Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • wojtas2424 napisał/a komentarz do Film promocyjny Vive Tauron Kielce (wideo)

  popisz sobie lepiej na nafciarkach tam od razu zostaniesz zje... za swoją głupotę

 • wojtas2424 lubi Komentarz

  Dokąd będą tolerowani użytkownicy nagminnie łamiący regulamin tego portalu?
  Dla przypomnienia osobom odpowiedzialnym za to wyciąg z regulaminu:
  [...]
  pkt. 11. Użytkownik może mieć tylko jedno konto. [...]
  [...]
  pkt 27. Odpowiedzialnym za wszelkie działania związane z posługiwaniem się hasłem do danego konta jest użytkownik tego konta. Użytkownik jest zobowiązany do utrzymania w ścisłej tajemnicy hasła koniecznego do zalogowania się na konto. Zakazane jest udostępnianie komukolwiek hasła do konta lub udostępnianie korzystania z konta. [...]

  pkt. 28. Zakazane jest udostępnianie innym osobom danych niezbędnych do korzystania serwisu z wykorzystaniem loginu i hasła użytkownika. Zakazane jest cedowanie uprawnień do konta, ich przenoszenie lub udostępnianie do korzystania.

  pkt 29. Zakazane jest przenoszenie praw przysługujących użytkownikowi a wynikających z posiadania profilu w serwisie na inne osoby. Profil danego użytkownika jest ściśle i nierozerwalnie związany z danym użytkownikiem. Z konta może korzystać wyłącznie jedna osoba.

  pkt. 30. Każdy użytkownik serwisu jest zobowiązany do korzystania z serwisu w sposób zgodny z niniejszym Regulaminem, obowiązującym w Polsce prawem, zasadami współżycia społecznego, normami społeczno-obyczajowymi i zasadami "netykiety", zgodnie z celem, założeniami i charakterem serwisu. Zakazane jest (i jest rozumiane za naruszenie postanowień niniejszego punktu Regulaminu):
  [...]
  b. podszywanie się pod inne osoby;
  [...]
  g. inne zachowania użytkownika, w sposób oczywisty sprzeczne z obowiązującym porządkiem prawnym, zasadami współżycia społecznego, normami społeczno-obyczajowymi lub zasadami "netykiety", w tym zachowania polegające na istotnym, ponad przeciętną miarę, obciążaniu serwerów lub łączy Grupa Wirtualna Polska, dokonywanie włamań, prób włamań do systemów informatycznych Grupa Wirtualna Polska, dokonywanie włamań, prób włamań na konta innych użytkowników itp.

  pkt. 31. Naruszenie przez użytkownika któregokolwiek z postanowień poprzedzającego punktu stanowi podstawę do natychmiastowego usunięcia skutków takich zachowań, w tym usunięcia komentarzy, opinii lub innych odpowiednich treści i danych, usunięcia lub zablokowania profilu użytkownika i/lub konta danego użytkownika wraz z wszystkimi plikami, komentarzami, opiniami i innymi danymi zawartymi w danym profilu lub koncie. Niezależnie od powyższego Grupa Wirtualna Polska uprawniona dalej idących, przewidzianych prawem kroków, w tym do powiadomienia właściwych organów państwowych, powołanych do zapobiegania i ścigania przestępstw.
  [...]
  pkt. 46. Grupa Wirtualna Polska oświadcza, iż wszystkie wyniki, pliki, komentarze oraz inne treści umieszczane w serwisie są rejestrowane przez Grupa Wirtualna Polska, podobnie jak adresy IP, z jakich umieszczenie nastąpiło. Grupa Wirtualna Polska oświadcza, iż każdorazowo gdy zwracają się o to do Grupa Wirtualna Polska odpowiednie, uprawnione organy państwowe powołane do wykrywania, zapobiegania lub ścigania przestępstw, Grupa Wirtualna Polska udostępnia takim organom odpowiednie dane związane z funkcjonowaniem serwisu, w tym dane dotyczące IP użytkownika, który umieścił daną treść lub w inny sposób korzystał z serwisu, przy czym Grupa Wirtualna Polska działa w tym zakresie wyłącznie zgodnie z właściwymi przepisami prawa zobowiązującymi Grupa Wirtualna Polska do przekazania takich danych.

