Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

bogdan wąchała

Do "Andrzej Garczewski" - "Milczenie jest złotem" W twoim wypadku szczególnie. Im mniej twoich "występów" tym lepiej. Popracuj nad sobą. Więcej pokory. Spróbuj od podstaw. A za jakiś czas... Pożyjemy! Zobaczymy!... Oby!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

każdy komentarz "Andrzej Garczewski" który czytałam jest pełen jadu... brak słów

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andrzej Garczewski

moja mam na szczeście jest normalna i nie zarabia dając swoje życie innym pod ocenę ( może i dobrze;)) ) Jeśli ktos wychodzi na ring to niech się nie dziwi że dostanie w ryj. Majdanowa zrobi wszystko żeby zaistnieć i robi to od lat bo tak zyje. Pukanie sie jej i Radusia to sprawa publiczna ;) bo sama tak chce. Więc nie bierz jej w obronę bo ona tego nie potrzebuje Ona potrzebuje takich jak ja - wzbudzających emocje na jej temat- dzięki mnie ma tę dyskusje i kolejne wypowiedzi i lajki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Twoja muzyka? Jeśli twoja, to i moja oraz Moniki Stachowskiej. "Denne piosenki"? Podobno nad gustami się nie dyskutuje. Jak ci się nie podoba, nie słuchaj. "Frajerzy?"... "odpierd...się" No, no! Puszczają...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bogdan wąchała

Twoja muzyka? Jeśli twoja, to i moja oraz Moniki Stachowskiej. "Denne piosenki"? Podobno nad gustami się nie dyskutuje. Jak ci się nie podoba, nie słuchaj. "Frajerzy?"... "odpierd...się" No, no! Puszczają nerwy, co? Nie lubisz Stachowskiej... Gortata...
W jednym ze swoich komentarzy mówiąc o Radku Majdanie używasz formy "Radusia Majdana"... Roberta Lewandowskiego nazywasz "Robuś słodziaczek"... Radzisz Ani Lewandowskiej "...obyś nie porzygała się" Jak tak można? Co z ciebie za człowiek? Jeżeli są zakazy stadionowe, to tacy jak ty powinni być dożywotnio zbanowani z tego forum. Twoje komentarze kipią od nienawiści, nietolerancji etc. etc. Biedaku! Oto przykład twojej "twórczości", piszesz:
"Aż dziw bierze,że kobieta jest w ciąży i ten fakt trzeba ogłosić światu jako rzecz niesłychaną.A co to będzie jeśli Raduś Majdan skutecznie puknie Majdanową? Sensacja na miarę galaktyki."
Chciałbyś żeby ktoś napisał o twojej matce, że została "puknięta" przez twojego ojca i wyskoczyło coś takiego jak ty? Gdzie są administratorzy tej strony? Jak wy coś takiego tolerujecie? Dlaczego nie reagujecie? Przecież powinniście bronić dobrego imienia wspaniałych sportowców. W ogóle ludzi. Co się z wami dzieje?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 8 kwietnia 2020 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.