antyrzeszow - komentarze

 • antyrzeszow napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga z rekordowym kontraktem telewizyjnym! Znamy szczegóły

  @mrfreeze: Na pewno przy pustych trybunach ale za to przy pełnych kanapach i fotelach i dlatego takie siano zapłacili bo wzrośnie zapotrzebowanie na transmisję w necie i tv i oto chodzi, C+ się nie przejmuje publicznością dla nich to lepiej dla sponsorow trochę mniej ale tragedii nie będzie miał nikt po za klubami niższych lig

 • antyrzeszow napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hehe ciekawa historia i dlaczego teraz Artur o niej pisze mówi. Można tylko domniemywać ze Artur coś wziął i coś mu się przyśniło albo dostał objawienia i wymyślił ze go do czegoś zmuszali nawet w towarzystwie mamy i znajomego i coś podpisal albo i nie podpisał. Prawda jest taka ze Tadek mówił jak jest 40% albo nic i pauza na rok dla klubu wiec nie kłamał bo takie były fakty. Arturowi życzę zdrowia i zdrowego odżywiania przed sezonem bo formę trzeba budować.

 • antyrzeszow napisał/a komentarz do Żużel. Zdunek Wybrzeże Gdańsk chce wyjść z impasu. To pierwsza taka sytuacja w historii klubu!

  @Gedanesis: Jest ok. Przeczytaj dokładnie.
  Lukas Fienhage w przypadku debiutu będzie trzecim Niemcem (wcześniej jeździli Robert Barth i Tobias Kroner) Jeszce kontrakt miał Sonke Petersen ale Niemiec złamał kręgosłup i porusza się na wózku i nie zdążył zadebiutować w Wybrzeżu.

 • antyrzeszow napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A gdzie jest napisane że Eryk ma trenować młodzież. On jest menago więc mówi tylko że jest ogłoszony nabór do szkółki. Co do trenera to może robić to P.Szymko co już kiedyś robił, nikt nie powiedział że dobry zawodnik będzie dobrym trenerem bo po prostu tak nie jest.

 • antyrzeszow napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ruszyła sprzedaż biletów na Grand Prix w Toruniu i znalazła się kasa na Karola ufff co za szczęście że Toruń zaczął sprzedawać bilety na GP które odbędzie się w Październiku.

 • antyrzeszow napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak jak myślałem komentarz usunięty. Bo biznesmenem trzeba być A nie bywać i uważam że jak się mówi w tym środowisku że się coś zapłaci tego dnia to się płaci A nie chowa głowę w piasek ot taki mały honorowy kodeks szanownego Biznesmena nie z pod Torunia.

 • antyrzeszow napisał/a komentarz do Żużel. Ilona Termińska o rozliczeniach za transfer Żupińskiego. "Ustaloną kwotę na pewno zapłacimy"

  @AMON: Nie martw się chłopaku Zdunek to człowiek honoru tr skąpy ale to co obieca to da. Te 240 tyś to tylko jedno marnej klasy BMW dla niego i bez tej kasy spokojnie klub sobie poradzi. Tu chodzi o kwestie komunikacji między klubowe jeśli klub z Torunia powiedział by konkretnie na czym polega problem i konkretnie kiedy wpłynie kasa A nie zbywał Wybrzeże to tematu by nie było ale nie można czekać na kasę w nieskończoność, Wybrzeże też ma swoje plany i musi wiedzieć co z Karolem bo za chwilę się okaże że będzie za dużo młodzieżowców w zespole.
  A ogólnie jestem zdania że wychowankowie powinni siedzieć w swoich klubach do końca wieku juniora, chyba że jest ich za dużo i np słabsze ogniwo powinno się wypożyczyć.

 • antyrzeszow napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Łaski nie robicie ze zapłacicie, ale chyba jakiś termin był ustalony i ludzie biznesu powinni go dotrzymymać. Takich spraw nie powinno się wyciągać?? A niby czemu nie jak by Zdunek tego nie wyciągnął to by czekał na kasę do początku sezonu i nie wiadomo czy by dostał A chłop musi wiedzieć co robić bo jak by Karol wrócił do Wybrzeża to Tadek odpuszcza już bardzo bliski temat Bartkowiaka który też mało nie kosztuję.

 • antyrzeszow napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wybrzeże z najgorszym terminarzem masakra kto to układa? Chyba jakiś paralityk dwie najsilniejsze drużyny odrazu w dwóch kolejkach tragedia. Wiadomo że Wybrzeże jest okrzyknięte faworytem ligi ale to jest sport i wszystko się może zdarzyć i nie trzeba nikomu pomagać w tym A mam jakieś nieodparte przeczucie że jakiś 70 parę latek tam dawał niezłe wskazówki by jego drużyna miała odpowiedni terminaż. Wiadomo że z każdym trzeba jechać ale nie odrazu z czołówką i też wiadomo że Wybrzeże się długo rozkręca i początki ma zawsze słabe i na to ktoś liczy najwidoczniej A ja wierzę że się mocno przeliczy.

 • antyrzeszow napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nieskromnie powiem że spodziewałem się tej decyzji A nawet byłem jej pewny, widząc jazdę Dunczyka w lidze Szwedzkiej i w Wybrzeżu do tego odsunięcie go od składu w Gdańsku. Bech jest ambitnym zawodnikiem ale szybko się poddaje A szkoda bo to kawał rajdera. Miał już w swojej karierze przerwę od żużla więc dla niego podjęcie decyzji o zakończeniu kariery nie było trudne. Wierzę że wróci jeszcze na żużlowe tory i będzie nas cieszył swoją jazda