BeKaeS - lubi

 • BeKaeS lubi Komentarz

  Na miejscu Woryny nigdzie bym sie z Rybnika nie ruszał, za kilka lat będzie miał swoje rondo później swoją ulice , ROW imieniem Woryny krzyż odrodzenia Rybnika i stołek w urzędzie miasta .

 • BeKaeS lubi Komentarz

  Jerzy Kanclerz wyciągnął klub z absolutnego dna...Hmm ja tam widziałem kawał roboty wykonany przez kogoś innego...Co istotne w dużej dozie cierpliwości i wiarygodności w zamian otrzymującego "szlam"tych co dziś cisną hasła "Teraz czas na Polonię":))...To tak ku pamięci...Pozdro dla tych którzy byli kiedy innych nie było...

 • BeKaeS lubi Komentarz

  Był kiedyś taki żużlowiec jak Marcin Hoffmann, kojarzycie? Urodził się też w 1984 roku, tylko że miał nazwisko przez dwa "n". Odnowił licencję czy jest to jego pierwsza licencja? Z reguły jak ktoś odnowi licencje, to o tym piszecie, a tutaj żadnego wyjaśnienia czy to zbieg okoliczności czy to jego pierwsza licencja Ż. Hoffmann był pierwszym wychowankiem Warszawy w tamtych czasach. Urodził się 15.10.1984 i zdał licencję w 2002 roku. To zapewne ta sama osoba, bo wtedy z Torunia do Warszawy wędrowali wychowankowie Torunia - Marcin Głowacki i Dawid Paszko.

 • BeKaeS lubi Komentarz

  Twój wynik:
  60%
  Średni wynik użytkowników:
  62%
  Poprawne:
  9
  Błędne:
  6
  Po niespodziewanej śmierci mojej Mamy - 27.06.2019r o godz 13.15, jestem w katastrofalnej formie i psychicznej, i fizycznej.

 • BeKaeS lubi Komentarz

  Fajnie, że Polonia w końcu się podnosi po latach stagnacji. Dług niemal spłacony, więc tylko tego nie spie*rzcie ;) Powoli do przodu i będzie dobrze :)

 • BeKaeS lubi Komentarz

  Bo co? Bo wypowiedział się źle na temat paru kibiców? Nie będzie tego Pana przy Orle, nie będzie żużla w mieście. Spójrz na Rzeszów i wiecznie krytykowaną prezes za brak wyników. Nie ma Pani Półtorak, nie ma dyscypliny.

 • BeKaeS lubi Komentarz

  Panie Witku , klub z Łodzi jest najlepszym przykładem tego ,że kasa to nie wszystko. Od dobrych kilku lat jest w klubie niby wszystko a jednak nie ma dwóch najważniejszych rzeczy.. dobrej atmosfery a co za tym idzie wyników . Podobna sytuacja jest w Toruniu. Płacił Pan niby na czas ale atmosfery w klubie nie ma... dlaczego !? Po słabszych występach publiczna krytyka żużlowców , trenera... Może czas zrobić rachunek sumienia , dobrać odpowiednich ludzi i nie traktować klubu jak swojego folwarku

 • BeKaeS lubi Komentarz

  ...a "znafcy" :) twierdzili że Orwat jest lepszy od Siopka ! hahahahah Jędrzejewski w jednym meczu wygrywa więcej biegów niż Orwat w swojej karierze. Zobaczcie to Siopek z Brzozą wprowadzą nas do I ligi. Tomek jest spoko chłopak, ale on ma już 20 lat jedzie za darmo w każdym meczu bo nie ma konkurencji, ale sprawdzcie ilu seniorów objechał Orwat w lidze ??, naprawde daleka droga przed nim aby się chociaż zbliżyć do poziomu Marcina! POLONIA ! SIOPEK !!!

 • BeKaeS lubi Komentarz

  No to skład na walkę o awans jest, pytanie na ile wystarczy. Bo Piła się włącza jeszcze.