  To tyle jeżeli chodzi o regulamin
  Netykieta – zbiór zasad przyzwoitego zachowania w Internecie, swoista etykieta obowiązująca w sieci.
  Zalecenia netykiety (te ewidentnie łamane na tym portalu przez użytkowników):
  - zakaz pisania wulgaryzmów
  - zakaz pisania nie na temat (OT – off-topic)
  - zakaz pisania kilka razy z rzędu (szczególnie restrykcyjnie używany na forach posiadających funkcję edycji postu - a ten portal ją posiada...)
  - zakaz trollowania

  [...]
  Trollowanie: polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

  I to tyle jeżeli chodzi o największe bolączki tego forum - są tu osoby ewidentnie łamiące te zasady: trollujace, posiadające kilka kont, udostępniające swoje konta innym osobom (posty są pisane raz jako kobieta, a innym razem jako mężczyzna). Będę regularnie wysyłał/zamieszczał tą wiadomość po każdym rażącym wykroczeniu, które zauważę.

 • wojtas2424 napisał/a komentarz do Manolo Cadenas komplementuje Marco Oneto Zunigę. "Jest głodny gry i zdeterminowany"

  Zhytnikov za Kaczke,Oneto za Sype fakcznie wzmocnienia i jak co roku ruszyla machina i nic przed vice jej nie powstrzyma

 • wojtas2424 napisał/a komentarz do Zacięty bój w Hali Legionów i triumf Vive! - relacja z meczu Vive Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock

  i jes9c9e co roku sportowo upokar9ac was9 klubik

 • wojtas2424 napisał/a komentarz do Nafciarze zdobędą Kielce? - zapowiedź meczu Vive Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock

  graliśmy 9 klasowym OWP

 • wojtas2424 napisał/a komentarz do Mistrzowie Polski zdeklasowali Nafciarzy - relacja z meczu Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce

  ale o co niby miał pytać Jurkiew jak Wy nie macie choć 1 9agrywki?????

 • wojtas2424 napisał/a komentarz do Świętą wojnę obejrzy komplet widzów!

  15 min-i Maribor

 • wojtas2424 napisał/a komentarz do Szlagier dla Nafciarzy - relacja z meczu Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock

  boli?

 • wojtas2424 napisał/a komentarz do Szlagier dla Nafciarzy - relacja z meczu Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock

  choćby was było 5500 po 15 min-cis9a

 • wojtas2424 lubi Komentarz

  Całe szczęście mamy w tym kraju jeszcze najdzielniejszych i najsprytniejszych kibiców Orlenu, którzy momentalnie demaskują wszystkie wierutne kłamstwa Bertusa. Dzięki chłopaki.

 • wojtas2424 napisał/a komentarz do Talant Dujszebajew: Zostałem trenerem jednej z najlepszych drużyn na świecie

  a tak naprawdę to Wasz magik nie przyszedł dla kasy tylko dlatego,że od razu pokochał Wisłę........ Kraków

 • wojtas2424 napisał/a komentarz do Talant Dujszebajew: Zostałem trenerem jednej z najlepszych drużyn na świecie

  No to czyste jaja w wykonaniu Panów z Płocka -do jeszcze niedawno Wenta to Herr szwabun dzisiaj Go bronią-paranoja.Manolo jak chwalił Wisłę przed objęciem stanowiska to pieliście z zachwytu,teraz jak Talant mówi podobnie( a ma ku temu patrząc na wyniki obu drużyn pełne prawo)to komentarze-a co miał powiedzieć??? nie wiem czy to płocka gimbaza czy debilizm zaślepionych

 • wojtas2424 napisał/a komentarz do Vedran Zrnić i Janko Kević zagrają w Orlen Wiśle Płock

  W pakiecie z Kevicem był milion baryłek ropy free dlatego OWP za namową sponsora go wzięła

 • wojtas2424 napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Młody,zdolny w sam raz pasuje do koncepcji OWP,i wypożyczenie następnego z Kataru!!!!!!!!!-drugi Olsen????? Podobno w Vanuatu jest niezły grajek

 • wojtas2424 napisał/a komentarz do Wisła zagra z Azotami. Milas wraca do zdrowia

  nie wiem co brałeś ale ma niezłego kopa....

