Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Marta Solipiwko: Z nami to jak z kobietami

W czwartkowym meczu z Zarieczem Odincowo Muszynianka w niczym nie przypominała zespołu, który przed tygodniem przegrał z Metalem Gatali. - Z nami to jak z kobietami, nigdy nic nie wiadomo - żartowała po meczu atakująca MKS-u Marta Solipiwko na antenie Polsatu Sport.

Ag Sta
Ag Sta

W spotkaniu z Zarieczem Odnicowo trener Bogdan Serwiński zdecydował się na odważne posunięcie, dając szansę gry w pierwszej szóstce Agnieszce Śrutowskiej i Marcie Solipiwko. Jak się później okazało, był to strzał w dziesiątkę, bo obie siatkarki spisały się w czwartek znakomicie. - Jestem zadowolona przede wszystkim z tego, że wygrałyśmy. To, że miałam w tym swój udział tym bardziej cieszy - skromnie mówiła po meczu Solipiwko w rozmowie z Polsatem Sport.

Siatkarka nie ukrywa, że kiedy dowiedziała się, że dostanie od początku szansę gry z Zarzeczem Odincowo, była trochę zdenerwowana. - Jednak mecz w Lidze Mistrzyń to wielka sprawa, a tym bardziej wyjście w szóstce w takim spotkaniu. Cieszę się, że nie zawiodłam trenera, zespołu i siebie - podkreślała.

Drużyna Muszynianki zafundowała swoim kibicom prawdziwą huśtawkę nastrojów i po fatalnym meczu przed tygodniem z Metalem Galat gładko ograła znacznie mocniejsze Zariecze Odincowo. - Z nami to jak z kobietami, nigdy nic nie wiadomo - żartowała po spotkaniu Solipiwko. - Na wynik w Rumunii byłyśmy bardzo złe na siebie, bo powinnyśmy wygrać tamto spotkanie. Z drugiej strony, może potrzebny był nam taki zimny prysznic. W meczu z Zarzeczem pokazałyśmy, że umiemy grać, więc nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - dodawała.

Pięknym zwycięstwem siatkarki z Muszyny z pewnością narobiły apetytów swoim kibicom i pokazały, że mogą w Lidze Mistrzyń zajść naprawdę daleko. - Będziemy starały się grać jak najlepiej i jak najdłużej. Wiadomo, każdy mecz rządzi się swoimi prawami - zakończyła Solipiwko.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
Polsat Sport/inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×