Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • iya lubi Komentarz

  Widzę że niektórzy dalej nie kumają o co chodzi więc powtórzę słowa kolegi.

  "Dziwne jest to ze jeden gość, ktory może ma styczność z piłką( sęk w tym,że nie do ręcznej) tak się panoszy na lokalnym terenie. Ludzi ma za nic, szczegolnie kobiety. Takie zwolnienia kobiet, jak teraz Doroty czy Kaski a wczesniej Aski Zalogi, Liska,Fasolki,Muszki,Sylwii Matuszczyk,Karoliny Kalskiej itd.itd....w jego otoczeniu to częsta sytuacja i nie wazne czy to zawodniczka czy pani z za biurka wracajaca po urlopie macierzyńskim. Dla mnie miarka sie przebrała i klubik stracił wlasnie nabywce 4 karnetów :-). Najgorsze jest to, że nawet lokalna prasa nie podejmuję tematu na super artykuł'

  Nie chodzi o problem z jedną zawodniczką a wieloma dziewczynami z ostatnich lat które oddały tu swoje zdrowie i zaangażowanie a zostały odprawione z kwitkiem bez należytego szacunku i klasy.
  Myślicie że takie kwasy nie dochodzą do innych zawodniczek, trenerów itd.
  Niedługo nikt nie będzie chciał grać w tym klubiku jeśli wychodzą na każdym kroku takie cyrki rodem z piaskownicy pod blokiem.

 • iya lubi Komentarz

  Z Izak i Protsenko pisałem przed sezonem że będą niewypały i było to widać jak na dłoni od samego początku.
  Izraelska piłka ręczna kobiet to 3 europejska liga a ukraińskie zawodniczki jeśli brać to tylko takie które występują w kadrze.
  Piwowarczyk też wzięli chyba na ławę zamiast dać jej pograć dłużej w obronie na co ma warunki.
  Wszystkie lepsze zawodniczki przez ostatnie 2 lata odeszły z tego amatorskiego klubiku a przychodzą jakieś niby wzmocnienia (dla ludzi w klubie którzy nie znają wogóle poziomu europejskiej piłki ręcznej to może są to wzmocnienia a dla mnie tylko uzupełnienia składu do wejścia z ławki).
  Lisewska, Balle, Garović, Bilenia, Kalska, Załoga, Matuszczyk, Manoila, Kobyłecka, Muchocka, Kołodziejska, Moistad, Jankowski a teraz Chmiel, Nestsiaruk i numer z Dorotą Błaszczyk.
  Dodatkowo odeszło mnóstwo sponsorów Firmus, Inżynier, Romex, Świat Lodów, Polferries, Bank Spółdzielczy, Exodos, Spondylus.
  To chyba o czymś świadczy i napewno o niczym pozytywnym.

 • iya lubi Komentarz

  Czyli już wiadomo że również Vala odchodzi także w przyszłym sezonie znowu walka o pietruchę a po sezonie wobec braku wyniku odejście Energi ze sponsoringu.
  Tak wyglądają wzmocnienia zespołu według znafców:) dyscypliny
  Jeszcze dwa sezony temu drużyna miała klasowy i wyrównany skład z dobrym zagranicznym trenerem który nie robił dziwnych i nieprzemyślanych transferów a na grę zespołu aż chciało się patrzeć.
  Dodatkowo na mecze przychodziło coraz więcej kibiców a na derby z Pogonią potrafiło być na trybunach ponad 2000 ludzi.
  Teraz przy "dobrej zmianie" trybuny puste, sponsorów jak na lekarstwo a najlepsze zawodniczki odchodzą co roku z klubu w "klasowy" sposób
  Vala powodzenia i rozwoju sportowego w dobrym profesjonalnie zarządzanym zagranicznym klubie który będzie grał o medale i w europejskich pucharach.
  Swoją postawą na boisku zasługujesz na lepszy profesjonalny klub.

 • iya otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • iya lubi Komentarz

  Czekalem na Twoją odpowiedź i sie nie zawiodlem :-)

 • iya lubi Komentarz

  Tylko co to da że my sobie tutaj podyskutujemy skoro "fachowcy" są przyspawani do stołków jak świnie do koryta i nic tego nie zmieni.
  Musiałaby się zmienić opcja polityczna w mieście a to mało realne przy obecnych układach
  Klub mógłby się dobrze rozwijać jakby były w nim osoby sprzed 2-3 lat (kumaci wiedza o kogo chodzi) które miały pojęcie o piłce recznej , zawodniczkach i zapał do pracy a takze normalny stosunek do kibiców, zawodniczek i sponsorów.
  Obecnie sukcesów brak, marketingu brak, sponsorów brak , mały budżet , transfery polskie i zagraniczne to jakiś mało śmieszny żart za to mamy afery, lekceważenie kibiców, "klasowe" pożegnania oraz super:) Panią manager :), prezi i bossa którzy nie mają pojęcia o tej dyscyplinie i dobrych europejskich zawodniczkach dlatego ściągają wynalazki ze śmiesznych agencji managerskich.
  Przydałaby się im w Koszalinie konkurencja i masowy odpływ kibiców wtedy ten klubik nie miał by racji bytu.

