5 faktów o Grzegorzu Krychowiaku

autor: RM Daryl | 2016-03-02, 10:12 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
I. Skąd pochodzi, dokąd zmierza.
Krychowiak urodził się w 1990 roku w Gryficach. Sezon 2004/05 spędził w Arce Gdynia, po czym jeszcze w wieku juniorskim wyleciał do Francji. Tam mając 17 lat podpisał prefesjonalny kontrakt z Girondins Bordeaux. Po paru wypożyczeniach Grzegorz w 2012 roku podpisał 3 letni kontrakt z Stade Remis. Był tam ważnym zawodnikiem. Zauważył to trener Fornalik, który zaczął powoływać defensywnego pomocnika do reprezentacji Polski. Rozwój zawodnika zaczęły zauważać silne angielskie kluby typu Liverpool. Sezon 2013/14 okazał się przełomowy. Właśnie pod koniec tych rozgrywek Krychowiak zapowiedział zmianę drużyny. Jak się potem okazało przeszedł do Sevilli. Tam już w pierwszym sezonie stał się kluczowym zawodnikiem i osiągnął wielki sukces, którym było zwycięstwo w finale Ligi Europy. Oznacza to, że zobaczymy kolejnego reprezantanta Polski w przyszłym sezonie Ligi Mistrzów. Grzegorz Krychowiak mówi, że Sevilla bardzo mu sie podoba i tylko o niej myśli, jednak wie, że są takie propozycje kontraktów, których się po porostu nie odmawia.
II. Moda.
Krychowiak fascynacją do mody zaraził się od swojej wybranki. Ma swoje wybrane marki, w których sie ubiera. Sam mówi, że Sevilla to nie Paryż i nie ma tu dostępu do sklepów, w których robi zakupy. W jednym z wywiadów podkreślił, że lubi dobrze wyglądać i być na bieżąco z aktualnymi trendami oraz nie widzi w tym nic złego. Przykładem może być fakt, ze ma więcej par butów od swojej partnerki. Ile? Około 100!
III. Poliglota.
Krycha w wieku piętnastu lat wyjechał z Polski do Francji. Tam wędrując po różnych klubach musiał nauczyć się francuskiego by móc rozmawiać z trenerami czy kolegami z drużyn. Kiedy przeniósł się do Sevilli wiedział, że jeśli chce wkomponować się w zespół i mieć większe szanse na gre musi szybko nauczyć się hiszpańskiego. Tak też się stało. Krychowiak podkreśla, że bardzo pomogła mu to znajomość języka francuskiego.
IV. Po finale.
Sevilla w sezonie 2014/15 zdobyła puchar Ligi Europy z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie. Warty zauważenia jest fakt, że zdobył on jedną z bramek dla swojej drużyny. Grzegorz podkreśla, że na pewno nigdy tego nie zapomni i jest to niesamowite uczucie, jednak to zwycięstwo całej drużyny jest najważniejsze. Nawet po takim sukcesie nie zapomniał pogratulować Dnipro, które zaprezentowało się w tej edycji Ligi Europy niesamowicie.
V. Walczak.
"Jestem takim piłkarzem, który w każdym meczu zostawia na boisku serce, płuca i zdrowie...". Poprzez prezentowanie na boisku takich cech jak determinacja czy waleczność stał się jednym z ulubieńców kibiców, a za swoje występy otrzymywał wysokie noty. W każdym meczy przebiega około 11 km. Wszystko to przyczyniło się, że został wybrany do 11 sezonu Primera Division.

Źródło: sportowemaniaki.blogspot.com

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
RM Daryl

Dzięki za uzupełnienie informacji :) Nie wiem, gdzie widzisz błędne informacje? Czy jest napisane, że pierwsze kroki stawiał w Arce Gdynia, czy, że spędził tam sezon 2004/2005? Pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Jeżeli pisze się o konkretnym zawodniku to prawdę a nie w/g własnych błędnych informacji.Pierwsze kroki stawiał w "ORLE" MRZEŻYNO a następnie w STALI STOCZNIA SZCZECIN,SKĄD PODSTĘPNIE ZABRANY DO ARKI...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
winer

Jeżeli pisze się o konkretnym zawodniku to prawdę a nie w/g własnych błędnych informacji.Pierwsze kroki stawiał w "ORLE" MRZEŻYNO a następnie w STALI STOCZNIA SZCZECIN,SKĄD PODSTĘPNIE ZABRANY DO ARKI GDYNIA.Dla "Rys" TAK BYŁO!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 30 marca 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.