uTar - lubi

 • uTar lubi Komentarz

  Wspomnicie moje słowa: ROW wejdzie ale przy zielonym stoliku. PO i znowu w plecy i dalej tak jak napisalem wcześniej. 007 nie bedzie miał wyjścia

 • uTar lubi Komentarz

  Najważniejsza jest pamięć o Krystianie...
  Nawozy i inne pierdoły nie mają z tym nic wspólnego...
  W Częstochowie pamiętamy...

 • uTar lubi Komentarz

  Pan Witek już się zabezpiecza przed ewentualną porażką z Unią. A idąc Jego tokiem myślenia jakby Łotysze pojechali finał z Unią to według obowiązujących przepisów Unia może pojechać ten finał 7 juniorami bo i tak Łotysze nie wejdą do eligi i wtedy wchodzi klub z 2 miejsca! Jednak widząc co się dzieje w elidze to lepiej zająć pierwsze miejsce bo wcale by nie było zaskoczenia jakby ktoś w centrali wymyślił ze skoro Łotysze wygrali awans i nie mogą wejść to zostawią np. Toruń albo Rybnik zamiast dokooptowywać z 2 miejsca z 1 ligi. Albo ktoś wymyśli baraże itp. lub konkurs byle tylko ratować eligowców.

 • uTar lubi Komentarz

  Tylko tu nie chodzi o Bartka (poza jednostkowymi przypadkami trollowania). Chodzi o nierówne traktowanie takich samych sytuacji (a jak się przyjrzeć to nawet nie do końca takich samych) w wykonaniu różnych zawodników. Cierpią na tym zawodnicy, na których wylewane są publicznie pomyje, a cieszą się leśne dziady i hieny dziennikarskie. A przepisy powinny być równe dla wszystkich, bez patrzenia kto jest większym talentem, kto ma przed sobą perspektywy, kto jest bardziej medialny, widowiskowy i inne tego typu bzdurne argumenty. Wtedy po jednym, drugim, trzecim wykluczeniu zapaliłaby się lampka jednemu i drugiemu, co z kolei w przyszłości może uratować komuś zdrowie lub życie.

 • uTar lubi Komentarz

  Mówcie co chcecie ale dobrze że tak jest, GP na narodowym to naprawdę piękne przeżycie i promocja sportu. Byłem i zawitam pewnie znów :) Fajnie byłoby gdyby Wawa przyłączyła się do ścigania :)

 • uTar lubi Komentarz

  Hahaha!!! Prawie się oplułem czytając Kasprzaka, że może ciągle za Zmarzlikiem przyjeżdżać :) Obaj są siebie warci. Torowe chamy myślący tylko o sobie. Na Kasprzaku chyba już się wszyscy poznali. Zmarzlikowi natomiast na razie się wybacza chamską jazdę bo młody bojowy itp. Dopiero jak się porządnie rozpiexdoli (czego mu oczywiście NIE ŻYCZĘ) a nie daj Boże kolegę z toru to co niektórzy przejrzą na oczy.

 • uTar lubi Komentarz

  "Jeśli zawodnik nie jest w pełni sprawny, to jestem zdania, że nie ma sensu wstawiać go do składu. To niczego dobrego nie przyniesie - powiedział w rozmowie z portalem WP SportoweFakty Krzysztof Mrozek." szkoda że tak nie myślał jak na chama wstawiali Woryne do składu na mecz bo to nic dobrego nie przyniosło

 • uTar lubi Komentarz

  Panie Mrozek, wpierw prosisz pan Jacka zeby jakos wsparl mlodego Woryne bo niby zalamany jest ( z pewnoscia chlopak jakos to odczul), potem glosem eksperta stwierdzasz ze mial niezapiety kas i mowisz ze to wyjasni prokuratura...a jako taki ekspert jak pan skomentujesz kopniaka jakim poczestowal lezacego na torze Rempale Woryna?

 • uTar lubi Komentarz

  Bez urazy Panie Mrozek ale Pierdo.... Pan. Buuuuu bo tor nie taki buuuu bo sędzia buuuuu bo komisarz czy nie można powiedzieć że przegraliśmy bo byliśmy słabsi akurat w tym dniu jutro może być odwrotnie???

 • uTar lubi Komentarz

  Nikodem niech się wytłumaczy ze swojej opinii , w końcu podważa kompetencje sędziego i komisarza toru. No i działa na niekorzyść klubu z Torunia i całej PGE . Niech płaci frycowe , po co kłapie .

