Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Abacab napisał/a komentarz do Eksperyment z parami. Jak wypali, to za rok DPŚ też nie będzie

  Najlepsze jest to , ze organizują turniej par seniorów a rezerwowym może być tylko junior. Chory pomysł! Czemu ma to służyć? To w końcu to maja być mistrzostwa świata par seniorów czy juniorów, a może mieszane?

 • Abacab napisał/a komentarz do Australijczyk na celowniku Stali Gorzów. Chcą go sprawdzić na swoim torze

  Obsada całkiem fajna jak dla mnie. Widocznie od was nie było nikogo godnego uwagi :-) Nie dziwi mnie z drugiej strony , że nikogo z Torunia nie ma, jeszcze bob budowniczy i stolarz narobią smrodu chcąc kupić wynik ;-)

 • Abacab lubi Komentarz

  Taki żenujący komentarz może tylko pochodzić od zakompleksionego i sfrustrowanego toruńskiego kibica. A co najgorsze swoimi nieprzemyślanymi wpisami powoduje tylko, że cała Polska ma do Torunia odpowiedni stosunek... Ciężko wyczuć: toruńska 5 kolumna, czy poczciwa głupota...?

 • Abacab napisał/a komentarz do ROW kontra Ekstraliga. Była rozprawa, wyrok 28 lutego. Mrozkowi skoczyło ciśnienie

  Powtórzę się. Moim zdaniem Mrozek wiedział, że Łaguta wali, mogły być robione badania przed sezonem (tak się robi we wszytkich klubach), zaryzykowali na zasadzie "może się uda" i dlatego cały ten cyrk teraz. Gdyby zaraz po wpadce wyszło na jaw, że Łaguta został dopuszczony do startów w Rybniku mimo pozytywnych badań przed sezonem Mrozek byłby skończony w całym środowisku żużlowym, miastu Rybnik musiałby oddać kasę a Łagutę pogrążyć finansowo i wezwać do zwrotu całej kwoty za przygotowanie do sezonu i zwrotu punktówki! Dlatego moim zdaniem prezes idzie tak w zaparte ponieważ Łaguta trzyma go w szachu i boi się , że temu rozwiąże się język! Inaczej nie znajduje wytłumaczenia na zachowanie środowiska rybnickiego i obrony dopingowicza...

 • Abacab napisał/a komentarz do ROW kontra Ekstraliga. Była rozprawa, wyrok 28 lutego. Mrozkowi skoczyło ciśnienie

  Dlatego jak już o tym pisałem wcześniej uważam, że Mrozek wiedział, że Łaguta się szprycuje bo kluby robią badania przed sezonem, zaryzykowali ale niestety zaliczyli wpadkę i teraz Łaguta trzyma go w szachu!! Wyobrażasz sobie co by się stało gdyby wyszło na jaw, że w Rybniku wiedzieli wcześniej a mimo to dopuścili Łagutę do jazdy? Armagiedon ;-)

 • Abacab lubi Komentarz

  Albo redaktor coś pokręcił, albo prawnik ROWu robi sobie jaja :D
  Pierwszy kwiatek:
  "...tak pełnomocnik ROW-u zadziwił, dostarczając deklarację jednego z członków Trybunału PZM, który stwierdza, że Trybunał działa jako Sąd Polubowny."
  Przecież w Statucie PZM jak wół stoi:
  "Art. 42
  1. Trybunał Związku jest stałym sądem polubownym"
  więc po co to oświadczenie :?
  I kolejny kwiatek:
  "W Rybniku dowodzą, że taki sąd nie może i nie powinien wydawać wyroków."
  Co na to Statut PZM ? Ano:
  "Art. 42
  6. Wyrok Trybunału Związku lub ugoda przed nim zawarta ma moc prawną na równi z wyrokiem sądu państwowego ..."
  Dla pewności zerknijmy jeszcze do Kodeksu Postępowania Cywilnego, który reguluje działanie sądów polubownych. W zasadzie wystarczy już sam tytuł jednego z rozdziałów:
  "Tytuł VI. Wyrok sądu polubownego i zakończenie postępowania"
  albo:
  "Art. 1197. Forma i elementy wyroku sądu polubownego
  § 1. Wyrok sądu polubownego powinien być sporządzony na piśmie i podpisany przez arbitrów, którzy go wydali. Jeżeli wyrok jest wydany przez sąd polubowny rozpoznający sprawę w składzie trzech lub więcej arbitrów, wystarczą podpisy większości arbitrów z podaniem przyczyny braku pozostałych podpisów."
  ..................................
  Obstawiam że jednak redaktor coś pokręcił, bo aż się nie chce mi wierzyć żeby prawnik ROWu się aż tak skompromitował :D Może sędzia powinien odpowiedzieć tym samym i wyznaczyć ogłoszenie wyroku na 29 lutego ? ;D

