Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Giorgio lubi Komentarz

  Soussa to dobry trener. Twierdze tak bo dokonuje zmian czego inni nie robili chetnie. To trener dynamiczny. W dzisiejszej piłce zmainy w meczu trzeba wykorzystywać do maksimum. Do tego ustawia drużynę właściwie i na boisku i chyba mentalnie. Piłkarzy mamy sredniej klasy, ale trener jest dobry. W zasadzie bez meczów kontrolnych Ppolska postwiła sie Angolom.

 • Giorgio lubi Komentarz

  Trzy mecze eliminacyjne bez żadnego sparingu. Te zdobyte 4 pt. to już jest sukces. Jak do tej pory to poczynania Soussy mi się podobają z małym wyjątkiem, a mianowicie" Co w reprezentacji szuka Szczęsny? Tego nie mogę zrozumieć. Przecież on jest na poziomie III ligi. Zero współpracy z obroną , pozostałe elementy gry bardzo szwankują. Jak odbuduje formę to niech wraca , ale teraz? Jak cudownie zawalił nam mecz z Węgrami!.

 • Giorgio otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Giorgio napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdyby w Juve nie było takich dobrych obrońców to dawno grałby w gorszym zespole. To oni kamuflują mierność nieszczęsnego. Wojtek jest gburem który nie potrafi zarządzać obroną reprezentacji a sami obrońcy widząc jego cudowne parady też są pod prądem bo nigdy nie wiedzą co mąż Mariny odwali.
  Mam nadzieję że Sousa pójdzie po rozum i odstawić go na boczny.

 • Giorgio lubi Komentarz

  Wojtusiowi zaczyna się gotować koło pióra, o ile jego gra w Juve nie interesuje mnie ani trochę o tyle w naszej kadrze już tak, nie powinien już być pierwszym bramkarzem naszej kadry

 • Giorgio lubi Komentarz

  jakieś dwa lata temu Szczęsny wyraźniej zaczął gwiazdorzyć, potwierdził regułę że niestety im bardziej - tym gorzej dla wyników sportowych, "świecą" wyniki - a nie zachowania

 • Giorgio napisał/a komentarz do Arsenal FC - Liverpool FC

  2-1 dla Arsenalu

 • Giorgio napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mam nadzieję że Sousa nie wystawi Bednarka i Glika razem w kadrze. To będzie samobójstwo dla drużyny narodowej . Bednarek mało zwrotny, Glik już wiekowy.
  Wszystkie zespoły grające ze Świetymi wiedzą że trzeba grać na Janka bo plączą mu się nogi.

 • Giorgio napisał/a komentarz do Atalanta Bergamo - SSC Napoli

  Zieliński jest słaby w defensywie. Nie jest pazerny na piłkę. Technicznie jest ok ale nie ma charakteru być liderem. Mam nadzieję że Sousa zobaczy to szybko i nie będzie robił z niego lidera. On nim nigdy nie będzie

 • Giorgio napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Piątek to taki cienias. Takie z natury nic. Probierz powiedział że to bardzo dobry napastnik ale chyba akurat litra whisky wypił. Nie ma żadnych walorów indywidualnych czyli drybling i szybkość. Co to znaczy?. Jak koledzy wrzucą to gola strzelę.

 • Giorgio lubi Komentarz

  Jestem zadowolony.Dla dobra J.Brzęczka.Tutaj zacytuję słowa Śp.Janusza Wójcika.Tu nie ma co trenować.Nikt go nie obwini już za nic.Nawet za 1 punkt na Euro.

 • Giorgio lubi Komentarz

  WP SF- "W szoku" "Szczęka opada" "W szoku" "Sz"W szoku" "Szczęka opada" częka opada" "W szoku" "Szczęka opada" "W szoku" "Szczęka "W szoku" "Szczęka opada" opada"

 • Giorgio lubi Komentarz

  W szoku to mogą być Ci którym gra Reprezentacji przypadła do gustu.Bo Ci którzy są bardziej ambitni i wymagają czegoś więcej nie powinni być zdziwieni

 • Giorgio lubi Komentarz

  Są w szoku bo kolejny selekcjoner jak zobaczy tych kopaczy to też będzie w szoku.

 • Giorgio otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Giorgio lubi Komentarz

  Dla niektórych piłkarzy kadry może to oznaczać pożegnanie z reprezentacją i Euro, stąd szok i niedowierzanie

 • Giorgio lubi Komentarz

  ...droga do Europy stoi otworem! Drewniaki marsz :D

 • Giorgio napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Najlepszy moment na zwolnienie. Nikt się tego nie spodziewał. Dodatkowo zawodnicy teraz wiedzą że nikt nie będzie powoływany za zasługi. Kadra ma potencjał a jest kibel w wynikach. Tacy jak np. Krychowiak muszą się zabrać do pracy. Musi być jakiś Niemiec albo Włoch. Te nacje najbardziej pasują do rozumienia i zrozumienia wspólnego zawodnik-trener.
  Brawo Boniek.

 • Giorgio lubi Komentarz

  Już pisałem ale wcięło. Napiszę jeszcze raz. Zarząd PZPN ma tyle do gadania co naród wybrany za okupacji. Włoch zwolnili dzisiaj to i Boniek zwolnił dzisiaj.Opcja włoska była ugadana i czekała na moment odpowiedni. Boniek sam zwalnia to i sam powoła Włocha i ogłosi to w czwartek. Zarząd tylko przyklepie decyzję. Chyba,że Tomaszewskiego weźmie ;)

 • Giorgio lubi Komentarz

  Boniek w końcu pokazał że ma jaja.Oby tylko nie było tak że zamienił stryjek siekierkę na kijek.

 • Giorgio napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bardzo dobry moment na zwolnienie. Mało kto się spodziewał. Eliminacje do MŚ. i Euro. Jest co robić. Mam nadzieję że dzięki temu nie będzie w kadrze zawodników za zasługi jak np. Krychowiak . Musi to być zagraniczny trener na ten moment. Brawo Boniek.

 • Giorgio napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Krychowiak na ten moment jest za słaby. Pierwszy hamulcowy naszej kadry. Celebryta dający zły przykład.Brzeczek jak go nie powoła da sygnał starszym zawodnikom że nie boi się podejmować trudnych decyzji a młodszym kadrowiczom że każdy ma szansę jechać na Euro i każde miejsce w kadrze nie jest na zawsze

 • Giorgio napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pierwszy problem to obrona. Glik coraz starszy i popełnia coraz więcej błędów a Bednarek to jeszcze nie jest wysoki poziom. Dodatkowo oboje nie nadają się do rozgrywania pozycyjnego. Potrzebny jest ktoś formatu Pazdana. Nie za wysoki i szybki.
  Drugi problem to Krychowiak. Facet ostatni dobry mecz w kadrze rozegrał w 2016 roku. Teraz to pierwszy hamulcowy zespołu. Mamy w środku pola sporą konkurencję i dla przykładu nie powołał bym go na najbliższe spotkanie, żeby pokazać innym że za zasługi w kadrze się nie gra.
  Trzeci problem. Drugi napastnik. Na dzień dzisiejszy nie mamy. Trzeba chyba Zielińskiego przyzwyczajać do tej roli.

 • Giorgio lubi Komentarz

  Piłka nożna i disco polo to domena dołów społecznych.

 • Giorgio napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  REGRES z samej nazwy jesteś słaby(a) więc cienkie odzywki zachowaj dla siebie i sąsiadów. Nie życz nikomu nieszczęścia bo jutro Ty możesz je mieć ....

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.