Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kultywator lubi Komentarz

  Dlaczego zawody bez kibiców? Jeszcze nikt na świecie nie zakaził się na powietrzu. Dość tego terroru na Polakach!

 • Kultywator lubi Komentarz

  mina domorosłych lekarzy po tej informacji bezcenna.

 • Kultywator lubi Komentarz

  warto dodac, ze prywatnie doktor Grabowski jest lekarzem Nielsa Iversena :)
  wiec doskonale zna pacjenta, nie tylko przy okazji zawodow
  zreszta ma duzo pacjentow i nie tylko z Gorzowa

 • Kultywator lubi Komentarz

  Ekstraliga jak najszybciej powinna przeprosić naszego lekarza. To nie pierwszy raz, kiedy bezpodstawnie atakowani są członkowie gorzowskiego sztabu - Staszek Chomski, Julka Chomska, toromistrz czy właśnie dr Grabowski. Uważam to za skandal

 • Kultywator lubi Komentarz

  Moim zdaniem premier Morawiecki powinien skorzystać z usług Pana Grabowskiego i wręczyć mu tekę ministra zdrowia. Taki fachowiec szybko zapanuje nad rozkręcającym się chińskim wirusem w naszym pięknym kraju.

 • Kultywator lubi Komentarz

  Tak się zastanawiam, jak się czuje obecnie prezes Ekstraligi Stępniewski, sprawozdawcy /fachowcy lekarscy/ z naszym rodakiem Krzysztofem Cegielskim na czele, którzy tak krytykowali opinię lekarza. Wstyd panowie, najpierw trzeba zawodu się nauczyć, a później ten kierunek nauki oceniać. Nie zawsze będąc pacjentem jest się uprawnionym do wydania diagnozy.

 • Kultywator lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kultywator lubi Komentarz

  Wg mnie działacze gorzowskiej Stali, po wynikach Iversena przeprowadzonej w gorzowskim Szpitalu powinni wystąpić w obronie lekarza zawodów i wyznaczyć na następne zawody. Wg mnie lekarz powinien wystąpić do Sądu w stosunku do niektórych osób niszczących mu opinię. Jak ktoś ma za długi język, niech płaci.

 • Kultywator lubi Komentarz

  #muremZaDrGrabowskim

 • Kultywator lubi Komentarz

  Czyli decyzja (prośba) o niewyznaczanie tego lekarza pochopna. powinien podać szefów PGE do sądu o próbę wpływania na decyzje, na których się w ogóle nie znają.

 • Kultywator lubi Komentarz

  Czyli co? Lekarz jednak mial racje w przeciwienstwie do wszystkich medykow w studio i na forum?

 • Kultywator lubi Komentarz

  Czyli jednak doktor Grabowski miał rację. Wiedziałem, że to świetny fachowiec. Od lat jestem jego pacjentem i nigdy mnie nie zawiódł. Nic dziwnego, że to właśnie on jest w gorzowskim sztabie nad którym całą pieczę trzyma niezastąpiony Staszek Chomski

 • Kultywator lubi Komentarz

  Najlepiej Janowskiemu wylać asfalt to może nie będzie płakał. Tor był przyczepny ale nie było dziur więc o co chodzi?
  Na Bartka nie może płakać to chociaż na tor że be be.
  Jak powiedział Curzytek brak umiejętności.

 • Kultywator lubi Komentarz

  Nie ma co się potem dziwić, że Polacy mają 4 tytuły IMS na żużlu
  Całe szczęście że Bartek jest z Gorzowa, ma we krwi jazdę na trudnym torze.
  A Maciek Janowski jak się nie nauczy jeździć w Gorzowie to nie zdobędzie nigdy tytułu IMS.
  Czego mu życzę z całego serca.

 • Kultywator lubi Komentarz

  Tak na prawde tor nie był zły. W GP jezdzi sie na gorszych. Pamietam lata 90 jak jezdzili a teraz przyczepniej i płacz.

 • Kultywator lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Kultywator lubi Komentarz

  Pan Janowski tradycyjnie już w sposób ironiczny i gwiazdorski pokazał swój stosunek do otoczenia. Przegrywać też trzeba umieć.

 • Kultywator lubi Komentarz

  Trochę śmieszne są komentarze o złym torze.Ja rozumiem rozgoryczenie Wrocławian ale bądźmy ludźmi.Gleb leżał bo się już przed meczem źle czuł i za jego wypadek ponoszą odpowiedzialność tylko decydenci w Sparcie.Upadek Curzytka nie był spowodowany torem A jak sam zawodnik powiedział jego błędem.Niels też zrobił błąd a to ,że Tai wpadł w niego taki jest niestety żużel.Pan Janowski płacze a Zmarzlik 15 Woźniak 11 ,Jasiński 4+2 No to sorry faktycznie tuszy speedwaya (poza Bartkiem) Inna sprawa ,że jak popada i odwołują kibice ryczą A zrobią po opadach trochę przyczepniejszy tor też kibice ryczą. Moto gp to inna dyscyplina i na żużlu powinno być coś innego niż beton.Pozdrawiam i nie zabijajmy żużla przez brak umiejętności zawodników.

 • Kultywator lubi Komentarz

  O i teraz zaczyna się bicie piany. Jest folia, źle, nie ma folii też źle. Ot wielcy znawcy żużla i przygotowania toru do zawodów. Każdy mądry z drugiej strony.

 • Kultywator lubi Komentarz

  Nielsa pociągnęło po zahaczeniu o Taia i później nie mógł opanować motoru żeby wyłamać go w wiraż. Kontakt był powodem upadku. Gleb był chory przed zawodami i nie nadawał się do jazdy. Fricke położył mecz całkowicie i do niego Sparta powinna się zwrócić z pretensjami, a Maciek jest w porządku, tylko żeby więcej osiągnąć musi nauczyć się trochę pokory, bo za szybko odechciewa mu się jeździć. Położył występ po upadku Taia. Życzę Taiowi szybkiego powrotu do zdrowia, bo to dobry żużlowiec. WTS powinien mieć pretensje do siebie, kiedyś nie na takich torach się jeździło i tor nie był głównym tematem tego sportu. Teraz mam wrażenie, że temat rywalizacji jest przystawką do tematu przygotowań toru. Eksperci powinni zająć się uprawą ziemi, byłoby to dla nich ciekawsze zajęcie niż sport.

 • Kultywator napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Żyto opowiada, jak Dudek stawał na nogi i mówi, co dolega Vaculikowi

  @fancio34: co Ty p..isz ? Przecież twój Falubaz wzial nawet dwóch gości !

 • Kultywator lubi Komentarz

  Nie ma Panów Dowhana i Frątczaka i nawet w trakcie ulewy da się rozegrać derby bez skakania po torze i wydzwaniania do sędziego.

 • Kultywator lubi Komentarz

  Brawo Stal. Derby dla Gorzowa i w tym roku jesteśmy lepsi gdzie początek był ciężki. Kasprzak ?? Oddaj te silniki chłopie i daj sobie spokój z tym sportem już bo coś ci nie idzie kolejny sezon. Może 1 liga Rybnik???

 • Kultywator lubi Komentarz

  Brawa dla Stali i Falubazu za odjechanie meczu pomimo trudnych warunków, to był żużel i to byli żużlowcy a nie panienki, brawo!
  Gratulacje dla mojej Staleczki za zwycięstwo :))

 • Kultywator lubi Komentarz

  Już dawno nie było jazdy w takich warunkach, można ?... można, a nie kilka kropel i odwoływanie lub przerywanie spotkań ... i nie chodzi o wynik, a o sam fakt jazdy w tak trudnych warunkach.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.