 • Abacab napisał/a komentarz do ROW kontra Ekstraliga. Była rozprawa, wyrok 28 lutego. Mrozkowi skoczyło ciśnienie

  Kompromituje się cały czas Mrozek i redakcja SF, która z zaciekłością płodzi kolejne artykuły nie poparte żadnymi przepisami prawnymi tylko bełkotem prezesa. Pięknie ich punktujesz za każdym razem, brawo ty !!! :-)

 • Abacab lubi Komentarz

  Czytam i oczom nie wierzę.... Czy prezes Mrozek jest aż Takim ignorantem. Próbuje podważyć stosowanie dopingu i własną nieudolność w sprawdzaniu dokumentacji medycznej kwestionujac procedury, kto do kogo i kiedy wysłał informacje. Przecież to sport a w Łaguty organizmie wykryto zakazana substancje, co potwierdziły próbki A i B? Ktoś przykładał pistolet Łagucie i kazał mu brać zabronione substancje? Ktoś powiedział prezesowi Mroczkowi , że nie musi żądać od zawodnika dokumentacji medycznej po hospitalizacji? Pan Mrozek zapomina także, że zeznania Łaguty były zmieniane i niewiarygodne. Łaguta najpierw chorował na serce, by za chwilę cudownie ozdrowieć? Łaguta złożył wniosek wsteczny na uznanie leczenia z lutego-marca 2017 roku, Polada odrzuca wniosek. Potem okazuje się, że dokumentacja medyczna potwierdza stosowanie specyfiku, ale w dokumentacji medycznej jest inna data 2016 rok. Więc gdyby Polada uznała leczenie wstecz to dopiero by się ośmieszyła, gdyż dokumenty wskazywały inna datę. Notabene uważam, że wzwiązku z tym od 2016 roku w myśl zasady CZYSTOŚCI SPORTU powinny być skasowane wszystkie wyniki Łaguty od daty zgodnej z dokumentacją medyczną. Jakoś PREZES Mrozek o tych aspektach zapomina, czy CYNICZNIE GRA GŁUPA?
  Próba legalizacji dopingu kompromituje dla mnie wszystkich, którzy z ĆPUNA robią ofiarę. Dudek, Ward, Loktajewa, każdy z nich poniósł karę za zakazana substancję, a porównywanie wypicie kilku piw, czy zapalenie skręta do substancji przyspieszającej regenerowanie się organizmu jest bezdyskusyjne.... Jednak każdy poniósł karę za zakazana substancję, odejmowano punkty z nie jednego ale wszystkich zawodach. Wszystkich traktujmy jednakowo i zwalczamy doping w sporcie.

 • Abacab napisał/a komentarz do Krzysztof Mrozek: Każdy sąd działa profesjonalniej niż POLADA. Oni analizowali 20 kartek w 20 minut (wywiad)

  Na szczęście nikt już się na to nie nabiera :-) Moim zdaniem Mrozek wiedział, że Łaguta wali, mogły być robione badania przed sezonem (tak się robi we wszytkich klubach), zaryzykowali na zasadzie "może się uda" i dlatego cały ten cyrk teraz. Gdyby zaraz po wpadce wyszło na jaw, że Łaguta został dopuszczony do startów w Rybniku mimo pozytywnych badań przed sezonem Mrozek byłby skończony w całym środowisku żużlowym, miastu Rybnik musiałby oddać kasę a Łagutę pogrążyć finansowo i wezwać do zwrotu całej kwoty za przygotowanie do sezonu i zwrotu punktówki! Dlatego moim zdaniem prezes idzie tak w zaparte ponieważ Łaguta trzyma go w szachu i boi się , że temu rozwiąże się język! Inaczej nie znajduje wytłumaczenia na zachowanie środowiska rybnickiego i obrony dopingowicza...