  1. Brzozowski
  2. Bach/ (tajemnicza „strzelba” Kanclerza)
  3. Grajczonek
  4. Berge
  5. Jędrzejewski
  6. Orwat
  7. Studziński

 • BeKaeS lubi Komentarz

  Zawsze mnie w takich przypadkach zastanawia, co wpływa na koszt takiej operacji? 3-5 godzin pracy lekarzy za miliony dolarów, leki w tej samej cenie czy koszty pobytu w szpitalu? Ktoś oświecony może mi to wyjaśnić?

 • BeKaeS lubi Komentarz

  Polonia jechać z hybrydą!!!

 • BeKaeS lubi Komentarz

  Jeden i drugi są siebie warci:)
  "Nie jedno razem":) Prawda Panowie?:)))

 • BeKaeS lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • BeKaeS lubi Komentarz

  A że jestem dzban wylałem też następne

 • BeKaeS lubi Komentarz

  "Tobias Busch powalczy o Grand Prix".
  Aż mi się ze śmiechu pół dębowego-mocnego na biurko wylało.

 • BeKaeS lubi Komentarz

  Co ten Bech wygaduje za głupoty:)))Przecież według "znaffców" na tym portalu w drużynie w tym roku nie miało być atmosfery,Rene miał się obrazić po sparingu z Rawiczem, odejść itp,itd, a tu takie słowa
  "...Jestem wdzięczny władzom klubu oraz kibicom za wsparcie. Fajnie być w takiej drużynie..."
  Kolejny liść i to od lidera drużyny w ich stronę,a nie to pewnie redaktor źle zrozumiał jego słowa:)))

 • BeKaeS lubi Komentarz

  Kossakowski,Wawrzyniak i Ulamek ,stoluja sie chyba w tej samej kantynie:)

 • BeKaeS lubi Komentarz

  Ty ile dałeś na Tomka, że dysponujesz pieniędzmi innych.??

 • BeKaeS lubi Komentarz

  Mecz z gatunku tych ciekawszych w tym sezonie w Bydgoszczy, mała ilość mijanek nie była winą toru mimo wszystko było dużo jazdy w kontakcie i było sporo prób ataków.
  Opolanie dobrze startowali i dobrze rozgrywali pierwszy łuk co jest kluczowe w tym sporcie. Niesamowity zjazd sportowy zaliczył Ułamek, 2 lata temu przyjechał w składzie Włókniarza i wtedy imponował świetnym startem i szybkością na trasie. Dzisiaj chwilami sprawiał wrażenie, że boi się jazdy w kontakcie. Jeśli chodzi o zawodników Polonii to widać, że Oskar cieszy się jazdą i z przyjemnością się go ogląda. Na minus ustawianie Ivacicia, który 3 biegi miał po polaniu, a jego dojazd do łuku w każdym biegu wygląda tak że jest motocykl za rywalem i jedyną szansa na punkty jest trasa. Po za tym zawodnik prezentuje sie bardzo ambitnie, ale sporo mu jeszcze brakuje nawet na 2 lige, bo mając słaby start i przeciętną trase punktów nie będzie zresztą statystyki to potwierdzają, bo na 26 biegów odjechanych tylko 2 razy wygrał i 3 razy był drugi.

 • BeKaeS lubi Komentarz

  Mam pytanie do znawców regulaminów żużlowych. W jakich sytuacjach ostateczne miejsca zawodników z tą samą liczbą punktów ustalane są na podstawie zdobyczy punktowych w poszczególnych biegach, a kiedy na podstawie bezpośredniego biegu? Mam tu na myśli przypadek dwóch ostatnich zawodników, Liszki i Brzezińskiego. Obaj mieli po 1 punkcie, w biegu bezpośrednim to Liszka był lepszy i zgaduję, że dlatego ma przedostatnie miejsce. ALE... już nieraz słyszałem o zasadzie, że "zero jest zawsze lepsze od nieukończenia wyścigu", a w takiej sytuacji to Brzeziński powinien być nad Liszką, jako zawodnik mający więcej "lepszych" zer.