senka72 - lubi

 • senka72 lubi Komentarz

  I bardzo dobrze. Bo ta "Legła" jako jedyna nie przynosi wstydu w Europie i zdobywa więcej punktów do rankingu sama niż cała reszta razem wzięta. Po co taka Jagiellonia gra o mistrzostwo? Żebym potem Probierz marudził, że puchary to pocałunek śmierci i odpadali zaraz na początku batalii? Po co te kluby w ogóle startują w pucharach skoro to dla nich taki problem. A potem Kazachstan, czy inna Islandia i oklep od pół-amatorów. Ale wiadomo. Lepiej tworzyć mity, że Legii się pomaga. Tylko potem przychodzą puchary i bez Legii oklep od każdego. W lidze to chociaż usprawiedliwienie, że Legia, sędziowie i zielony stolik. W pucharach tego nie ma i jakoś też grać nie potraficie.

 • senka72 lubi Komentarz

  Cytując Malarza:" Czy naprawde wszyscy w tej lidze maja kompleks Legii?!" :) Tyle w temacie. Probierz znów dużo gada. Były już gratulacje dla Lecha i Lechii, teraz skupia się na Legii, która ich goni. Wie, że mistrzostwa i tak nie zdobędą i tak gada o wszystkich innych, żeby odwrócić uwagę od swojej drużyny.

 • senka72 lubi Komentarz

  jak zwykle burak błysnął w mediach, już widać, że ma pełne gacie, że mają tylko punkt przewagi i szuka usprawiedliwień przegranej mistrzostwa. akurat Odjidja dostał kartkę za to, że rozmawiał sobie z zawodnikiem Korony, nie wykonał nawet żadnego ruchu głową. to była najbardziej bzdurna kartka ever. Ciekawe co powie na brutalny faul Stolarskiego na Formelli wczoraj, po którym Formella stracił przytomność, a nie było nawet kartki!

  Dlaczego też nie mówi ile dla Legii zostało podyktowanych karnych w tym sezonie (najmniej w lidze), a ile przeciw (najwięcej w lidze)? to jest najbardziej wiarygodna statystyka przychylności sędziów. Ale niewygodne fakty najłatwiej pominąć i szerzyć propagandę rodem z pisu, która polega na ciągłym odwracaniu kota ogonem.

  słoma mu nigdy nie wyjdzie z butów.

 • senka72 lubi Komentarz

  Probierz już płacze. Klasyczne podejście tej płaczki, żeby wywrzeć nacisk na sędziów. Poza tym Probierz już szuka usprawiedliwienia, bo wie że ciężko mu będzie utrzymać pierwszą pozycję. Na sędziów można zwalić zawsze, a Probierz jest w tym mistrzem. Weź się chłopie zajmij swoim klubem i nie płacz w gazetach, bo Cię do sądu wreszcie ktoś poda.

 • senka72 lubi Komentarz

  I oto chodzi. Bratac sie a nie wyzywac i gonic sie po koronie stadionu.

 • senka72 lubi Komentarz

  Jak byłbyś trochę rozgarnięty, to byś zauważył, że kibice Porto biją mu brawo za ten gest.

 • senka72 lubi Komentarz

  Peszko będziesz miał przerwę proponuję więcej vodki będziesz mocniejszy:))) hihi lecisz w dół, a do góry nie pockoczysz już za wysoko bo voda nie pozwoli

 • senka72 lubi Komentarz

  Myślę, że Peszkin na to własnie liczył, że Kędziora da mu w mordę i wyleci z boiska. Pechowo dla Peszkina Tomek Kędziora to wytrzymał, na dodatek ogrywał go na boisku co tak rozsierdziło tego szpaczka (określenie wymyślone dla niego przez Smudę w czasach gry w Lechu), że nie wytrzymał i osłabił swoją drużynę.

 • senka72 lubi Komentarz

  Peszkin, Miałem do ciebie szacunek ale ty spadłeś na samo dno. Dałeś się prowokować jak dziecko. A co do sodówy to nie Kędziorze i Bednarkowi a tobie odbija, kim ty jesteś żeby pociągać za ucho innych piłkarzy.

 • senka72 lubi Komentarz

  a bo Pan Peszko jako stary wyga nie mógł ścierpieć, że go taki młody Kędziora cały mecz naciska i nie daje mu pograć? Oglądałem mecz i Peszko był całkowicie odcięty przez Kędziorę. Nie wiek i doświadczenie gra ,a umiejętności .

 • senka72 lubi Komentarz

  Fajnie by było, żeby pożegnalny mecz Artura w reprezentacji wyjątkowo zorganizować na stadionie Legii.

 • senka72 lubi Komentarz

  historia twojego życia?? alkohol i bezrobocie?

 • senka72 lubi Komentarz

  Drogi redaktorze futbolfejsa.pl legia warszawa nigdy nie grala z ""kozakami" z podkrakowskiej wsi"(ponad 90km), poza tym taka jest pilka raz sie wygrywa raz przegrywa , mecz mimo wszystko byl ladny

 • senka72 lubi Komentarz

  Legia już miała nie podnieść się z kolan po Hasim, podniosła się, na jesień miała być ostatnia w tabeli, była trzecia. Zobaczymy po kolejnych 7 kolejkach gdy dojdzie podział punktów i ile Legia traci do lidera, a może ile druga drużyna ma straty do Legii. To tylko futbol. Nie chcę tłumaczyć niemocy w ataku tego zespołu, to widać gołym okiem, ale we wszystkich trzech dotychczasowych meczach to Legia prowadziła grę, ale nie umiała pokonać przeciwników, brak wykończenia.

 • senka72 lubi Komentarz

  należy pamiętać ,że "inżyniery" z zachodnich klubów nieustannie poszukują "perełek" w krajach gdzie jest tania "siła robocza" a jak już taką "perełkę " wypatrzą to chcą ją mieć u siebie -więc co robią - proponują zdecydowanie lepszą kasę i ten odchodzi ze swojego klubu do innego a do jego starego klubu dobierany jest nowy i tak w kółko , a więc jak tu zrobić mocny klub -- nic z tego, należy dobrą kasę dawać ,żeby te perełki nie chciały odchodzić

 • senka72 lubi Komentarz

  Znowu źle łącze ustawili do artykułu. Nie wiem kto tu za to odpowiada ale dla wp chyba ludzie z podstawówki pracują.

 • senka72 lubi Komentarz

  Ale luja ale luja na Roberta nie ma hu...

 • senka72 lubi Komentarz

  Wydaje mi się,że ktoś tu ma nocnik w miejscu głowy.

 • senka72 lubi Komentarz

  Wygląda to w pierwszej chwili, że Kubica przesiądzie się na rower...

 • senka72 lubi Komentarz

  Co do tej ankiety - Legia nie chciała go sprzedawać, więc nie popełniła błędu. To Prijovic był zdecydowany za wszelką cenę opuścić klub i ostro o to walczył. On ma 27 lat a grał już w 11 klubach i 2 (!) reprezentacjach. Obieżyświat