 • Abacab lubi Komentarz

  Jak wy w tym Rybniku, nie wstydzicie się za tego prezesa ? Przecież Łaguta jest ewidentnie winien temu co się stało i to nie podlega dyskusji. To on powinien być ganiany przez pana Mrozka, a nie POLADA, czy PGE Ekstraliga. To on powinien płacić klubowi odszkodowanie. Jest to dla normalnego człowieka takie logiczne. Zgadzam się POLADA, czy PGE Ekstraliga zdaniem prezesa nie dotrzymała pewnych norm, ale to nie ma nic wspólnego z tym, aby darować karę Łagucie, a Rybnikowi punkty. Zawodnik jechał na koksie i taka prawda. Przez niego Rybnik spadł i to przez niego, nie zobaczyliśmy historycznej degradacji Torunia.
  Świat prezesa Mrozka jest poskładany z innych klocków. Tyle było zawsze narzekania na pana prezesa przez kibiców z Rybnika, a teraz takie poparcie?
  Czy wy nie widzicie, że on wami manipuluje. To są znane socjotechniki, kiedy jest kryzys to dobry polityk stara się to wykorzystać dla zdobycia kapitału i wzmocnienia władzy. Dokładnie to dzieje się teraz w Rybniku.

 • Abacab napisał/a komentarz do Zagar i Cieślak zaczęli współpracę. Trener pod wrażeniem

  Martw sie taem spirit w swojej druzynie, widocznie skoro u mas nie bylo problemu to mial placone na czas. Madsen i Zagar jest tego wyznacznikiem. Matej rzucal sie u was dlaczego? Przypomnij mi jeden z wpisow jego siostry na twt? :-) Zreszta nie tylko on sie wtedy rzucal u was. Zmora w obcinaniu kontraktow w czasie sezonu wiedzie prym w lidze od kilku lat, dlatego byl problem z Matejem ktrory nie jest typem poblazliwego placzka i potrafi walczyc o swoje.

 • Abacab napisał/a komentarz do Fredrik Lindgren: Z każdym dniem czuję się lepiej, mocniej i bardziej elastycznie

  A skad wiesz, ze Lindgren tez nie pompuje na silce? Moim zdaniem bedzie gotowy, to jest jeden z najlepiej kondycyjnie przygotowanych do sezonu od kilku lat zuzlowcow. Na silowni nie uzyskasz wszystkiego. Zuzel to nie kulturystyka, pompujac same miesnie nie uzyskasz wszystkiego co potrzebne do dobrego sezonu. Jestem pewny, ze Lindgren sobie poradzi. Niektorzy zawodnicy jeszcze nawet nie ropoczeli przygotowan. Doyl np jak na razie pompuje ciemne piwo i lyche.

 • Abacab napisał/a komentarz do Internetowy nadawca przestrzega przed pay-per-view. Chce pokazać drugą ligę za darmo

  10-15 zl w ppv ha ha ha. Chybas kogos tu grubo p.....o!!! Juz to widze jak ludzie kupuja mecz 2 ligi za taka cene. Leze.

 • Abacab napisał/a komentarz do Pierwszy wywiad Elisabeth Revol: Powiedziałam Tomkowi, że przyleci po niego helikopter

  Dokładnie. Za wszelką cenę zaatakowali szczyt kosztem utraty życia. Revol miała niesamowite szczęście. Dla ludzi interesujących się himalaizmem sytuacja jest jasna.

