Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marek Goły Gałkiewicz lubi Komentarz

  Istotną sprawą jest to, że sportowcy osiągający sukcesy jako zawodnicy udzielają się w dalszym ciągu w tej dziedzinie. I tak miejsce Adama Małysza zawsze powinno być przy sportach zimowych, miejsce Tomasza Golloba powinno być przy żużlu, miejsce Zbigniewa Bońka powinno być przy piłce nożnej i tak by można wymieniać wielu wybitnych sportowców, którzy po zakończeniu kariery zawodniczej, dalej powinni udzielać się w sporcie przekazując swoje doświadczenia, wiedzę i obycie wśród ludzi związanych z uprawianą przez nich dyscyplinę. Rajdy Adama Małysza, to był tylko epizod, a on sam powtarzał, że chciałby się dzielić swoją wiedzą z ludźmi i pomagać uprawiającymi sport taki jak On uprawiał. I fajnie, że jest normalny swojski gość, a nie jakiś "ą" "ę".

 • Marek Goły Gałkiewicz napisał/a komentarz do MŚ w klasie 49er: ponowne problemy z wiatrem, startowały tylko panie

  Nalezy dodac a moze wyjasnic , ze cala flota startuje (z racji ilosci) w 3 grupach. I potem, po wyscigach eliminacyjnych najlepsi trafiaja do wyscigow finalowych.
  Tak wiec w fazie eliminacyjnej (a jest prowadzona tylko klasyfikacja generalna) miejsce np. 3 oznacza , ze ktos wygral wyscig ale poniewaz bylo 3 zwyciezcow w 3 grupach - wyladaowal na 3 miejscu w generalce. Tak wiec 34 czy ktore miejsce maja Lukasz i Pawel - o niczym nie swiadczy.
  BTW. Juz rozegrano 4 wyscigi i po tych 4 wyscigach ( w grupach) Tomek+ Jacek sa siodmi (super) a Lukasz + Pawel na 24 miejscu (tez dobrze).
  O miejscu na pudle i tak decyduja wyscigi finalowe. I wszystko moze ulec zmianie , jesli oczywiscie pogoda (wiatr i fale) odpusci.
  12 zlamanych masztow jednego dnia to troche rzeznia. Pare (dziesiat) tysi euro poszlo w mul.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.