Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mariusz Bębenek lubi Komentarz

  Żadnej kary. Anulować czerwień i jeszcze przeprosiny od sędziego w głównych wiadomościach.

 • Mariusz Bębenek napisał/a komentarz do Surowa kara dla Cristiano Ronaldo? Może zostać zawieszony na 12 meczów

  Kara chyba dla sędziego powinna być który nie wiedział w pewnym momencie co robi na boisku, karny z kapelusza, druga żółta dla Ronaldo z kapelusza, sędzia nie powinien więcej sędziować takich ważnych meczów. Ronaldo odepchnął sędziego ale pewnie powiedział mu" co ty gościu robisz ? Ogarnij się"

 • Mariusz Bębenek lubi Komentarz

  u nas się o tym nie mówi, ale w Australii dopiero co też był zamach do którego przyznało się isis... kilka dni później bezczelnie muslimy zażądały stref dla siebie, gdzie oficjalnie będą mogli głosić radykalne poglądy... na szczęście, Australia jest normalnym krajem i odmówiono im tego https://wiadomosci.wp....491952257a jak dla mnie jak komuś jest źle u siebie i ucieka na "zachód", a potem próbuje oficjalnie zmienić ""zachód" w swój region gdzie mu było źle, to powinien po prostu być odsyłany z powrotem, bo jeszcze mu bylo za dobrze

 • Mariusz Bębenek lubi Komentarz

  Pytanie powinno brzmiec kto i jak ma w tym cel żeby sciągac muzułmanów do europy , oni są zupełnie z innego świata innej kultury i ich tu nie powinno wogóle być , to jest naród któremu religia zabrania pracy i nie sprowadzajmy ich tu nigdy więcej bo doprowadzimy do katastrofy

 • Mariusz Bębenek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Mariusz Bębenek napisał/a komentarz do Ricardo Rodriguez w Milanie

  Matteo Mussachipa ? co to za zawodnik ?

 • Mariusz Bębenek lubi Komentarz

  Jak ich ekspert widział karnego, to faktycznie dobry ekspert ;) Największy błąd, to ten spalony, ale w sumie to nie błąd Marciniaka tylko jego pomocnika. Khedira też symulował, a że w fazie, jak już leciał ryjem na glebę, ktoś go musnął - nic nie wnosi. Tempo meczu i ilość fauli była tak duża, że myślę, że mimo wszystko Marciniak zaliczył udany występ...

 • Mariusz Bębenek lubi Komentarz

  Hiszpańskie media to lepiej niech się nie odzywają bo wcale lepszych sędziów nie mają

 • Mariusz Bębenek lubi Komentarz

  Hiszpanie komentują pracę sędziego... Niech oni lepiej zaczną interesować się swoimi gwiazdeczkami co się z nich cały świat śmieje.

 • Mariusz Bębenek lubi Komentarz

  Szczerze ? Marciniak ? Jeden z najlepszych sędziów jakich ogladałem. Gra jest duzo płynniejsza, nie daje sie nabrac na te smieszne wymuszanie i preferuje twarda gre. Od dawna nie widzialem takiego sedziego.. Oby dostawal wiecej waznych meczy :)

 • Mariusz Bębenek lubi Komentarz

  Co za pytanie do ankiety..proszę was..

 • Mariusz Bębenek lubi Komentarz

  Wspaniała ankieta pod artykułem! :) "Kto będzie wiosną pierwszym bramkarzem Lecha Poznań?"Odpowiedzi"Tak"i"Nie". :D

 • Mariusz Bębenek lubi Komentarz

  A może zamiast od kilku sezonów pleść to samo, zmieniać trenerów itd. może trzeba w końcu po prostu sprzedać klub? Sprzedać w ręce inwestora, który będzie chciał coś wywalczyć a nie tylko w kółko... kupić z Bałkanów czy Węgier za 300-500 tys € i sprzedać za 2-3 mln € sezon uratowany? A jak...kaska się zgadza... teraz mimo że nie grają w pucharach to i tak sobie odbiją na sprzedaży graczy... dramat :/ W kółko kręcą o marketingu, nowych sponsorach i nowych umowach i o frekwencji (a jak spadała to chyba widać-i nie ma się co dziwić) a tak naprawdę chu*a robią tylko tanio kupić (lub złapać za darmo) a sprzedać za miliony.

 • Mariusz Bębenek lubi Komentarz

  Wyłączcie te samo odtwarzające się filmiki !!!

 • Mariusz Bębenek lubi Komentarz

  Artykuł fajny, zachowanie Wisły nieodpowiednie, ironia ze strony (autora) kibica poznańskiej piłki niepotrzebna ;P

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.