Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mariusz Szamburski lubi Komentarz

  Szmata nie redaktor. Cieszmy sie wielkim sportowym sukcesem POLAKA to treraz jest najwspanialsze a przy okazji wielkie gratulacje dla Kamila.

 • Mariusz Szamburski lubi Komentarz

  Pięknie przygotowana pożywka dla hejterów.

 • Mariusz Szamburski napisał/a komentarz do "Kiedyś w historii też dostali zadyszki podczas mrozów"! Słowa Wyrzykowskiego o Niemcach hitem sieci

  Goście są zajebiści jeśli ktoś ogląda kolarstwo i ich komentarze to są dopiero jaja. Dlatego oglądam biathlon tylko na Eurosporcie bo ich teksty i riposty wobec siebie są odmienne od paplaniny mędrców z TVP. Ciekawe że nikt nie przyczepił się do "Krzywoustego" i dywagacji czy biathlon ma początki w średniowieczu. Panie Krzysztofie Panie Tomaszu nie przejmujcie się debilami którzy nie potrafią zrozumieć aluzji, i inteligentnego dowcipu im trzeba dosadnie " Hańba ", " Zdrada " w stylu Pietrzaka

 • Mariusz Szamburski lubi Komentarz

  Ale cóż on takiego zrobił? To takie przestępstwo, zadać pytanie o kolor skóry dziecka? Przecież wiadomo, ze Williams miała lub jeszcze ma białego przyjaciela. Wiec jaki kolor ma mieć dziecko. Zielony, różowy, niebieski? To całe postępowanie to nie walka z rasizmem bo czarni często nas nazywają białasami i jakoś to przechodzi bez konsekwencji. Ale to jeszcze jeden przejaw poprawności politycznej. Arab lub murzyn są nietykalni. Możesz na Azjatę mówić ty żółtku, możesz go obrażać. Zero reakcji. Ale powiedz coś nawet w żartach na Araba, murzyna. Skandal, postępowanie, kary itd. Nastase powinien raczej zapytać czy ona nie obawia się jak na dziecko wpłynie ta cała masa różnych specyfików, które ona zażyła by mieć "sportową formę":))

 • Mariusz Szamburski lubi Komentarz

  Ja prd, co za ból dupy. Serio? Dzisiaj nikt się nie zna na żartach. Zauważcie że jak kobiety sobie żartują publicznie z facetów to nikt nie robi problemów, ale jak już facet coś tam powie ironicznie na temat jakiejś laski to koniec świata. Co za dziwny świat ból dupców się zrobił.

 • Mariusz Szamburski lubi Komentarz

  Feministka szowinistka... Chce grac poker kartami do piotrusia NIErozumie dlaczego jedna karta jest bez pary, a na konec sie obrazi. Hytrek prosiecka to nie jest dyskryminacja z mojej strony chcesz sie bawic z mezczyznami musísz miec jaja nie jajniki

 • Mariusz Szamburski lubi Komentarz

  Pieprzony babsztyl. Niech sie babsko cieszy, ze nie zyje w Emiratach Arabskich lub Tunezji. Powalilo te babska. Dyskryminacja jest ale raczej w druga strone bo kobieta dzisiaj moze wszystko ale facetowi juz nie wypada. Boniek powiedzial prawde i nie powinien sie w ogole z tego tllumaczyc bo mozna byc szowinista i nie znaczy to, ze szowinisci nie maja racji bedac nimi. Wrecz przeciwnie, kazdy szowinista powinien byc dumny ze nim jest. Za duzo macie a jeszcze wiecej chcecie, za chwile facet nie bedzie mogl nic powiedziec. Ciekawe gdyby miala sie spotkac z kobieta i rozmawiac np o ciazy i powiedziala tak o facecie, czy wtedy Boniek tez by sie obrazil i podal ja do sadu ? Alez nie! Bo facetowi to juz ''nie wypada''.

 • Mariusz Szamburski lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że ktoś poda FARE do sądu za dyskryminację mężczyzn, w końcu 99% ich zażaleń jest w sprawach, gdy to rzekomo kobiety są oczerniane. To jawna dyskryminacja, w końcu powinno być 50:50.

 • Mariusz Szamburski lubi Komentarz

  Serce nie sługa, nie zawsze można robić to co dyktuje rozum ... czasem człowiek musi , inaczej się udusi ;-)

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.