do Derby w Gorzowie bez kibiców z Zielonej Góry!

  protas sie wyleczy, nie ma bata

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.