Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • EPnn lubi Komentarz

  Ta kadra polska to musi być całoroczny klub pod wodzą pani Justyny i pana "Dziadka".Żeby coś osiągnąć w tym sporcie to trzeba jak Justynka-nie trenować, a zabierlalać;)

 • EPnn lubi Komentarz

  Z komentarzy można wnioskować,że większość społeczeństwa to matematyczni idioci ... Jak ciśnienie w oponie wpływa na prędkość pojazdu ?? Wystarczyło uważać w podstawówce na lekcjach i wyciągać wnioski... Mniejsze ciśnienie to mniejszy obwód koła a komputer w aucie sczytuje dane np ze skrzyni biegów i obrotów silnika a nie z GPS. Przy niskim ciśnieniu pomiar jest zawyżony. Jeśli ktoś nie wierzy to mając 2 komplety kół z różnymi rozmiarami opon może sam sobie sprawdzić (porównać z GPS z telefonu). Na tych o większym obwodzie będzie poruszał się szybciej mimo,że licznik będzie wskazywał to samo. Pomijam fakt,że Hołek ewidentnie wali w chu...

 • EPnn napisał/a komentarz do Gwiazda filmów dla dorosłych znowu dostała kosza od sportowca. "Jestem młody, ale nie głupi"

  Śledzić bardzo dokładnie poczynania Mia, mogę jakoś zrozumieć, choć za zdrowe to nie jest. Ale robić z tego fakty sportowe?

 • EPnn lubi Komentarz

  Gwoli ścisłości - Komarno to miasteczko na granicy węgiersko-słowackiej (taki ich Cieszyn) leżące po obu stronach Dunaju, w okręgu Nitra bodajże. Mniejszością narodową są tam Węgrzy, którzy stanowią.....ok 70-80% całości mieszkańców regionu! Więc prawdopodobnie jest to klub słowacki, ALE składający się z Węgrów....
  Piszę to, bo niektórzy mogą być zdziwieni, jak premier kraju, który daje obywatelstwa węgierskie Węgrom mieszkającym na Słowacji, w Rumunii itd. wspomaga klub niewęgierski.

 • EPnn napisał/a komentarz do Therese Johaug zdziwiona wysokością kary. "Nie rozumiem czemu to ma być aż 14 miesięcy"

  Doczytaj ile i za co Kowalczyk dostała, przynajmniej nie będziesz głośno swojej niewiedzy okazywał.

 • EPnn otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • EPnn napisał/a komentarz do Justyna Kowalczyk: wszyscy znają moje zdanie

  Trafili na góralkę z ciętym językiem i wyrobionym nazwiskiem ;)

 • EPnn otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • EPnn lubi Komentarz

  Pozwolic wszystkim brac doping! W dowolnych ilosciach i w dowolnym czasie. Beda podnosic po dwie tony (na reke), biegac 100m w 5sek., skakac 15 m. w dal i 5 m wzwyz, a mlotem rzucac na ksiezyc. Bedzie na co popatrzec ;)

 • EPnn napisał/a komentarz do Rio 2016: skandaliczne zachowanie komentatora węgierskiej telewizji. Pominął Syryjkę z reprezentacji uchodźców

  Możliwe że to coś szerszego na Węgrzech, tego nie wiem. Wiem natomiast, że owa pływaczka została pominięta (jeśli idzie o news) w eliminacjach, na gazeta.pl i chyba wyborcza.pl wisiała o tym informacja chyba dwa dni, a o dwóch medalach Węgierki jakoś news na tych portalach przegapiłem (mógł być, dwa dni nie wisiał). Na wp.pl "sensacyjny news" z Syryjką też wisi swój czas, jeśli jest jak mówisz i problem szerszy to masz rację, jeśli to sensacja wynikająca z braku bębnienia na okrągło o tej reprezentacji imigrantów, to jest to sensacja z tyłka wzięta i upolitycznianie sportu. Problem wojen i imigrantów to jedno, polityka to zupełnie coś innego, jedno od drugiego, szczególnie na olimpiadzie, powinno być mocno odcinane.

 • EPnn napisał/a komentarz do Rio 2016: skandaliczne zachowanie komentatora węgierskiej telewizji. Pominął Syryjkę z reprezentacji uchodźców

  Temat bardzo mocno dmuchany. Była jakaś dyskusja w studiu, faktycznie nie wymieniono jej przy okazji jakichś eliminacji ale ci sami oburzeni skrzętnie robią to samo przy pewnej węgierskiej pływaczce. Różnica taka że ta Syryjka płynęła w eliminacjach i prawdopodobnie doszło do jakiegoś niezamierzonego nietaktu, a Węgierka ma już chyba dwa złote medale i jest celowo pomijana w newsach. No cóż, więcej polityki niż sportu tutaj.

 • EPnn lubi Komentarz

  Może po prostu jest idiotą...

 • EPnn napisał/a komentarz do Ciemna strona polskiego sportu. Teczki znanych zawodników w archiwach IPN

  Podejrzewam że wielu sportowcom kaci komunistyczni złamali kariery, tu ciężko o nich personalnie pisać, bo skoro nie osiągnęli sukcesów to ciężko ich gwiazdami nazwać. Więc podeprę się Węgrami i siostrami Polgar, szachistki, ojciec niespecjalnie rwał się do współpracy z węgierską władzą i robił to co chciał po swojemu. Trzy siostry, absolutny ewenement sportowy, Judit przez 26 lat nieprzerwanie nr 1 w kobiecych szachach na świecie, Zofi często uznawana za jeszcze większy talent, trzecia Susan byłaby pewnie dłużej nr 1 gdyby ... nie najmłodsza w/w Judit. Warto poczytać lub oglądnąć dokument mówiący o tym jak daleko komusza władza potrafiła się posuwać, nawet wtedy gdy miała do czynienia z zawodniczkami ... topowymi w skali świata to za mało powiedziane, topowy to czołówka światowa, ktoś kto przez ponad ćwierć wieku dominuje w swojej dyscyplinie to nieco więcej niż "topowy".

  Ten art wydaje mi się trochę odwraca role, tu gdzieś przemyca się tezę o tym iż część sportowców robiła za "oprawców", to też były swoiste ofiary tamtych czasów, oprawcy i kaci byli trochę wyżej, im zazwyczaj wszystko uszło na sucho.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.