Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Piłka Nozna napisał/a komentarz do Siedem hektarów w centrum stolicy zarasta trawą. "To sprawa polityczna"

  Jeżeli w całej Warszawie nie udało się znaleźć terenu na tor żużlowy, to znaczy że albo kiepsko szukano, albo ten sport w stolicy nie ma sensu. Skłaniam się ku drugiemu - gdyby speedway miał tu przyszłość, to nie skończyłby się w 2003r., a na pewno szybko by sie po takim gongu reaktywował. Sorry, w Wawie dla żużla klimatu nie ma..... i nic nie ma to do rzeczy ABW.

 • Piłka Nozna lubi Komentarz

  Nie wiem jak jest w Warszawie, ale gdyby to był Wrocław to po przekazaniu terenu miastu, szybko zmieniono by plan zagospodarowania a teren trafił w ręce patodeweloperki. I tyle byłoby z obiektu sportowego. Więc może i lepiej jak jest trawa.

 • Piłka Nozna napisał/a komentarz do Legia Warszawa - Stal Mielec

  Przykre, że taka firma polskiej piłki jak Legia prezentuje coś takiego. Tu trzeba solidnego potrząśnięcia zespołem, bez przykładnego odsunięcia paru grajków nic się nie zmieni. Ten sezon i tak mają już stracony, więc może warto posadzić parę gwiazdek na ławie i zainwestować w wychowanków? Tu przynajmniej będzie chęć do gry...

 • Piłka Nozna napisał/a komentarz do Joanna Jędrzejczyk ostro zaatakowana! Poszło o TVP i PiS

  @MKSKorona1973: A ja sie dziwię takim słowom - bo TO jest właśnie dzielenie ludzi, na lepszych i gorszych, na tych co "z nami" alb "przeciwko nam", na "łapki w górę" oraz "hejt na maxa". Abstrahując od TVP i TVN, od Kaczora i Tuska, od lewych i prawych, mamy demokracje i robimy co wolno.

 • Piłka Nozna lubi Komentarz

  LADNIE WP...JUZ ZAMIAST USUWAC TO EDYTUJECIE I UCINACIE WIEKSZOSC KOMENTARZA??? WTF 2 RAZY NAPISALEM BRAWO RAKOW! BRAWO KOVACEVIC! AVE RAKOVIA!!

 • Piłka Nozna lubi Komentarz

  Brawo! I tak trzeba! Na IO olimpijskich trzeba bić życiówki... w ten jeden dzień być w super formie.

 • Piłka Nozna lubi Komentarz

  ZOFIA KLEPACKA: brązowy medal olimpijski; jeden złoty medal mistrzostrz świata oraz dwa wicemistrzostwa. JAGNA MARCZUŁAJTIS: trzykrotna turystka olimpijska oraz czterokrotna turystka mistrzostw świata.

 • Piłka Nozna lubi Komentarz

  Pani Marczułajtis, Pani też życzę więcej tolerancji, bo Pani wpis nie wiele miał wspólnego z tolerancją. Mówiąc krótko , przyganiał kocioł garnkowi.

 • Piłka Nozna lubi Komentarz

  Nie dzielę poglądów Pani Klepackiej, brzydze się kołtuństwem, ale wydaje mi się że jest dobrym człowiekiem tak jak Jagna. Zarówno epatowanie wiarą i pogubienie się w biblijnych wartościach jak i naśmiewanie się z tego nie jest OK. Pamiętam jak Pani Klepacka przekazała swój medal na cele charytatywne za to szacunek. Jagna za to staje w obronie tych których Klepacka dyskryminuje (może w dobrej wierze).

 • Piłka Nozna lubi Komentarz

  No tak, zaczepiać i się naśmiewać to jest łatwo, ale żeby udzielić sensownej odpowiedzi, to trzeba przede wszystkim coś mieć w tej głowie. Ech, że też takich pseudo posłów się doczekaliśmy...

 • Piłka Nozna napisał/a komentarz do Jagna Marczułajtis kpiła z Zofii Noceti-Klepackiej. Mamy odpowiedź posłanki PO

  "Reprezentantka Polski na igrzyskach olimpijskich w Tokio jest również zdeklarowaną przeciwniczką osób LGBT." - za ten wpis macie gwarantowany proces o ochronę dóbr osobistych. A Marczułajtis niech POrówna swoje osiągnięcia i Zośki, może coś to da jej do myślenia.

 • Piłka Nozna lubi Komentarz

  Bardzo mądra wypowiedź "Fiedzi". Życzę tego SB w Tokio!