 • Abacab napisał/a komentarz do Pierwszy wywiad Elisabeth Revol: Powiedziałam Tomkowi, że przyleci po niego helikopter

  Mackiewicz na szczycie zakończył swój żywot. Przy takich objawach nie było już ratunku i tyle w temacie. Zresztą on doskonale wiedział, że jest koniec bajki. Idąc na Nangę zimą każdy zdaje sobie sprawę z tego, ze może nie wrócić jeśli się przesadzi - taki szczyt. Zresztą skoro zaatakowali szczyt o 17.15 i weszli o 18 już praktycznie nie mieli żadnych szans na zejście!!! Revol miała niesamowite szczęście , ze w ogóle mogła się poruszać. Takim samym szczęściarzem w górach był Pawłowski!!! Nie masz zielonego pojęcia jaki zasady panują w Himalajach. Z reguły nie robi się żadnych akcji ratowniczych, sam odpowiadasz za siebie. To nie Morskie Oko w Tatrach i droga asfaltowa więc o czym ty mówisz człowieku? Tylko dobra wola chłopaków, że chcieli pomóc i iść ratować Revol czyli ich przyjaciółkę spowodowała, że żyje. Bielecki od początku mówił, że po Tomka nie idą bio nie ma żadnych szans na jego ratunek! On już nie żył pierwszej nocy!

 • Abacab napisał/a komentarz do Włókniarz kupił największego kota w worku? Najmniej ryzykuje Betard Sparta

  Sie w maju zobaczy co kto jedzie. Jakos dziwne mam przeczucie, ze Dzik bedzie jazdzil dobrze. Nowa Pani calkiem fajna:-) Co do Musielaka i Lindgrena to wielki znak zapytania. Najbardziej jestem ciekawy Holty. Jesli kolejny raz pojedzie piach w Toruniu okaze sie, ze tylko potrafi miec forme w Czewie :-) Do tej pory za kazdym razem tak wlasnie bylo. Wszedzie piach, powrot do Czewy i sezon konia :-)

 • Abacab napisał/a komentarz do Polityk PiS chce żużla w kanale otwartym. Napisał w tej sprawie do KRRiT

  Może u Ciebie. Ja tam nie narzekam a uczciwie pracuje. Nie widzę żeby ktoś mi kazał lub zmuszał mnie do chodzenia do kościoła lub do czegokolwiek innego. Mam kolegów w Niemczech- zapytaj się czy godnie się tam tak bardzo żyje i czują się bezpiecznie to pogadamy. Na razie rzucasz sloganami bez pokrycia. Żyjesz wolnym kraju - zawsze możesz zmienić wyznanie, pracę, wyjechać do wspaniałych Niemiec i robić karierę zawodową to wtedy zobaczysz jak jest cukierkowo;-)

 • Abacab napisał/a komentarz do Polityk PiS chce żużla w kanale otwartym. Napisał w tej sprawie do KRRiT

  Zawsze możesz się wyprowadzić do Niemiec i zamieszkać z ciapatymi we wspólnym mieszkaniu:-) Żyć nie umierać. Kraina miodem i mlekiem płynąca. Polecam:-) Na ulicy każdy Ciebie zrozumie a swojej żonie lub kobiecie założysz silikonową opaskę, która spowoduje że będzie czuła się bezpiecznie:-)

 • Abacab napisał/a komentarz do Polityk PiS chce żużla w kanale otwartym. Napisał w tej sprawie do KRRiT

  A to ciekawe:-) Przypomnij mi kolego kto jest właścicielem waszego klubu i przez to sobie zrobił również kampanie wyborczą? Ale oczywiście politycy "trzymać się z daleka od żużla" - grzmi kibic Torunia he he he he.

 • Abacab napisał/a komentarz do Skromna dotacja dla Unii Tarnów. Włókniarz dostał ponad sto razy więcej!

  Co tam u Ciebie w plemieniu słychać? Kim ty jesteś? Ujawnij się!!! :-)

 • Abacab napisał/a komentarz do Kacper Grzegorczyk musi zapłacić 10 tysięcy. Inaczej nie wyjedzie na tor

  Jeszcze raz powtorze, jesli klub wisi mu kase moga go cmoknac bonprzesle dokumenty do centrali i kontrakt zostanie automatycznie rozwiaznany. Klub gonzastrasza, nic wiecej. Swoja droga szczyt chamstwa ze strony klubu! Jak Gregorczyk by nie jezdzil kase mu wisza wiec badzmy obiektywni.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

bart82gkm

Wigilijny nadszedł czas, całujemy mocno Was chcemy złożyć Wam życzenia w Dniu Bożego Narodzenia, niechaj Gwiazdka Betlejemska, która świeci Wam o zmroku doprowadzi Was do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.