Traveland przedostatni na turnieju w Ciechanowie

Olsztynianie w ciechanowskim turnieju bez większych osiągnięć. Zwycięstwo nad Jurandem 32:26, remis z Vive Kielce II 23:23 oraz porażka ze zwycięzcą Techtransem Darad Elbląg to dorobek Travelandu.

Michał Osiński

W meczu rozpoczynającym turniej Traveland pokonał Jurand Ciechanów 32:26, lecz po pierwszej połowie góra byli goście i spotkanie wyglądało na ciekawe do ostatnich minut. W drugiej połowie większym doświadczeniem z boisk ekstraklasy wykazali się olsztynianie wygrywając mecz..

Kolejny mecz Traveland rozegrał z Techtransem. Do przerwy również prowadził zespół przeciwników 19:14, zawiodła gra olsztyńskich szczypiornistów i przegrali z odwiecznym rywalem 32:26.

Mecz z Vivce Kielce obył się bez większych emocji, chociaż nie wskazywał na to wynik po pierwszej połowie, kielczanie prowadzili 15:12. Traveland nie zdołał wygrać tego meczu, lecz udało mu się wywalczyć 1 pkt.