 • wojtas2424 lubi Komentarz

  Te kontuzje płocczaków przed meczem z nami to nie żadne fatum ale kara jaka ich spotyka za wyzywanie Wenty 3 lata temu w blaszaku.Pisałem już kiedyś, że długo będzie się to za nimi ciągnąć i karząca ręka sprawiedliwości nie da o sobie szybko zapomnieć.

 • wojtas2424 lubi Komentarz

  No to niewesoło, że i ich dopadły problemy zdrowotne. Tak czy inaczej dotychczasowe ich wykorzystanie w kadrze I zespołu było niewielkie (delikatnie rzecz ujmując), a były okazje bo nie tylko z Kiel(cami) w tym sezonie graliśmy. Zupełnie jakby Manolo nie do końca wiedział co z chłopakami zrobić. Póki co grać i radzić sobie trzeba z tym co zdrowe.

 • wojtas2424 lubi Komentarz

  Oby tych kontuzji w Wiśle było jak najmniej, ale niestety, trzeba o tym szczerze powiedzieć, że dla dużej części graczy z Płocka ten sezon będzie pełen obciążeń, do których nie są przyzwyczajeni.

 • wojtas2424 lubi Komentarz

  Mnie nie musisz przepraszać, bo ja nie czuję się urażony, wręcz przeciwnie, bardzo się cieszę, że są tacy ludzie jak Bertus, którzy mają pasję i na nią wydają wielkie pieniądze. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że nie wszędzie są tacy ludzie, a chyba nawet Ty nie zaprzeczysz, że bez niego całej reszty by nie było.

 • wojtas2424 lubi Komentarz

  Nie musisz chodzić na Vive jesli nie akceptujesz obecnej sytuacji.
  Nie po drodze z Vive, to nie wchodź podwórko na którym źle się czujesz.
  Napisz do NSK FŁT niech Ci reaktywują sekcję lub sam się o to postaraj.
  ISKRA to była dobra na ligę krajową. Zmienił sie ustrój ,zmieniły się zasady finansowania sportu i wymagania sponsorów. Na kanwie tych zmian
  wiele zasłuzonych klubów popadło w marazm ,wiele zniknęło ze sportowej mapy, wiele zmieniło włascicieli.
  Trzeba na to wszystko patrzeć przez pryzmat współczesnych realiów.
  Kto nie poszedł do przodu ten sie dzisiaj nie liczy.
  Kielce poszły dzięki temu gościowi jak go nazywasz ,, filantrop w fioletowych butach''.


 • wojtas2424 napisał/a komentarz do Kłopoty kadrowe Orlen Wisły Płock

  zabrakło ci merytorycznej odp ,że zmieniłes temat?????????żenuła

 • wojtas2424 napisał/a komentarz do Vive lepsze na szczycie, trwa zwycięski marsz Pogoni - podsumowanie 5. kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn

  Nie mogę się powstrzymać z tekstem na temat transferów-u nas zawodnik po paru treningach lub meczach,mimo iż prezentował się dobrze w poprzednim klubie wylatywał z hukiem bo był za słaby dla nas,u Was gra lub grał do bólu bo kasa wydana a następnej nie będzie,u nas kadra skompletowana na następny sezon,u Was trzeba czekać, bo nie wiadomo kiedy Orlen da i ile.Najlepsze jest to,ze ma dać więcej jak będą sukcesy w Lm,ale jak mają być(serdecznie Wam tego zyczę)jak teraz jest(bez kontuzji)tylko pierwsza siódemka-kółeczko się zamyka.Znowu nie mam racji? A jeszcze super Gomółka

 • wojtas2424 otrzymał srebrny medal w kategorii Komentator Dnia

 • wojtas2424 napisał/a komentarz do Vive lepsze na szczycie, trwa zwycięski marsz Pogoni - podsumowanie 5. kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn

  Mam dzisiaj wenę do pisania,ale już kończę masz rację.Zazwyczaj kawka,fajeczka,browarek i czytam,nie wiem co mnie dzisiaj naszło,a jesli chodzi o bieganie codziennie rano godzinka Pozdrawiam

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.