 • uTar lubi Komentarz

  Oj nicki stanowczo przeszarżował.Zgodzę się z twierdzeniem, że zepsuli tor, że kiedyś był on lepszy, lepszy do ścigania, do wyprzedzania, atrakcyjniejszy, ale słowo preparować? No tu stanowczo przesadził. Nikt nie miał problemów z pokonywaniem łuków, nie było też jednej ścieżki, bo mijanki(no to też argument bo było ich trochę) były po różnych ścieżkach. Po prostu dzik był słaby i nawet te 8ptk to jest nieco szczęśliwe osiem, bo ostatnie 2+1 to w zasadzie zasługa Holdera i zagapieniu się Łaguty, no i tam też był przynajmniej jeden ptk na Smektale, który wydałał sie być szybszy w tym biegu. Tor gorszy, mniej atrakcyjny, ale do preparacji to mu daleko było.

 • uTar lubi Komentarz

  Bardzo mądrze napisane. Wczoraj odniosłem podobne wrażenie. Toruń ostatni mecz ligowy w rundzie zasadniczej u nas pojechał na betonie i było widać, że w miarę sobie radzili. A Leszno rzeczywiście w Grudziądzu miało ciężko. Zrobili twardo, dopasowali się w miarę możliwości, a i kibice mieli co oglądać. Znajomy z Torunia pisał mi, że takiego meczu dawno nie widział. No cóż. W Grudziądzu mieliśmy w tym roku sześć takich :) Dobry beton nie jest zły. I wcale nie zabija widowiska, co było widać wczoraj.

  A co do Buczka - mam nadzieję, ze tylko pomagał się dopasować :)

 • uTar lubi Komentarz

  PGE Ekstraliga powinna poprosić Dzika o wyjaśnienia w tej sprawie, a w przypadku braku podstaw do wyrażania takich stanowisk surowo ukarać za działanie na szkodę spółki.

 • uTar lubi Komentarz

  bandyta torowy nie wydala psychicznie...UL wie, że strach go puszczać w Toruniu, aby znowu nie pokazał pełnej skali swoich możliwości

 • uTar lubi Komentarz

  Ta "odpowiedz" to jest KPINA Z POLSKICH KIBICÓW ! Dosyć tego każdy kto pójdzie na brytolsko-duńskie BADZIEWIE pod nazwą GP jest ZDRAJCĄ !

 • uTar lubi Komentarz

  Solidarność ...
  .
  1. tylko zbiorowy olew jest w stanie przemówić do rozumu ...
  co ja pier... do KIESZENI nieudaczników maści wszelakiej ...
  NIE DAĆ IM SWOJEJ CIĘŻKO ZAROBIONEJ KASIORKI ... zmiękną wszyscy wcześniej czy później ...gwarantuję ...
  .
  2. bo oni tylko z powodu kasy i władzy tam są ...
  .
  3. ten sport to kochają ochotnicy co w Świętochłowicach za "dzięki" rypali w swoim wolnym czasie aby stadion wrócił do życia szacunek !...
  .
  4. a ta reszta "przemózgów" - jak widzę to torsji dostaję - gieniuszy menadżerskiej JELITY - Witkowskie, Szymańskie, sędzie i kumisorze... to powinni motory zapychać bo ich poziom "przywództwa" i "liderowania" - to poziom AMEBY .
  .
  5. PZM, kolegia , itp. - ile to już dni minęło od jatki na MA - nie było k... czasu przeanalizować klatka po klatce te kontrowersyjne zajścia na torze i ogłosić co i jak i dlaczego?
  czy były błędy sędziowskie czy nie? czy regulamin jest jednoznaczny czy trzeba zmian dokonać ???
  Polaczek zawsze pozostanie głupem - nawet po szkodzie ...
  .
  6. ...ale ja sie nie znam ... przecież wszystko jest ok...
  "Polska w budowie, zielona wyspa, co sie gościu czepiasz, takim to nie dogodzi, pewnie moher, jątrzy tylko i nowoczesności nie lubi, wszyscy nas szanują i rośnie nasza pozycja w świecie"... itp.itd. co by tu wybrać na "przekaz dnia" ???
  .
  7. a co nie ma sukcesów? : u nas z GKM taśma JUŻ równo szła !!!
  yyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! ...

