KORDI - lubi

 • KORDI lubi Komentarz

  Paulo Sousa to podsumowanie (taka "truskawka" na torcie) 9 lat rządów Bońka w PZPN.
  A Sousa to podsumowanie stanu polskiej piłki. Jeszcze się w historii światowej p. nożnej nie wydarzyło, aby trener reprezentacji kraju zrezygnował na rzecz klubu!!! No chyba że w jakiejś republice bananowej, czyli już tam się znaleźliśmy.

 • KORDI lubi Komentarz

  przeprowadził się Messi do Francji to i nagrode za to dostał ;)

 • KORDI lubi Komentarz

  @Legionowiak 3.0: Poważnie? jesteś śmieszy.

 • KORDI lubi Komentarz

  @Legionowiak 3.0: Spier.... da...laj !!!!!!!!!!!!!

 • KORDI lubi Komentarz

  Hehe, Stefański!!! Co? Ty wiesz co!!

 • KORDI lubi Komentarz

  do czego to dochodzi aby zawodnicy rzadzili w kadrze, maja sluchac trenera od oceniania jest związek a jak sie nie podoba to moga zrezygnowac z reprezentacji....i tyle.

 • KORDI lubi Komentarz

  Czemu mnie to nie dziwi... Dziwią się za to krytykujący jego zachowanie - dla jasności - za sumę jaką dostanie za kolejne swoje "pożegnanie" sam dałbym sobie mordę obić. Gość swoje w boksie zrobił, teraz odcina kupony. Czy nam się to podoba czy nie to kasa rządzi światem. Ja go rozumiem. Czego ma się wstydzić? Że zarobi sumę którą większość krytykujących pewnie na oczy nigdy nie zobaczy bo będzie musiała na nią harować kilkanaście lat. Trzeba mieć tupet mówiąc źle o gościu który zdobył tytuły mistrzowskie IBF, IBO i WBC. Lata swoje robią. Jakby ktoś mi dał taką szansę to bym ją bez zająknięcia wykorzystał. Krytyka Adamka jest słaba - przypomina mi sąsiada którego nie stać na nowy samochód patrzącego na nowego merca za płotem i myślącego - pewnie ukradł, przekręciarz i złodziej...

 • KORDI lubi Komentarz

  Bije mądrość z wypowiedzi. Powodzenia!

 • KORDI lubi Komentarz

  "Chuligani pozostali niewzruszeni i nadal okładali Turków".......
  Ehhhh...... napisała "obiektywnie" dziennikarka.....Jakby tak ich dalej okładali to Turcy o własnych siłach nie wyszliby z autobusu.....
  Szukanie sensacji i sianie fermentu nadal popularne na SyFach......

 • KORDI lubi Komentarz

  Gadziny, po pierwsze - od połowy grudnia już jakieś 464857235 razy sprostowano, że to nie byli żadni kibice Legii, Po drugie - jak wynikło z relacji świadków, JEDEN z nich oberwał tylko JEDNEGO plaskacza. I więcej tam było słownych przepychanek niż fizycznych, ale kręćcie dalej aferę, na pewno jakieś dzbany to łykną.

 • KORDI lubi Komentarz

  Brawo SF......kręcicie jak zwykle aferę, żeby nie wasze pierdoły to być może kariera Niezgody też nie legła by w gruzach.......dzięki wam wszyscy się dowiedzieli na początku o problemach Niezgody, potem inne brukowce to podjęły.......teraz kolejny artykuł do klikania........ja nie lubię legionistów, ale turków też nie lubię, mieszkałem 10 lat w niemczech więc wiem jak są obłudni, może prochy na stadion wieźli na handel, ogólnie rzecz biorąc jedziecie po Legi ostatnio ostro........dla mnie to obojętne, ale czy fakty są prawdziwe i przekazane uczciwie ?????

 • KORDI lubi Komentarz

  Po tym ostrzale stadionu gw przegrało z Dukatem sprawę w sądzie.
  Teraz tvn będzie płacić za oszczerstwa.

 • KORDI lubi Komentarz

  Nasza kochana Lechia gładko wygra ten mecz

 • KORDI lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • KORDI lubi Komentarz

  takie obraźliwości, przyśpiewki, etc, etc występują na każdym stadionie - chodzi o to, że troche kasy przyda sie tym, którzy moga takie coś ściągać..paskudne, niesportowe..ale cóż, zyleta zrobi zrzutke..niech sobie za te pieniądze urządzaja sute konferencje i spotkania integracyjne.

 • KORDI lubi Komentarz

  Jestem z Gdańska i powiem wam że to wstyd z tymi biletami !!! Grają słabo bez jaj i mimo słabych meczów chcą skusić kibiców biletami po 5 zł ? Do kibla wstęp kosztuje 2 zł :) Nie tędy droga...........Ciekawe czy prawdą jest że graja słabo bo podobno jakieś zaległości finansowe są dla zawodników.Następny mecz Wisła-Lechia obstawiam 2:0 dla Wisły lub lepiej......ps.Jeszcze kilka słabych meczy i będą zapraszać na mecz kibiców po tramwajach i autobusach :) Jest tu jakiś cwaniak ? To daj piątaka:) Chłopaki nie płaczą........