 • iya lubi Komentarz

  Wzmocnienia :)
  Zawodniczki które mogą być wzmocnieniem nie grają za śmieszne pieniądze więc na takie nie licz.
  Poza tym trzeba mieć rozeznanie na rynku żeby wiedzieć kto co prezentuję
  Tylko za czasów Moistada czyli goscia ktory wie co to bajlepsza europejska pilka reczna kontrakty były konkretne to i były konkretne wzmocnienia jak choćby Balle z Danii która zarabiala ok. 8-10 tys
  Za tyle to można mieć wzmocnienia które będą gwarantować granie o pierwszą trójkę.
  Jak coś bedzie to uzupełnienia składu który znowu będzie grać o pietruche tym bardziej że Vala która napedzala ten zespol odchodzi
  Natomiast po tych "wielkich" transferach napiszą nam wszystkim że to są wzmocnienia jak z Izak i Protsenko :)
  Polecam bardziej zainteresować się dyscypliną, poczytać, ogladac mecze nie tylko polskiej ligi wtedy nie będą was nabijać w butelkę.
  Do goscia pid nickiem Podziwiam. Napisz może czy klub by istniał gdy 3 lata temu chciały po Lisewskiej opuścić go masowo kolejne zawodniczki.
  Kto wtedy temu zapobiegł gdy klub był na skraju upadku.
  40 tys o których piszesz i tak pewnie by poszło na cele pozasportowe.
  Widzę że nie potrafisz zrozumieć że takie "klasowe" pozegnania z zawodniczkami to taka koszalińska świecka tradycja którą znają już doskonale kibice i zawodniczki w Polsce.
  Pani Błaszczyk to tylko jedna z wielu zawodniczek które zostały tak potraktowane.
  Zobacz na poprzednie posty to przeczytasz sobie nazwiska pozostałych.

 • iya lubi Komentarz

  Wydaje Ci sie ze z pensji skrzydlowej w polskim klubie mozna utrzymać meza i dziecko ? Nie wspomne o innych wydatkach.

 • iya napisał/a komentarz do Katarzyna Stasiak zawodniczką Piotrcovii Piotrków Trybunalski

  Dziękuję za jakże fałszywe współczucie. Kolejna osoba martwi się niepotrzebnie o mój byt. Mimo kłopotów zdrowotnych, operacji jakoś daję sobie radę.
  Nie jestem alfą i omegą , ale tak jak zauważył vrc , 3 lata temu wszyscy uciekli z tonącego okrętu, zostałem tylko ja i księgowa. Udało się zatrzymać pozostałe dziewczyny i przetrwać. I to jak. Grając w 10 osób zajmowaliśmy 3 miejsce po rundzie zasadniczej.
  Jeśli tak wiele o mnie wiesz to przypomnij sobie kto wykładał własne pieniądze za transfer Balle po to by mogła zagrać w pierwszym meczu ligowym w Gdyni. Kierownik zespołu ma to w obowiązkach ? Kierownik zespołu ma w obowiązkach prowadzenie strony www, klubowego fcb, czy pisanie wniosków o dotacje do miasta i Urzędu Marszałkowskiego ? Chyba księgowa powinna takie rzeczy robić ?! / wnioski / Pokazałem właścicielowi, że potrafię to robić, to obarczono mnie winą za nie przypilnowanie terminu składania wniosków. Nie będę kłócić się o kwotę, bo ta była tylko przypuszczeniem ile klub mógłby dostać / w następnym roku dostał mniej /. Znalazł się powód to pozbyto się człowieka z czasów KU / tak jak wcześniej kilka innych osób /. Na dzień dzisiejszy nie ma już prawie nikogo z czasów świetności tego klubu.
  A na spotkaniu zarządu z kibicami, o którym wspominasz, postawiono mnie pod ścianą : spróbuj się nie przyznać to żona może zapomnieć o nowym kontrakcie. Oczywiście nikt tego nie powiedział wprost, ale negocjacje kontraktu zaczęły się dopiero jakiś czas po spotkaniu. Żeby nie było za różowo to żonie obniżono kontrakt i poinformowano że będzie 3 prawoskrzydłową do wejścia na boisko. Miłe prawda. Może zapytaj inne dziewczyny jak je miło traktowano i żegnano.
  Zapytaj czemu pouciekali niektórzy sponsorzy ?
  Powiesz : aleś ty biedny i uciemiężony. Niestety ale tak wygląda
  praca w tym klubie.
  Ps. żeby było jasne - nie przypisuję tu całej winy, ani nie obarczam za taki stan rzeczy obecnego wiceprezesa Pana Granosika, bo w opisanych powyżej sytuacjach albo go jeszcze w klubie nie było, albo miał niewiele do powiedzenia. Ave