 • uTar lubi Komentarz

  Skandaliczna sytuacja.
  Oczywiście nie wiemy co uczynił wcześniej ten 14-latek.
  Jednak mimo wszystko fizyczny atak i to na młodszego chłopaka powinien poskutkować końcem przygody Polisa z żużlem.

 • uTar lubi Komentarz

  Panie Adamie, tak łatwo przychodzi Panu ocenianie Jacka Gajewskiego. Pan zapomniał jak w meczu przeciwko Toruniowi w Lesznie ruszył Pan do Łaguty, po jego akcji na Pawlickim. Nie przypominam sobie, żeby Łaguta był się na Pana z pięściami albo nogami wtedy rzucił? Nie przypominam sobie, żeby Gajewski rozwodził się nad Pana reakcją przed dziennikarzami (kroku Panu dotrzymywali wtedy też sami Pawliccy). Rzecz oczywista miał prawo się Pan zagotować i trochę zrugać Griszę bez względu na to czy ten działał umyślnie czy nie. Niech więc Pan nie odbiera tego prawa Jackowi Gajewskiemu - on po prostu staje murem za swoimi, tak jak Pan. Prawdziwy menago jest w końcu dla zawodników kimś jak ojciec - pójdzi w ogień, żeby ich bronić! Dodać należy, że narozrabiał w tej sytuacji, ktoś kto takich akcji ma bez liku - niejaki Dzik, który sam przede wszystkim ma problem z panowaniem nad swoimi emocjami u niego nie kończy się na słownych epitetach, ale zawsze jak się z czymś nie zgadza musi coś rozpirzyć - teraz padło na nogę Gajewskiego. Wiecie co by było w piłce? Czerwona dla Nickiego (z zawieszeniem na 4-5 meczów) a Gajewski pewnie by żółtą dostał. I takie są proporcje w zachowaniach obu Panów. A poza tym oglądając powtórki, mam jakieś nieodparte przekonanie, że to u Pana było wyrachowanie w zwlekaniu w tym, żeby Nicka od Gajewskiego oddzielić. Jakoś tak dopiero jak już Nicki kopniaka sprzedał, to zaczęliście go tak intensywniej hamować. Wcześniej wyglądało to tak jakbyście chcieli a nie mogli (a może odwrotnie?). Nieważne. Dla was z Leszna i tak najważniejsze, jest to że wygraliście - i to bez Dzika - i wcale nie dlatego, że wam tu coś sędzia zabrał - bo co najwyżej Nicki pewnie jeszcze jeden bieg by pojechał i kto wie czy by wygrał. Możecie być z siebie dumni, dla was to super sprawa. Dzik narozrabiał znów nieodpowiedzialnie, zabrał jakieś punkty drużynie, a wy pokazaliście że na jednym z najtrudniejszych do zdobycia terenów (podobno, bo ja już w to wątpię) poradziliście sobie bez niego. Sami na tym wygraliście - jest to niezła karta przetargowa dla Was w ewentualnych negocjacjach z Nikim (choć coś czuję, że planujecie go już wypieprzyć z teamu - oby wam się nie udało Darcego w zamian ściągnąć - bo mam nadzieję że on do Torunia wróci). Dla was największy szacunek, za to, że macie Pawlickich, Zengotę (który był wprawdzie zielonogórski ale wrósł już w wasz klub), że macie Musielaka i całą plejadę młodych, którzy mogą ich zastąpić. Pan Skórnicki też wyśmienicie pasuje do tej układanki. Ja tam marzyłbym sobie taką w Toruniu, ale niestety jest pod tym względem trochę gorzej. Pozdrawiam. Wszystkim, życzę trochę więcej obiektywizmu, szacunku dla innych rywali i trochę pięknego życia poza żużlem - bo na nim się nasz świat nie kończy. Na ra

 • uTar lubi Komentarz

  Jakie anulowanie! W tygodniu rusek załatwił sobie zwolnienie a mecz we Wrocławiu kontynuował, bo został dopuszczony przez lekarza z Leszna! To znaczy,że lekarz wiedział, że po takim dzwonie, z ruskiem jest źle mimo to świadomie narażał jego życie i zdrowie jak również innych zawodników! Czyli w Lesznie jest takie parcie, że dopuszczą nawet zawodnika bez nogi ( bądź o kulach jak Jonssona )!

 • uTar lubi Komentarz

  dokładnie... w ogóle ruskie i kac?! toż to Sci-Fi :) :) :)