 • Piłka Nozna napisał/a komentarz do O dwóch Szwajcarach, co mają Kosowo w sercu

  Był w reprezentacji Niemiec grajek, Mesut Oezil, z tureckimi korzeniami. Urodzony i wychowany w Niemczech, ten kraj dał mu wszystko. Nigdy nie śpiewał niemieckiego hymnu, podobno przez to, że bardzo przezywał go wewnętrznie... Gdy skończył karierę w niemieckiej reprze, dal się skusić na występy w tureckiej kadrze. Okazało się też, że cudownie odzyskał głos i bardzo ładnie śpiewa, co prawda przy tureckim hymnie narodowym.
  A ja bym chciał chociaż raz zobaczyć, jak śpiewa niemiecki....

 • Piłka Nozna lubi Komentarz

  Kosowo to nie żaden kraj, tylko przykład, co się dzieje, kiedy wroga nacja rozrasta się na obcym terytorium w sposób niekontrolowany. Obecnie jest to bandycki kraik, z ziemią skradzioną Serbii, zamieszkiwany przez ciemny, zacofany lud islamski, z kobietami u pługa i facetami gangsterami, od handlującego bronią i ludzkimi organami bandyty zwanego prezydentem w dół.

 • Piłka Nozna lubi Komentarz

  Temat czysto prowokacyjny. Kosowo to kolejny sztuczny twór. Tak samo zostało stworzone niby państewko jak Izrael. Albania to w zasadzie naród przestępców nożowników. Zwykli bandyci, najemnicy, handlarze narkotyków i handlu żywym towarem. Gangów albańskich jest więcej niż w było kiedykolwiek w Polsce. Kosowo nigdy nie powinno powstać jako państwo! Kosowo jest Serbskie. Może w ramach poprawności politycznej, powinniśmy pozwolić przyłączyć Śląsk czy Gdańsk do Niemiec?! Niektórzy judasze chętnie by tak zrobili! Czy mamy na to pozwolić? To samo jest z Kosowem! Taki temat nie powinien być w ogóle poruszany na sportowych stronach, bo ma on podtekst polityczny! A Serbowie to nasi bracia! Niestety! Ale taka jest prawda historyczna.

 • Piłka Nozna lubi Komentarz

  I już krewnym bandyto w nie kibicuję! A Szwajcarów szanuję i podziwiam! Kosovo ZAWSZE serbskie!

 • Piłka Nozna napisał/a komentarz do Zamiast do Ekstraklasy trafił do aresztu. Jest decyzja w sprawie piłkarza Radomiaka

  Morimakan? No, takiego imienia w języku francuskim to jeszcze nie było. W Mali to i owszem, ale Mali to nie Europa.

 • Piłka Nozna napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Żenit to juz sie chyba musi przyzwyczaić, że co i raz wpadaja Polacy i wyrywają tu zwycięstwo po nieposlednim horrorze :)

 • Piłka Nozna napisał/a komentarz do Czesław Michniewicz: W Bielsku zabrakło ducha. Musimy wrócić do mistrzowskiego myślenia

  No, to łapki w górę - kto teraz tęskni za Aco??

 • Piłka Nozna napisał/a komentarz do Milad Ebadipour: Wielu Irańczyków myślało, że zmieniłem narodowość na polską [WYWIAD]

  A ja jestem przeciwny takim "obywatelom". Chłopak przyjechał tu grać, zarabiać, po prostu - do pracy. I super. Wiadomo, że będzie dłuższy czas, ze będzie przekraczał granice państwa. Do takich celów załatwia się wizę pracowniczą, a nie obywatelstwo. Pamiętać trzeba, że on kiedyś skończy grę w PlusLidze, ale paszport polski zostanie mu do końca życia. O tym, jak on bardzo szanuje ten paszport, świadczy jego tłumaczenie się przed Irańczykami - przecież nie zmienił obywatelstwa, jest Irańczykiem, to tylko paszport... Naprawdę TYLKO paszport??? Nie, kochani, to powinna być wiza pracownicza na czas kontraktu.

 • Piłka Nozna napisał/a komentarz do Afera w LM. Językoznawczyni tłumaczy, dlaczego zachowanie sędziego było rasistowskie

  Biały o czarnym: "czarny" = rasizm. Czarny o białym: "biały" = "w tym przypadku znaczenie ma kontekst historyczny."... Bez komentarza.

 • Piłka Nozna lubi Komentarz

  ,, Stowarzyszenie '' NIGDY WIĘCEJ, to ci degeneraci, dla których noszenie krzyżyka to szyi to nazizm, faszyzm, rasizm, ksenofobia i młyn na wodę odwetowców.
  Cytowanie tej ,,edukatorki '' to jak korzystanie z wikipedii podczas pisania pracy doktorskiej. Czekam na moment kiedy Orlen kupi sportowefakty.pl.
  Może wtedy fakty będą znaczyły fakty a nie lewackie bicie lewackiej piany

 • Piłka Nozna napisał/a komentarz do Jagiellonia Białystok - Warta Poznań

  I po raz kolejny wyszło, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Warta mecz grała, a Jaga wygrała. Peace.

 • Piłka Nozna napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ktoś może u buka postawił na ilość goli po pierwszej połowie? Bo wynik hokejowy :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.