 • iya napisał/a komentarz do Katarzyna Stasiak zawodniczką Piotrcovii Piotrków Trybunalski

  Codis kto ci uwierzy w to odmładzanie składu ? Pożegnanie młodej, perspektywicznej ale z kontuzją Kasi Stasiak to też odmładzanie ? Przedłużanie kontraktu z prawie 40 letnią zawodniczką / Beatka bez urazy/ to też odmładzanie drużyny ? Dorota ma 33 lata /o 4 mniej od A.Chmiel, która zakończyła karierę/ i chciała pograć choć ten jeden sezon dłużej tak jak to już ustaliła z klubem, po czym zakończyć karierę. To tak wiele ?
  Ale nie, najważniejsze są porachunki osobiste, gnojenie zawodniczki przez 2 lata i udowadnianie że do niczego się nie nadaje !
  Może wuefistka, pseudotrenerka powinna zrobić sobie rachunek sumienia a nie tylko płakać w kołnierz znawcom handballu ?
  Kibice przychodzą, bo chcą zobaczyć młode, zdrowe, rasowe zawodniczki ? Czy ty masz rozum, czy d..ą myślisz ? A co to jest : konkurs piękności, pokaz mody ? Widać jakie masz pojęcie o tym czym jest mecz ukochanej drużyny dla kibica. Jeszcze 2 sezony temu, gdy nie było wuefistki i tych rasowych, ściąganych za niemałe pieniądze mało utalentowanych zawodniczek na mecze przychodziło po 2000 ludzi i więcej !
  I jeszcze jedno : Dorota na pewno odpocznie sobie, bo co by nie robiła to nigdzie nie będzie tak źle traktowana jak w tym klubiku w ostatnich latach. O męża nieroba też się nie martw, świetnie daje sobie radę choć nie wszyscy muszą o tym wiedzieć. Z klubem musiał się rozstać 2 lata temu, dlatego że miał własne zdanie i nie był z nadania partyjnego. A zrobił dla tego klubu wiele : pracując za niewielkie pieniądze zajmował się marketingiem, pełnił rolę kierownika drużyny, kierownika klubu, prowadził stronę www, fcb, stworzył logo klubowe, pisał wnioski o dotacje, szukał sponsorów, pomagał przy transferach zawodniczek, założył kibicom stowarzyszenie, w końcu pełnił rolę prokurenta. Mało ? Teraz tą samą robotę próbują robić 4 osoby za dużo większą kasę. Efekty widać choćby na trybunach.Dobrze, że nauczyli się przy nim pisać wnioski o dotacje i je rozliczać, bo już dawno nie byłoby piłki ręcznej w Koszalinie.
  Proponuję puknąć się w czoło i poradzić psychologa :-)

 • iya napisał/a komentarz do Katarzyna Stasiak zawodniczką Piotrcovii Piotrków Trybunalski

  Chyba , że wyślą oficjalne pismo do sf o usuwanie komentarzy nieprzychylnych klubowi. Tak jak to robią na wcześniej skradzionym, ale teraz oficjalnym fanpagu AZS-u.

 • iya napisał/a komentarz do Katarzyna Stasiak zawodniczką Piotrcovii Piotrków Trybunalski

  vrc - a co chcesz wiedzieć, bo mnie teraz już żaden dyrektor hali, bhpowiec czy wuefistka nie powstrzymają :-)

 • iya napisał/a komentarz do Katarzyna Stasiak zawodniczką Piotrcovii Piotrków Trybunalski

  Kasia Stasiak jest tego najlepszym przykładem.

 • iya napisał/a komentarz do Katarzyna Stasiak zawodniczką Piotrcovii Piotrków Trybunalski

  Doskonale wiem, że jest tak prawie w całej Polsce. Nie wiem tylko czy w całej Polsce jest tak, że : właścicielem jest niewiadomo kto, choć wszyscy wiedzą kto za nim stoi, prezesem jest słup, który podpisuje co mu podsuną, wice to facet któremu wuefistka tfu trenerka wciska kit, a on łyka jak młoda czapla bo się nie zna. Ilość przekrętów w tym klubie w ciągu ostatnich lat przerosła już wszelkie możliwe granice. Część pewnie znajdzie swój finał w sądzie, bo nie zamierzam już dłużej siedzieć cicho. Wszelkie granice podłości zostały dziś przekroczone. Nie można tak traktować zawodniczek jak w tym klubie w ostatnich 4 latach.Przykładów jest multum.

 • iya napisał/a komentarz do Katarzyna Stasiak zawodniczką Piotrcovii Piotrków Trybunalski

  Tyle tylko, że nasz klubik ciągle nie płaci zawodniczkom. Zaległości sięgają już 2 miesięcy. Jak się nowe zorientują że je oszukano to będzie ciekawie.
  Przymuszanie do gry z kontuzją, kary i brak profesjonalizmu to w Koszalinie chleb powszedni :-)
  A będzie jeszcze gorzej ...

 • iya napisał/a komentarz do Rzadko spotykana sytuacja w Superlidze

  Grieg- masz rację. Już wcześniej zwróciłem na to uwagę, że pkt. c regulaminu tak sformułowany jest tylko powtórzeniem pkt. b.
  Niejaki ArminB udowadniał że to nie europejskie puchary. Może sam brał udział przy tworzeniu tego regulaminu :)

 • iya napisał/a komentarz do Energa AZS - MKS Selgros. Historyczny triumf koszalinianek. Czerwona kartka Nevena Hrupca

  ArminB : przy wynikach np.25-17 I 17-25 zgodziłbym się z tobą, ale przy 31-23 I 17-25 trwam przy swoim.

 • iya napisał/a komentarz do Energa AZS - MKS Selgros. Historyczny triumf koszalinianek. Czerwona kartka Nevena Hrupca

  ArminB - chyba jednak nie masz racji, bo czym różniły by się pkt regulaminu :
  &5pkt2/2b - większa dodatnia różnica bramek z zawodów pomiędzy zainteresowanymi drużynami
  a
  &5pkt2/2c - większa liczba zdobytych bramek w zawodach pomiędzy zainteresowanymi drużynami.
  Idąc twoim tokiem myślenia to pkt c interpretujesz identycznie jak pkt b, a tak nie jest. Szczecin rzucił w Koszalinie 17 bramek, Koszalin w Szczecinie 23, więc Koszalin powinien być na 5.
  Ps. co do meczu : brawo dziewczyny świetny mecz ! Sędziowie trochę się pogubili w końcówce, ale w obie strony. Na pewno nie wypaczyli wyniku.Zachowanie trenera lublinianek - mało brakowało żeby przywalił delegatowi :) furiat ! :-)

 • iya napisał/a komentarz do Prawdziwa burza w Enerdze AZS Koszalin!

  Piotr Grzesik - poszukaj zdjęć z choćby sezonu, w którym Koszalin zdobył PP sezon 2007/2008 i sprawdź czy nie ma na nich Irka jako kierownika

 • iya lubi Komentarz

  Szczecin ma "ból dupy" za to że przegrał z 11-osobowym składem. Zdarza się. TWIERDZA KOSZALIN NIEPOKONANA!

 • iya lubi Komentarz

  Czapki z głów przed Koszalinem.Ta drużyna pokazuje prawdziwy charakter.Ogromne problemy przed sezonem,uszczuplony skład,a drużyna wygrywa,i do tego nie narzeka,że grają z krótką ławką!
  .Gratulacje.Frekwencja Rewelacja!!!

 • iya napisał/a komentarz do Premie dla klubów PGNiG Superligi

  A w jakim pucharze grała Pogoń Baltica Szczecin ?

 • iya napisał/a komentarz do Zmarnowana szansa Góralek - relacja z meczu Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Energa AZS Koszalin

  Sędziowanie - nie ma co strzępić języka,porażka. Winter - źle to wyglądało, na szczęście nie ma złamania. Niefortunnie stanęła i był dramat, nosze, karetka,szpital. Do tego Kobyłecka dostała jeszcze w nos. W Koszalinie będzie się działo :)

 • iya napisał/a komentarz do Akademiczki nie obronią brązowego medalu - relacja z meczu Energa AZS Koszalin - Vistal Gdynia

  Panie Kempski po co tyle błędów w tej relacji ?
  Andrzejewska grała, a nawet zdobyła bramkę. Kar zespoły miały odpowiednio : 14min Energa i 10min Vistal. Odrowska dostała czerwień z gradacji kar. A kto zdobył ile bramek :) ?
  Co do oceny meczu zgadzam się z vrc. A dodałbym jeszcze kilka niepokazanych "2" za faule na Matuszczyk oraz uderzenia w twarz Garović i Chmiel. Większość dziwnych decyzji w nerwowej końcówce meczu. Na takie mecze powinni być wyznaczani bardziej doświadczeni sędziowie.

 • iya napisał/a komentarz do Frekwencja w polskich halach - odc. 14

  wiem, że się czepiam i nie ma to wielkiego znaczenia ale - w protokole z Koszalina widzów jest 2200. Chodzi wyłącznie o rzetelność, bo podobno dane są z protokołów ?
  Oby tendencja wzrostowa utrzymała się jak najdłużej :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.